Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 10 28 9 1 0 60 - 11
2. GKS Kowale AP 10 25 8 1 1 60 - 9
3. Gedania II Gdańsk 10 24 8 0 2 59 - 10
4. GTS II Pruszcz Gdański 10 19 6 1 3 32 - 20
5. Olimpia Osowa 10 17 5 2 3 17 - 11
6. Jaguar II Gdańsk 10 15 5 0 5 42 - 18
7. Sopocka Akademia Piłkarska 10 12 4 0 6 31 - 22
8. Sparta Gdańsk 10 7 2 1 7 21 - 61 2 4 1 1 0 11 - 6
9. Bałtyk Gdynia AP 10 7 2 1 7 14 - 38 2 3 1 0 1 4 - 5
10. Polonia Gdańsk 10 7 2 1 7 27 - 63 2 1 0 1 1 6 - 10
11. Potok II Pszczółki 10 0 0 0 10 1 - 101
 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GKS Kowale AP - Polonia Gdańsk 29 marca 2020 - 14:00
3. Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Osowa
4. Sparta Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 28 marca 2020 - 10:00
5. Gedania II Gdańsk - Lechia Gdańsk 1 kwietnia 2020 - 15:30
6. Potok II Pszczółki - GTS II Pruszcz Gdański
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GTS II Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 17:30
9. Lechia Gdańsk - Sparta Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 17:00
10. Jaguar II Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 4 kwietnia 2020 - 15:00
11. Olimpia Osowa - GKS Kowale AP
12. Polonia Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 4 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: Potok II Pszczółki,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Bałtyk Gdynia AP - Olimpia Osowa
15. GKS Kowale AP - Jaguar II Gdańsk 11 kwietnia 2020 - 15:00
16. Sopocka Akademia Piłkarska - Lechia Gdańsk 11 kwietnia 2020 - 10:00
17. Sparta Gdańsk - GTS II Pruszcz Gdański 8 kwietnia 2020 - 20:30
18. Gedania II Gdańsk - Potok II Pszczółki 8 kwietnia 2020 - 16:45
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Potok II Pszczółki - Sparta Gdańsk 19 kwietnia 2020 - 11:00
21. GTS II Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska 19 kwietnia 2020 - 11:00
22. Lechia Gdańsk - GKS Kowale AP 18 kwietnia 2020 - 15:00
23. Jaguar II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 18 kwietnia 2020 - 12:00
24. Olimpia Osowa - Polonia Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Polonia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
27. Lechia Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 25 kwietnia 2020 - 15:00
28. GKS Kowale AP - GTS II Pruszcz Gdański 26 kwietnia 2020 - 18:00
29. Sopocka Akademia Piłkarska - Potok II Pszczółki 25 kwietnia 2020 - 15:00
30. Sparta Gdańsk - Gedania II Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 13:00
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Gedania II Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 29 kwietnia 2020 - 16:30
33. Potok II Pszczółki - GKS Kowale AP
34. GTS II Pruszcz Gdański - Bałtyk Gdynia AP 22 marca 2020 - 17:00
35. Lechia Gdańsk - Polonia Gdańsk 2 maja 2020 - 17:00
36. Jaguar II Gdańsk - Olimpia Osowa
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Olimpia Osowa - Lechia Gdańsk
39. Polonia Gdańsk - GTS II Pruszcz Gdański 6 maja 2020 - 17:00
40. Bałtyk Gdynia AP - Potok II Pszczółki 9 maja 2020 - 17:00
41. GKS Kowale AP - Gedania II Gdańsk 9 maja 2020 - 17:00
42. Sopocka Akademia Piłkarska - Sparta Gdańsk 9 maja 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Sparta Gdańsk - GKS Kowale AP 16 maja 2020 - 11:30
45. Gedania II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 17 maja 2020 - 13:30
46. Potok II Pszczółki - Polonia Gdańsk 17 maja 2020 - 11:00
47. GTS II Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa
48. Lechia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 16 maja 2020 - 17:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar II Gdańsk - GTS II Pruszcz Gdański 20 maja 2020 - 19:00
51. Olimpia Osowa - Potok II Pszczółki
52. Polonia Gdańsk - Gedania II Gdańsk 23 maja 2020 - 12:00
53. Bałtyk Gdynia AP - Sparta Gdańsk 24 maja 2020 - 17:00
54. GKS Kowale AP - Sopocka Akademia Piłkarska 24 maja 2020 - 18:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Sopocka Akademia Piłkarska - Bałtyk Gdynia AP
57. Sparta Gdańsk - Polonia Gdańsk 30 maja 2020 - 10:00
58. Gedania II Gdańsk - Olimpia Osowa
59. Potok II Pszczółki - Jaguar II Gdańsk 31 maja 2020 - 11:00
60. GTS II Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Lechia Gdańsk - Potok II Pszczółki 6 czerwca 2020 - 15:00
63. Jaguar II Gdańsk - Gedania II Gdańsk 6 czerwca 2020 - 11:00
64. Olimpia Osowa - Sparta Gdańsk
65. Polonia Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 6 czerwca 2020 - 15:00
66. Bałtyk Gdynia AP - GKS Kowale AP 7 czerwca 2020 - 19:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE