ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 9 27 9 0 0 51 - 8
2. Gryf II Słupsk 9 24 8 0 1 44 - 11
3. Dąb Kusowo 9 16 5 1 3 29 - 28
4. Granit Kończewo 9 15 5 0 4 28 - 29
5. KS Zaleskie 9 14 4 2 3 36 - 25
6. Start Łebień 9 10 3 1 5 35 - 29 1 3 1 0 0 3 - 0
7. Diament Trzebielino 9 10 3 1 5 18 - 23 1 0 0 0 1 0 - 3
8. KS II Damnica 9 9 3 0 6 20 - 40
9. Victoria Słupsk 9 4 1 1 7 19 - 37
10. Sokół Kuleszewo 9 3 1 0 8 12 - 62
Ostatni komentarz dodał Zenitowiec 14.11.2019, 15:39:10




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Gryf II Słupsk 1 września 2019 - 14:00
2. KS II Damnica 3 - 1 Diament Trzebielino 1 września 2019 - 14:00
3. KS Zaleskie 3 - 3 Dąb Kusowo 1 września 2019 - 14:00
4. Sokół Kuleszewo 0 - 5 Victoria Słupsk 31 sierpnia 2019 - 17:00
Pauza: Start Łebień, Granit Kończewo,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. Victoria Słupsk 2 - 5 Granit Kończewo 8 września 2019 - 17:00
10. Dąb Kusowo 10 - 1 Sokół Kuleszewo 8 września 2019 - 13:00
11. KS Zaleskie 4 - 4 Diament Trzebielino 8 września 2019 - 14:00
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 1 KS II Damnica 8 września 2019 - 16:00
Pauza: Start Łebień, Gryf II Słupsk,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
13. KS II Damnica 2 - 4 Gryf II Słupsk 15 września 2019 - 11:00
14. KS Zaleskie 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 września 2019 - 14:00
15. Sokół Kuleszewo 2 - 1 Diament Trzebielino 14 września 2019 - 17:00
16. Granit Kończewo 1 - 3 Dąb Kusowo 15 września 2019 - 13:00
17. Start Łebień 3 - 3 Victoria Słupsk 15 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
21. Dąb Kusowo 1 - 0 Start Łebień 22 września 2019 - 14:00
22. Diament Trzebielino 5 - 1 Granit Kończewo 21 września 2019 - 16:30
23. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 0 Sokół Kuleszewo 22 września 2019 - 14:00
24. KS II Damnica 0 - 6 KS Zaleskie 21 września 2019 - 16:00
Pauza: Victoria Słupsk, Gryf II Słupsk,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
25. KS Zaleskie 2 - 6 Gryf II Słupsk 29 września 2019 - 14:00
26. Sokół Kuleszewo 1 - 8 KS II Damnica 28 września 2019 - 17:00
27. Granit Kończewo 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 września 2019 - 13:00
28. Start Łebień 3 - 0 Diament Trzebielino 29 września 2019 - 17:00
Pauza: Victoria Słupsk, Dąb Kusowo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Gryf II Słupsk 8 - 1 Victoria Słupsk 6 października 2019 - 11:00
34. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 1 Start Łebień 5 października 2019 - 15:00
35. KS II Damnica 3 - 4 Granit Kończewo 6 października 2019 - 14:00
36. KS Zaleskie 10 - 2 Sokół Kuleszewo 6 października 2019 - 14:00
Pauza: Diament Trzebielino, Dąb Kusowo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
37. Sokół Kuleszewo 2 - 6 Gryf II Słupsk 12 października 2019 - 16:00
38. Granit Kończewo 5 - 1 KS Zaleskie 13 października 2019 - 13:00
39. Start Łebień 13 - 0 KS II Damnica 13 października 2019 - 13:00
42. Victoria Słupsk 3 - 4 Dąb Kusowo 13 października 2019 - 17:00
Pauza: Diament Trzebielino, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Gryf II Słupsk 5 - 0 Dąb Kusowo 20 października 2019 - 15:00
44. Diament Trzebielino 4 - 1 Victoria Słupsk 19 października 2019 - 15:30
47. KS Zaleskie 3 - 1 Start Łebień 20 października 2019 - 14:00
48. Sokół Kuleszewo 2 - 5 Granit Kończewo 19 października 2019 - 16:00
Pauza: KS II Damnica, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Granit Kończewo 0 - 7 Gryf II Słupsk 27 października 2019 - 13:00
vo, na boisku 1:7, zdekompletowanie drużyny
50. Start Łebień 9 - 2 Sokół Kuleszewo 27 października 2019 - 11:00
53. Victoria Słupsk 1 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października 2019 - 13:00
54. Dąb Kusowo 2 - 3 Diament Trzebielino 27 października 2019 - 13:00
Pauza: KS II Damnica, KS Zaleskie,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. Gryf II Słupsk 2 - 0 Diament Trzebielino 3 listopada 2019 - 11:00
56. Skotawia Dębnica Kaszubska 12 - 2 Dąb Kusowo 2 listopada 2019 - 14:00
57. KS II Damnica 3 - 2 Victoria Słupsk 3 listopada 2019 - 14:00
60. Granit Kończewo 6 - 3 Start Łebień 1 września 2019 - 13:00
Pauza: Sokół Kuleszewo, KS Zaleskie,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Start Łebień 2 - 6 Gryf II Słupsk 9 listopada 2019 - 13:00
64. Victoria Słupsk 1 - 5 KS Zaleskie 10 listopada 2019 - 13:00
65. Dąb Kusowo 4 - 0 KS II Damnica 10 listopada 2019 - 14:00
66. Diament Trzebielino 0 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 października 2019 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE