MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 7 19 6 1 0 36 - 11 1 1 0 1 0 3 - 3
2. GKS Kowale AP 8 19 6 1 1 55 - 8 1 1 0 1 0 3 - 3
3. GTS II Pruszcz Gdański 8 16 5 1 2 29 - 15
4. Gedania II Gdańsk 7 15 5 0 2 46 - 8
5. Jaguar II Gdańsk 7 12 4 0 3 24 - 10
6. Olimpia Osowa 7 11 3 2 2 9 - 8
7. Bałtyk Gdynia AP 6 7 2 1 3 14 - 22
8. Polonia Gdańsk 7 6 2 0 5 18 - 40
9. Sopocka Akademia Piłkarska 6 3 1 0 5 12 - 17
10. Sparta Gdańsk 6 3 1 0 5 9 - 48
11. Potok II Pszczółki 7 0 0 0 7 1 - 66




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Polonia Gdańsk 0 - 13 GKS Kowale AP 24 sierpnia 2019 - 10:00
3. Olimpia Osowa 2 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 24 sierpnia 2019 - 09:00
4. Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Sparta Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
5. Lechia Gdańsk 3 - 2 Gedania II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 15:00
6. GTS II Pruszcz Gdański 8 - 0 Potok II Pszczółki 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Gedania II Gdańsk 6 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 1 września 2019 - 17:00
9. Sparta Gdańsk 1 - 15 Lechia Gdańsk 1 września 2019 - 13:45
10. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Jaguar II Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. GKS Kowale AP 1 - 2 Olimpia Osowa 31 sierpnia 2019 - 17:00
12. Bałtyk Gdynia AP 4 - 0 Polonia Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 19:00
Pauza: Potok II Pszczółki,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Olimpia Osowa 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 7 września 2019 - 11:00
15. Jaguar II Gdańsk 1 - 4 GKS Kowale AP 7 września 2019 - 14:00
16. Lechia Gdańsk 5 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 7 września 2019 - 15:00
17. GTS II Pruszcz Gdański 7 - 2 Sparta Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
18. Potok II Pszczółki 0 - 12 Gedania II Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Sparta Gdańsk 5 - 0 Potok II Pszczółki 15 września 2019 - 13:30
21. Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 3 GTS II Pruszcz Gdański 14 września 2019 - 11:00
22. GKS Kowale AP 3 - 3 Lechia Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
23. Bałtyk Gdynia AP 0 - 7 Jaguar II Gdańsk 14 września 2019 - 15:00
24. Polonia Gdańsk 4 - 3 Olimpia Osowa 14 września 2019 - 16:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Jaguar II Gdańsk 9 - 1 Polonia Gdańsk 21 września 2019 - 14:00
27. Lechia Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 9 listopada 2019 - 13:00
28. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 3 GKS Kowale AP 21 września 2019 - 16:30
29. Potok II Pszczółki 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 22 września 2019 - 11:00
30. Gedania II Gdańsk 13 - 0 Sparta Gdańsk 2 października 2019 - 18:30
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 5 Gedania II Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
33. GKS Kowale AP 18 - 0 Potok II Pszczółki 29 września 2019 - 13:30
34. Bałtyk Gdynia AP 0 - 6 GTS II Pruszcz Gdański 29 września 2019 - 15:00
35. Polonia Gdańsk 0 - 6 Lechia Gdańsk 25 września 2019 - 16:00
36. Olimpia Osowa 1 - 0 Jaguar II Gdańsk 28 września 2019 - 09:00
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Lechia Gdańsk 1 - 0 Olimpia Osowa 6 października 2019 - 11:00
39. GTS II Pruszcz Gdański 5 - 2 Polonia Gdańsk 5 października 2019 - 16:00
40. Potok II Pszczółki 1 - 9 Bałtyk Gdynia AP 6 października 2019 - 11:00
41. Gedania II Gdańsk 1 - 3 GKS Kowale AP 6 października 2019 - 12:30
42. Sparta Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 6 października 2019 - 11:15
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. GKS Kowale AP 10 - 1 Sparta Gdańsk 12 października 2019 - 10:00
45. Bałtyk Gdynia AP 0 - 7 Gedania II Gdańsk 12 października 2019 - 15:00
46. Polonia Gdańsk 11 - 0 Potok II Pszczółki 12 października 2019 - 11:00
47. Olimpia Osowa 0 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 13 października 2019 - 09:00
48. Jaguar II Gdańsk 2 - 3 Lechia Gdańsk 12 października 2019 - 17:30
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GTS II Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 19 października 2019 - 11:00
51. Potok II Pszczółki - Olimpia Osowa 20 października 2019 - 11:00
52. Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk 18 października 2019 - 18:30
53. Sparta Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 20 października 2019 - 13:15
54. Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Kowale AP 19 października 2019 - 15:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Bałtyk Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska 27 października 2019 - 17:00
57. Polonia Gdańsk - Sparta Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
58. Olimpia Osowa - Gedania II Gdańsk 26 października 2019 - 09:00
59. Jaguar II Gdańsk - Potok II Pszczółki 26 października 2019 - 17:30
60. Lechia Gdańsk - GTS II Pruszcz Gdański 27 października 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Potok II Pszczółki - Lechia Gdańsk 3 listopada 2019 - 11:00
63. Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 2 listopada 2019 - 17:00
64. Sparta Gdańsk - Olimpia Osowa 3 listopada 2019 - 15:15
65. Sopocka Akademia Piłkarska - Polonia Gdańsk 6 listopada 2019 - 15:00
66. GKS Kowale AP - Bałtyk Gdynia AP 3 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE