Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. WKS Lignowy Szlacheckie 11 30 10 0 1 61 - 12
2. Szpak Skórcz 11 28 9 1 1 46 - 14
3. Sokół Lubichowo 11 27 9 0 2 43 - 20
4. Supra Kwidzyn 11 24 8 0 3 59 - 24 1 3 1 0 0 10 - 2
5. Centrum Pelplin 11 24 8 0 3 64 - 31 1 0 0 0 1 2 - 10
6. Powiśle Pawlice-Rakowiec 11 18 6 0 5 47 - 23
7. OTS Osiek 11 12 4 0 7 31 - 36
8. GKS Straszewo 11 10 3 1 7 32 - 39
9. Orzeł Radziejewo 11 9 3 0 8 14 - 55 1 3 1 0 0 2 - 1
10. KP Wandowo 11 9 3 0 8 30 - 44 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Sobieski Gniew 11 3 1 0 10 15 - 59 1 3 1 0 0 4 - 0
12. Orzeł Borkowo 11 3 1 0 10 8 - 93 1 0 0 0 1 0 - 4
Ostatni komentarz dodał Kristo_19 20.06.2020, 21:12:09
 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Centrum Pelplin - Powiśle Pawlice-Rakowiec
2. GKS Straszewo - Szpak Skórcz 29 marca 2020 - 14:00
3. KP Wandowo - Supra Kwidzyn 28 marca 2020 - 15:00
4. Orzeł Borkowo - Sokół Lubichowo 29 marca 2020 - 14:00
5. Orzeł Radziejewo - WKS Lignowy Szlacheckie 29 marca 2020 - 14:00
6. OTS Osiek - Sobieski Gniew 29 marca 2020 - 13:00
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. OTS Osiek - Centrum Pelplin 5 kwietnia 2020 - 13:00
8. Sobieski Gniew - Orzeł Radziejewo
9. WKS Lignowy Szlacheckie - Orzeł Borkowo
10. Sokół Lubichowo - KP Wandowo
11. Supra Kwidzyn - GKS Straszewo
12. Szpak Skórcz - Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Centrum Pelplin - Szpak Skórcz
14. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Supra Kwidzyn 8 kwietnia 2020 - 17:00
15. GKS Straszewo - Sokół Lubichowo 8 kwietnia 2020 - 15:30
16. KP Wandowo - WKS Lignowy Szlacheckie 11 kwietnia 2020 - 12:00
17. Orzeł Borkowo - Sobieski Gniew
18. Orzeł Radziejewo - OTS Osiek 11 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Orzeł Radziejewo - Centrum Pelplin 19 kwietnia 2020 - 14:00
20. OTS Osiek - Orzeł Borkowo 19 kwietnia 2020 - 13:00
21. Sobieski Gniew - KP Wandowo
22. WKS Lignowy Szlacheckie - GKS Straszewo
23. Sokół Lubichowo - Powiśle Pawlice-Rakowiec
24. Supra Kwidzyn - Szpak Skórcz
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Centrum Pelplin - Supra Kwidzyn
26. Szpak Skórcz - Sokół Lubichowo 25 kwietnia 2020 - 17:00
27. Powiśle Pawlice-Rakowiec - WKS Lignowy Szlacheckie 26 kwietnia 2020 - 15:00
28. GKS Straszewo - Sobieski Gniew 26 kwietnia 2020 - 14:00
29. KP Wandowo - OTS Osiek
30. Orzeł Borkowo - Orzeł Radziejewo 25 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orzeł Borkowo - Centrum Pelplin 3 maja 2020 - 14:00
32. Orzeł Radziejewo - KP Wandowo 3 maja 2020 - 14:00
33. OTS Osiek - GKS Straszewo
34. Sobieski Gniew - Powiśle Pawlice-Rakowiec
35. WKS Lignowy Szlacheckie - Szpak Skórcz
36. Sokół Lubichowo - Supra Kwidzyn
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Centrum Pelplin - Sokół Lubichowo
38. Supra Kwidzyn - WKS Lignowy Szlacheckie
39. Szpak Skórcz - Sobieski Gniew 9 maja 2020 - 17:00
40. Powiśle Pawlice-Rakowiec - OTS Osiek 9 maja 2020 - 11:00
41. GKS Straszewo - Orzeł Radziejewo
42. KP Wandowo - Orzeł Borkowo
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Wandowo - Centrum Pelplin
44. Orzeł Borkowo - GKS Straszewo 17 maja 2020 - 14:00
45. Orzeł Radziejewo - Powiśle Pawlice-Rakowiec 17 maja 2020 - 14:00
46. OTS Osiek - Szpak Skórcz 17 maja 2020 - 13:00
47. Sobieski Gniew - Supra Kwidzyn
48. WKS Lignowy Szlacheckie - Sokół Lubichowo
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Centrum Pelplin - WKS Lignowy Szlacheckie
50. Sokół Lubichowo - Sobieski Gniew
51. Supra Kwidzyn - OTS Osiek
52. Szpak Skórcz - Orzeł Radziejewo 23 maja 2020 - 17:00
53. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Orzeł Borkowo 23 maja 2020 - 11:00
54. GKS Straszewo - KP Wandowo
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. GKS Straszewo - Centrum Pelplin
56. KP Wandowo - Powiśle Pawlice-Rakowiec
57. Orzeł Borkowo - Szpak Skórcz 31 maja 2020 - 14:00
58. Orzeł Radziejewo - Supra Kwidzyn 31 maja 2020 - 14:00
59. OTS Osiek - Sokół Lubichowo 31 maja 2020 - 13:00
60. Sobieski Gniew - WKS Lignowy Szlacheckie
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Centrum Pelplin - Sobieski Gniew 6 czerwca 2020 - 15:00
62. WKS Lignowy Szlacheckie - OTS Osiek 6 czerwca 2020 - 15:00
63. Sokół Lubichowo - Orzeł Radziejewo 6 czerwca 2020 - 15:00
64. Supra Kwidzyn - Orzeł Borkowo 6 czerwca 2020 - 15:00
65. Szpak Skórcz - KP Wandowo 6 czerwca 2020 - 15:00
66. Powiśle Pawlice-Rakowiec - GKS Straszewo 6 czerwca 2020 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE