Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 3 |
GKS Straszewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
13 - 0 |
KP Wandowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
9 - 1 |
Orzeł Borkowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
10 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 3 |
OTS Osiek |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Centrum Pelplin |
8 - 1 |
OTS Osiek |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
5 - 4 |
Sobieski Gniew |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 11 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
KP Wandowo |
2 - 4 |
Sokół Lubichowo |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
GKS Straszewo |
1 - 5 |
Supra Kwidzyn |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 3 |
Szpak Skórcz |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
Centrum Pelplin |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Supra Kwidzyn |
8 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
6 - 1 |
GKS Straszewo |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 2 |
KP Wandowo |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 0 |
Orzeł Borkowo |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
OTS Osiek |
9 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Centrum Pelplin |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 9 |
OTS Osiek |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
KP Wandowo |
7 - 2 |
Sobieski Gniew |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
GKS Straszewo |
2 - 4 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 4 |
Sokół Lubichowo |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 2 |
Supra Kwidzyn |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Supra Kwidzyn |
10 - 2 |
Centrum Pelplin |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
28 września 2019
28.09 - 16:30 |
Sobieski Gniew |
0 - 6 |
GKS Straszewo |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
OTS Osiek |
2 - 0 |
KP Wandowo |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 3 |
Orzeł Borkowo |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Centrum Pelplin |
14 - 1 |
Orzeł Borkowo |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
KP Wandowo |
1 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
GKS Straszewo |
5 - 1 |
OTS Osiek |
5 października 2019
5.10 - 15:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 6 |
Sokół Lubichowo |
6 października 2019
6.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Sokół Lubichowo |
4 - 5 |
Centrum Pelplin |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 2 |
Supra Kwidzyn |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Sobieski Gniew |
0 - 5 |
Szpak Skórcz |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
OTS Osiek |
2 - 5 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
GKS Straszewo |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 8 |
KP Wandowo |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Centrum Pelplin |
6 - 3 |
KP Wandowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
GKS Straszewo |
5 - 0 |
Orzeł Borkowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gości |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
13 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 0 |
OTS Osiek |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Supra Kwidzyn |
6 - 0 |
Sobieski Gniew |
20 października 2019
20.10 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
1 - 6 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (37) |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
Sokół Lubichowo |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 4 |
Supra Kwidzyn |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Szpak Skórcz |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 9 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
KP Wandowo |
5 - 3 |
GKS Straszewo |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Centrum Pelplin |
8 - 3 |
GKS Straszewo |
2 listopada 2019
2.11 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
KP Wandowo |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
16 - 0 |
Orzeł Borkowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sokół Lubichowo |
3 - 2 |
OTS Osiek |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
11 - 0 |
Sobieski Gniew |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Sobieski Gniew |
3 - 9 |
Centrum Pelplin |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
OTS Osiek |
0 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Sokół Lubichowo |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 6 |
Supra Kwidzyn |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
KP Wandowo |
1 - 3 |
Szpak Skórcz |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
GKS Straszewo |
0 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
vo, na boisku 1:2, przerwanie meczu |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
GKS Straszewo |
- |
Szpak Skórcz |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
KP Wandowo |
- |
Supra Kwidzyn |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
- |
Sokół Lubichowo |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
WKS Lignowy Szlacheckie |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
OTS Osiek |
- |
Sobieski Gniew |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
OTS Osiek |
- |
Centrum Pelplin |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
- |
Orzeł Radziejewo |
|
WKS Lignowy Szlacheckie |
- |
Orzeł Borkowo |
|
Sokół Lubichowo |
- |
KP Wandowo |
|
Supra Kwidzyn |
- |
GKS Straszewo |
|
Szpak Skórcz |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
- |
Szpak Skórcz |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Supra Kwidzyn |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
GKS Straszewo |
- |
Sokół Lubichowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:30 |
KP Wandowo |
- |
WKS Lignowy Szlacheckie |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
Orzeł Borkowo |
- |
Sobieski Gniew |
|
Orzeł Radziejewo |
- |
OTS Osiek |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Radziejewo |
- |
Centrum Pelplin |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
OTS Osiek |
- |
Orzeł Borkowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
- |
KP Wandowo |
|
WKS Lignowy Szlacheckie |
- |
GKS Straszewo |
|
Sokół Lubichowo |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Supra Kwidzyn |
- |
Szpak Skórcz |
|
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
- |
Supra Kwidzyn |
|
Szpak Skórcz |
- |
Sokół Lubichowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
GKS Straszewo |
- |
Sobieski Gniew |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
KP Wandowo |
- |
OTS Osiek |
|
Orzeł Borkowo |
- |
Orzeł Radziejewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Borkowo |
- |
Centrum Pelplin |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
KP Wandowo |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
- |
GKS Straszewo |
|
Sobieski Gniew |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
WKS Lignowy Szlacheckie |
- |
Szpak Skórcz |
|
Sokół Lubichowo |
- |
Supra Kwidzyn |
|
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
- |
Sokół Lubichowo |
|
Supra Kwidzyn |
- |
WKS Lignowy Szlacheckie |
|
Szpak Skórcz |
- |
Sobieski Gniew |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
OTS Osiek |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
GKS Straszewo |
- |
Orzeł Radziejewo |
|
KP Wandowo |
- |
Orzeł Borkowo |
|
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Wandowo |
- |
Centrum Pelplin |
|
Orzeł Borkowo |
- |
GKS Straszewo |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
- |
Szpak Skórcz |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
- |
Supra Kwidzyn |
|
WKS Lignowy Szlacheckie |
- |
Sokół Lubichowo |
|
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
- |
WKS Lignowy Szlacheckie |
|
Sokół Lubichowo |
- |
Sobieski Gniew |
|
Supra Kwidzyn |
- |
OTS Osiek |
|
Szpak Skórcz |
- |
Orzeł Radziejewo |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Orzeł Borkowo |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
GKS Straszewo |
- |
KP Wandowo |
|
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Straszewo |
- |
Centrum Pelplin |
|
KP Wandowo |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Orzeł Borkowo |
- |
Szpak Skórcz |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
- |
Supra Kwidzyn |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
- |
Sokół Lubichowo |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
- |
WKS Lignowy Szlacheckie |
|
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
- |
Sobieski Gniew |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
- |
OTS Osiek |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
- |
Orzeł Radziejewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Supra Kwidzyn |
- |
Orzeł Borkowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
- |
KP Wandowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
GKS Straszewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
|