MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 6 16 5 1 0 52 - 5
2. Lechia II Gdańsk 5 12 4 0 1 41 - 8
3. Bałtyk Gdynia AP 4 10 3 1 0 38 - 6
4. Akademia Sportowa Pomorze 5 10 3 1 1 18 - 10
5. Piki Gdańsk 3 9 3 0 0 22 - 8
6. Jaguar II Gdańsk SKS 4 7 2 1 1 29 - 11
7. Sporting Leźno 5 6 2 0 3 21 - 42 1 3 1 0 0 8 - 3
8. Portowiec Gdańsk 4 6 2 0 2 16 - 22 1 3 1 0 0 6 - 4
9. Pomerania Gdańsk 5 6 2 0 3 10 - 38 1 3 1 0 0 4 - 3
10. Wda Lipusz 6 6 2 0 4 22 - 46 1 0 0 0 1 4 - 6
11. Gedania II Gdańsk 5 6 2 0 3 14 - 22 2 0 0 0 2 6 - 12
12. AP Gdynia Dąbrowa 4 3 1 0 3 14 - 26
13. KP Gdynia AP 5 0 0 0 5 10 - 27
14. Santana Wielki Klincz 5 0 0 0 5 4 - 40



Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Jaguar II Gdańsk SKS 17 sierpnia 2019 - 19:00
2. Piki Gdańsk 8 - 2 Gedania II Gdańsk 19 września 2019 - 18:00
3. Sporting Leźno 0 - 13 GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 14:00
5. Pomerania Gdańsk 4 - 2 KP Gdynia AP 5 września 2019 - 18:00
6. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Portowiec Gdańsk 11 września 2019 - 18:00
7. AP Gdynia Dąbrowa 7 - 9 Wda Lipusz 27 sierpnia 2019 - 14:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jaguar II Gdańsk SKS 10 - 2 Wda Lipusz 24 sierpnia 2019 - 15:00
9. Portowiec Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 25 września 2019 - 18:00
10. KP Gdynia AP 1 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2019 - 17:30
11. Pomerania Gdańsk 0 - 16 Lechia II Gdańsk 3 września 2019 - 18:30
12. GOSRiT Luzino 17 - 0 Santana Wielki Klincz 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. Gedania II Gdańsk 3 - 8 Sporting Leźno 4 września 2019 - 17:00
14. Piki Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 3 października 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Piki Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS 24 października 2019 - 18:00
16. Sporting Leźno 2 - 13 Bałtyk Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Gedania II Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
18. Pomerania Gdańsk 1 - 6 GOSRiT Luzino 31 sierpnia 2019 - 10:00
19. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Lechia II Gdańsk 1 września 2019 - 11:00
20. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 3 KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 16:00
21. Wda Lipusz 4 - 6 Portowiec Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jaguar II Gdańsk SKS 13 - 1 Portowiec Gdańsk 7 września 2019 - 18:30
23. KP Gdynia AP 3 - 5 Wda Lipusz 7 września 2019 - 17:00
24. Lechia II Gdańsk 7 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 8 września 2019 - 13:00
25. GOSRiT Luzino 3 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 7 września 2019 - 11:00
26. Gedania II Gdańsk 3 - 4 Pomerania Gdańsk 8 września 2019 - 16:30
27. Bałtyk Gdynia AP 12 - 1 Santana Wielki Klincz 7 września 2019 - 11:00
28. Piki Gdańsk 9 - 5 Sporting Leźno 7 września 2019 - 10:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Sporting Leźno 6 - 4 Jaguar II Gdańsk SKS 14 września 2019 - 12:00
30. Santana Wielki Klincz 1 - 5 Piki Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
31. Pomerania Gdańsk 1 - 11 Bałtyk Gdynia AP 14 września 2019 - 17:00
32. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 3 Gedania II Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
33. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 7 GOSRiT Luzino 15 września 2019 - 11:00
34. Wda Lipusz 2 - 14 Lechia II Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
35. Portowiec Gdańsk 7 - 1 KP Gdynia AP 15 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jaguar II Gdańsk SKS - KP Gdynia AP 21 września 2019 - 16:30
37. Lechia II Gdańsk - Portowiec Gdańsk 21 września 2019 - 17:00
38. GOSRiT Luzino 6 - 0 Wda Lipusz 19 września 2019 - 17:00
39. Gedania II Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 22 września 2019 - 15:00
40. Bałtyk Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze 22 września 2019 - 11:00
41. Piki Gdańsk - Pomerania Gdańsk 21 września 2019 - 10:00
42. Sporting Leźno - Santana Wielki Klincz 21 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santana Wielki Klincz - Jaguar II Gdańsk SKS 29 września 2019 - 11:00
44. Pomerania Gdańsk - Sporting Leźno 28 września 2019 - 10:00
45. Akademia Sportowa Pomorze - Piki Gdańsk 28 września 2019 - 17:00
46. AP Gdynia Dąbrowa - Bałtyk Gdynia AP 29 września 2019 - 11:00
47. Wda Lipusz - Gedania II Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
48. Portowiec Gdańsk - GOSRiT Luzino 29 września 2019 - 12:00
49. KP Gdynia AP - Lechia II Gdańsk 29 września 2019 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar II Gdańsk SKS - Lechia II Gdańsk 5 października 2019 - 13:00
51. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP 5 października 2019 - 11:00
52. Gedania II Gdańsk - Portowiec Gdańsk 6 października 2019 - 18:00
53. Bałtyk Gdynia AP - Wda Lipusz 6 października 2019 - 11:00
54. Piki Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 5 października 2019 - 10:00
55. Sporting Leźno - Akademia Sportowa Pomorze 5 października 2019 - 11:00
56. Santana Wielki Klincz - Pomerania Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomerania Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS 12 października 2019 - 10:00
58. Akademia Sportowa Pomorze - Santana Wielki Klincz 13 października 2019 - 18:00
59. AP Gdynia Dąbrowa - Sporting Leźno 12 października 2019 - 16:00
60. Wda Lipusz - Piki Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
61. Portowiec Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 13 października 2019 - 12:00
62. KP Gdynia AP - Gedania II Gdańsk 13 października 2019 - 17:00
63. Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jaguar II Gdańsk SKS - GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 15:00
65. Gedania II Gdańsk - Lechia II Gdańsk 20 października 2019 - 17:30
66. Bałtyk Gdynia AP - KP Gdynia AP 19 października 2019 - 11:00
67. Piki Gdańsk - Portowiec Gdańsk 19 października 2019 - 10:00
68. Sporting Leźno - Wda Lipusz 19 października 2019
69. Santana Wielki Klincz - AP Gdynia Dąbrowa 20 października 2019 - 11:00
70. Pomerania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar II Gdańsk SKS 26 października 2019
72. AP Gdynia Dąbrowa - Pomerania Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
73. Wda Lipusz - Santana Wielki Klincz 26 października 2019
74. Portowiec Gdańsk - Sporting Leźno 26 października 2019 - 12:00
75. KP Gdynia AP - Piki Gdańsk 26 października 2019 - 15:00
76. Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 26 października 2019 - 13:00
77. GOSRiT Luzino - Gedania II Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jaguar II Gdańsk SKS - Gedania II Gdańsk 2 listopada 2019 - 13:30
79. Bałtyk Gdynia AP - GOSRiT Luzino 2 listopada 2019 - 13:00
80. Piki Gdańsk - Lechia II Gdańsk 3 listopada 2019 - 10:00
81. Sporting Leźno - KP Gdynia AP 2 listopada 2019
82. Santana Wielki Klincz - Portowiec Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
83. Pomerania Gdańsk - Wda Lipusz 2 listopada 2019
84. Akademia Sportowa Pomorze - AP Gdynia Dąbrowa 3 listopada 2019 - 17:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. AP Gdynia Dąbrowa - Jaguar II Gdańsk SKS 10 listopada 2019 - 18:00
86. Wda Lipusz - Akademia Sportowa Pomorze 9 listopada 2019
87. Portowiec Gdańsk - Pomerania Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
88. KP Gdynia AP - Santana Wielki Klincz 9 listopada 2019 - 15:00
89. Lechia II Gdańsk - Sporting Leźno 9 listopada 2019 - 11:00
90. GOSRiT Luzino - Piki Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
91. Gedania II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 9 listopada 2019 - 14:45
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Jaguar II Gdańsk SKS - Bałtyk Gdynia AP
93. Gedania II Gdańsk - Piki Gdańsk
94. GOSRiT Luzino - Sporting Leźno
95. Lechia II Gdańsk - Santana Wielki Klincz
96. KP Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
97. Portowiec Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
98. Wda Lipusz - AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Wda Lipusz - Jaguar II Gdańsk SKS
100. AP Gdynia Dąbrowa - Portowiec Gdańsk
101. Akademia Sportowa Pomorze - KP Gdynia AP
102. Lechia II Gdańsk - Pomerania Gdańsk
103. Santana Wielki Klincz - GOSRiT Luzino
104. Sporting Leźno - Gedania II Gdańsk
105. Bałtyk Gdynia AP - Piki Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Jaguar II Gdańsk SKS - Piki Gdańsk
107. Bałtyk Gdynia AP - Sporting Leźno
108. Gedania II Gdańsk - Santana Wielki Klincz
109. GOSRiT Luzino - Pomerania Gdańsk
110. Lechia II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
111. KP Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa
112. Portowiec Gdańsk - Wda Lipusz
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Portowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS
114. Wda Lipusz - KP Gdynia AP
115. AP Gdynia Dąbrowa - Lechia II Gdańsk
116. Akademia Sportowa Pomorze - GOSRiT Luzino
117. Pomerania Gdańsk - Gedania II Gdańsk
118. Santana Wielki Klincz - Bałtyk Gdynia AP
119. Sporting Leźno - Piki Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Jaguar II Gdańsk SKS - Sporting Leźno
121. Piki Gdańsk - Santana Wielki Klincz
122. Bałtyk Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
123. Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
124. GOSRiT Luzino - AP Gdynia Dąbrowa
125. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
126. KP Gdynia AP - Portowiec Gdańsk
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. KP Gdynia AP - Jaguar II Gdańsk SKS
128. Portowiec Gdańsk - Lechia II Gdańsk
129. Wda Lipusz - GOSRiT Luzino
130. AP Gdynia Dąbrowa - Gedania II Gdańsk
131. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk Gdynia AP
132. Pomerania Gdańsk - Piki Gdańsk
133. Santana Wielki Klincz - Sporting Leźno
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Jaguar II Gdańsk SKS - Santana Wielki Klincz
135. Sporting Leźno - Pomerania Gdańsk
136. Piki Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
137. Bałtyk Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa
138. Gedania II Gdańsk - Wda Lipusz
139. GOSRiT Luzino - Portowiec Gdańsk
140. Lechia II Gdańsk - KP Gdynia AP
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Lechia II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS
142. KP Gdynia AP - GOSRiT Luzino
143. Portowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk
144. Wda Lipusz - Bałtyk Gdynia AP
145. AP Gdynia Dąbrowa - Piki Gdańsk
146. Akademia Sportowa Pomorze - Sporting Leźno
147. Pomerania Gdańsk - Santana Wielki Klincz
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Jaguar II Gdańsk SKS - Pomerania Gdańsk
149. Santana Wielki Klincz - Akademia Sportowa Pomorze
150. Sporting Leźno - AP Gdynia Dąbrowa
151. Piki Gdańsk - Wda Lipusz
152. Bałtyk Gdynia AP - Portowiec Gdańsk
153. Gedania II Gdańsk - KP Gdynia AP
154. GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. GOSRiT Luzino - Jaguar II Gdańsk SKS
156. Lechia II Gdańsk - Gedania II Gdańsk
157. KP Gdynia AP - Bałtyk Gdynia AP
158. Portowiec Gdańsk - Piki Gdańsk
159. Wda Lipusz - Sporting Leźno
160. AP Gdynia Dąbrowa - Santana Wielki Klincz
161. Akademia Sportowa Pomorze - Pomerania Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jaguar II Gdańsk SKS - Akademia Sportowa Pomorze
163. Pomerania Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa
164. Santana Wielki Klincz - Wda Lipusz
165. Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk
166. Piki Gdańsk - KP Gdynia AP
167. Bałtyk Gdynia AP - Lechia II Gdańsk
168. Gedania II Gdańsk - GOSRiT Luzino
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS
170. GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia AP
171. Lechia II Gdańsk - Piki Gdańsk
172. KP Gdynia AP - Sporting Leźno
173. Portowiec Gdańsk - Santana Wielki Klincz
174. Wda Lipusz - Pomerania Gdańsk
175. AP Gdynia Dąbrowa - Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Jaguar II Gdańsk SKS - AP Gdynia Dąbrowa
177. Akademia Sportowa Pomorze - Wda Lipusz
178. Pomerania Gdańsk - Portowiec Gdańsk
179. Santana Wielki Klincz - KP Gdynia AP
180. Sporting Leźno - Lechia II Gdańsk
181. Piki Gdańsk - GOSRiT Luzino
182. Bałtyk Gdynia AP - Gedania II Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE