MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 6 16 5 1 0 24 - 6
2. Sobieski Gniew 6 15 5 0 1 25 - 13
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 12 4 0 2 15 - 12
4. Pogoń Prabuty 6 9 3 0 3 41 - 13
5. Wietcisa Skarszewy 6 4 1 1 4 11 - 28 1 3 1 0 0 3 - 2
6. Rodło Kwidzyn 6 4 1 1 4 8 - 13 1 0 0 0 1 2 - 3
7. Mewa Gniew 6 1 0 1 5 6 - 45




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Sobieski Gniew 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 14:00
3. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Mewa Gniew 31 sierpnia 2019 - 11:00
4. Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Prabuty 4 września 2019 - 19:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Pogoń Prabuty 8 września 2019 - 15:00
6. Mewa Gniew 2 - 9 Pomezania Malbork 8 września 2019 - 13:00
7. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Rodło Kwidzyn 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Sobieski Gniew 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 września 2019 - 17:00
11. Pomezania Malbork 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 13:00
12. Pogoń Prabuty 19 - 0 Mewa Gniew 15 września 2019 - 15:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Mewa Gniew 21 września 2019 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
14. Wietcisa Skarszewy 2 - 12 Pogoń Prabuty 21 września 2019 - 11:00
16. Sobieski Gniew 4 - 1 Rodło Kwidzyn 22 września 2019 - 15:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 września 2019 - 11:00
18. Pomezania Malbork 3 - 2 Sobieski Gniew 28 września 2019 - 13:00
20. Mewa Gniew 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 29 września 2019 - 13:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 5 października 2019 - 15:00
23. Sobieski Gniew 4 - 3 Pogoń Prabuty 6 października 2019 - 15:00
24. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Pomezania Malbork 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pomezania Malbork 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 października 2019 - 13:30
26. Pogoń Prabuty 5 - 1 Rodło Kwidzyn 13 października 2019 - 15:00
27. Mewa Gniew 1 - 7 Sobieski Gniew 13 października 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE