ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia AP 13 33 10 3 0 87 - 21
2. GOSRiT Luzino 13 31 10 1 2 88 - 25
3. Piki Gdańsk 13 28 9 1 3 81 - 37
4. Sporting Leźno 13 27 9 0 4 83 - 59 1 3 1 0 0 6 - 4
5. Jaguar II Gdańsk SKS 13 27 8 3 2 80 - 21 1 0 0 0 1 4 - 6
6. Akademia Sportowa Pomorze 13 25 8 1 4 64 - 34
7. Lechia II Gdańsk 13 21 7 0 6 64 - 40
8. Wda Lipusz 13 18 6 0 7 54 - 81
9. Portowiec Gdańsk 13 15 5 0 8 38 - 61
10. Gedania II Gdańsk 13 13 4 1 8 35 - 57
11. Pomerania Gdańsk 13 9 3 0 10 20 - 80
12. AP Gdynia Dąbrowa 13 7 2 1 10 33 - 83 1 3 1 0 0 5 - 3
13. KP Gdynia AP 13 7 2 1 10 28 - 76 1 0 0 0 1 3 - 5
14. Santana Wielki Klincz 13 6 2 0 11 20 - 100

 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Jaguar II Gdańsk SKS 17 sierpnia 2019 - 19:00
2. Piki Gdańsk 8 - 2 Gedania II Gdańsk 19 września 2019 - 18:00
3. Sporting Leźno 0 - 13 GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 14:00
5. Pomerania Gdańsk 4 - 2 KP Gdynia AP 5 września 2019 - 18:00
6. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Portowiec Gdańsk 11 września 2019 - 18:00
7. AP Gdynia Dąbrowa 7 - 9 Wda Lipusz 27 sierpnia 2019 - 14:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jaguar II Gdańsk SKS 10 - 2 Wda Lipusz 24 sierpnia 2019 - 15:00
9. Portowiec Gdańsk 2 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 25 września 2019 - 18:00
10. KP Gdynia AP 1 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2019 - 17:30
11. Pomerania Gdańsk 0 - 16 Lechia II Gdańsk 3 września 2019 - 18:30
12. GOSRiT Luzino 17 - 0 Santana Wielki Klincz 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. Gedania II Gdańsk 3 - 8 Sporting Leźno 4 września 2019 - 17:00
14. Piki Gdańsk 2 - 9 Bałtyk Gdynia AP 3 października 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Piki Gdańsk 3 - 3 Jaguar II Gdańsk SKS 24 października 2019 - 18:00
16. Sporting Leźno 2 - 13 Bałtyk Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Gedania II Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
18. Pomerania Gdańsk 1 - 6 GOSRiT Luzino 31 sierpnia 2019 - 10:00
19. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Lechia II Gdańsk 1 września 2019 - 11:00
20. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 3 KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 16:00
21. Wda Lipusz 4 - 6 Portowiec Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jaguar II Gdańsk SKS 13 - 1 Portowiec Gdańsk 7 września 2019 - 18:30
23. KP Gdynia AP 3 - 5 Wda Lipusz 7 września 2019 - 17:00
24. Lechia II Gdańsk 7 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 8 września 2019 - 13:00
25. GOSRiT Luzino 3 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 7 września 2019 - 11:00
26. Gedania II Gdańsk 3 - 4 Pomerania Gdańsk 8 września 2019 - 16:30
27. Bałtyk Gdynia AP 12 - 1 Santana Wielki Klincz 7 września 2019 - 11:00
28. Piki Gdańsk 9 - 5 Sporting Leźno 7 września 2019 - 10:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Sporting Leźno 6 - 4 Jaguar II Gdańsk SKS 14 września 2019 - 12:00
30. Santana Wielki Klincz 1 - 5 Piki Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
31. Pomerania Gdańsk 1 - 11 Bałtyk Gdynia AP 14 września 2019 - 17:00
32. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Gedania II Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
33. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 7 GOSRiT Luzino 15 września 2019 - 11:00
34. Wda Lipusz 2 - 14 Lechia II Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
35. Portowiec Gdańsk 7 - 1 KP Gdynia AP 15 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jaguar II Gdańsk SKS 13 - 1 KP Gdynia AP 21 września 2019 - 16:30
37. Lechia II Gdańsk 1 - 4 Portowiec Gdańsk 21 września 2019 - 17:00
38. GOSRiT Luzino 6 - 0 Wda Lipusz 19 września 2019 - 17:00
39. Gedania II Gdańsk 7 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 22 września 2019 - 15:00
40. Bałtyk Gdynia AP 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 22 września 2019 - 11:00
41. Piki Gdańsk 6 - 0 Pomerania Gdańsk 21 września 2019 - 10:00
42. Sporting Leźno 9 - 1 Santana Wielki Klincz 21 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santana Wielki Klincz 0 - 12 Jaguar II Gdańsk SKS 29 września 2019 - 11:00
44. Pomerania Gdańsk 2 - 5 Sporting Leźno 28 września 2019 - 10:00
45. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 6 Piki Gdańsk 28 września 2019 - 17:00
46. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 7 Bałtyk Gdynia AP 29 września 2019 - 11:00
47. Wda Lipusz 5 - 0 Gedania II Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
48. Portowiec Gdańsk 1 - 6 GOSRiT Luzino 29 września 2019 - 12:00
49. KP Gdynia AP 1 - 5 Lechia II Gdańsk 29 września 2019 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar II Gdańsk SKS 4 - 0 Lechia II Gdańsk 5 października 2019 - 13:00
51. GOSRiT Luzino 4 - 2 KP Gdynia AP 5 października 2019 - 11:00
52. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Portowiec Gdańsk 6 października 2019 - 16:00
53. Bałtyk Gdynia AP 9 - 5 Wda Lipusz 6 października 2019 - 11:00
54. Piki Gdańsk 10 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 5 października 2019 - 10:00
55. Sporting Leźno 5 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 5 października 2019 - 11:00
56. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Pomerania Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomerania Gdańsk 0 - 9 Jaguar II Gdańsk SKS 12 października 2019 - 10:00
58. Akademia Sportowa Pomorze 16 - 0 Santana Wielki Klincz 17 listopada 2019 - 16:00
59. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 7 Sporting Leźno 12 października 2019 - 16:00
60. Wda Lipusz 3 - 2 Piki Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
61. Portowiec Gdańsk 0 - 6 Bałtyk Gdynia AP 13 października 2019 - 12:00
62. KP Gdynia AP 5 - 2 Gedania II Gdańsk 13 października 2019 - 17:00
63. Lechia II Gdańsk 2 - 8 GOSRiT Luzino 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jaguar II Gdańsk SKS 3 - 0 GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 15:00
vo, zejście z boiska przed zakończeniem spotkania
65. Gedania II Gdańsk 4 - 8 Lechia II Gdańsk 20 października 2019 - 17:30
66. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 KP Gdynia AP 19 października 2019 - 11:00
67. Piki Gdańsk 10 - 1 Portowiec Gdańsk 20 października 2019 - 09:30
68. Sporting Leźno 14 - 3 Wda Lipusz 19 października 2019 - 15:00
69. Santana Wielki Klincz 8 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 20 października 2019 - 11:00
70. Pomerania Gdańsk 0 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019 - 10:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Jaguar II Gdańsk SKS 26 października 2019 - 17:00
72. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 6 Pomerania Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
73. Wda Lipusz 7 - 2 Santana Wielki Klincz 26 października 2019 - 15:00
74. Portowiec Gdańsk 2 - 7 Sporting Leźno 27 października 2019 - 12:00
75. KP Gdynia AP 0 - 12 Piki Gdańsk 26 października 2019 - 15:00
76. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 26 października 2019 - 13:00
77. GOSRiT Luzino 10 - 2 Gedania II Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jaguar II Gdańsk SKS 3 - 1 Gedania II Gdańsk 2 listopada 2019 - 13:30
79. Bałtyk Gdynia AP 7 - 0 GOSRiT Luzino 2 listopada 2019 - 13:00
80. Piki Gdańsk 5 - 0 Lechia II Gdańsk 3 listopada 2019 - 10:00
81. Sporting Leźno 11 - 0 KP Gdynia AP 2 listopada 2019 - 11:00
82. Santana Wielki Klincz 2 - 6 Portowiec Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
83. Pomerania Gdańsk 1 - 6 Wda Lipusz 2 listopada 2019 - 11:00
84. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 3 listopada 2019 - 17:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 3 Jaguar II Gdańsk SKS 10 listopada 2019 - 18:00
86. Wda Lipusz 3 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 10 listopada 2019 - 12:00
87. Portowiec Gdańsk 5 - 0 Pomerania Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
88. KP Gdynia AP 7 - 0 Santana Wielki Klincz 10 listopada 2019 - 13:00
89. Lechia II Gdańsk 6 - 4 Sporting Leźno 9 listopada 2019 - 11:00
90. GOSRiT Luzino 8 - 3 Piki Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
91. Gedania II Gdańsk 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 10 listopada 2019 - 16:30
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Jaguar II Gdańsk SKS - Bałtyk Gdynia AP 15 marca 2020 - 11:00
93. Gedania II Gdańsk - Piki Gdańsk
94. GOSRiT Luzino - Sporting Leźno
95. Lechia II Gdańsk - Santana Wielki Klincz 14 marca 2020 - 11:00
96. KP Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
97. Portowiec Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
98. Wda Lipusz - AP Gdynia Dąbrowa 15 marca 2020 - 11:00
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Wda Lipusz - Jaguar II Gdańsk SKS
100. AP Gdynia Dąbrowa - Portowiec Gdańsk
101. Akademia Sportowa Pomorze - KP Gdynia AP 22 marca 2020 - 17:00
102. Lechia II Gdańsk - Pomerania Gdańsk 22 marca 2020 - 11:00
103. Santana Wielki Klincz - GOSRiT Luzino
104. Sporting Leźno - Gedania II Gdańsk 21 marca 2020 - 11:00
105. Bałtyk Gdynia AP - Piki Gdańsk
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Jaguar II Gdańsk SKS - Piki Gdańsk 28 marca 2020 - 13:00
107. Bałtyk Gdynia AP - Sporting Leźno
108. Gedania II Gdańsk - Santana Wielki Klincz
109. GOSRiT Luzino - Pomerania Gdańsk
110. Lechia II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 28 marca 2020 - 13:00
111. KP Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa
112. Portowiec Gdańsk - Wda Lipusz
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Portowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS
114. Wda Lipusz - KP Gdynia AP
115. AP Gdynia Dąbrowa - Lechia II Gdańsk
116. Akademia Sportowa Pomorze - GOSRiT Luzino 5 kwietnia 2020 - 19:00
117. Pomerania Gdańsk - Gedania II Gdańsk
118. Santana Wielki Klincz - Bałtyk Gdynia AP
119. Sporting Leźno - Piki Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Jaguar II Gdańsk SKS - Sporting Leźno 8 kwietnia 2020 - 19:00
121. Piki Gdańsk - Santana Wielki Klincz 8 kwietnia 2020 - 17:30
122. Bałtyk Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
123. Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
124. GOSRiT Luzino - AP Gdynia Dąbrowa
125. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 11 kwietnia 2020 - 13:00
126. KP Gdynia AP - Portowiec Gdańsk
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. KP Gdynia AP - Jaguar II Gdańsk SKS
128. Portowiec Gdańsk - Lechia II Gdańsk
129. Wda Lipusz - GOSRiT Luzino
130. AP Gdynia Dąbrowa - Gedania II Gdańsk
131. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk Gdynia AP 18 kwietnia 2020 - 19:00
132. Pomerania Gdańsk - Piki Gdańsk
133. Santana Wielki Klincz - Sporting Leźno
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Jaguar II Gdańsk SKS - Santana Wielki Klincz 25 kwietnia 2020 - 13:00
135. Sporting Leźno - Pomerania Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 11:00
136. Piki Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 25 kwietnia 2020 - 11:30
137. Bałtyk Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa
138. Gedania II Gdańsk - Wda Lipusz
139. GOSRiT Luzino - Portowiec Gdańsk
140. Lechia II Gdańsk - KP Gdynia AP 26 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Lechia II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS 2 maja 2020 - 15:00
142. KP Gdynia AP - GOSRiT Luzino
143. Portowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk
144. Wda Lipusz - Bałtyk Gdynia AP
145. AP Gdynia Dąbrowa - Piki Gdańsk
146. Akademia Sportowa Pomorze - Sporting Leźno
147. Pomerania Gdańsk - Santana Wielki Klincz
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Jaguar II Gdańsk SKS - Pomerania Gdańsk 9 maja 2020 - 19:00
149. Santana Wielki Klincz - Akademia Sportowa Pomorze
150. Sporting Leźno - AP Gdynia Dąbrowa 9 maja 2020 - 11:00
151. Piki Gdańsk - Wda Lipusz 9 maja 2020 - 11:30
152. Bałtyk Gdynia AP - Portowiec Gdańsk
153. Gedania II Gdańsk - KP Gdynia AP
154. GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. GOSRiT Luzino - Jaguar II Gdańsk SKS
156. Lechia II Gdańsk - Gedania II Gdańsk 16 maja 2020 - 15:00
157. KP Gdynia AP - Bałtyk Gdynia AP
158. Portowiec Gdańsk - Piki Gdańsk
159. Wda Lipusz - Sporting Leźno
160. AP Gdynia Dąbrowa - Santana Wielki Klincz
161. Akademia Sportowa Pomorze - Pomerania Gdańsk
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jaguar II Gdańsk SKS - Akademia Sportowa Pomorze 24 maja 2020 - 19:00
163. Pomerania Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa
164. Santana Wielki Klincz - Wda Lipusz
165. Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk 23 maja 2020 - 11:00
166. Piki Gdańsk - KP Gdynia AP 23 maja 2020 - 11:30
167. Bałtyk Gdynia AP - Lechia II Gdańsk
168. Gedania II Gdańsk - GOSRiT Luzino
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS
170. GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia AP
171. Lechia II Gdańsk - Piki Gdańsk 31 maja 2020 - 13:00
172. KP Gdynia AP - Sporting Leźno
173. Portowiec Gdańsk - Santana Wielki Klincz
174. Wda Lipusz - Pomerania Gdańsk
175. AP Gdynia Dąbrowa - Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Jaguar II Gdańsk SKS - AP Gdynia Dąbrowa 6 czerwca 2020 - 19:00
177. Akademia Sportowa Pomorze - Wda Lipusz
178. Pomerania Gdańsk - Portowiec Gdańsk
179. Santana Wielki Klincz - KP Gdynia AP
180. Sporting Leźno - Lechia II Gdańsk 6 czerwca 2020 - 11:00
181. Piki Gdańsk - GOSRiT Luzino 6 czerwca 2020 - 11:30
182. Bałtyk Gdynia AP - Gedania II Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE