ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 21 7 0 0 74 - 2
2. DSPN Kwidzyn 7 18 6 0 1 29 - 14
3. Keramzyt Szprudowo 7 12 4 0 3 24 - 24 1 3 1 0 0 4 - 3
4. Wierzyca Pelplin 7 12 4 0 3 41 - 16 1 0 0 0 1 3 - 4
5. Supra Kwidzyn 7 10 3 1 3 25 - 33
6. Orły Tczew 7 4 1 1 5 10 - 38 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Gryf Tczew MKS 7 4 1 1 5 18 - 35 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Pogoń Smętowo 7 1 0 1 6 8 - 67




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 14:00
3. Supra Kwidzyn 10 - 4 Gryf Tczew MKS 1 września 2019 - 10:00
5. Pogoń Smętowo 2 - 3 Orły Tczew 31 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN Kwidzyn,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 0 Orły Tczew 7 września 2019 - 13:00
7. Keramzyt Szprudowo 8 - 0 Pogoń Smętowo 7 września 2019 - 12:00
9. DSPN Kwidzyn 6 - 1 Supra Kwidzyn 11 września 2019 - 17:00
Pauza: Wierzyca Pelplin, Gryf Tczew MKS,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Supra Kwidzyn 2 - 4 Wierzyca Pelplin 15 września 2019 - 11:00
14. Pogoń Smętowo 1 - 11 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
15. Orły Tczew 4 - 6 Keramzyt Szprudowo 15 września 2019 - 11:00
Pauza: DSPN Kwidzyn, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 - 1 Keramzyt Szprudowo 22 września 2019 - 11:00
17. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Orły Tczew 21 września 2019 - 11:00
18. DSPN Kwidzyn 8 - 0 Pogoń Smętowo 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Wierzyca Pelplin,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Supra Kwidzyn 0 - 11 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 września 2019 - 11:00
23. Pogoń Smętowo 0 - 14 Wierzyca Pelplin 28 września 2019 - 11:00
24. Orły Tczew 0 - 3 DSPN Kwidzyn 29 września 2019 - 11:00
25. Keramzyt Szprudowo 3 - 1 Gryf Tczew MKS 29 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 - 0 Gryf Tczew MKS 5 października 2019 - 11:00
27. DSPN Kwidzyn 3 - 1 Keramzyt Szprudowo 5 października 2019 - 13:30
28. Wierzyca Pelplin 12 - 0 Orły Tczew 5 października 2019 - 14:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Pogoń Smętowo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Pogoń Smętowo 5 - 5 Supra Kwidzyn 12 października 2019 - 11:00
34. Keramzyt Szprudowo 4 - 3 Wierzyca Pelplin 10 października 2019 - 16:00
35. Gryf Tczew MKS 1 - 2 DSPN Kwidzyn 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Orły Tczew, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 - 1 DSPN Kwidzyn 19 października 2019 - 11:00
37. Wierzyca Pelplin 7 - 0 Gryf Tczew MKS 19 października 2019 - 13:00
39. Supra Kwidzyn 5 - 2 Orły Tczew 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Smętowo, Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pogoń Smętowo 0 - 18 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 października 2019 - 11:00
43. Keramzyt Szprudowo 1 - 2 Supra Kwidzyn 26 października 2019 - 12:00
45. DSPN Kwidzyn 6 - 1 Wierzyca Pelplin 27 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE