MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomorzanin Gdynia 1 3 1 0 0 4 - 0
2. Jaguar II Gdańsk 1 3 1 0 0 3 - 0
3. KP Gdynia 1 3 1 0 0 5 - 3
4. Morena Gdańsk 1 3 1 0 0 4 - 2
5. UKS Klukowo 1 3 1 0 0 4 - 3
6. GKS II Żukowo 1 3 1 0 0 2 - 1
7. Santos Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Sztorm II Kosakowo 1 0 0 0 1 3 - 4
9. KP Gdynia AP 1 0 0 0 1 1 - 2
10. Dąbrówka Linia 1 0 0 0 1 3 - 5
11. Amigo Przyjaźń 1 0 0 0 1 2 - 4
12. Oruński KP 1 0 0 0 1 0 - 3
13. KKS Koleczkowo 1 0 0 0 1 0 - 4
Ostatni komentarz dodał jestemnatak 06.08.2019, 21:54:13




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Oruński KP 18 sierpnia 2019 - 11:00
2. UKS Klukowo 4 - 3 Sztorm II Kosakowo 18 sierpnia 2019 - 17:00
3. KP Gdynia AP 1 - 2 GKS II Żukowo 18 sierpnia 2019 - 17:00
5. Pomorzanin Gdynia 4 - 0 KKS Koleczkowo 17 sierpnia 2019 - 19:00
6. Dąbrówka Linia 3 - 5 KP Gdynia 17 sierpnia 2019 - 18:00
7. Morena Gdańsk 4 - 2 Amigo Przyjaźń 18 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Santos Gdańsk,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Oruński KP - Amigo Przyjaźń 24 sierpnia 2019 - 17:00
9. KP Gdynia - Morena Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 17:00
10. KKS Koleczkowo - Dąbrówka Linia 24 sierpnia 2019 - 15:00
12. GKS II Żukowo - Santos Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 15:00
13. Sztorm II Kosakowo - KP Gdynia AP 24 sierpnia 2019 - 11:00
14. Jaguar II Gdańsk - UKS Klukowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. UKS Klukowo - Oruński KP 1 września 2019 - 11:00
16. KP Gdynia AP - Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 19:00
17. Santos Gdańsk - Sztorm II Kosakowo 1 września 2019 - 14:00
18. Pomorzanin Gdynia - GKS II Żukowo 1 września 2019 - 17:00
20. Morena Gdańsk - KKS Koleczkowo 1 września 2019 - 11:00
21. Amigo Przyjaźń - KP Gdynia 1 września 2019 - 13:00
Pauza: Dąbrówka Linia,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Oruński KP - KP Gdynia 7 września 2019 - 17:00
23. KKS Koleczkowo - Amigo Przyjaźń 7 września 2019 - 15:00
25. GKS II Żukowo - Dąbrówka Linia 8 września 2019 - 15:00
26. Sztorm II Kosakowo - Pomorzanin Gdynia 7 września 2019 - 14:00
27. Jaguar II Gdańsk - Santos Gdańsk 8 września 2019 - 11:00
28. UKS Klukowo - KP Gdynia AP 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KP Gdynia AP - Oruński KP 15 września 2019 - 19:00
30. Santos Gdańsk - UKS Klukowo 15 września 2019 - 14:00
31. Pomorzanin Gdynia - Jaguar II Gdańsk 14 września 2019
32. Dąbrówka Linia - Sztorm II Kosakowo 15 września 2019 - 14:00
33. Morena Gdańsk - GKS II Żukowo 15 września 2019 - 11:00
35. KP Gdynia - KKS Koleczkowo 15 września 2019 - 17:00
Pauza: Amigo Przyjaźń,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Oruński KP - KKS Koleczkowo 21 września 2019 - 17:00
38. GKS II Żukowo - Amigo Przyjaźń 22 września 2019 - 15:00
39. Sztorm II Kosakowo - Morena Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
40. Jaguar II Gdańsk - Dąbrówka Linia 22 września 2019 - 11:00
41. UKS Klukowo - Pomorzanin Gdynia 22 września 2019 - 11:00
42. KP Gdynia AP - Santos Gdańsk 22 września 2019 - 19:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santos Gdańsk - Oruński KP 28 września 2019
44. Pomorzanin Gdynia - KP Gdynia AP 28 września 2019
45. Dąbrówka Linia - UKS Klukowo 29 września 2019 - 14:00
46. Morena Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 29 września 2019 - 11:00
47. Amigo Przyjaźń - Sztorm II Kosakowo 29 września 2019 - 13:00
48. KP Gdynia - GKS II Żukowo 28 września 2019
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS II Żukowo - KKS Koleczkowo 6 października 2019 - 11:00
52. Sztorm II Kosakowo - KP Gdynia 5 października 2019 - 15:00
53. Jaguar II Gdańsk - Amigo Przyjaźń 6 października 2019 - 11:00
54. UKS Klukowo - Morena Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
55. KP Gdynia AP - Dąbrówka Linia 6 października 2019 - 19:00
56. Santos Gdańsk - Pomorzanin Gdynia 5 października 2019
Pauza: Oruński KP,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomorzanin Gdynia - Oruński KP 12 października 2019
58. Dąbrówka Linia - Santos Gdańsk 13 października 2019 - 14:00
59. Morena Gdańsk - KP Gdynia AP 13 października 2019 - 13:30
60. Amigo Przyjaźń - UKS Klukowo 13 października 2019 - 13:00
61. KP Gdynia - Jaguar II Gdańsk 12 października 2019
62. KKS Koleczkowo - Sztorm II Kosakowo 12 października 2019
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Oruński KP - GKS II Żukowo 19 października 2019 - 16:00
66. Jaguar II Gdańsk - KKS Koleczkowo 20 października 2019 - 11:00
67. UKS Klukowo - KP Gdynia 20 października 2019 - 11:00
68. KP Gdynia AP - Amigo Przyjaźń 19 października 2019 - 19:00
69. Santos Gdańsk - Morena Gdańsk 19 października 2019
70. Pomorzanin Gdynia - Dąbrówka Linia 19 października 2019
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Dąbrówka Linia - Oruński KP 27 października 2019 - 14:00
72. Morena Gdańsk - Pomorzanin Gdynia 27 października 2019 - 13:30
73. Amigo Przyjaźń - Santos Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
74. KP Gdynia - KP Gdynia AP 26 października 2019
75. KKS Koleczkowo - UKS Klukowo 26 października 2019
77. GKS II Żukowo - Sztorm II Kosakowo 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Oruński KP - Sztorm II Kosakowo 2 listopada 2019 - 15:00
79. Jaguar II Gdańsk - GKS II Żukowo 3 listopada 2019 - 11:00
81. KP Gdynia AP - KKS Koleczkowo 3 listopada 2019 - 19:00
82. Santos Gdańsk - KP Gdynia 2 listopada 2019
83. Pomorzanin Gdynia - Amigo Przyjaźń 2 listopada 2019
84. Dąbrówka Linia - Morena Gdańsk 3 listopada 2019 - 14:00
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Morena Gdańsk - Oruński KP 10 listopada 2019 - 13:30
86. Amigo Przyjaźń - Dąbrówka Linia 10 listopada 2019 - 13:00
87. KP Gdynia - Pomorzanin Gdynia 9 listopada 2019
88. KKS Koleczkowo - Santos Gdańsk 9 listopada 2019
90. GKS II Żukowo - UKS Klukowo 10 listopada 2019 - 11:00
91. Sztorm II Kosakowo - Jaguar II Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE