MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ogniwo Sopot 1 3 1 0 0 12 - 1
2. Start Mrzezino 1 3 1 0 0 7 - 0
3. Kamionka Sopot 1 3 1 0 0 6 - 0
4. Akademia Sportowa Pomorze 1 3 1 0 0 3 - 1
5. OKS Janowo 1 3 1 0 0 4 - 3
6. Dragon Bojano 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Solar Władysławowo 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
8. GOSRiT II Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Zatoka Puck 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Eko-Prod Szemud 1 0 0 0 1 3 - 4
11. Wicher Wierzchucino 1 0 0 0 1 1 - 3
12. Kaszubia Starzyno 1 0 0 0 1 0 - 6
13. Sokół Bożepole Wielkie 1 0 0 0 1 0 - 7
14. Klif Chłapowo 1 0 0 0 1 1 - 12
Ostatni komentarz dodał chris328 17.08.2019, 20:53:24




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. OKS Janowo 4 - 3 Eko-Prod Szemud 17 sierpnia 2019 - 14:00
2. Wicher Wierzchucino 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 17 sierpnia 2019 - 18:00
3. Start Mrzezino 7 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 17 sierpnia 2019 - 17:00
4. Ogniwo Sopot 12 - 1 Klif Chłapowo 17 sierpnia 2019 - 17:00
5. Solar Władysławowo 2 - 2 Dragon Bojano 20 sierpnia 2019 - 19:00
6. Kaszubia Starzyno 0 - 6 Kamionka Sopot 17 sierpnia 2019 - 17:00
7. GOSRiT II Luzino - Zatoka Puck 10 września 2019 - 18:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Eko-Prod Szemud - Zatoka Puck 24 sierpnia 2019 - 16:00
9. Kamionka Sopot - GOSRiT II Luzino 24 sierpnia 2019 - 15:00
10. Dragon Bojano - Kaszubia Starzyno 24 sierpnia 2019 - 11:00
11. Klif Chłapowo - Solar Władysławowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
12. Sokół Bożepole Wielkie - Ogniwo Sopot 24 sierpnia 2019 - 17:00
13. Akademia Sportowa Pomorze - Start Mrzezino 24 sierpnia 2019 - 18:00
14. OKS Janowo - Wicher Wierzchucino 24 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wicher Wierzchucino - Eko-Prod Szemud 1 września 2019 - 11:00
16. Start Mrzezino - OKS Janowo 31 sierpnia 2019 - 17:00
17. Ogniwo Sopot - Akademia Sportowa Pomorze 1 września 2019 - 11:00
18. Solar Władysławowo - Sokół Bożepole Wielkie 31 sierpnia 2019 - 14:00
19. Kaszubia Starzyno - Klif Chłapowo 31 sierpnia 2019 - 17:00
20. GOSRiT II Luzino - Dragon Bojano 1 września 2019 - 11:00
21. Zatoka Puck - Kamionka Sopot 31 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Eko-Prod Szemud - Kamionka Sopot 7 września 2019 - 16:00
23. Dragon Bojano - Zatoka Puck 7 września 2019 - 15:00
24. Klif Chłapowo - GOSRiT II Luzino 7 września 2019 - 17:00
25. Sokół Bożepole Wielkie - Kaszubia Starzyno 7 września 2019 - 17:00
26. Akademia Sportowa Pomorze - Solar Władysławowo 7 września 2019 - 18:00
27. OKS Janowo - Ogniwo Sopot 7 września 2019 - 16:00
28. Wicher Wierzchucino - Start Mrzezino 7 września 2019
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Start Mrzezino - Eko-Prod Szemud 14 września 2019 - 17:00
30. Ogniwo Sopot - Wicher Wierzchucino 14 września 2019
31. Solar Władysławowo - OKS Janowo 14 września 2019 - 14:00
32. Kaszubia Starzyno - Akademia Sportowa Pomorze 14 września 2019 - 17:00
33. GOSRiT II Luzino - Sokół Bożepole Wielkie 15 września 2019 - 11:00
34. Zatoka Puck - Klif Chłapowo 14 września 2019 - 17:00
35. Kamionka Sopot - Dragon Bojano 14 września 2019 - 17:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Eko-Prod Szemud - Dragon Bojano 21 września 2019 - 16:00
37. Klif Chłapowo - Kamionka Sopot 21 września 2019 - 16:00
38. Sokół Bożepole Wielkie - Zatoka Puck 22 września 2019 - 14:00
39. Akademia Sportowa Pomorze - GOSRiT II Luzino 22 września 2019 - 18:00
40. OKS Janowo - Kaszubia Starzyno 21 września 2019 - 16:00
41. Wicher Wierzchucino - Solar Władysławowo 21 września 2019
42. Start Mrzezino - Ogniwo Sopot 21 września 2019
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Ogniwo Sopot - Eko-Prod Szemud 28 września 2019
44. Solar Władysławowo - Start Mrzezino 29 września 2019 - 19:00
45. Kaszubia Starzyno - Wicher Wierzchucino 28 września 2019 - 17:00
46. GOSRiT II Luzino - OKS Janowo 29 września 2019 - 11:00
47. Zatoka Puck - Akademia Sportowa Pomorze 29 września 2019 - 16:00
48. Kamionka Sopot - Sokół Bożepole Wielkie 28 września 2019 - 15:30
49. Dragon Bojano - Klif Chłapowo 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Eko-Prod Szemud - Klif Chłapowo 5 października 2019 - 16:00
51. Sokół Bożepole Wielkie - Dragon Bojano 5 października 2019 - 15:00
52. Akademia Sportowa Pomorze - Kamionka Sopot 6 października 2019 - 18:00
53. OKS Janowo - Zatoka Puck 5 października 2019 - 15:00
54. Wicher Wierzchucino - GOSRiT II Luzino 5 października 2019
55. Start Mrzezino - Kaszubia Starzyno 5 października 2019
56. Ogniwo Sopot - Solar Władysławowo 5 października 2019
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Solar Władysławowo - Eko-Prod Szemud 12 października 2019 - 14:00
58. Kaszubia Starzyno - Ogniwo Sopot 12 października 2019 - 17:00
59. GOSRiT II Luzino - Start Mrzezino 13 października 2019 - 11:00
60. Zatoka Puck - Wicher Wierzchucino 12 października 2019 - 16:00
61. Kamionka Sopot - OKS Janowo 12 października 2019 - 15:30
62. Dragon Bojano - Akademia Sportowa Pomorze 12 października 2019 - 15:00
63. Klif Chłapowo - Sokół Bożepole Wielkie 12 października 2019 - 16:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Eko-Prod Szemud - Sokół Bożepole Wielkie 19 października 2019 - 15:00
65. Akademia Sportowa Pomorze - Klif Chłapowo 20 października 2019 - 18:00
66. OKS Janowo - Dragon Bojano 19 października 2019 - 14:00
67. Wicher Wierzchucino - Kamionka Sopot 19 października 2019
68. Start Mrzezino - Zatoka Puck 19 października 2019
69. Ogniwo Sopot - GOSRiT II Luzino 19 października 2019
70. Solar Władysławowo - Kaszubia Starzyno 19 października 2019 - 14:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Kaszubia Starzyno - Eko-Prod Szemud 26 października 2019 - 17:00
72. GOSRiT II Luzino - Solar Władysławowo 27 października 2019 - 11:00
73. Zatoka Puck - Ogniwo Sopot 26 października 2019 - 15:00
74. Kamionka Sopot - Start Mrzezino 26 października 2019 - 11:00
75. Dragon Bojano - Wicher Wierzchucino 26 października 2019 - 15:00
76. Klif Chłapowo - OKS Janowo 26 października 2019 - 16:00
77. Sokół Bożepole Wielkie - Akademia Sportowa Pomorze 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Eko-Prod Szemud - Akademia Sportowa Pomorze 2 listopada 2019 - 14:00
79. OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie 2 listopada 2019 - 13:00
80. Wicher Wierzchucino - Klif Chłapowo 2 listopada 2019
81. Start Mrzezino - Dragon Bojano 2 listopada 2019
82. Ogniwo Sopot - Kamionka Sopot 2 listopada 2019
83. Solar Władysławowo - Zatoka Puck 2 listopada 2019 - 14:00
84. Kaszubia Starzyno - GOSRiT II Luzino 2 listopada 2019 - 17:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GOSRiT II Luzino - Eko-Prod Szemud 10 listopada 2019 - 11:00
86. Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno 10 listopada 2019 - 14:00
87. Kamionka Sopot - Solar Władysławowo 9 listopada 2019 - 11:00
88. Dragon Bojano - Ogniwo Sopot 9 listopada 2019 - 13:00
89. Klif Chłapowo - Start Mrzezino 9 listopada 2019 - 16:00
90. Sokół Bożepole Wielkie - Wicher Wierzchucino 9 listopada 2019 - 14:00
91. Akademia Sportowa Pomorze - OKS Janowo 10 listopada 2019 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE