ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 7 21 7 0 0 50 - 7
2. Pogoń Prabuty 7 18 6 0 1 34 - 8
3. Gryf Tczew MKS 7 15 5 0 2 36 - 18
4. Jedynka Pelplin 7 12 4 0 3 34 - 22
5. Czarni Przemysław 7 9 3 0 4 33 - 28
6. Powiśle Dzierzgoń 7 4 1 1 5 17 - 37
7. Sokół Zblewo 7 3 1 0 6 19 - 42
8. Orzeł Subkowy 7 1 0 1 6 11 - 72
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 12.10.2019, 19:03:57




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Sokół Zblewo 3 - 8 Jedynka Pelplin 20 października 2019 - 12:00
2. Rodło Kwidzyn 9 - 3 Czarni Przemysław 31 sierpnia 2019 - 11:00
3. Powiśle Dzierzgoń 3 - 5 Gryf Tczew MKS 20 października 2019 - 11:00
4. Pogoń Prabuty 5 - 0 Orzeł Subkowy 31 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
5. Jedynka Pelplin 10 - 2 Orzeł Subkowy 7 września 2019 - 11:00
6. Gryf Tczew MKS 1 - 4 Pogoń Prabuty 7 września 2019 - 11:00
7. Czarni Przemysław 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 8 września 2019 - 11:00
8. Sokół Zblewo 1 - 10 Rodło Kwidzyn 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
9. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Jedynka Pelplin 14 września 2019 - 11:00
10. Powiśle Dzierzgoń 4 - 3 Sokół Zblewo 27 października 2019 - 11:00
11. Pogoń Prabuty 5 - 2 Czarni Przemysław 14 września 2019 - 15:00
12. Orzeł Subkowy 0 - 10 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Jedynka Pelplin 3 - 6 Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 11:00
14. Czarni Przemysław 17 - 3 Orzeł Subkowy 22 września 2019 - 11:00
15. Sokół Zblewo 1 - 8 Pogoń Prabuty 21 września 2019 - 11:00
16. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 21 września 2019 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
17. Powiśle Dzierzgoń 3 - 8 Jedynka Pelplin 28 września 2019 - 11:00
18. Pogoń Prabuty 1 - 3 Rodło Kwidzyn 28 września 2019 - 15:00
19. Orzeł Subkowy 1 - 8 Sokół Zblewo 28 września 2019 - 11:00
20. Gryf Tczew MKS 4 - 3 Czarni Przemysław 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
21. Jedynka Pelplin 4 - 0 Czarni Przemysław 5 października 2019 - 11:00
22. Sokół Zblewo 2 - 8 Gryf Tczew MKS 5 października 2019 - 11:00
23. Rodło Kwidzyn 17 - 0 Orzeł Subkowy 5 października 2019 - 11:00
24. Powiśle Dzierzgoń 0 - 8 Pogoń Prabuty 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Pogoń Prabuty 3 - 1 Jedynka Pelplin 12 października 2019 - 15:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/pogon-prabuty,ap-st-rabala-jedynka-pelplin,2359796.html
26. Orzeł Subkowy 5 - 5 Powiśle Dzierzgoń 12 października 2019 - 11:00
27. Gryf Tczew MKS 2 - 3 Rodło Kwidzyn 12 października 2019 - 13:30
28. Czarni Przemysław 3 - 1 Sokół Zblewo 13 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE