MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk V - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Sierakowice 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Wierzyca Stara Kiszewa 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Brda Rytel 0 0 0 0 0 0 - 0
4. GKS Żukowo 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Gwiazda Karsin 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Meteor Pinczyn 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Wietcisa Skarszewy 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Radunia II Stężyca 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Szargan Somonino 0 0 0 0 0 0 - 0
11. GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Kaszubia Kościerzyna 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Sierakowice - Expert Pantery Sierakowice/Malbork 24 sierpnia 2019 - 11:00
2. GKS Przodkowo - Wierzyca Stara Kiszewa 28 sierpnia 2019 - 18:00
3. Szargan Somonino - Brda Rytel 24 sierpnia 2019 - 11:00
4. Radunia II Stężyca - GKS Żukowo 24 sierpnia 2019 - 14:30
5. Wietcisa Skarszewy - Gwiazda Karsin 25 sierpnia 2019 - 11:00
6. Meteor Pinczyn - Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Kaszubia Kościerzyna 31 sierpnia 2019 - 13:30
8. Gwiazda Karsin - Meteor Pinczyn 31 sierpnia 2019 - 11:00
9. GKS Żukowo - Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 11:00
10. Brda Rytel - Radunia II Stężyca 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. Wierzyca Stara Kiszewa - Szargan Somonino 31 sierpnia 2019 - 11:00
12. GKS Sierakowice - GKS Przodkowo 31 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GKS Przodkowo - Expert Pantery Sierakowice/Malbork 8 września 2019 - 13:00
14. Szargan Somonino - GKS Sierakowice 7 września 2019 - 15:00
15. Radunia II Stężyca - Wierzyca Stara Kiszewa 7 września 2019
16. Wietcisa Skarszewy - Brda Rytel 8 września 2019 - 11:00
17. Meteor Pinczyn - GKS Żukowo 8 września 2019 - 15:00
18. Kaszubia Kościerzyna - Gwiazda Karsin 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Gwiazda Karsin 14 września 2019 - 13:30
20. GKS Żukowo - Kaszubia Kościerzyna 14 września 2019 - 11:00
21. Brda Rytel - Meteor Pinczyn 14 września 2019 - 11:00
22. Wierzyca Stara Kiszewa - Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 11:00
23. GKS Sierakowice - Radunia II Stężyca 14 września 2019 - 11:00
24. GKS Przodkowo - Szargan Somonino 14 września 2019 - 13:30
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Szargan Somonino - Expert Pantery Sierakowice/Malbork 21 września 2019 - 11:00
26. Radunia II Stężyca - GKS Przodkowo 21 września 2019
27. Wietcisa Skarszewy - GKS Sierakowice 22 września 2019 - 11:00
28. Meteor Pinczyn - Wierzyca Stara Kiszewa 22 września 2019 - 15:00
29. Kaszubia Kościerzyna - Brda Rytel 21 września 2019 - 11:00
30. Gwiazda Karsin - GKS Żukowo 22 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - GKS Żukowo 28 września 2019 - 13:30
32. Brda Rytel - Gwiazda Karsin 28 września 2019 - 11:00
33. Wierzyca Stara Kiszewa - Kaszubia Kościerzyna 28 września 2019 - 11:00
34. GKS Sierakowice - Meteor Pinczyn 28 września 2019 - 11:00
35. GKS Przodkowo - Wietcisa Skarszewy 28 września 2019 - 13:30
36. Szargan Somonino - Radunia II Stężyca 28 września 2019
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Radunia II Stężyca - Expert Pantery Sierakowice/Malbork 5 października 2019
38. Wietcisa Skarszewy - Szargan Somonino 5 października 2019 - 11:00
39. Meteor Pinczyn - GKS Przodkowo 6 października 2019 - 15:00
40. Kaszubia Kościerzyna - GKS Sierakowice 5 października 2019 - 11:00
41. Gwiazda Karsin - Wierzyca Stara Kiszewa 6 października 2019 - 11:00
42. GKS Żukowo - Brda Rytel 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Brda Rytel 12 października 2019 - 13:30
44. Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Żukowo 12 października 2019 - 11:00
45. GKS Sierakowice - Gwiazda Karsin 12 października 2019 - 11:00
46. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 13 października 2019 - 12:00
47. Szargan Somonino - Meteor Pinczyn 12 października 2019 - 11:00
48. Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy 12 października 2019
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wietcisa Skarszewy - Expert Pantery Sierakowice/Malbork 19 października 2019 - 11:00
50. Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca 20 października 2019 - 15:00
51. Kaszubia Kościerzyna - Szargan Somonino 19 października 2019 - 11:00
52. Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo 20 października 2019 - 11:00
53. GKS Żukowo - GKS Sierakowice 19 października 2019 - 11:00
54. Brda Rytel - Wierzyca Stara Kiszewa 19 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Wierzyca Stara Kiszewa 26 października 2019 - 13:30
56. GKS Sierakowice - Brda Rytel 26 października 2019 - 11:00
57. GKS Przodkowo - GKS Żukowo 27 października 2019 - 12:00
58. Szargan Somonino - Gwiazda Karsin 26 października 2019
59. Radunia II Stężyca - Kaszubia Kościerzyna 26 października 2019
60. Wietcisa Skarszewy - Meteor Pinczyn 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Meteor Pinczyn - Expert Pantery Sierakowice/Malbork 3 listopada 2019 - 14:00
62. Kaszubia Kościerzyna - Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2019 - 11:00
63. Gwiazda Karsin - Radunia II Stężyca 3 listopada 2019 - 11:00
64. GKS Żukowo - Szargan Somonino 2 listopada 2019 - 11:00
65. Brda Rytel - GKS Przodkowo 2 listopada 2019 - 12:00
66. Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Sierakowice 2 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE