MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Akademia Piłkarska LG 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Conrad Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Czarni Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GKS II Kowale AP 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Potok Pszczółki 0 0 0 0 0 0 - 0
8. GTS III Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Sokół Ełganowo 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Styna Godziszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
11. GKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Kowale - GKS II Kowale AP 25 sierpnia 2019 - 11:00
2. Styna Godziszewo - Akademia Piłkarska LG
3. Sokół Ełganowo - Conrad Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 17:00
5. GTS III Pruszcz Gdański - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 września 2019 - 18:30
6. Potok Pszczółki - GKS Kolbudy 11 września 2019 - 17:30
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GKS II Kowale AP - GKS Kolbudy 31 sierpnia 2019 - 19:00
8. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Potok Pszczółki 30 sierpnia 2019 - 16:30
9. Czarni Pruszcz Gdański - GTS III Pruszcz Gdański
11. Akademia Piłkarska LG - Sokół Ełganowo
12. GKS Kowale - Styna Godziszewo 31 sierpnia 2019 - 15:00
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Styna Godziszewo - GKS II Kowale AP 7 września 2019 - 11:00
14. Sokół Ełganowo - GKS Kowale 8 września 2019 - 16:00
16. GTS III Pruszcz Gdański - Conrad Gdańsk 7 września 2019 - 13:00
17. Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański
18. GKS Kolbudy - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GKS II Kowale AP - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 14 września 2019 - 17:00
20. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
21. Conrad Gdańsk - Potok Pszczółki 14 września 2019 - 12:00
22. Akademia Piłkarska LG - GTS III Pruszcz Gdański
24. Styna Godziszewo - Sokół Ełganowo 14 września 2019 - 12:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Sokół Ełganowo - GKS II Kowale AP 22 września 2019 - 14:00
27. GTS III Pruszcz Gdański - GKS Kowale 21 września 2019 - 13:00
28. Potok Pszczółki - Akademia Piłkarska LG
29. GKS Kolbudy - Conrad Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
30. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GKS II Kowale AP - Czarni Pruszcz Gdański
32. Conrad Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 28 września 2019 - 12:00
33. Akademia Piłkarska LG - GKS Kolbudy
34. GKS Kowale - Potok Pszczółki 28 września 2019 - 11:00
35. Styna Godziszewo - GTS III Pruszcz Gdański 28 września 2019 - 12:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. GTS III Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo 5 października 2019 - 13:00
39. Potok Pszczółki - Styna Godziszewo 5 października 2019 - 11:00
40. GKS Kolbudy - GKS Kowale 6 października 2019 - 17:00
41. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Akademia Piłkarska LG
42. Czarni Pruszcz Gdański - Conrad Gdańsk
Pauza: GKS II Kowale AP,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GKS II Kowale AP - Conrad Gdańsk 12 października 2019 - 15:00
44. Akademia Piłkarska LG - Czarni Pruszcz Gdański
45. GKS Kowale - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 października 2019 - 14:00
46. Styna Godziszewo - GKS Kolbudy 12 października 2019 - 12:00
47. Sokół Ełganowo - Potok Pszczółki 13 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GTS III Pruszcz Gdański - GKS II Kowale AP 19 października 2019 - 13:00
51. GKS Kolbudy - Sokół Ełganowo 19 października 2019 - 11:00
52. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Styna Godziszewo 19 października 2019 - 17:00
53. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale
54. Conrad Gdańsk - Akademia Piłkarska LG
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. GKS II Kowale AP - Akademia Piłkarska LG
56. GKS Kowale - Conrad Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
57. Styna Godziszewo - Czarni Pruszcz Gdański
58. Sokół Ełganowo - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 27 października 2019 - 15:00
60. GTS III Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki 26 października 2019 - 12:30
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Potok Pszczółki - GKS II Kowale AP 3 listopada 2019 - 13:30
62. GKS Kolbudy - GTS III Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
64. Czarni Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo
65. Conrad Gdańsk - Styna Godziszewo 2 listopada 2019 - 12:00
66. Akademia Piłkarska LG - GKS Kowale


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE