ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 8 24 8 0 0 65 - 3
2. Czarni Pruszcz Gdański 8 21 7 0 1 18 - 6
3. Szargan Somonino 8 18 6 0 2 30 - 16
4. FC Gowidlino 8 12 4 0 4 31 - 18
5. GTS II Pruszcz Gdański 8 10 3 1 4 16 - 23
6. Tęcza Brusy 8 8 2 2 4 11 - 31
7. Borowiak Czersk 8 5 1 2 5 10 - 24
8. GKS Przodkowo 8 4 1 1 6 4 - 35
9. Sokół Ełganowo 8 2 0 2 6 3 - 32

 Baner


Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Szargan Somonino - GTS II Pruszcz Gdański
3. Borowiak Czersk - Sokół Ełganowo
4. Tęcza Brusy - Radunia II Stężyca
5. FC Gowidlino - GKS Przodkowo
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GKS Przodkowo - Tęcza Brusy
8. Radunia II Stężyca - Borowiak Czersk
9. Sokół Ełganowo - Szargan Somonino
10. GTS II Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański 4 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Czarni Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo
13. Szargan Somonino - Radunia II Stężyca
14. Borowiak Czersk - GKS Przodkowo
15. Tęcza Brusy - FC Gowidlino
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. FC Gowidlino - Borowiak Czersk
18. GKS Przodkowo - Szargan Somonino
19. Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański
20. Sokół Ełganowo - GTS II Pruszcz Gdański
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GTS II Pruszcz Gdański - Radunia II Stężyca 25 kwietnia 2020 - 11:00
23. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Przodkowo
24. Szargan Somonino - FC Gowidlino
25. Borowiak Czersk - Tęcza Brusy
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Tęcza Brusy - Szargan Somonino
28. FC Gowidlino - Czarni Pruszcz Gdański
29. GKS Przodkowo - GTS II Pruszcz Gdański
30. Radunia II Stężyca - Sokół Ełganowo
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Sokół Ełganowo - GKS Przodkowo
33. GTS II Pruszcz Gdański - FC Gowidlino 9 maja 2020 - 14:00
34. Czarni Pruszcz Gdański - Tęcza Brusy
35. Szargan Somonino - Borowiak Czersk
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański
38. Tęcza Brusy - GTS II Pruszcz Gdański
39. FC Gowidlino - Sokół Ełganowo
40. GKS Przodkowo - Radunia II Stężyca
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Radunia II Stężyca - FC Gowidlino
43. Sokół Ełganowo - Tęcza Brusy
44. GTS II Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk 23 maja 2020 - 11:00
45. Czarni Pruszcz Gdański - Szargan Somonino


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE