MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Salos Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Kaszubia Studzienice 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Gryf Słupsk KS 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Piast Człuchów 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Kolejarz Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Start Miastko 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Lider Rychnowy 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Wybrzeże Objazda 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Myśliwiec Tuchomie 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Chojniczanka Chojnice - Kolejarz Chojnice 17 września 2019 - 17:00
2. Wybrzeże Objazda - Salos Słupsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
3. Lider Rychnowy - Kaszubia Studzienice 25 sierpnia 2019 - 11:00
5. Start Miastko - Piast Człuchów 4 września 2019 - 18:00
6. Gryf Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 3 września 2019 - 18:30
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Kolejarz Chojnice - Myśliwiec Tuchomie 31 sierpnia 2019 - 13:30
8. Piast Człuchów - Gryf Słupsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
9. Gryf Słupsk KS - Start Miastko 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. Salos Słupsk - Lider Rychnowy 1 września 2019 - 11:00
12. Chojniczanka Chojnice - Wybrzeże Objazda 31 sierpnia 2019 - 16:30
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wybrzeże Objazda - Kolejarz Chojnice 8 września 2019 - 11:00
14. Lider Rychnowy - Chojniczanka Chojnice 7 września 2019 - 11:00
16. Start Miastko - Kaszubia Studzienice 8 września 2019 - 14:00
17. Gryf Słupsk - Gryf Słupsk KS 8 września 2019 - 14:00
18. Myśliwiec Tuchomie - Piast Człuchów 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Salos Słupsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Kolejarz Chojnice - Piast Człuchów 14 września 2019 - 14:00
20. Gryf Słupsk KS - Myśliwiec Tuchomie 15 września 2019 - 13:00
21. Kaszubia Studzienice - Gryf Słupsk 15 września 2019 - 11:00
22. Salos Słupsk - Start Miastko 14 września 2019 - 17:00
24. Wybrzeże Objazda - Lider Rychnowy 14 września 2019 - 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lider Rychnowy - Kolejarz Chojnice 21 września 2019 - 11:00
27. Start Miastko - Chojniczanka Chojnice 22 września 2019 - 14:00
28. Gryf Słupsk - Salos Słupsk 24 września 2019 - 18:30
29. Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 11:00
30. Piast Człuchów - Gryf Słupsk KS 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Kolejarz Chojnice - Gryf Słupsk KS 28 września 2019 - 11:00
32. Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 28 września 2019 - 11:00
33. Salos Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 28 września 2019 - 15:00
34. Chojniczanka Chojnice - Gryf Słupsk 28 września 2019 - 16:30
35. Wybrzeże Objazda - Start Miastko 28 września 2019 - 16:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Start Miastko - Lider Rychnowy 6 października 2019 - 14:00
39. Gryf Słupsk - Wybrzeże Objazda 6 października 2019 - 14:00
40. Myśliwiec Tuchomie - Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 11:00
41. Piast Człuchów - Salos Słupsk 6 października 2019 - 11:00
42. Gryf Słupsk KS - Kaszubia Studzienice 6 października 2019 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Kolejarz Chojnice - Kaszubia Studzienice 12 października 2019 - 11:00
44. Salos Słupsk - Gryf Słupsk KS 12 października 2019 - 16:00
45. Chojniczanka Chojnice - Piast Człuchów 12 października 2019 - 13:30
46. Wybrzeże Objazda - Myśliwiec Tuchomie 13 października 2019 - 11:00
47. Lider Rychnowy - Gryf Słupsk 12 października 2019 - 11:00
Pauza: Start Miastko,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Start Miastko - Kolejarz Chojnice 20 października 2019 - 14:00
51. Myśliwiec Tuchomie - Lider Rychnowy 19 października 2019 - 11:00
52. Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda 19 października 2019 - 11:00
53. Gryf Słupsk KS - Chojniczanka Chojnice 19 października 2019 - 11:00
54. Kaszubia Studzienice - Salos Słupsk 19 października 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Kolejarz Chojnice - Salos Słupsk 26 października 2019 - 11:00
56. Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Studzienice 26 października 2019 - 16:30
57. Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk KS 27 października 2019 - 11:00
58. Lider Rychnowy - Piast Człuchów 26 października 2019 - 11:00
60. Start Miastko - Gryf Słupsk 27 października 2019 - 14:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf Słupsk - Kolejarz Chojnice 3 listopada 2019 - 13:00
62. Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko 2 listopada 2019 - 11:00
64. Gryf Słupsk KS - Lider Rychnowy 3 listopada 2019 - 13:00
65. Kaszubia Studzienice - Wybrzeże Objazda 2 listopada 2019 - 11:00
66. Salos Słupsk - Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE