Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Jastrząb Malbork |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Lew Lębork |
10 - 0 |
Potok Pszczółki |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, Marcus Gdynia, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
6 - 4 |
GKS Żukowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
8 - 0 |
Olimpia Czersk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
Pogoń II Tczew |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork, Potok Pszczółki, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Marcus Gdynia |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
6 - 2 |
Pogoń II Tczew |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Jastrząb Malbork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Lew Lębork |
9 - 1 |
Stal Jezierzyce |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Jastrząb Malbork |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Pogoń II Tczew |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
7 września 2019
7.09 - 16:15 |
Marcus Gdynia |
12 - 0 |
Olimpia Czersk |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, Lew Lębork, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 5 |
Marcus Gdynia |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
14 - 0 |
Pogoń II Tczew |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Lew Lębork |
6 - 2 |
Jastrząb Malbork |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Potok Pszczółki, Olimpia Czersk, Lechia Gdańsk, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
9 - 0 |
Potok Pszczółki |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Pogoń II Tczew |
4 - 4 |
Lew Lębork |
22 września 2019
22.09 - 16:15 |
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Marcus Gdynia |
19 września 2019
19.09 - 18:30 |
Lechia Gdańsk |
12 - 1 |
Olimpia Czersk |
15 września 2019
15.09 - 19:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 10 |
Lechia Gdańsk |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Lew Lębork |
3 - 1 |
Marcus Gdynia |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 0 |
Pogoń II Tczew |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Jastrząb Malbork, GKS Żukowo, Olimpia Czersk, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
5 - 2 |
Stal Jezierzyce |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Marcus Gdynia |
14 - 0 |
Potok Pszczółki |
5 października 2019
5.10 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Pauza: Lew Lębork, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
5 - 0 |
Olimpia Czersk |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Lew Lębork |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Pogoń II Tczew |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: Jastrząb Malbork, Marcus Gdynia, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Marcus Gdynia |
10 - 1 |
Stal Jezierzyce |
20 października 2019
20.10 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
15 - 0 |
Potok Pszczółki |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 10 |
Lew Lębork |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Pauza: Pogoń II Tczew, Jastrząb Malbork, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
7 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Olimpia Czersk |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Jastrząb Malbork |
3 - 1 |
Pogoń II Tczew |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
Pauza: Marcus Gdynia, Stal Jezierzyce, Lechia Gdańsk, GKS Żukowo, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Marcus Gdynia |
13 - 0 |
Jastrząb Malbork |
2 listopada 2019
2.11 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Potok Pszczółki |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Lew Lębork |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
10 listopada 2019
10.11 - 10:30 |
Stal Jezierzyce |
5 - 3 |
Olimpia Czersk |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Pogoń II Tczew |
1 - 14 |
Marcus Gdynia |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
Pauza: Jastrząb Malbork, Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork, |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
- |
Lechia Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Chojniczanka Chojnice |
28 marca 2020
28.03 - 12:30 |
Potok Pszczółki |
- |
Lew Lębork |
|
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, Marcus Gdynia, |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
- |
Stal Jezierzyce |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Jastrząb Malbork |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
- |
Pogoń II Tczew |
|
Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork, Potok Pszczółki, |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Marcus Gdynia |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Pogoń II Tczew |
- |
Olimpia Czersk |
|
Jastrząb Malbork |
- |
Chojniczanka Chojnice |
9 kwietnia 2020
9.04 - 19:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Lew Lębork |
|
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo, |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
- |
Stal Jezierzyce |
|
GKS Żukowo |
- |
Jastrząb Malbork |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Pogoń II Tczew |
|
Olimpia Czersk |
- |
Marcus Gdynia |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, Lew Lębork, |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Marcus Gdynia |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pogoń II Tczew |
- |
GKS Żukowo |
|
Jastrząb Malbork |
- |
Lew Lębork |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Potok Pszczółki, Olimpia Czersk, Lechia Gdańsk, |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
- |
Jastrząb Malbork |
|
Lew Lębork |
- |
Pogoń II Tczew |
|
Marcus Gdynia |
- |
GKS Żukowo |
|
Olimpia Czersk |
- |
Lechia Gdańsk |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
- |
Chojniczanka Chojnice |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Marcus Gdynia |
- |
Lew Lębork |
|
Pogoń II Tczew |
- |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, Jastrząb Malbork, GKS Żukowo, Olimpia Czersk, |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
- |
Jastrząb Malbork |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
- |
Marcus Gdynia |
|
GKS Żukowo |
- |
Lechia Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 18:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Olimpia Czersk |
|
Pauza: Lew Lębork, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
- |
GKS Żukowo |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
- |
Lew Lębork |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
- |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Jastrząb Malbork, Marcus Gdynia, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
- |
Marcus Gdynia |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Lew Lębork |
- |
Olimpia Czersk |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
- |
Chojniczanka Chojnice |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń II Tczew, Jastrząb Malbork, |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Lew Lębork |
|
Olimpia Czersk |
- |
Potok Pszczółki |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Pogoń II Tczew |
- |
Jastrząb Malbork |
|
Pauza: Marcus Gdynia, Stal Jezierzyce, Lechia Gdańsk, GKS Żukowo, |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
- |
Marcus Gdynia |
|
Stal Jezierzyce |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lew Lębork |
- |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
- |
Potok Pszczółki |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Stal Jezierzyce |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Marcus Gdynia |
- |
Pogoń II Tczew |
|
Pauza: Jastrząb Malbork, Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork, . |
|