ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 10 30 10 0 0 64 - 8
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 25 8 1 1 55 - 16
3. Pomezania Malbork 10 20 6 2 2 40 - 18 1 3 1 0 0 4 - 2
4. Morze Stegna 10 20 6 2 2 39 - 22 1 0 0 0 1 2 - 4
5. Rodło Kwidzyn 10 16 5 1 4 27 - 39 1 3 1 0 0 5 - 3
6. Spójnia Sadlinki 10 16 5 1 4 40 - 36 1 0 0 0 1 3 - 5
7. Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 10 3 1 6 28 - 27
8. KS Czernin 10 7 2 1 7 18 - 41
9. Grom Nowy Staw 10 6 1 3 6 19 - 50
10. Błękitni Stare Pole 10 4 1 1 8 11 - 66
11. Olimpia Sztum 10 3 0 3 7 12 - 30




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Spójnia Sadlinki 3 - 3 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2019 - 12:00
3. Rodło Kwidzyn 7 - 2 Grom Nowy Staw 24 sierpnia 2019 - 11:00
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2019 - 11:00
5. Błękitni Stare Pole 2 - 9 KS Czernin 24 sierpnia 2019 - 11:00
6. Olimpia Sztum 1 - 4 Morze Stegna 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Czernin 1 - 1 Olimpia Sztum 1 września 2019 - 11:00
9. KP Starogard Gdański 3 - 0 Błękitni Stare Pole 31 sierpnia 2019 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
10. Grom Nowy Staw 4 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. Pomezania Malbork 9 - 1 Rodło Kwidzyn 31 sierpnia 2019 - 11:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Spójnia Sadlinki 30 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Rodło Kwidzyn 2 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2019 - 11:00
15. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 4 Pomezania Malbork 8 września 2019 - 11:00
16. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Grom Nowy Staw 7 września 2019 - 11:00
17. Olimpia Sztum 0 - 7 KP Starogard Gdański 7 września 2019 - 11:00
18. KS Czernin 0 - 2 Morze Stegna 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. KP Starogard Gdański 5 - 0 Morze Stegna 15 września 2019 - 13:00
21. Grom Nowy Staw 1 - 1 Olimpia Sztum 15 września 2019 - 11:00
22. Pomezania Malbork 7 - 1 Błękitni Stare Pole 14 września 2019 - 11:00
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 września 2019 - 17:00
24. Spójnia Sadlinki 3 - 5 Rodło Kwidzyn 15 września 2019 - 12:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 3 Spójnia Sadlinki 22 września 2019 - 11:00
27. Błękitni Stare Pole 0 - 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 września 2019 - 11:00
28. Olimpia Sztum 3 - 3 Pomezania Malbork 21 września 2019 - 11:00
29. Grom Nowy Staw 3 - 3 Morze Stegna 20 września 2019 - 16:30
30. KS Czernin 1 - 7 KP Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Grom Nowy Staw 1 - 2 KS Czernin 28 września 2019 - 11:00
33. Pomezania Malbork 4 - 2 Morze Stegna 28 września 2019 - 11:00
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Olimpia Sztum 28 września 2019 - 11:00
35. Spójnia Sadlinki 14 - 2 Błękitni Stare Pole 29 września 2019 - 12:00
36. Rodło Kwidzyn 4 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 września 2019 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Rodło Kwidzyn 5 października 2019 - 11:00
39. Olimpia Sztum 0 - 1 Spójnia Sadlinki 5 października 2019 - 11:00
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Morze Stegna 6 października 2019 - 11:00
41. KS Czernin 1 - 5 Pomezania Malbork 5 października 2019 - 11:00
42. KP Starogard Gdański 15 - 1 Grom Nowy Staw 6 października 2019 - 13:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Pomezania Malbork 2 - 4 KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 11:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 KS Czernin 13 października 2019 - 11:00
46. Spójnia Sadlinki 4 - 8 Morze Stegna 13 października 2019 - 12:00
47. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum 12 października 2019 - 11:00
48. Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 - 0 Błękitni Stare Pole 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Olimpia Sztum 20 października 2019 - 11:00
51. Rodło Kwidzyn 1 - 6 Morze Stegna 19 października 2019 - 11:30
52. KS Czernin 2 - 6 Spójnia Sadlinki 20 października 2019 - 11:00
53. KP Starogard Gdański 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 października 2019 - 13:00
54. Grom Nowy Staw 0 - 2 Pomezania Malbork 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Grom Nowy Staw 1 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2019 - 16:00
57. Spójnia Sadlinki 1 - 7 KP Starogard Gdański 27 października 2019 - 12:00
58. Rodło Kwidzyn 3 - 1 KS Czernin 26 października 2019 - 11:30
59. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Morze Stegna 27 października 2019 - 11:00
60. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Olimpia Sztum 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Błękitni Stare Pole 1 - 8 Morze Stegna 3 listopada 2019 - 11:00
63. KS Czernin 1 - 7 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 listopada 2019 - 11:00
64. KP Starogard Gdański 7 - 0 Rodło Kwidzyn 3 listopada 2019 - 11:00
65. Grom Nowy Staw 4 - 5 Spójnia Sadlinki 3 listopada 2019 - 11:00
66. Pomezania Malbork 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE