MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 - 0
4. KP Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
5. KS Czernin 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Olimpia Sztum 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Błękitni Stare Pole 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Rodło Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Spójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Morze Stegna 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 25 sierpnia 2019 - 12:00
3. Rodło Kwidzyn - Grom Nowy Staw 24 sierpnia 2019 - 11:00
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec - KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2019 - 11:00
5. Błękitni Stare Pole - KS Czernin 24 sierpnia 2019 - 11:00
6. Olimpia Sztum - Morze Stegna 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Czernin - Olimpia Sztum 1 września 2019 - 11:00
9. KP Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole 31 sierpnia 2019 - 13:00
10. Grom Nowy Staw - Powiśle Pawlice-Rakowiec 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn 31 sierpnia 2019 - 11:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki 30 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Rodło Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2019 - 11:00
15. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Pomezania Malbork 8 września 2019 - 11:00
16. Błękitni Stare Pole - Grom Nowy Staw 7 września 2019 - 11:00
17. Olimpia Sztum - KP Starogard Gdański 7 września 2019 - 11:00
18. KS Czernin - Morze Stegna 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. KP Starogard Gdański - Morze Stegna 15 września 2019 - 13:00
21. Grom Nowy Staw - Olimpia Sztum 14 września 2019 - 11:00
22. Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 14 września 2019 - 11:00
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Powiśle Pawlice-Rakowiec 14 września 2019 - 11:00
24. Spójnia Sadlinki - Rodło Kwidzyn 15 września 2019 - 12:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Spójnia Sadlinki 22 września 2019 - 11:00
27. Błękitni Stare Pole - Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 września 2019 - 11:00
28. Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 21 września 2019 - 11:00
29. Grom Nowy Staw - Morze Stegna 21 września 2019 - 11:00
30. KS Czernin - KP Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Grom Nowy Staw - KS Czernin 29 września 2019 - 11:00
33. Pomezania Malbork - Morze Stegna 28 września 2019 - 11:00
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum 28 września 2019 - 11:00
35. Spójnia Sadlinki - Błękitni Stare Pole 29 września 2019 - 12:00
36. Rodło Kwidzyn - Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 września 2019 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Błękitni Stare Pole - Rodło Kwidzyn 5 października 2019 - 11:00
39. Olimpia Sztum - Spójnia Sadlinki 5 października 2019 - 11:00
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Morze Stegna 6 października 2019 - 11:00
41. KS Czernin - Pomezania Malbork 6 października 2019 - 11:00
42. KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 6 października 2019 - 13:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Pomezania Malbork - KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 11:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KS Czernin 13 października 2019 - 11:00
46. Spójnia Sadlinki - Morze Stegna 13 października 2019 - 12:00
47. Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum 12 października 2019 - 11:00
48. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Błękitni Stare Pole 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Olimpia Sztum - Powiśle Pawlice-Rakowiec 19 października 2019 - 11:00
51. Rodło Kwidzyn - Morze Stegna 19 października 2019 - 11:00
52. KS Czernin - Spójnia Sadlinki 20 października 2019 - 11:00
53. KP Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 października 2019 - 13:00
54. Grom Nowy Staw - Pomezania Malbork 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw 27 października 2019 - 11:00
57. Spójnia Sadlinki - KP Starogard Gdański 27 października 2019 - 12:00
58. Rodło Kwidzyn - KS Czernin 26 października 2019 - 11:30
59. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Morze Stegna 27 października 2019 - 11:00
60. Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum 26 października 2019 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Błękitni Stare Pole - Morze Stegna 3 listopada 2019 - 11:00
63. KS Czernin - Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 listopada 2019 - 11:00
64. KP Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn 3 listopada 2019 - 11:00
65. Grom Nowy Staw - Spójnia Sadlinki 3 listopada 2019 - 11:00
66. Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE