MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Gryf Tczew MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
5. AP Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Orły Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Sobieski Gniew 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Supra Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Unia Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
10. KP II Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański - AP Malbork 31 sierpnia 2019 - 11:00
2. Unia Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 11:00
3. Supra Kwidzyn - Grom Nowy Staw 1 września 2019 - 13:00
4. Sobieski Gniew - Gryf Tczew MKS 31 sierpnia 2019 - 11:00
5. Orły Tczew - KP II Starogard Gdański 1 września 2019 - 10:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Malbork - KP II Starogard Gdański 7 września 2019 - 15:00
7. Gryf Tczew MKS - Orły Tczew 7 września 2019 - 13:30
8. Grom Nowy Staw - Sobieski Gniew 8 września 2019 - 11:00
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Supra Kwidzyn 7 września 2019
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Unia Tczew 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Unia Tczew - AP Malbork 14 września 2019
12. Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 września 2019 - 13:00
13. Sobieski Gniew - Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 września 2019 - 11:00
14. Orły Tczew - Grom Nowy Staw 15 września 2019 - 11:00
15. KP II Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Malbork - Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 13:00
17. Grom Nowy Staw - KP II Starogard Gdański 22 września 2019 - 11:00
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orły Tczew 21 września 2019
19. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Sobieski Gniew 21 września 2019 - 11:00
20. Unia Tczew - Supra Kwidzyn 21 września 2019
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Supra Kwidzyn - AP Malbork 29 września 2019 - 13:00
22. Sobieski Gniew - Unia Tczew 28 września 2019 - 11:00
23. Orły Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 września 2019 - 15:00
24. KP II Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 września 2019 - 11:00
25. Gryf Tczew MKS - Grom Nowy Staw 28 września 2019 - 13:30
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Malbork - Grom Nowy Staw 5 października 2019 - 15:00
27. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 5 października 2019
28. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP II Starogard Gdański 5 października 2019 - 11:00
29. Unia Tczew - Orły Tczew 5 października 2019
30. Supra Kwidzyn - Sobieski Gniew 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sobieski Gniew - AP Malbork 12 października 2019 - 11:00
32. Orły Tczew - Supra Kwidzyn 12 października 2019 - 11:00
33. KP II Starogard Gdański - Unia Tczew 12 października 2019 - 11:00
34. Gryf Tczew MKS - Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 października 2019 - 11:00
35. Grom Nowy Staw - Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2019 - 15:00
37. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw 19 października 2019 - 11:00
38. Unia Tczew - Gryf Tczew MKS 19 października 2019
39. Supra Kwidzyn - KP II Starogard Gdański 20 października 2019 - 13:00
40. Sobieski Gniew - Orły Tczew 19 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orły Tczew - AP Malbork 27 października 2019 - 14:00
42. KP II Starogard Gdański - Sobieski Gniew 26 października 2019 - 11:00
43. Gryf Tczew MKS - Supra Kwidzyn 26 października 2019 - 11:00
44. Grom Nowy Staw - Unia Tczew 27 października 2019 - 11:00
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 października 2019


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE