Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sokół Zblewo |
3 - 8 |
Jedynka Pelplin |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
9 - 3 |
Czarni Przemysław |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 0 |
Orzeł Subkowy |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Pelplin |
10 - 2 |
Orzeł Subkowy |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
5 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 10 |
Rodło Kwidzyn |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Jedynka Pelplin |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 3 |
Sokół Zblewo |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 2 |
Czarni Przemysław |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 10 |
Gryf Tczew MKS |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Pelplin |
3 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
17 - 3 |
Orzeł Subkowy |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 8 |
Pogoń Prabuty |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 8 |
Jedynka Pelplin |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 8 |
Sokół Zblewo |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 3 |
Czarni Przemysław |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Pelplin |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 8 |
Gryf Tczew MKS |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
17 - 0 |
Orzeł Subkowy |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 8 |
Pogoń Prabuty |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Jedynka Pelplin |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Sokół Zblewo |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
- |
Sokół Zblewo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
- |
Jedynka Pelplin |
|
Pogoń Prabuty |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Czarni Przemysław |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Sokół Zblewo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
- |
Rodło Kwidzyn |
19 kwietnia 2020
19.04 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Czarni Przemysław |
- |
Pogoń Prabuty |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Orzeł Subkowy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
- |
Jedynka Pelplin |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:30 |
Orzeł Subkowy |
- |
Czarni Przemysław |
|
Pogoń Prabuty |
- |
Sokół Zblewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Pogoń Prabuty |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
- |
Orzeł Subkowy |
|
Czarni Przemysław |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
- |
Jedynka Pelplin |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Sokół Zblewo |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 14 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
- |
Pogoń Prabuty |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Orzeł Subkowy |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Gryf Tczew MKS |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
- |
Czarni Przemysław |
|
|