MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Sierakowice 9 24 8 0 1 47 - 12 1 3 1 0 0 5 - 2
2. Amator Kiełpino 9 24 8 0 1 33 - 13 1 0 0 0 1 2 - 5
3. Gedania II Gdańsk 9 19 6 1 2 28 - 18
4. KS Mściszewice 9 18 6 0 3 34 - 16
5. GTS Goszyn 8 16 5 1 2 24 - 13
6. Polonia Gdańsk 9 16 5 1 3 23 - 18
7. Orzeł Straszyn 8 13 4 1 3 15 - 13
8. FC Gowidlino 8 12 4 0 4 16 - 16
9. KS Chwaszczyno 9 11 3 2 4 24 - 24
10. Wisła Długie Pole 9 10 3 1 5 18 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Osiczanka Osice 9 10 3 1 5 17 - 23 1 0 0 0 1 1 - 2
12. KS Sulmin 9 3 1 0 8 15 - 37
13. GKS II Kowale 8 1 0 1 7 9 - 38
14. Portowiec Gdańsk 9 1 0 1 8 9 - 48
15. Grom Trutnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Mirek57 13.10.2019, 10:29:19
* Grom Trutnowy wycofał się po 9. kolejce




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
2. Amator Kiełpino 7 - 1 GKS II Kowale 15 sierpnia 2019 - 15:00
3. Grom Trutnowy - Wisła Długie Pole
4. FC Gowidlino 5 - 2 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:30
5. Orzeł Straszyn 1 - 1 Polonia Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
6. KS Sulmin 1 - 4 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2019 - 16:30
7. KS Mściszewice 10 - 0 Portowiec Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 14:00
8. KS Chwaszczyno 2 - 0 Osiczanka Osice 15 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
10. Portowiec Gdańsk 4 - 4 KS Chwaszczyno 18 sierpnia 2019 - 12:00
11. GKS Sierakowice 6 - 2 KS Mściszewice 18 sierpnia 2019 - 13:00
12. Polonia Gdańsk 6 - 0 KS Sulmin 18 sierpnia 2019 - 18:00
13. Gedania II Gdańsk 6 - 0 Orzeł Straszyn 18 sierpnia 2019 - 14:30
14. Wisła Długie Pole 0 - 1 FC Gowidlino 18 sierpnia 2019 - 16:00
15. Amator Kiełpino - Grom Trutnowy
16. GTS Goszyn 1 - 1 GKS II Kowale 18 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
18. Grom Trutnowy - GTS Goszyn
19. FC Gowidlino 1 - 2 Amator Kiełpino 25 sierpnia 2019 - 11:30
20. Orzeł Straszyn 4 - 1 Wisła Długie Pole 25 sierpnia 2019 - 11:00
21. KS Sulmin 2 - 3 Gedania II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 16:30
22. KS Mściszewice 4 - 0 Polonia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 14:00
23. KS Chwaszczyno 1 - 4 GKS Sierakowice 24 sierpnia 2019 - 11:00
24. Osiczanka Osice 3 - 0 Portowiec Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: GKS II Kowale,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
26. GKS Sierakowice 7 - 1 Osiczanka Osice 30 sierpnia 2019 - 18:00
27. Polonia Gdańsk 4 - 3 KS Chwaszczyno 31 sierpnia 2019 - 12:00
28. Gedania II Gdańsk 2 - 1 KS Mściszewice 31 sierpnia 2019 - 14:30
29. Wisła Długie Pole 5 - 2 KS Sulmin 31 sierpnia 2019 - 14:00
30. Amator Kiełpino 2 - 1 Orzeł Straszyn 31 sierpnia 2019 - 16:00
31. GTS Goszyn 3 - 0 FC Gowidlino 31 sierpnia 2019 - 15:00
32. GKS II Kowale - Grom Trutnowy
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
34. FC Gowidlino 4 - 1 GKS II Kowale 8 września 2019 - 11:30
35. Orzeł Straszyn 0 - 1 GTS Goszyn 8 września 2019 - 12:00
36. KS Sulmin 1 - 6 Amator Kiełpino 7 września 2019 - 16:30
37. KS Mściszewice 4 - 3 Wisła Długie Pole 7 września 2019 - 11:00
38. KS Chwaszczyno 3 - 2 Gedania II Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
39. Osiczanka Osice 1 - 3 Polonia Gdańsk 8 września 2019 - 17:30
40. Portowiec Gdańsk 0 - 9 GKS Sierakowice 7 września 2019 - 12:00
Pauza: Grom Trutnowy,
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
42. Polonia Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk 14 września 2019 - 12:00
43. Gedania II Gdańsk 3 - 3 Osiczanka Osice 15 września 2019 - 11:00
44. Wisła Długie Pole 2 - 2 KS Chwaszczyno 14 września 2019 - 16:00
45. Amator Kiełpino 1 - 0 KS Mściszewice 14 września 2019 - 15:00
46. GTS Goszyn 6 - 0 KS Sulmin 14 września 2019 - 15:00
47. GKS II Kowale 2 - 5 Orzeł Straszyn 15 września 2019 - 11:00
48. Grom Trutnowy - FC Gowidlino
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
50. Orzeł Straszyn - Grom Trutnowy
51. KS Sulmin 6 - 1 GKS II Kowale 21 września 2019 - 16:30
52. KS Mściszewice 4 - 3 GTS Goszyn 21 września 2019 - 13:00
53. KS Chwaszczyno 2 - 4 Amator Kiełpino 22 września 2019 - 11:00
54. Osiczanka Osice 1 - 2 Wisła Długie Pole 22 września 2019 - 13:30
55. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 11:30
vo, na boisku 2:3
56. GKS Sierakowice 5 - 1 Polonia Gdańsk 22 września 2019 - 13:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
58. Gedania II Gdańsk 4 - 2 GKS Sierakowice 29 września 2019 - 11:00
59. Wisła Długie Pole 4 - 1 Portowiec Gdańsk 28 września 2019 - 16:00
60. Amator Kiełpino 3 - 0 Osiczanka Osice 28 września 2019 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
61. GTS Goszyn 2 - 1 KS Chwaszczyno 28 września 2019 - 15:00
62. GKS II Kowale 0 - 6 KS Mściszewice 29 września 2019 - 11:00
63. Grom Trutnowy - KS Sulmin
64. FC Gowidlino 0 - 2 Orzeł Straszyn 29 września 2019 - 11:30
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
66. KS Sulmin 3 - 4 FC Gowidlino 5 października 2019 - 16:30
67. KS Mściszewice - Grom Trutnowy
68. KS Chwaszczyno 6 - 2 GKS II Kowale 5 października 2019 - 15:00
69. Osiczanka Osice 5 - 2 GTS Goszyn 6 października 2019 - 12:30
70. Portowiec Gdańsk 2 - 6 Amator Kiełpino 6 października 2019 - 12:00
71. GKS Sierakowice 5 - 0 Wisła Długie Pole 6 października 2019 - 12:00
72. Polonia Gdańsk 2 - 3 Gedania II Gdańsk 5 października 2019 - 12:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
74. Wisła Długie Pole 1 - 3 Polonia Gdańsk 12 października 2019 - 16:00
75. Amator Kiełpino 2 - 5 GKS Sierakowice 12 października 2019 - 15:00
76. GTS Goszyn 6 - 2 Portowiec Gdańsk 12 października 2019 - 15:00
77. GKS II Kowale 1 - 3 Osiczanka Osice 13 października 2019 - 13:00
79. FC Gowidlino 1 - 3 KS Mściszewice 13 października 2019 - 11:30
80. Orzeł Straszyn 2 - 0 KS Sulmin 13 października 2019 - 12:00
Pauza: KS Chwaszczyno, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. KS Mściszewice - Orzeł Straszyn 19 października 2019 - 12:00
83. KS Chwaszczyno - FC Gowidlino 19 października 2019 - 15:00
85. Portowiec Gdańsk - GKS II Kowale 20 października 2019 - 12:00
86. GKS Sierakowice - GTS Goszyn 20 października 2019 - 11:00
87. Polonia Gdańsk - Amator Kiełpino 19 października 2019 - 12:00
88. Gedania II Gdańsk - Wisła Długie Pole 19 października 2019 - 14:30
Pauza: Osiczanka Osice, KS Sulmin,
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Amator Kiełpino - Gedania II Gdańsk 26 października 2019 - 14:00
91. GTS Goszyn - Polonia Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
92. GKS II Kowale - GKS Sierakowice 27 października 2019 - 11:00
94. FC Gowidlino - Osiczanka Osice 27 października 2019 - 11:30
95. Orzeł Straszyn - KS Chwaszczyno 27 października 2019 - 12:00
96. KS Sulmin - KS Mściszewice 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Portowiec Gdańsk, Wisła Długie Pole,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. KS Chwaszczyno - KS Sulmin 2 listopada 2019 - 14:00
99. Osiczanka Osice - Orzeł Straszyn 2 listopada 2019 - 11:00
100. Portowiec Gdańsk - FC Gowidlino 3 listopada 2019 - 12:00
102. Polonia Gdańsk - GKS II Kowale 2 listopada 2019 - 12:00
103. Gedania II Gdańsk - GTS Goszyn 2 listopada 2019 - 13:30
104. Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino 2 listopada 2019 - 14:00
Pauza: GKS Sierakowice, KS Mściszewice,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. GTS Goszyn - Wisła Długie Pole 9 listopada 2019 - 13:00
107. GKS II Kowale - Gedania II Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
109. FC Gowidlino - GKS Sierakowice 10 listopada 2019 - 11:30
110. Orzeł Straszyn - Portowiec Gdańsk 10 listopada 2019 - 12:00
111. KS Sulmin - Osiczanka Osice 10 listopada 2019 - 11:00
112. KS Mściszewice - KS Chwaszczyno 9 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Amator Kiełpino,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Osiczanka Osice - KS Mściszewice 16 listopada 2019 - 12:00
115. Portowiec Gdańsk - KS Sulmin 16 listopada 2019 - 12:00
116. GKS Sierakowice - Orzeł Straszyn 17 listopada 2019 - 12:00
117. Polonia Gdańsk - FC Gowidlino 16 listopada 2019 - 12:00
119. Wisła Długie Pole - GKS II Kowale 16 listopada 2019 - 13:00
120. Amator Kiełpino - GTS Goszyn 16 listopada 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE