MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Amator Kiełpino 0 0 0 0 0 0 - 0
2. KS Sulmin 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Borowiak Czersk 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Brda Rytel 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Tęcza Brusy 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Potok Pszczółki 0 0 0 0 0 0 - 0
7. KS Kamienica Królewska 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Meteor Pinczyn 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Amigo Przyjaźń 0 0 0 0 0 0 - 0
10. GKS Żukowo 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Amator Kiełpino - Tęcza Brusy 31 sierpnia 2019 - 13:30
2. Amigo Przyjaźń - KS Sulmin 25 września 2019 - 17:30
3. Meteor Pinczyn - Borowiak Czersk 1 września 2019 - 15:00
4. KS Kamienica Królewska - Brda Rytel 1 września 2019 - 11:00
5. Potok Pszczółki - GKS Żukowo 1 września 2019 - 11:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Tęcza Brusy - GKS Żukowo 7 września 2019
7. Brda Rytel - Potok Pszczółki 7 września 2019 - 11:00
8. Borowiak Czersk - KS Kamienica Królewska 8 września 2019 - 13:00
9. KS Sulmin - Meteor Pinczyn 7 września 2019 - 11:00
10. Amator Kiełpino - Amigo Przyjaźń 7 września 2019 - 15:30
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Amigo Przyjaźń - Tęcza Brusy 15 września 2019 - 13:00
12. Meteor Pinczyn - Amator Kiełpino 15 września 2019 - 15:00
13. KS Kamienica Królewska - KS Sulmin 14 września 2019 - 11:00
14. Potok Pszczółki - Borowiak Czersk 14 września 2019 - 15:00
15. GKS Żukowo - Brda Rytel 14 września 2019 - 14:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Tęcza Brusy - Brda Rytel 21 września 2019
17. Borowiak Czersk - GKS Żukowo 22 września 2019 - 11:00
18. KS Sulmin - Potok Pszczółki 21 września 2019 - 11:00
19. Amator Kiełpino - KS Kamienica Królewska 21 września 2019 - 15:30
20. Amigo Przyjaźń - Meteor Pinczyn 22 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy 29 września 2019 - 15:00
22. KS Kamienica Królewska - Amigo Przyjaźń 28 września 2019 - 11:00
23. Potok Pszczółki - Amator Kiełpino 26 września 2019 - 16:45
24. GKS Żukowo - KS Sulmin 28 września 2019 - 11:00
25. Brda Rytel - Borowiak Czersk 29 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Tęcza Brusy - Borowiak Czersk 5 października 2019
27. KS Sulmin - Brda Rytel 5 października 2019 - 11:00
28. Amator Kiełpino - GKS Żukowo 5 października 2019 - 14:00
29. Amigo Przyjaźń - Potok Pszczółki 6 października 2019 - 13:00
30. Meteor Pinczyn - KS Kamienica Królewska 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. KS Kamienica Królewska - Tęcza Brusy 12 października 2019 - 11:00
32. Potok Pszczółki - Meteor Pinczyn 13 października 2019 - 16:30
33. GKS Żukowo - Amigo Przyjaźń 12 października 2019 - 11:00
34. Brda Rytel - Amator Kiełpino 12 października 2019
35. Borowiak Czersk - KS Sulmin 13 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Tęcza Brusy - KS Sulmin 19 października 2019
37. Amator Kiełpino - Borowiak Czersk 19 października 2019 - 14:00
38. Amigo Przyjaźń - Brda Rytel 20 października 2019 - 13:00
39. Meteor Pinczyn - GKS Żukowo 20 października 2019 - 13:00
40. KS Kamienica Królewska - Potok Pszczółki 19 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Potok Pszczółki - Tęcza Brusy 26 października 2019 - 11:00
42. GKS Żukowo - KS Kamienica Królewska 26 października 2019 - 11:00
43. Brda Rytel - Meteor Pinczyn 26 października 2019 - 12:00
44. Borowiak Czersk - Amigo Przyjaźń 27 października 2019 - 11:00
45. KS Sulmin - Amator Kiełpino 26 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE