ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Kowale AP 8 24 8 0 0 40 - 6
2. GKS Kolbudy 8 21 7 0 1 60 - 16
3. GTS III Pruszcz Gdański 8 15 5 0 3 37 - 31
4. Potok Pszczółki 8 13 4 1 3 27 - 18
5. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 8 12 4 0 4 26 - 18
6. Conrad Gdańsk 8 11 3 2 3 27 - 24
7. Sokół Ełganowo 8 7 2 1 5 14 - 13
8. Styna Godziszewo 8 3 1 0 7 15 - 52
9. GKS Kowale 8 0 0 0 8 5 - 73




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Kowale 0 - 3 GKS II Kowale AP 25 sierpnia 2019 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
3. Sokół Ełganowo 2 - 2 Conrad Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 17:00
5. GTS III Pruszcz Gdański 1 - 4 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 września 2019 - 18:30
6. Potok Pszczółki 2 - 6 GKS Kolbudy 11 września 2019 - 17:30
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GKS II Kowale AP 7 - 0 GKS Kolbudy 31 sierpnia 2019 - 19:00
8. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 4 Potok Pszczółki 30 sierpnia 2019 - 16:30
12. GKS Kowale 3 - 5 Styna Godziszewo 1 września 2019 - 15:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Conrad Gdańsk, GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Styna Godziszewo 2 - 5 GKS II Kowale AP 7 września 2019 - 11:00
14. Sokół Ełganowo 5 - 0 GKS Kowale 8 września 2019 - 16:00
16. GTS III Pruszcz Gdański 3 - 2 Conrad Gdańsk 7 września 2019 - 13:00
18. GKS Kolbudy 7 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GKS II Kowale AP 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 14 września 2019 - 17:00
21. Conrad Gdańsk 1 - 1 Potok Pszczółki 14 września 2019 - 12:00
24. Styna Godziszewo 0 - 5 Sokół Ełganowo 14 września 2019 - 12:00
Pauza: GKS Kowale, GTS III Pruszcz Gdański, GKS Kolbudy,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Sokół Ełganowo 1 - 2 GKS II Kowale AP 22 września 2019 - 14:00
27. GTS III Pruszcz Gdański 11 - 1 GKS Kowale 21 września 2019 - 13:00
29. GKS Kolbudy 10 - 0 Conrad Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Potok Pszczółki, Styna Godziszewo,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Conrad Gdańsk 2 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 października 2019 - 16:30
34. GKS Kowale 0 - 11 Potok Pszczółki 28 września 2019 - 11:00
35. Styna Godziszewo 3 - 10 GTS III Pruszcz Gdański 28 września 2019 - 12:00
Pauza: Sokół Ełganowo, GKS Kolbudy, GKS II Kowale AP,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. GTS III Pruszcz Gdański 3 - 0 Sokół Ełganowo 5 października 2019 - 13:00
39. Potok Pszczółki 5 - 1 Styna Godziszewo 6 października 2019 - 13:30
40. GKS Kolbudy 16 - 0 GKS Kowale 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Conrad Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, GKS II Kowale AP,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GKS II Kowale AP 6 - 0 Conrad Gdańsk 12 października 2019 - 16:00
45. GKS Kowale 0 - 10 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 października 2019 - 10:00
46. Styna Godziszewo 2 - 10 GKS Kolbudy 12 października 2019 - 12:00
47. Sokół Ełganowo 1 - 2 Potok Pszczółki 13 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GTS III Pruszcz Gdański 2 - 10 GKS II Kowale AP 19 października 2019 - 13:00
51. GKS Kolbudy 2 - 0 Sokół Ełganowo 28 września 2019 - 11:00
52. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 1 Styna Godziszewo 19 października 2019 - 17:00
Pauza: Conrad Gdańsk, GKS Kowale, Potok Pszczółki,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Kowale 1 - 12 Conrad Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
58. Sokół Ełganowo 0 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 27 października 2019 - 15:00
60. GTS III Pruszcz Gdański 3 - 2 Potok Pszczółki 26 października 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kolbudy, Styna Godziszewo, GKS II Kowale AP,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Potok Pszczółki 0 - 4 GKS II Kowale AP 9 listopada 2019 - 11:00
62. GKS Kolbudy 9 - 4 GTS III Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
65. Conrad Gdańsk 8 - 1 Styna Godziszewo 2 listopada 2019 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE