ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

Liga Juniorów D1 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 10 30 10 0 0 64 - 8
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 25 8 1 1 55 - 16
3. Pomezania Malbork 10 20 6 2 2 40 - 18 1 3 1 0 0 4 - 2
4. Morze Stegna 10 20 6 2 2 39 - 22 1 0 0 0 1 2 - 4
5. Rodło Kwidzyn 10 16 5 1 4 27 - 39 1 3 1 0 0 5 - 3
6. Spójnia Sadlinki 10 16 5 1 4 40 - 36 1 0 0 0 1 3 - 5
7. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 10 10 3 1 6 28 - 27
8. KS Czernin 10 7 2 1 7 18 - 41
9. Grom Nowy Staw 10 6 1 3 6 19 - 50
10. Błękitni Stare Pole 10 4 1 1 8 11 - 66
11. Olimpia Sztum 10 3 0 3 7 12 - 30

 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
3. Grom Nowy Staw - Rodło Kwidzyn
4. KP Starogard Gdański - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
5. KS Czernin - Błękitni Stare Pole
6. Morze Stegna - Olimpia Sztum
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Olimpia Sztum - KS Czernin
9. Błękitni Stare Pole - KP Starogard Gdański
10. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Grom Nowy Staw
11. Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork
12. Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Rodło Kwidzyn
15. Pomezania Malbork - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
16. Grom Nowy Staw - Błękitni Stare Pole
17. KP Starogard Gdański - Olimpia Sztum
18. Morze Stegna - KS Czernin
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Morze Stegna - KP Starogard Gdański
21. Olimpia Sztum - Grom Nowy Staw
22. Błękitni Stare Pole - Pomezania Malbork
23. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. Rodło Kwidzyn - Spójnia Sadlinki
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Spójnia Sadlinki - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole
28. Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
29. Morze Stegna - Grom Nowy Staw
30. KP Starogard Gdański - KS Czernin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. KS Czernin - Grom Nowy Staw
33. Morze Stegna - Pomezania Malbork
34. Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański
35. Błękitni Stare Pole - Spójnia Sadlinki
36. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Rodło Kwidzyn
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Rodło Kwidzyn - Błękitni Stare Pole
39. Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum
40. Morze Stegna - Żuławy Nowy Dwór Gdański
41. Pomezania Malbork - KS Czernin
42. Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański
Pauza: Powi¶le Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork
45. KS Czernin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
46. Morze Stegna - Spójnia Sadlinki
47. Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn
48. Błękitni Stare Pole - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Olimpia Sztum - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
51. Morze Stegna - Rodło Kwidzyn
52. Spójnia Sadlinki - KS Czernin
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP Starogard Gdański
54. Pomezania Malbork - Grom Nowy Staw
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw
57. KP Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
58. KS Czernin - Rodło Kwidzyn
59. Morze Stegna - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
60. Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Morze Stegna - Błękitni Stare Pole
63. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - KS Czernin
64. Rodło Kwidzyn - KP Starogard Gdański
65. Spójnia Sadlinki - Grom Nowy Staw
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE