ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 11 33 11 0 0 55 - 11
2. Pomorzanin Gdynia 11 28 9 1 1 65 - 20
3. Morena Gdańsk 11 24 8 0 3 48 - 18
4. Amigo Przyjaźń 11 22 7 1 3 40 - 16
5. KP Gdynia 11 17 5 2 4 30 - 28
6. GKS II Żukowo 11 15 5 0 6 28 - 29 1 3 1 0 0 6 - 1
7. Santos Gdańsk 11 15 5 0 6 30 - 42 1 0 0 0 1 1 - 6
8. KKS Koleczkowo 11 13 4 1 6 20 - 40
9. Dąbrówka Linia 11 10 3 1 7 19 - 33
10. KP Gdynia AP 11 6 2 0 9 17 - 42
11. Oruński KP 11 5 1 2 8 15 - 47 1 1 0 1 0 2 - 2
12. UKS Klukowo 11 5 1 2 8 13 - 54 1 1 0 1 0 2 - 2
Ostatni komentarz dodał paulaoss24 15.09.2019, 19:37:24




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Oruński KP 18 sierpnia 2019 - 11:00
3. KP Gdynia AP 3 - 0 GKS II Żukowo 18 sierpnia 2019 - 17:00
vo, na boisku 1:2
5. Pomorzanin Gdynia 4 - 0 KKS Koleczkowo 17 sierpnia 2019 - 19:00
6. Dąbrówka Linia 3 - 5 KP Gdynia 17 sierpnia 2019 - 18:00
7. Morena Gdańsk 4 - 2 Amigo Przyjaźń 18 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Santos Gdańsk, UKS Klukowo,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Oruński KP 1 - 4 Amigo Przyjaźń 24 sierpnia 2019 - 17:00
9. KP Gdynia 1 - 6 Morena Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 17:00
10. KKS Koleczkowo 2 - 1 Dąbrówka Linia 24 sierpnia 2019 - 15:00
12. GKS II Żukowo 6 - 1 Santos Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 15:00
14. Jaguar II Gdańsk 9 - 0 UKS Klukowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: KP Gdynia AP, Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. UKS Klukowo 2 - 2 Oruński KP 1 września 2019 - 11:00
16. KP Gdynia AP 1 - 5 Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 19:00
18. Pomorzanin Gdynia 8 - 1 GKS II Żukowo 1 września 2019 - 17:00
20. Morena Gdańsk 6 - 2 KKS Koleczkowo 1 września 2019 - 11:00
21. Amigo Przyjaźń 3 - 0 KP Gdynia 1 września 2019 - 13:00
Pauza: Dąbrówka Linia, Santos Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Oruński KP 3 - 4 KP Gdynia 7 września 2019 - 17:00
23. KKS Koleczkowo 0 - 9 Amigo Przyjaźń 7 września 2019 - 15:00
25. GKS II Żukowo 5 - 2 Dąbrówka Linia 8 września 2019 - 15:00
27. Jaguar II Gdańsk 8 - 2 Santos Gdańsk 8 września 2019 - 11:00
28. UKS Klukowo 2 - 1 KP Gdynia AP 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Morena Gdańsk,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. KP Gdynia AP 2 - 4 Oruński KP 15 września 2019 - 19:00
30. Santos Gdańsk 3 - 2 UKS Klukowo 15 września 2019 - 14:00
31. Pomorzanin Gdynia 2 - 9 Jaguar II Gdańsk 15 września 2019 - 15:00
33. Morena Gdańsk 5 - 2 GKS II Żukowo 15 września 2019 - 11:00
35. KP Gdynia 3 - 0 KKS Koleczkowo 15 września 2019 - 17:00
Pauza: Amigo Przyjaźń, Dąbrówka Linia,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Oruński KP 3 - 3 KKS Koleczkowo 21 września 2019 - 17:00
38. GKS II Żukowo 1 - 2 Amigo Przyjaźń 22 września 2019 - 15:00
40. Jaguar II Gdańsk 3 - 1 Dąbrówka Linia 22 września 2019 - 11:00
41. UKS Klukowo 0 - 12 Pomorzanin Gdynia 22 września 2019 - 11:00
42. KP Gdynia AP 2 - 6 Santos Gdańsk 21 września 2019 - 17:00
Pauza: Morena Gdańsk, KP Gdynia,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santos Gdańsk 5 - 2 Oruński KP 29 września 2019 - 14:00
44. Pomorzanin Gdynia 6 - 1 KP Gdynia AP 28 września 2019 - 19:00
45. Dąbrówka Linia 4 - 2 UKS Klukowo 29 września 2019 - 14:00
46. Morena Gdańsk 0 - 4 Jaguar II Gdańsk 29 września 2019 - 11:00
48. KP Gdynia 1 - 3 GKS II Żukowo 29 września 2019 - 19:00
Pauza: KKS Koleczkowo, Amigo Przyjaźń,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS II Żukowo 2 - 4 KKS Koleczkowo 6 października 2019 - 11:00
53. Amigo Przyjaźń 2 - 4 Jaguar II Gdańsk 6 października 2019 - 10:00
54. UKS Klukowo 1 - 11 Morena Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
55. KP Gdynia AP 2 - 0 Dąbrówka Linia 6 października 2019 - 19:00
56. Santos Gdańsk 2 - 4 Pomorzanin Gdynia 6 października 2019 - 14:00
Pauza: KP Gdynia, Oruński KP,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomorzanin Gdynia 11 - 0 Oruński KP 12 października 2019 - 19:00
58. Dąbrówka Linia 2 - 4 Santos Gdańsk 13 października 2019 - 14:00
59. Morena Gdańsk 5 - 1 KP Gdynia AP 13 października 2019 - 11:00
60. Amigo Przyjaźń 4 - 1 UKS Klukowo 13 października 2019 - 13:00
61. KP Gdynia 1 - 3 Jaguar II Gdańsk 13 października 2019 - 19:00
Pauza: GKS II Żukowo, KKS Koleczkowo,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Oruński KP 0 - 4 GKS II Żukowo 19 października 2019 - 16:00
vo, zdekompletowanie składu
66. KKS Koleczkowo 0 - 4 Jaguar II Gdańsk 19 października 2019 - 15:00
67. UKS Klukowo 3 - 3 KP Gdynia 20 października 2019 - 11:00
68. KP Gdynia AP 1 - 7 Amigo Przyjaźń 19 października 2019 - 19:00
69. Santos Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody
70. Pomorzanin Gdynia 9 - 0 Dąbrówka Linia 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Dąbrówka Linia 4 - 0 Oruński KP 27 października 2019 - 14:00
vo, na boisku 4:0
72. Morena Gdańsk 3 - 4 Pomorzanin Gdynia 27 października 2019 - 11:00
73. Amigo Przyjaźń 5 - 1 Santos Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
74. KP Gdynia 4 - 1 KP Gdynia AP 27 października 2019 - 19:00
75. KKS Koleczkowo 3 - 0 UKS Klukowo 26 października 2019 - 15:00
vo, na boisku 2:2
Pauza: GKS II Żukowo, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Jaguar II Gdańsk 3 - 2 GKS II Żukowo 3 listopada 2019 - 11:00
81. KP Gdynia AP 2 - 3 KKS Koleczkowo 3 listopada 2019 - 19:00
82. Santos Gdańsk 0 - 5 KP Gdynia 3 listopada 2019 - 14:00
83. Pomorzanin Gdynia 2 - 1 Amigo Przyjaźń 3 listopada 2019 - 21:00
84. Dąbrówka Linia 1 - 0 Morena Gdańsk 3 listopada 2019 - 14:00
Pauza: UKS Klukowo, Oruński KP,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Morena Gdańsk 5 - 0 Oruński KP 10 listopada 2019 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
86. Amigo Przyjaźń 1 - 1 Dąbrówka Linia 10 listopada 2019 - 11:00
87. KP Gdynia 3 - 3 Pomorzanin Gdynia 9 listopada 2019 - 19:00
88. KKS Koleczkowo 3 - 6 Santos Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
90. GKS II Żukowo 2 - 0 UKS Klukowo 10 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE