ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Goręczyno 11 33 11 0 0 43 - 12
2. Grom Kleszczewo 11 24 7 3 1 32 - 8 1 3 1 0 0 4 - 1
3. Huragan Nowe Polaszki 11 24 8 0 3 30 - 22 1 0 0 0 1 1 - 4
4. Orzeł Gołubie 11 23 7 2 2 40 - 14
5. GKS II Sierakowice 11 20 6 2 3 43 - 18
6. Ceramik Łubiana 11 18 6 0 5 40 - 27
7. Cartusia II Kartuzy 11 13 4 1 6 21 - 27
8. Słupia Sulęczyno 11 12 4 0 7 18 - 39 1 3 1 0 0 4 - 1
9. Multistal System Bytonia 11 12 4 0 7 22 - 28 1 0 0 0 1 1 - 4
10. Amator II Kiełpino 11 6 2 0 9 21 - 40 1 3 1 0 0 5 - 1
11. Budmar Bytonia 11 6 2 0 9 8 - 43 1 0 0 0 1 1 - 5
12. Korona Rywałd 11 3 1 0 10 9 - 49
Ostatni komentarz dodał mirasz66 09.11.2019, 17:44:32




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Amator II Kiełpino 1 września 2019 - 14:00
2. Orzeł Gołubie 0 - 0 Grom Kleszczewo 1 września 2019 - 12:00
3. Cartusia II Kartuzy 0 - 1 Gryf Goręczyno 31 sierpnia 2019 - 17:00
4. Korona Rywałd 0 - 3 Ceramik Łubiana 31 sierpnia 2019 - 17:00
5. Huragan Nowe Polaszki 3 - 2 GKS II Sierakowice 31 sierpnia 2019 - 17:00
6. Multistal System Bytonia 4 - 0 Budmar Bytonia 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Amator II Kiełpino 5 - 1 Budmar Bytonia 8 września 2019 - 14:00
8. GKS II Sierakowice 1 - 2 Multistal System Bytonia 7 września 2019 - 17:00
9. Ceramik Łubiana 6 - 2 Huragan Nowe Polaszki 7 września 2019 - 17:00
10. Gryf Goręczyno 7 - 2 Korona Rywałd 7 września 2019 - 16:00
11. Grom Kleszczewo 1 - 1 Cartusia II Kartuzy 7 września 2019 - 13:00
12. Słupia Sulęczyno 1 - 7 Orzeł Gołubie 8 września 2019 - 14:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Orzeł Gołubie 4 - 0 Amator II Kiełpino 15 września 2019 - 12:00
14. Cartusia II Kartuzy 4 - 1 Słupia Sulęczyno 15 września 2019 - 14:00
15. Korona Rywałd 0 - 8 Grom Kleszczewo 14 września 2019 - 17:00
16. Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 Gryf Goręczyno 15 września 2019 - 14:00
17. Multistal System Bytonia 5 - 1 Ceramik Łubiana 14 września 2019 - 17:00
18. Budmar Bytonia 0 - 7 GKS II Sierakowice 15 września 2019 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
19. GKS II Sierakowice 5 - 2 Amator II Kiełpino 21 września 2019 - 16:00
20. Ceramik Łubiana 5 - 0 Budmar Bytonia 22 września 2019 - 16:00
21. Gryf Goręczyno 6 - 1 Multistal System Bytonia 21 września 2019 - 16:00
22. Grom Kleszczewo 4 - 1 Huragan Nowe Polaszki 21 września 2019 - 16:00
23. Słupia Sulęczyno 1 - 0 Korona Rywałd 22 września 2019 - 14:00
24. Orzeł Gołubie 4 - 0 Cartusia II Kartuzy 22 września 2019 - 16:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Cartusia II Kartuzy 4 - 0 Amator II Kiełpino 29 września 2019 - 16:00
26. Korona Rywałd 0 - 6 Orzeł Gołubie 28 września 2019 - 17:00
27. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Słupia Sulęczyno 29 września 2019 - 15:30
28. Multistal System Bytonia 2 - 3 Grom Kleszczewo 28 września 2019 - 17:00
29. Budmar Bytonia 0 - 4 Gryf Goręczyno 29 września 2019 - 16:00
30. GKS II Sierakowice 1 - 0 Ceramik Łubiana 29 września 2019 - 14:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
31. Amator II Kiełpino 4 - 6 Ceramik Łubiana 6 października 2019 - 16:00
32. Gryf Goręczyno 3 - 0 GKS II Sierakowice 6 października 2019 - 12:00
33. Grom Kleszczewo 3 - 0 Budmar Bytonia 5 października 2019 - 14:00
34. Słupia Sulęczyno 4 - 1 Multistal System Bytonia 6 października 2019 - 14:00
35. Orzeł Gołubie 3 - 4 Huragan Nowe Polaszki 6 października 2019 - 12:00
36. Cartusia II Kartuzy 6 - 0 Korona Rywałd 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Korona Rywałd 3 - 0 Amator II Kiełpino 12 października 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
38. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 Cartusia II Kartuzy 12 października 2019 - 16:00
39. Multistal System Bytonia 1 - 2 Orzeł Gołubie 12 października 2019 - 16:00
40. Budmar Bytonia 1 - 5 Słupia Sulęczyno 13 października 2019 - 15:00
41. GKS II Sierakowice 1 - 1 Grom Kleszczewo 13 października 2019 - 14:00
42. Ceramik Łubiana 2 - 4 Gryf Goręczyno 13 października 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Amator II Kiełpino 1 - 5 Gryf Goręczyno 20 października 2019 - 14:00
44. Grom Kleszczewo 6 - 0 Ceramik Łubiana 19 października 2019 - 14:00
45. Słupia Sulęczyno 2 - 5 GKS II Sierakowice 20 października 2019 - 14:00
46. Orzeł Gołubie 4 - 0 Budmar Bytonia 20 października 2019 - 15:00
47. Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Multistal System Bytonia 20 października 2019 - 11:00
48. Korona Rywałd 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki 19 października 2019 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
49. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 Amator II Kiełpino 26 października 2019 - 15:00
50. Multistal System Bytonia 3 - 2 Korona Rywałd 27 października 2019 - 13:00
51. Budmar Bytonia 2 - 1 Cartusia II Kartuzy 26 października 2019 - 15:00
52. GKS II Sierakowice 3 - 3 Orzeł Gołubie 27 października 2019 - 14:00
53. Ceramik Łubiana 11 - 0 Słupia Sulęczyno 27 października 2019 - 14:00
54. Gryf Goręczyno 1 - 0 Grom Kleszczewo 27 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Amator II Kiełpino 2 - 3 Grom Kleszczewo 3 listopada 2019 - 12:00
56. Słupia Sulęczyno 1 - 4 Gryf Goręczyno 3 listopada 2019 - 13:00
57. Orzeł Gołubie 4 - 1 Ceramik Łubiana 3 listopada 2019 - 12:00
58. Cartusia II Kartuzy 1 - 9 GKS II Sierakowice 3 listopada 2019 - 16:00
59. Korona Rywałd 1 - 3 Budmar Bytonia 2 listopada 2019 - 13:00
60. Huragan Nowe Polaszki 1 - 0 Multistal System Bytonia 2 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Multistal System Bytonia 3 - 5 Amator II Kiełpino 9 listopada 2019 - 14:00
62. Budmar Bytonia 1 - 4 Huragan Nowe Polaszki 10 listopada 2019 - 13:00
63. GKS II Sierakowice 9 - 1 Korona Rywałd 10 listopada 2019 - 13:00
64. Ceramik Łubiana 5 - 1 Cartusia II Kartuzy 10 listopada 2019 - 14:00
65. Gryf Goręczyno 4 - 3 Orzeł Gołubie 9 listopada 2019 - 14:00
66. Grom Kleszczewo 3 - 0 Słupia Sulęczyno 10 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE