ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia AP 8 22 7 1 0 47 - 10
2. Conrad Gdańsk 8 16 5 1 2 32 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
3. Akademia Sportowa Pomorze 8 16 5 1 2 22 - 15 1 0 0 0 1 1 - 2
4. Jaguar II Gdańsk 8 15 5 0 3 28 - 17
5. Olimpic Gdańsk 8 10 3 1 4 21 - 18
6. GKS Kolbudy 8 8 2 2 4 28 - 36 1 1 0 1 0 7 - 7
7. Gedania II Gdańsk 8 8 2 2 4 27 - 35 1 1 0 1 0 7 - 7
8. Polonia Gdańsk 8 7 2 1 5 16 - 24
9. Wybrzeże Gdańsk UKS 8 1 0 1 7 15 - 58




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Conrad Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 17:00
3. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 Gedania II Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 13:00
6. GKS Kolbudy 0 - 8 Bałtyk II Gdynia AP 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Polonia Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk 1 września 2019 - 13:30
11. Conrad Gdańsk 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 31 sierpnia 2019 - 10:00
12. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 9 Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 15:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, GKS Kolbudy, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS 8 września 2019 - 19:00
15. Polonia Gdańsk 2 - 5 Conrad Gdańsk 7 września 2019 - 15:00
16. Olimpic Gdańsk 6 - 3 Gedania II Gdańsk 8 września 2019 - 09:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, GKS Kolbudy, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Gedania II Gdańsk 7 - 7 GKS Kolbudy 14 września 2019 - 12:30
22. Conrad Gdańsk 2 - 1 Olimpic Gdańsk 14 września 2019 - 10:00
23. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 - 0 Polonia Gdańsk 15 września 2019 - 11:00
24. Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 14 września 2019 - 17:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Polonia Gdańsk 1 - 2 Jaguar II Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
27. Olimpic Gdańsk 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS 22 września 2019 - 17:00
28. GKS Kolbudy 3 - 8 Conrad Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
29. Bałtyk II Gdynia AP 9 - 1 Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Conrad Gdańsk 2 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 28 września 2019 - 10:00
34. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 9 GKS Kolbudy 29 września 2019 - 11:00
35. Jaguar II Gdańsk 2 - 3 Olimpic Gdańsk 29 września 2019 - 13:00
36. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 2 Polonia Gdańsk 29 września 2019 - 09:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Olimpic Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 5 października 2019 - 09:00
39. GKS Kolbudy 2 - 3 Jaguar II Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
40. Bałtyk II Gdynia AP 13 - 2 Wybrzeże Gdańsk UKS 5 października 2019 - 17:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Conrad Gdańsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Jaguar II Gdańsk 0 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 12 października 2019 - 17:00
47. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 1 GKS Kolbudy 13 października 2019 - 15:00
48. Polonia Gdańsk 4 - 3 Olimpic Gdańsk 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Conrad Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Kolbudy 5 - 1 Polonia Gdańsk 20 października 2019 - 11:00
51. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019 - 17:00
54. Gedania II Gdańsk 4 - 0 Conrad Gdańsk 19 października 2019 - 18:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wybrzeże Gdańsk UKS 2 - 7 Gedania II Gdańsk 27 października 2019 - 15:00
59. Polonia Gdańsk 3 - 5 Bałtyk II Gdynia AP 27 października 2019 - 11:00
60. Olimpic Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy 27 października 2019 - 10:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Jaguar II Gdańsk, Conrad Gdańsk,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 2 Olimpic Gdańsk 2 listopada 2019 - 17:00
65. Gedania II Gdańsk 2 - 6 Jaguar II Gdańsk 3 listopada 2019 - 13:00
66. Conrad Gdańsk 11 - 5 Wybrzeże Gdańsk UKS 2 listopada 2019 - 10:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE