ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Czernin 12 27 8 3 1 49 - 28
2. Błyskawica Postolin 12 26 8 2 2 52 - 20 1 1 0 1 0 2 - 2
3. Grom II Nowy Staw 12 26 8 2 2 54 - 28 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Błękitni Kmiecin 12 23 7 2 3 30 - 21
5. Lisovia Lisewo 12 21 6 3 3 27 - 21 1 3 1 0 0 5 - 2
6. Tęcza Szropy 12 21 7 0 5 46 - 28 1 0 0 0 1 2 - 5
7. Real Myszewo 12 20 6 2 4 31 - 24
8. AP Malbork 12 19 6 1 5 34 - 24
9. Jurand Lasowice 12 15 5 0 7 23 - 27
10. Orzeł Ząbrowo 12 12 4 0 8 24 - 50
11. Bałtyk Sztutowo 12 9 3 0 9 17 - 44
12. Wisła Drewnica 12 4 1 1 10 16 - 49
13. Mady II Ostaszewo 12 3 1 0 11 20 - 59
Ostatni komentarz dodał puczik 20.11.2019, 13:05:29




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (25) 
2. AP Malbork 1 - 3 Real Myszewo 20 sierpnia 2019 - 17:45
3. Tęcza Szropy 2 - 5 Lisovia Lisewo 17 sierpnia 2019 - 16:00
4. Orzeł Ząbrowo 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 18 sierpnia 2019 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
5. Mady II Ostaszewo 0 - 6 Błyskawica Postolin 17 sierpnia 2019 - 11:00
6. Błękitni Kmiecin 6 - 0 Wisła Drewnica 17 sierpnia 2019 - 16:00
7. KS Czernin 1 - 2 Jurand Lasowice 18 sierpnia 2019 - 13:30
Pauza: Grom II Nowy Staw,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (18) 
8. Grom II Nowy Staw 10 - 2 Jurand Lasowice 25 sierpnia 2019 - 11:00
9. Wisła Drewnica 1 - 4 KS Czernin 25 sierpnia 2019 - 17:00
10. Błyskawica Postolin 6 - 3 Błękitni Kmiecin 24 sierpnia 2019 - 14:00
11. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Mady II Ostaszewo 24 sierpnia 2019 - 18:00
12. Lisovia Lisewo 2 - 0 Orzeł Ząbrowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
13. AP Malbork 2 - 3 Tęcza Szropy 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
15. Real Myszewo 2 - 3 Grom II Nowy Staw 31 sierpnia 2019 - 14:30
17. Orzeł Ząbrowo 2 - 6 AP Malbork 31 sierpnia 2019 - 17:00
18. Mady II Ostaszewo 1 - 2 Lisovia Lisewo 31 sierpnia 2019 - 16:00
19. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 1 września 2019 - 15:00
20. KS Czernin 4 - 4 Błyskawica Postolin 1 września 2019 - 13:30
21. Jurand Lasowice 1 - 0 Wisła Drewnica 31 sierpnia 2019 - 17:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
22. Grom II Nowy Staw 9 - 1 Wisła Drewnica 8 września 2019 - 14:30
23. Błyskawica Postolin 2 - 0 Jurand Lasowice 8 września 2019 - 14:00
24. Bałtyk Sztutowo 3 - 6 KS Czernin 7 września 2019 - 17:00
25. Lisovia Lisewo 0 - 0 Błękitni Kmiecin 8 września 2019 - 17:00
26. AP Malbork 9 - 1 Mady II Ostaszewo 7 września 2019 - 17:00
28. Tęcza Szropy 6 - 2 Real Myszewo 7 września 2019 - 16:00
Pauza: Orzeł Ząbrowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
29. Tęcza Szropy 9 - 0 Grom II Nowy Staw 14 września 2019 - 16:00
30. Orzeł Ząbrowo 0 - 6 Real Myszewo 14 września 2019 - 17:00
32. Błękitni Kmiecin 0 - 2 AP Malbork 15 września 2019 - 14:00
33. KS Czernin 4 - 3 Lisovia Lisewo 15 września 2019 - 13:30
34. Jurand Lasowice 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 14 września 2019 - 16:00
35. Wisła Drewnica 2 - 6 Błyskawica Postolin 15 września 2019 - 17:00
Pauza: Mady II Ostaszewo,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
36. Grom II Nowy Staw 2 - 2 Błyskawica Postolin 22 września 2019 - 14:30
37. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 Wisła Drewnica 21 września 2019 - 16:00
38. Lisovia Lisewo 2 - 1 Jurand Lasowice 21 września 2019 - 11:00
39. AP Malbork 1 - 3 KS Czernin 21 września 2019 - 15:00
41. Mady II Ostaszewo 2 - 4 Real Myszewo 22 września 2019 - 14:00
42. Tęcza Szropy 6 - 1 Orzeł Ząbrowo 21 września 2019 - 16:00
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
43. Orzeł Ząbrowo 3 - 7 Grom II Nowy Staw 28 września 2019 - 16:00
44. Mady II Ostaszewo 5 - 4 Tęcza Szropy 29 września 2019 - 14:00
45. Błękitni Kmiecin 0 - 0 Real Myszewo 29 września 2019 - 14:00
47. Jurand Lasowice 4 - 1 AP Malbork 28 września 2019 - 16:00
48. Wisła Drewnica 3 - 3 Lisovia Lisewo 29 września 2019 - 15:00
49. Błyskawica Postolin 8 - 0 Bałtyk Sztutowo 29 września 2019 - 14:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
50. Grom II Nowy Staw 7 - 2 Bałtyk Sztutowo 6 października 2019 - 11:00
51. Lisovia Lisewo 2 - 1 Błyskawica Postolin 5 października 2019 - 17:00
52. AP Malbork 2 - 0 Wisła Drewnica 5 października 2019 - 17:00
54. Real Myszewo 5 - 5 KS Czernin 5 października 2019 - 15:30
55. Tęcza Szropy 1 - 2 Błękitni Kmiecin 5 października 2019 - 15:00
56. Orzeł Ząbrowo 6 - 3 Mady II Ostaszewo 5 października 2019 - 16:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (33) 
57. Mady II Ostaszewo 1 - 6 Grom II Nowy Staw 13 października 2019 - 14:00
58. Błękitni Kmiecin 4 - 2 Orzeł Ząbrowo 13 października 2019 - 14:00
59. KS Czernin 4 - 3 Tęcza Szropy 13 października 2019 - 13:30
60. Jurand Lasowice 0 - 2 Real Myszewo 12 października 2019 - 15:00
62. Błyskawica Postolin 2 - 4 AP Malbork 13 października 2019 - 14:00
63. Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Lisovia Lisewo 12 października 2019 - 15:00
vo, na boisku 3:2
Pauza: Wisła Drewnica,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
64. Grom II Nowy Staw 5 - 2 Lisovia Lisewo 20 października 2019 - 14:30
65. AP Malbork 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 19 października 2019 - 17:00
67. Real Myszewo 5 - 1 Wisła Drewnica 19 października 2019 - 15:00
68. Tęcza Szropy 2 - 0 Jurand Lasowice 19 października 2019 - 15:00
69. Orzeł Ząbrowo 1 - 5 KS Czernin 19 października 2019 - 15:00
70. Mady II Ostaszewo 2 - 3 Błękitni Kmiecin 19 października 2019 - 14:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
71. Błękitni Kmiecin 3 - 2 Grom II Nowy Staw 26 października 2019 - 14:00
72. KS Czernin 8 - 1 Mady II Ostaszewo 27 października 2019 - 13:30
73. Jurand Lasowice 1 - 2 Orzeł Ząbrowo 26 października 2019 - 15:00
74. Wisła Drewnica 2 - 4 Tęcza Szropy 27 października 2019 - 14:00
75. Błyskawica Postolin 2 - 1 Real Myszewo 27 października 2019 - 14:00
77. Lisovia Lisewo 3 - 3 AP Malbork 26 października 2019 - 15:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
78. Grom II Nowy Staw 2 - 0 AP Malbork 3 listopada 2019 - 13:30
80. Real Myszewo 0 - 4 Bałtyk Sztutowo 2 listopada 2019 - 14:00
81. Tęcza Szropy 1 - 5 Błyskawica Postolin 2 listopada 2019 - 14:00
82. Orzeł Ząbrowo 3 - 2 Wisła Drewnica 2 listopada 2019 - 13:00
83. Mady II Ostaszewo 2 - 7 Jurand Lasowice 3 listopada 2019 - 11:00
84. Błękitni Kmiecin 3 - 4 KS Czernin 3 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
85. KS Czernin 1 - 1 Grom II Nowy Staw 9 listopada 2019 - 13:30
86. Jurand Lasowice 2 - 3 Błękitni Kmiecin 9 listopada 2019 - 14:00
87. Wisła Drewnica 2 - 1 Mady II Ostaszewo 10 listopada 2019 - 13:00
88. Błyskawica Postolin 8 - 1 Orzeł Ząbrowo 9 listopada 2019 - 13:00
89. Bałtyk Sztutowo 0 - 5 Tęcza Szropy 9 listopada 2019 - 13:00
90. Lisovia Lisewo 0 - 1 Real Myszewo 9 listopada 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE