ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Celtic Reda 9 25 8 1 0 49 - 15
2. MKS II Władysławowo 9 19 6 1 2 49 - 25
3. Huragan Smolno 9 18 5 3 1 27 - 12
4. Kaszuby Połchowo 9 16 5 1 3 20 - 21 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Stolem II Gniewino 9 16 5 1 3 37 - 24 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Norda Karwia 9 13 4 1 4 32 - 34
7. Ajax Leśniewo 9 11 2 5 2 30 - 23
8. Sokół Strzelno 9 4 1 1 7 16 - 44
9. Puma Darżlubie 9 3 1 0 8 16 - 42 1 3 1 0 0 4 - 0
10. Arka Prusewo 9 3 1 0 8 16 - 52 1 0 0 0 1 0 - 4
Ostatni komentarz dodał MarceloM12 20.10.2019, 03:57:26




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Ajax Leśniewo 2 - 2 MKS II Władysławowo 31 sierpnia 2019 - 17:00
2. Sokół Strzelno 3 - 4 Arka Prusewo 1 września 2019 - 12:00
4. Puma Darżlubie 1 - 3 Huragan Smolno 31 sierpnia 2019 - 17:00
5. Norda Karwia 3 - 1 Kaszuby Połchowo 31 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Stolem II Gniewino, Celtic Reda,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Stolem II Gniewino 11 września 2019 - 17:00
9. Huragan Smolno 3 - 0 Norda Karwia 7 września 2019 - 17:00
10. Celtic Reda 9 - 2 Puma Darżlubie 8 września 2019 - 14:00
12. Ajax Leśniewo 4 - 4 Sokół Strzelno 17 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Arka Prusewo, MKS II Władysławowo,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Sokół Strzelno 1 - 9 MKS II Władysławowo 15 września 2019 - 12:00
15. Puma Darżlubie 4 - 0 Arka Prusewo 15 września 2019 - 13:00
16. Norda Karwia 1 - 8 Celtic Reda 14 września 2019 - 17:00
17. Stolem II Gniewino 1 - 3 Huragan Smolno 17 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Kaszuby Połchowo, Ajax Leśniewo,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. MKS II Władysławowo 8 - 0 Kaszuby Połchowo 22 września 2019 - 14:00
21. Celtic Reda 6 - 2 Stolem II Gniewino 22 września 2019 - 14:00
22. Arka Prusewo 2 - 6 Norda Karwia 21 września 2019 - 17:00
23. Ajax Leśniewo 8 - 0 Puma Darżlubie 21 września 2019 - 16:00
Pauza: Sokół Strzelno, Huragan Smolno,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Puma Darżlubie 1 - 5 Sokół Strzelno 29 września 2019 - 13:00
27. Norda Karwia 3 - 3 Ajax Leśniewo 28 września 2019 - 16:00
28. Stolem II Gniewino 11 - 2 Arka Prusewo 29 września 2019 - 11:00
30. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Huragan Smolno 28 września 2019 - 16:00
Pauza: Celtic Reda, MKS II Władysławowo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. MKS II Władysławowo 6 - 4 Huragan Smolno 6 października 2019 - 14:00
32. Celtic Reda 3 - 0 Kaszuby Połchowo 6 października 2019 - 11:00
34. Ajax Leśniewo 3 - 3 Stolem II Gniewino 5 października 2019 - 16:00
35. Sokół Strzelno 1 - 10 Norda Karwia 6 października 2019 - 12:00
Pauza: Puma Darżlubie, Arka Prusewo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Puma Darżlubie 2 - 6 MKS II Władysławowo 12 października 2019 - 16:00
39. Stolem II Gniewino 3 - 0 Sokół Strzelno 12 października 2019 - 15:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
41. Kaszuby Połchowo 4 - 3 Arka Prusewo 12 października 2019 - 15:30
42. Huragan Smolno 2 - 2 Celtic Reda 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. MKS II Władysławowo 1 - 5 Celtic Reda 20 października 2019 - 11:00
44. Arka Prusewo 1 - 10 Huragan Smolno 20 października 2019 - 13:00
45. Ajax Leśniewo 2 - 4 Kaszuby Połchowo 19 października 2019 - 15:30
48. Puma Darżlubie 3 - 4 Norda Karwia 20 października 2019 - 13:00
Pauza: Stolem II Gniewino, Sokół Strzelno,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Norda Karwia 3 - 8 MKS II Władysławowo 26 października 2019 - 15:00
50. Stolem II Gniewino 5 - 3 Puma Darżlubie 27 października 2019 - 11:00
52. Kaszuby Połchowo 6 - 0 Sokół Strzelno 26 października 2019 - 15:00
53. Huragan Smolno 0 - 0 Ajax Leśniewo 27 października 2019 - 11:00
54. Celtic Reda 4 - 1 Arka Prusewo 27 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. MKS II Władysławowo 6 - 2 Arka Prusewo 3 listopada 2019 - 13:00
56. Ajax Leśniewo 4 - 6 Celtic Reda 3 listopada 2019 - 11:00
57. Sokół Strzelno 0 - 1 Huragan Smolno 3 listopada 2019 - 12:00
60. Norda Karwia 2 - 5 Stolem II Gniewino 2 listopada 2019 - 14:00
Pauza: Puma Darżlubie, Kaszuby Połchowo,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Stolem II Gniewino 6 - 3 MKS II Władysławowo 9 listopada 2019 - 11:00
63. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Puma Darżlubie 10 listopada 2019 - 13:30
65. Celtic Reda 6 - 2 Sokół Strzelno 10 listopada 2019 - 11:00
66. Arka Prusewo 1 - 4 Ajax Leśniewo 10 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE