MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Conrad Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Gedania II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Sparta Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Radunia Stężyca 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Olimpic Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Polonia Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Akademia Sportowa Pomorze 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Jaguar II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Bałtyk II Gdynia AP 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Jaguar II Gdańsk - Conrad Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 17:00
3. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania II Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 13:00
4. Polonia Gdańsk - Sparta Gdańsk 17 września 2019 - 16:30
5. Olimpic Gdańsk - Radunia Stężyca
6. GKS Kolbudy - Bałtyk II Gdynia AP 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Radunia Stężyca - GKS Kolbudy
9. Sparta Gdańsk - Olimpic Gdańsk
10. Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk 1 września 2019 - 13:30
11. Conrad Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 31 sierpnia 2019 - 10:00
12. Wybrzeże Gdańsk UKS - Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 15:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Akademia Sportowa Pomorze - Wybrzeże Gdańsk UKS 8 września 2019 - 19:00
15. Polonia Gdańsk - Conrad Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
16. Olimpic Gdańsk - Gedania II Gdańsk
17. GKS Kolbudy - Sparta Gdańsk 7 września 2019
18. Bałtyk II Gdynia AP - Radunia Stężyca
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Sparta Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 15 września 2019 - 11:15
21. Gedania II Gdańsk - GKS Kolbudy 14 września 2019 - 12:30
22. Conrad Gdańsk - Olimpic Gdańsk
23. Wybrzeże Gdańsk UKS - Polonia Gdańsk 15 września 2019 - 11:00
24. Jaguar II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 14 września 2019 - 17:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Polonia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
27. Olimpic Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS
28. GKS Kolbudy - Conrad Gdańsk 21 września 2019
29. Bałtyk II Gdynia AP - Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 15:00
30. Radunia Stężyca - Sparta Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Gedania II Gdańsk - Radunia Stężyca
33. Conrad Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 28 września 2019
34. Wybrzeże Gdańsk UKS - GKS Kolbudy 29 września 2019 - 11:00
35. Jaguar II Gdańsk - Olimpic Gdańsk
36. Akademia Sportowa Pomorze - Polonia Gdańsk 28 września 2019
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Olimpic Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
39. GKS Kolbudy - Jaguar II Gdańsk 5 października 2019
40. Bałtyk II Gdynia AP - Wybrzeże Gdańsk UKS 5 października 2019 - 17:00
41. Radunia Stężyca - Conrad Gdańsk
42. Sparta Gdańsk - Gedania II Gdańsk 6 października 2019 - 13:15
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Conrad Gdańsk - Sparta Gdańsk 12 października 2019 - 11:30
45. Wybrzeże Gdańsk UKS - Radunia Stężyca
46. Jaguar II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 12 października 2019 - 17:00
47. Akademia Sportowa Pomorze - GKS Kolbudy 13 października 2019 - 15:00
48. Polonia Gdańsk - Olimpic Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk 19 października 2019
51. Bałtyk II Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019 - 17:00
52. Radunia Stężyca - Jaguar II Gdańsk
53. Sparta Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS 19 października 2019 - 18:45
54. Gedania II Gdańsk - Conrad Gdańsk 19 października 2019 - 18:00
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wybrzeże Gdańsk UKS - Gedania II Gdańsk 27 października 2019 - 15:00
57. Jaguar II Gdańsk - Sparta Gdańsk 26 października 2019 - 19:00
58. Akademia Sportowa Pomorze - Radunia Stężyca
59. Polonia Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 27 października 2019 - 11:00
60. Olimpic Gdańsk - GKS Kolbudy
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Bałtyk II Gdynia AP - Olimpic Gdańsk
63. Radunia Stężyca - Polonia Gdańsk
64. Sparta Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 3 listopada 2019 - 13:15
65. Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 3 listopada 2019 - 13:00
66. Conrad Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS 2 listopada 2019 - 10:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE