Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 9 27 9 0 0 51 - 8
2. Gryf II Słupsk 9 24 8 0 1 44 - 11
3. Dąb Kusowo 9 16 5 1 3 29 - 28
4. Granit Kończewo 9 15 5 0 4 28 - 29
5. KS Zaleskie 9 14 4 2 3 36 - 25
6. Start Łebień 9 10 3 1 5 35 - 29 1 3 1 0 0 3 - 0
7. Diament Trzebielino 9 10 3 1 5 18 - 23 1 0 0 0 1 0 - 3
8. KS II Damnica 9 9 3 0 6 20 - 40
9. Victoria Słupsk 9 4 1 1 7 19 - 37
10. Sokół Kuleszewo 9 3 1 0 8 12 - 62
Ostatni komentarz dodał slupszczanin 26.02.2020, 17:27:53


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Gryf II Słupsk 1 września 2019 - 14:00
KS II Damnica 3 - 1 Diament Trzebielino 1 września 2019 - 14:00
KS Zaleskie 3 - 3 Dąb Kusowo 1 września 2019 - 14:00
Sokół Kuleszewo 0 - 5 Victoria Słupsk 31 sierpnia 2019 - 17:00
Pauza: Start Łebień, Granit Kończewo,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
Victoria Słupsk 2 - 5 Granit Kończewo 8 września 2019 - 17:00
Dąb Kusowo 10 - 1 Sokół Kuleszewo 8 września 2019 - 13:00
KS Zaleskie 4 - 4 Diament Trzebielino 8 września 2019 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 1 KS II Damnica 8 września 2019 - 16:00
Pauza: Start Łebień, Gryf II Słupsk,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
KS II Damnica 2 - 4 Gryf II Słupsk 15 września 2019 - 11:00
KS Zaleskie 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 września 2019 - 14:00
Sokół Kuleszewo 2 - 1 Diament Trzebielino 14 września 2019 - 17:00
Granit Kończewo 1 - 3 Dąb Kusowo 15 września 2019 - 13:00
Start Łebień 3 - 3 Victoria Słupsk 15 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
Dąb Kusowo 1 - 0 Start Łebień 22 września 2019 - 14:00
Diament Trzebielino 5 - 1 Granit Kończewo 21 września 2019 - 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 0 Sokół Kuleszewo 22 września 2019 - 14:00
KS II Damnica 0 - 6 KS Zaleskie 21 września 2019 - 16:00
Pauza: Victoria Słupsk, Gryf II Słupsk,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
KS Zaleskie 2 - 6 Gryf II Słupsk 29 września 2019 - 14:00
Sokół Kuleszewo 1 - 8 KS II Damnica 28 września 2019 - 17:00
Granit Kończewo 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 września 2019 - 13:00
Start Łebień 3 - 0 Diament Trzebielino 29 września 2019 - 17:00
Pauza: Victoria Słupsk, Dąb Kusowo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
Gryf II Słupsk 8 - 1 Victoria Słupsk 6 października 2019 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 1 Start Łebień 5 października 2019 - 15:00
KS II Damnica 3 - 4 Granit Kończewo 6 października 2019 - 14:00
KS Zaleskie 10 - 2 Sokół Kuleszewo 6 października 2019 - 14:00
Pauza: Diament Trzebielino, Dąb Kusowo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
Sokół Kuleszewo 2 - 6 Gryf II Słupsk 12 października 2019 - 16:00
Granit Kończewo 5 - 1 KS Zaleskie 13 października 2019 - 13:00
Start Łebień 13 - 0 KS II Damnica 13 października 2019 - 13:00
Victoria Słupsk 3 - 4 Dąb Kusowo 13 października 2019 - 17:00
Pauza: Diament Trzebielino, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Gryf II Słupsk 5 - 0 Dąb Kusowo 20 października 2019 - 15:00
Diament Trzebielino 4 - 1 Victoria Słupsk 19 października 2019 - 15:30
KS Zaleskie 3 - 1 Start Łebień 20 października 2019 - 14:00
Sokół Kuleszewo 2 - 5 Granit Kończewo 19 października 2019 - 16:00
Pauza: KS II Damnica, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Granit Kończewo 0 - 7 Gryf II Słupsk 27 października 2019 - 13:00
vo, na boisku 1:7, zdekompletowanie drużyny
Start Łebień 9 - 2 Sokół Kuleszewo 27 października 2019 - 11:00
Victoria Słupsk 1 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października 2019 - 13:00
Dąb Kusowo 2 - 3 Diament Trzebielino 27 października 2019 - 13:00
Pauza: KS II Damnica, KS Zaleskie,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gryf II Słupsk 2 - 0 Diament Trzebielino 3 listopada 2019 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 12 - 2 Dąb Kusowo 2 listopada 2019 - 14:00
KS II Damnica 3 - 2 Victoria Słupsk 3 listopada 2019 - 14:00
Granit Kończewo 6 - 3 Start Łebień 1 września 2019 - 13:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, KS Zaleskie,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Start Łebień 2 - 6 Gryf II Słupsk 9 listopada 2019 - 13:00
Victoria Słupsk 1 - 5 KS Zaleskie 10 listopada 2019 - 13:00
Dąb Kusowo 4 - 0 KS II Damnica 10 listopada 2019 - 14:00
Diament Trzebielino 0 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 października 2019 - 16:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, Granit Kończewo,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gryf II Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 29 marca 2020 - 15:00
Diament Trzebielino - KS II Damnica 28 marca 2020 - 15:00
Dąb Kusowo - KS Zaleskie 28 marca 2020 - 15:00
Victoria Słupsk - Sokół Kuleszewo 29 marca 2020 - 15:00
Pauza: Start Łebień, Granit Kończewo,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Granit Kończewo - Victoria Słupsk 5 kwietnia 2020 - 13:00
Sokół Kuleszewo - Dąb Kusowo 4 kwietnia 2020 - 17:00
Diament Trzebielino - KS Zaleskie 4 kwietnia 2020 - 16:00
KS II Damnica - Skotawia Dębnica Kaszubska 5 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Start Łebień, Gryf II Słupsk,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - KS II Damnica 8 kwietnia 2020 - 18:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Zaleskie 8 kwietnia 2020 - 17:00
Diament Trzebielino - Sokół Kuleszewo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Dąb Kusowo - Granit Kończewo 11 kwietnia 2020 - 16:00
Victoria Słupsk - Start Łebień 11 kwietnia 2020 - 13:00
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Łebień - Dąb Kusowo 19 kwietnia 2020 - 11:00
Granit Kończewo - Diament Trzebielino 19 kwietnia 2020 - 13:00
Sokół Kuleszewo - Skotawia Dębnica Kaszubska 18 kwietnia 2020 - 17:00
KS Zaleskie - KS II Damnica 19 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk, Gryf II Słupsk,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 26 kwietnia 2020 - 12:00
KS II Damnica - Sokół Kuleszewo 26 kwietnia 2020 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Granit Kończewo 26 kwietnia 2020 - 14:00
Diament Trzebielino - Start Łebień 25 kwietnia 2020 - 14:30
Pauza: Victoria Słupsk, Dąb Kusowo,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Słupsk - Gryf II Słupsk
Start Łebień - Skotawia Dębnica Kaszubska 3 maja 2020 - 11:00
Granit Kończewo - KS II Damnica 3 maja 2020 - 13:00
Sokół Kuleszewo - KS Zaleskie 2 maja 2020 - 17:00
Pauza: Diament Trzebielino, Dąb Kusowo,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 10 maja 2020 - 12:00
KS Zaleskie - Granit Kończewo 10 maja 2020 - 14:00
KS II Damnica - Start Łebień 9 maja 2020 - 17:00
Dąb Kusowo - Victoria Słupsk 9 maja 2020 - 16:00
Pauza: Diament Trzebielino, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dąb Kusowo - Gryf II Słupsk 16 maja 2020 - 16:00
Victoria Słupsk - Diament Trzebielino 17 maja 2020 - 13:00
Start Łebień - KS Zaleskie 17 maja 2020 - 11:00
Granit Kończewo - Sokół Kuleszewo 17 maja 2020 - 13:00
Pauza: KS II Damnica, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - Granit Kończewo 24 maja 2020 - 14:00
Sokół Kuleszewo - Start Łebień 23 maja 2020 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Victoria Słupsk 24 maja 2020 - 14:00
Diament Trzebielino - Dąb Kusowo 23 maja 2020 - 16:00
Pauza: KS II Damnica, KS Zaleskie,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Diament Trzebielino - Gryf II Słupsk 30 maja 2020 - 16:00
Dąb Kusowo - Skotawia Dębnica Kaszubska 30 maja 2020 - 16:00
Victoria Słupsk - KS II Damnica 31 maja 2020 - 13:00
Start Łebień - Granit Kończewo 31 maja 2020 - 11:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, KS Zaleskie,
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - Start Łebień 6 czerwca 2020 - 15:00
KS Zaleskie - Victoria Słupsk 6 czerwca 2020 - 15:00
KS II Damnica - Dąb Kusowo 6 czerwca 2020 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Diament Trzebielino 6 czerwca 2020 - 15:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, Granit Kończewo, .