Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
1 - 5 |
Borowiak Czersk |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:30 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
12 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 0 |
KS Skorzewo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 - 3 |
LKP Nowa Karczma |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:30 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wda Czarna Woda |
2 - 2 |
LKP Nowa Karczma |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
KS Skorzewo |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 1 |
Jantar Pawłowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
GKS Bobowo |
0 - 2 |
Radunia II Stężyca |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
Styna Godziszewo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
5 - 1 |
Agra Ostrowite |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Agra Ostrowite |
2 - 4 |
Wda Czarna Woda |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
3 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 6 |
Sławek Borzechowo |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
LKP Nowa Karczma |
1 - 2 |
KS Skorzewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Wda Czarna Woda |
0 - 4 |
KS Skorzewo |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 0 |
LKP Nowa Karczma |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Jantar Pawłowo |
7 września 2019
7.09 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Radunia II Stężyca |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 4 |
Styna Godziszewo |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Styna Godziszewo |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
0 - 1 |
Borowiak Czersk |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
LKP Nowa Karczma |
0 - 7 |
Kolejarz Chojnice |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
KS Skorzewo |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 7 |
KS Skorzewo |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
GKS Bobowo |
9 - 2 |
LKP Nowa Karczma |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
18 września 2019
18.09 - 17:30 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Jantar Pawłowo |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
4 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 2 |
Radunia II Stężyca |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Radunia II Stężyca |
5 - 1 |
Wda Czarna Woda |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 2 |
Styna Godziszewo |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
2 - 5 |
Agra Ostrowite |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
4 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
LKP Nowa Karczma |
1 - 4 |
Borowiak Czersk |
29 września 2019
29.09 - 18:00 |
KS Skorzewo |
4 - 2 |
GKS Bobowo |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wda Czarna Woda |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
GKS Bobowo |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
5 października 2019
5.10 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
KS Skorzewo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 6 |
LKP Nowa Karczma |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Agra Ostrowite |
2 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 1 |
Jantar Pawłowo |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 4 |
Wda Czarna Woda |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Jantar Pawłowo |
2 - 2 |
Radunia II Stężyca |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 1 |
Styna Godziszewo |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
LKP Nowa Karczma |
2 - 3 |
Agra Ostrowite |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
KS Skorzewo |
7 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 2 |
GKS Bobowo |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wda Czarna Woda |
0 - 2 |
GKS Bobowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Agra Ostrowite |
0 - 5 |
KS Skorzewo |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 3 |
LKP Nowa Karczma |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Radunia II Stężyca |
10 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 1 |
Jantar Pawłowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
LKP Nowa Karczma |
1 - 2 |
Radunia II Stężyca |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
KS Skorzewo |
1 - 4 |
Styna Godziszewo |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
GKS Bobowo |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Wda Czarna Woda |
3 - 3 |
Borowiak Czersk |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
Sławek Borzechowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Radunia II Stężyca |
6 - 0 |
KS Skorzewo |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 0 |
LKP Nowa Karczma |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nowi Nowa Cerkiew |
4 - 1 |
Wda Czarna Woda |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
LKP Nowa Karczma |
2 - 5 |
Jantar Pawłowo |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
KS Skorzewo |
3 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 5 |
Radunia II Stężyca |
10 listopada 2019
10.11 - 12:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Styna Godziszewo |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
GKS Bobowo |
4 - 5 |
Agra Ostrowite |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wda Czarna Woda |
- |
Santana Wielki Klincz |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Agra Ostrowite |
29 marca 2020
29.03 - 16:00 |
GKS Bobowo |
- |
Styna Godziszewo |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Radunia II Stężyca |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
KS Skorzewo |
- |
Jantar Pawłowo |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
LKP Nowa Karczma |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LKP Nowa Karczma |
- |
Wda Czarna Woda |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
KS Skorzewo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:30 |
Jantar Pawłowo |
- |
Sławek Borzechowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Kolejarz Chojnice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
GKS Bobowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Borowiak Czersk |
|
Agra Ostrowite |
- |
Santana Wielki Klincz |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
- |
Agra Ostrowite |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
- |
Styna Godziszewo |
|
Borowiak Czersk |
- |
Radunia II Stężyca |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:30 |
GKS Bobowo |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Jantar Pawłowo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
KS Skorzewo |
- |
LKP Nowa Karczma |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
- |
Wda Czarna Woda |
18 kwietnia 2020
18.04 - 18:00 |
LKP Nowa Karczma |
- |
Sławek Borzechowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Jantar Pawłowo |
- |
GKS Bobowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Borowiak Czersk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Santana Wielki Klincz |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Agra Ostrowite |
|
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
- |
Styna Godziszewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Agra Ostrowite |
- |
Radunia II Stężyca |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Borowiak Czersk |
- |
Jantar Pawłowo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 17:00 |
GKS Bobowo |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
LKP Nowa Karczma |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
- |
KS Skorzewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sławek Borzechowo |
- |
Wda Czarna Woda |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
KS Skorzewo |
- |
Kolejarz Chojnice |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
LKP Nowa Karczma |
- |
GKS Bobowo |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Borowiak Czersk |
|
Jantar Pawłowo |
- |
Santana Wielki Klincz |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Agra Ostrowite |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Styna Godziszewo |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
- |
Radunia II Stężyca |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Agra Ostrowite |
- |
Jantar Pawłowo |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Borowiak Czersk |
- |
LKP Nowa Karczma |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
GKS Bobowo |
- |
KS Skorzewo |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Sławek Borzechowo |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
- |
Wda Czarna Woda |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
- |
GKS Bobowo |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
KS Skorzewo |
- |
Borowiak Czersk |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
LKP Nowa Karczma |
- |
Santana Wielki Klincz |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Agra Ostrowite |
|
Jantar Pawłowo |
- |
Styna Godziszewo |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Radunia II Stężyca |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Jantar Pawłowo |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Agra Ostrowite |
- |
LKP Nowa Karczma |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
- |
KS Skorzewo |
|
Borowiak Czersk |
- |
Sławek Borzechowo |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
GKS Bobowo |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bobowo |
- |
Wda Czarna Woda |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Borowiak Czersk |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
- |
Santana Wielki Klincz |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
KS Skorzewo |
- |
Agra Ostrowite |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
LKP Nowa Karczma |
- |
Styna Godziszewo |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Radunia II Stężyca |
|
Jantar Pawłowo |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
- |
Jantar Pawłowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
LKP Nowa Karczma |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
- |
KS Skorzewo |
|
Agra Ostrowite |
- |
Sławek Borzechowo |
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
Borowiak Czersk |
- |
GKS Bobowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
- |
Wda Czarna Woda |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
GKS Bobowo |
- |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Agra Ostrowite |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
- |
Styna Godziszewo |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
KS Skorzewo |
- |
Radunia II Stężyca |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
LKP Nowa Karczma |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
11 czerwca 2020
11.06 - 19:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Jantar Pawłowo |
|
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
- |
Nowi Nowa Cerkiew |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Jantar Pawłowo |
- |
LKP Nowa Karczma |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
KS Skorzewo |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Sławek Borzechowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Kolejarz Chojnice |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Agra Ostrowite |
- |
GKS Bobowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Santana Wielki Klincz |
- |
Borowiak Czersk |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
|