Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Celtic Reda 9 25 8 1 0 49 - 15
2. MKS II Władysławowo 9 19 6 1 2 49 - 25
3. Huragan Smolno 9 18 5 3 1 27 - 12
4. Kaszuby Połchowo 9 16 5 1 3 20 - 21 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Stolem II Gniewino 9 16 5 1 3 37 - 24 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Norda Karwia 9 13 4 1 4 32 - 34
7. Ajax Leśniewo 9 11 2 5 2 30 - 23
8. Sokół Strzelno 9 4 1 1 7 16 - 44
9. Puma Darżlubie 9 3 1 0 8 16 - 42 1 3 1 0 0 4 - 0
10. Arka Prusewo 9 3 1 0 8 16 - 52 1 0 0 0 1 0 - 4
Ostatni komentarz dodał pilkarz3030 28.06.2020, 14:01:10
 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. MKS II Władysławowo - Ajax Leśniewo
2. Arka Prusewo - Sokół Strzelno
4. Huragan Smolno - Puma Darżlubie 28 marca 2020 - 16:30
5. Kaszuby Połchowo - Norda Karwia
Pauza: Stolem II Gniewino, Celtic Reda,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 4 kwietnia 2020 - 17:00
9. Norda Karwia - Huragan Smolno 4 kwietnia 2020 - 17:00
10. Puma Darżlubie - Celtic Reda 5 kwietnia 2020 - 13:00
12. Sokół Strzelno - Ajax Leśniewo 5 kwietnia 2020 - 12:00
Pauza: Arka Prusewo, MKS II Władysławowo,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. MKS II Władysławowo - Sokół Strzelno
15. Arka Prusewo - Puma Darżlubie
16. Celtic Reda - Norda Karwia 8 kwietnia 2020 - 17:30
17. Huragan Smolno - Stolem II Gniewino 8 kwietnia 2020 - 17:00
Pauza: Kaszuby Połchowo, Ajax Leśniewo,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Kaszuby Połchowo - MKS II Władysławowo
21. Stolem II Gniewino - Celtic Reda 18 kwietnia 2020 - 16:00
22. Norda Karwia - Arka Prusewo 18 kwietnia 2020 - 17:00
23. Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 19 kwietnia 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Strzelno, Huragan Smolno,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Sokół Strzelno - Puma Darżlubie 26 kwietnia 2020 - 12:00
27. Ajax Leśniewo - Norda Karwia 26 kwietnia 2020 - 11:00
28. Arka Prusewo - Stolem II Gniewino
30. Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Celtic Reda, MKS II Władysławowo,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Huragan Smolno - MKS II Władysławowo 2 maja 2020 - 14:00
32. Kaszuby Połchowo - Celtic Reda
34. Stolem II Gniewino - Ajax Leśniewo 2 maja 2020 - 16:00
35. Norda Karwia - Sokół Strzelno 2 maja 2020 - 17:00
Pauza: Puma Darżlubie, Arka Prusewo,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. MKS II Władysławowo - Puma Darżlubie
39. Sokół Strzelno - Stolem II Gniewino 10 maja 2020 - 12:00
41. Arka Prusewo - Kaszuby Połchowo
42. Celtic Reda - Huragan Smolno 9 maja 2020 - 16:00
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Celtic Reda - MKS II Władysławowo 16 maja 2020 - 16:00
44. Huragan Smolno - Arka Prusewo 16 maja 2020 - 17:00
45. Kaszuby Połchowo - Ajax Leśniewo
48. Norda Karwia - Puma Darżlubie 16 maja 2020 - 17:00
Pauza: Stolem II Gniewino, Sokół Strzelno,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. MKS II Władysławowo - Norda Karwia
50. Puma Darżlubie - Stolem II Gniewino 24 maja 2020 - 13:00
52. Sokół Strzelno - Kaszuby Połchowo 24 maja 2020 - 11:00
53. Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 24 maja 2020 - 11:00
54. Arka Prusewo - Celtic Reda
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Arka Prusewo - MKS II Władysławowo
56. Celtic Reda - Ajax Leśniewo 30 maja 2020 - 16:00
57. Huragan Smolno - Sokół Strzelno 30 maja 2020 - 17:00
60. Stolem II Gniewino - Norda Karwia 31 maja 2020 - 16:00
Pauza: Puma Darżlubie, Kaszuby Połchowo,
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. MKS II Władysławowo - Stolem II Gniewino 6 czerwca 2020 - 15:00
63. Puma Darżlubie - Kaszuby Połchowo 6 czerwca 2020 - 15:00
65. Sokół Strzelno - Celtic Reda 6 czerwca 2020 - 15:00
66. Ajax Leśniewo - Arka Prusewo 6 czerwca 2020 - 15:00
Pauza: Huragan Smolno, Norda Karwia,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE