Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2019/2020

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 7 21 7 0 0 50 - 7
2. Pogoń Prabuty 7 18 6 0 1 34 - 8
3. Gryf Tczew MKS 7 15 5 0 2 36 - 18
4. Jedynka Pelplin 7 12 4 0 3 34 - 22
5. Czarni Przemysław 7 9 3 0 4 33 - 28
6. Powiśle Dzierzgoń 7 4 1 1 5 17 - 37
7. Sokół Zblewo 7 3 1 0 6 19 - 42
8. Orzeł Subkowy 7 1 0 1 6 11 - 72
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 12.10.2019, 19:03:57
 Baner


Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jedynka Pelplin - Sokół Zblewo 4 kwietnia 2020 - 11:00
2. Czarni Przemysław - Rodło Kwidzyn
3. Gryf Tczew MKS - Powiśle Dzierzgoń 5 kwietnia 2020 - 11:00
4. Orzeł Subkowy - Pogoń Prabuty
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Orzeł Subkowy - Jedynka Pelplin
6. Pogoń Prabuty - Gryf Tczew MKS
7. Powiśle Dzierzgoń - Czarni Przemysław
8. Rodło Kwidzyn - Sokół Zblewo 8 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Jedynka Pelplin - Rodło Kwidzyn 19 kwietnia 2020 - 17:00
10. Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń
11. Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty
12. Gryf Tczew MKS - Orzeł Subkowy 18 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Gryf Tczew MKS - Jedynka Pelplin 25 kwietnia 2020 - 13:30
14. Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław
15. Pogoń Prabuty - Sokół Zblewo
16. Powiśle Dzierzgoń - Rodło Kwidzyn
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Jedynka Pelplin - Powiśle Dzierzgoń 2 maja 2020 - 11:00
18. Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty 2 maja 2020 - 11:00
19. Sokół Zblewo - Orzeł Subkowy
20. Czarni Przemysław - Gryf Tczew MKS
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Czarni Przemysław - Jedynka Pelplin
22. Gryf Tczew MKS - Sokół Zblewo 10 maja 2020 - 11:00
23. Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn
24. Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 14 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Jedynka Pelplin - Pogoń Prabuty 17 maja 2020 - 11:00
26. Powiśle Dzierzgoń - Orzeł Subkowy
27. Rodło Kwidzyn - Gryf Tczew MKS 13 maja 2020 - 17:00
28. Sokół Zblewo - Czarni Przemysław


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE