MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 1 3 1 0 0 13 - 0
2. Lechia II Gdańsk 1 3 1 0 0 3 - 1
3. Jaguar II Gdańsk SKS 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Bałtyk Gdynia AP 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Pomerania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Piki Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
7. KP Gdynia AP 0 0 0 0 0 0 - 0
8. AP Gdynia Dąbrowa 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Akademia Sportowa Pomorze 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Portowiec Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Wda Lipusz 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Gedania II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Santana Wielki Klincz 1 0 0 0 1 1 - 3
14. Sporting Leźno 1 0 0 0 1 0 - 13




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Jaguar II Gdańsk SKS 17 sierpnia 2019 - 19:00
2. Piki Gdańsk - Gedania II Gdańsk 19 września 2019 - 18:00
3. Sporting Leźno 0 - 13 GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 14:00
5. Pomerania Gdańsk - KP Gdynia AP 5 września 2019 - 18:00
6. Akademia Sportowa Pomorze - Portowiec Gdańsk 11 września 2019 - 18:00
7. AP Gdynia Dąbrowa - Wda Lipusz 27 sierpnia 2019 - 14:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jaguar II Gdańsk SKS - Wda Lipusz 24 sierpnia 2019 - 15:00
9. Portowiec Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 25 września 2019 - 18:00
10. KP Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2019 - 17:30
11. Pomerania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 3 września 2019 - 18:30
12. GOSRiT Luzino - Santana Wielki Klincz 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. Gedania II Gdańsk - Sporting Leźno 4 września 2019 - 17:00
14. Piki Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 3 października 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Piki Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS 24 października 2019 - 18:00
16. Sporting Leźno - Bałtyk Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Santana Wielki Klincz - Gedania II Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
18. Pomerania Gdańsk - GOSRiT Luzino 31 sierpnia 2019 - 10:00
19. Akademia Sportowa Pomorze - Lechia II Gdańsk 1 września 2019 - 11:00
20. AP Gdynia Dąbrowa - KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 16:00
21. Wda Lipusz - Portowiec Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jaguar II Gdańsk SKS - Portowiec Gdańsk 7 września 2019 - 18:30
23. KP Gdynia AP - Wda Lipusz 7 września 2019 - 17:00
24. Lechia II Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 8 września 2019 - 13:00
25. GOSRiT Luzino - Akademia Sportowa Pomorze 7 września 2019 - 13:00
26. Gedania II Gdańsk - Pomerania Gdańsk 8 września 2019 - 18:15
27. Bałtyk Gdynia AP - Santana Wielki Klincz 7 września 2019 - 11:00
28. Piki Gdańsk - Sporting Leźno 7 września 2019 - 10:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Sporting Leźno - Jaguar II Gdańsk SKS 14 września 2019
30. Santana Wielki Klincz - Piki Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
31. Pomerania Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 14 września 2019
32. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania II Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
33. AP Gdynia Dąbrowa - GOSRiT Luzino 15 września 2019 - 11:00
34. Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 14 września 2019
35. Portowiec Gdańsk - KP Gdynia AP 15 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jaguar II Gdańsk SKS - KP Gdynia AP 21 września 2019 - 16:30
37. Lechia II Gdańsk - Portowiec Gdańsk 21 września 2019 - 17:00
38. GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 21 września 2019 - 13:00
39. Gedania II Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 22 września 2019 - 15:30
40. Bałtyk Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze 22 września 2019 - 11:00
41. Piki Gdańsk - Pomerania Gdańsk 21 września 2019 - 10:00
42. Sporting Leźno - Santana Wielki Klincz 21 września 2019
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santana Wielki Klincz - Jaguar II Gdańsk SKS 28 września 2019
44. Pomerania Gdańsk - Sporting Leźno 28 września 2019
45. Akademia Sportowa Pomorze - Piki Gdańsk 28 września 2019 - 17:00
46. AP Gdynia Dąbrowa - Bałtyk Gdynia AP 29 września 2019 - 11:00
47. Wda Lipusz - Gedania II Gdańsk 28 września 2019
48. Portowiec Gdańsk - GOSRiT Luzino 29 września 2019 - 12:00
49. KP Gdynia AP - Lechia II Gdańsk 29 września 2019 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar II Gdańsk SKS - Lechia II Gdańsk 5 października 2019 - 13:00
51. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP 5 października 2019 - 11:00
52. Gedania II Gdańsk - Portowiec Gdańsk 6 października 2019 - 18:00
53. Bałtyk Gdynia AP - Wda Lipusz 6 października 2019 - 11:00
54. Piki Gdańsk - AP Gdynia Dąbrowa 5 października 2019 - 10:00
55. Sporting Leźno - Akademia Sportowa Pomorze 5 października 2019
56. Santana Wielki Klincz - Pomerania Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomerania Gdańsk - Jaguar II Gdańsk SKS 12 października 2019
58. Akademia Sportowa Pomorze - Santana Wielki Klincz 13 października 2019 - 18:00
59. AP Gdynia Dąbrowa - Sporting Leźno 12 października 2019 - 16:00
60. Wda Lipusz - Piki Gdańsk 12 października 2019
61. Portowiec Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 13 października 2019 - 12:00
62. KP Gdynia AP - Gedania II Gdańsk 13 października 2019 - 17:00
63. Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jaguar II Gdańsk SKS - GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 15:00
65. Gedania II Gdańsk - Lechia II Gdańsk 20 października 2019 - 17:30
66. Bałtyk Gdynia AP - KP Gdynia AP 19 października 2019 - 11:00
67. Piki Gdańsk - Portowiec Gdańsk 19 października 2019 - 10:00
68. Sporting Leźno - Wda Lipusz 19 października 2019
69. Santana Wielki Klincz - AP Gdynia Dąbrowa 20 października 2019 - 11:00
70. Pomerania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar II Gdańsk SKS 26 października 2019
72. AP Gdynia Dąbrowa - Pomerania Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
73. Wda Lipusz - Santana Wielki Klincz 26 października 2019
74. Portowiec Gdańsk - Sporting Leźno 26 października 2019 - 12:00
75. KP Gdynia AP - Piki Gdańsk 26 października 2019 - 15:00
76. Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 26 października 2019 - 13:00
77. GOSRiT Luzino - Gedania II Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jaguar II Gdańsk SKS - Gedania II Gdańsk 2 listopada 2019 - 13:30
79. Bałtyk Gdynia AP - GOSRiT Luzino 2 listopada 2019 - 13:00
80. Piki Gdańsk - Lechia II Gdańsk 3 listopada 2019 - 10:00
81. Sporting Leźno - KP Gdynia AP 2 listopada 2019
82. Santana Wielki Klincz - Portowiec Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
83. Pomerania Gdańsk - Wda Lipusz 2 listopada 2019
84. Akademia Sportowa Pomorze - AP Gdynia Dąbrowa 3 listopada 2019 - 17:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. AP Gdynia Dąbrowa - Jaguar II Gdańsk SKS 10 listopada 2019 - 18:00
86. Wda Lipusz - Akademia Sportowa Pomorze 9 listopada 2019
87. Portowiec Gdańsk - Pomerania Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
88. KP Gdynia AP - Santana Wielki Klincz 9 listopada 2019 - 15:00
89. Lechia II Gdańsk - Sporting Leźno 9 listopada 2019 - 11:00
90. GOSRiT Luzino - Piki Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
91. Gedania II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 9 listopada 2019 - 14:45


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE