Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Leśnik Cewice 13 29 9 2 2 29 - 13
2. Czarni Czarne 13 26 8 2 3 35 - 16
3. LKS Łebunia 13 25 8 1 4 39 - 28
4. Arkonia Pomysk Wielki 13 23 7 2 4 37 - 23
5. Zenit Redkowice 13 22 7 1 5 31 - 20
6. Grom Nakla 13 21 6 3 4 37 - 24
7. Skotawa Budowo 13 19 6 1 6 36 - 36 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Dolina Gałąźnia Wielka 13 19 6 1 6 26 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Sparta Konarzyny 13 17 5 2 6 26 - 32
10. Magic Niezabyszewo 13 15 4 3 6 24 - 32
11. Victoria Dąbrówka 13 14 4 2 7 29 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Brda Przechlewo 13 14 4 2 7 24 - 35 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Orkan Gostkowo 13 11 3 2 8 17 - 39
14. Pogoń II Lębork 13 4 0 4 9 17 - 47
Ostatni komentarz dodał Sokolnik123@interia. 09.05.2020, 10:18:25
 Baner


Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Zenit Redkowice - Victoria Dąbrówka 28 marca 2020 - 15:00
2. Czarni Czarne - Grom Nakla 28 marca 2020 - 14:00
3. Leśnik Cewice - Orkan Gostkowo 29 marca 2020 - 14:00
4. Brda Przechlewo - Skotawa Budowo 28 marca 2020 - 15:00
5. Sparta Konarzyny - Pogoń II Lębork 29 marca 2020 - 14:00
6. LKS Łebunia - Magic Niezabyszewo 28 marca 2020 - 16:00
7. Arkonia Pomysk Wielki - Dolina Gałąźnia Wielka 29 marca 2020 - 13:00
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Arkonia Pomysk Wielki - Zenit Redkowice 5 kwietnia 2020 - 13:00
9. Dolina Gałąźnia Wielka - LKS Łebunia 5 kwietnia 2020 - 14:00
10. Magic Niezabyszewo - Sparta Konarzyny 4 kwietnia 2020 - 16:30
11. Pogoń II Lębork - Brda Przechlewo 4 kwietnia 2020 - 17:00
12. Skotawa Budowo - Leśnik Cewice 5 kwietnia 2020 - 14:00
13. Orkan Gostkowo - Czarni Czarne 5 kwietnia 2020 - 13:00
14. Grom Nakla - Victoria Dąbrówka 4 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Zenit Redkowice - Grom Nakla 8 kwietnia 2020 - 15:00
16. Victoria Dąbrówka - Orkan Gostkowo 8 kwietnia 2020 - 16:30
17. Czarni Czarne - Skotawa Budowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
18. Leśnik Cewice - Pogoń II Lębork 11 kwietnia 2020 - 15:00
19. Brda Przechlewo - Magic Niezabyszewo 11 kwietnia 2020 - 15:00
20. Sparta Konarzyny - Dolina Gałąźnia Wielka 11 kwietnia 2020 - 14:00
21. LKS Łebunia - Arkonia Pomysk Wielki 8 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. LKS Łebunia - Zenit Redkowice 18 kwietnia 2020 - 17:00
23. Arkonia Pomysk Wielki - Sparta Konarzyny 19 kwietnia 2020 - 13:00
24. Dolina Gałąźnia Wielka - Brda Przechlewo 18 kwietnia 2020 - 17:00
25. Magic Niezabyszewo - Leśnik Cewice 18 kwietnia 2020 - 16:30
26. Pogoń II Lębork - Czarni Czarne 18 kwietnia 2020 - 17:00
27. Skotawa Budowo - Victoria Dąbrówka 19 kwietnia 2020 - 14:00
28. Orkan Gostkowo - Grom Nakla 19 kwietnia 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Zenit Redkowice - Orkan Gostkowo 25 kwietnia 2020 - 16:00
30. Grom Nakla - Skotawa Budowo 25 kwietnia 2020 - 15:00
31. Victoria Dąbrówka - Pogoń II Lębork 25 kwietnia 2020 - 16:00
32. Czarni Czarne - Magic Niezabyszewo 25 kwietnia 2020 - 15:00
33. Leśnik Cewice - Dolina Gałąźnia Wielka 26 kwietnia 2020 - 14:00
34. Brda Przechlewo - Arkonia Pomysk Wielki 25 kwietnia 2020 - 15:00
35. Sparta Konarzyny - LKS Łebunia 26 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sparta Konarzyny - Zenit Redkowice 3 maja 2020 - 14:00
37. LKS Łebunia - Brda Przechlewo 2 maja 2020 - 17:00
38. Arkonia Pomysk Wielki - Leśnik Cewice 3 maja 2020 - 13:00
39. Dolina Gałąźnia Wielka - Czarni Czarne 2 maja 2020 - 17:00
40. Magic Niezabyszewo - Victoria Dąbrówka 2 maja 2020 - 16:30
41. Pogoń II Lębork - Grom Nakla 3 maja 2020 - 17:00
42. Skotawa Budowo - Orkan Gostkowo 2 maja 2020 - 16:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Zenit Redkowice - Skotawa Budowo 9 maja 2020 - 16:00
44. Orkan Gostkowo - Pogoń II Lębork 10 maja 2020 - 13:00
45. Grom Nakla - Magic Niezabyszewo 9 maja 2020 - 17:00
46. Victoria Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka 9 maja 2020 - 16:00
47. Czarni Czarne - Arkonia Pomysk Wielki 9 maja 2020 - 15:00
48. Leśnik Cewice - LKS Łebunia 10 maja 2020 - 14:00
49. Brda Przechlewo - Sparta Konarzyny 10 maja 2020 - 13:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Brda Przechlewo - Zenit Redkowice 16 maja 2020 - 15:00
51. Sparta Konarzyny - Leśnik Cewice 17 maja 2020 - 14:00
52. LKS Łebunia - Czarni Czarne 16 maja 2020 - 17:00
53. Arkonia Pomysk Wielki - Victoria Dąbrówka 17 maja 2020 - 13:00
54. Dolina Gałąźnia Wielka - Grom Nakla 16 maja 2020 - 17:00
55. Magic Niezabyszewo - Orkan Gostkowo 16 maja 2020 - 16:30
56. Pogoń II Lębork - Skotawa Budowo 16 maja 2020 - 17:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Zenit Redkowice - Pogoń II Lębork 23 maja 2020 - 17:00
58. Skotawa Budowo - Magic Niezabyszewo 24 maja 2020 - 14:00
59. Orkan Gostkowo - Dolina Gałąźnia Wielka 24 maja 2020 - 13:00
60. Grom Nakla - Arkonia Pomysk Wielki 23 maja 2020 - 17:00
61. Victoria Dąbrówka - LKS Łebunia 24 maja 2020 - 13:30
62. Czarni Czarne - Sparta Konarzyny 23 maja 2020 - 15:00
63. Leśnik Cewice - Brda Przechlewo 24 maja 2020 - 14:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Leśnik Cewice - Zenit Redkowice 31 maja 2020 - 14:00
65. Brda Przechlewo - Czarni Czarne 30 maja 2020 - 15:00
66. Sparta Konarzyny - Victoria Dąbrówka 31 maja 2020 - 15:00
67. LKS Łebunia - Grom Nakla 30 maja 2020 - 17:00
68. Arkonia Pomysk Wielki - Orkan Gostkowo 31 maja 2020 - 13:00
69. Dolina Gałąźnia Wielka - Skotawa Budowo 31 maja 2020 - 14:00
70. Magic Niezabyszewo - Pogoń II Lębork 30 maja 2020 - 16:30
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Zenit Redkowice - Magic Niezabyszewo 6 czerwca 2020 - 17:00
72. Pogoń II Lębork - Dolina Gałąźnia Wielka 6 czerwca 2020 - 17:00
73. Skotawa Budowo - Arkonia Pomysk Wielki 7 czerwca 2020 - 14:00
74. Orkan Gostkowo - LKS Łebunia 7 czerwca 2020 - 13:00
75. Grom Nakla - Sparta Konarzyny 6 czerwca 2020 - 17:00
76. Victoria Dąbrówka - Brda Przechlewo 7 czerwca 2020 - 13:30
77. Czarni Czarne - Leśnik Cewice 6 czerwca 2020 - 16:00
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Czarni Czarne - Zenit Redkowice 11 czerwca 2020 - 16:00
79. Leśnik Cewice - Victoria Dąbrówka 11 czerwca 2020 - 14:00
80. Brda Przechlewo - Grom Nakla 11 czerwca 2020 - 16:00
81. Sparta Konarzyny - Orkan Gostkowo 11 czerwca 2020 - 15:00
82. LKS Łebunia - Skotawa Budowo 11 czerwca 2020 - 11:00
83. Arkonia Pomysk Wielki - Pogoń II Lębork
84. Dolina Gałąźnia Wielka - Magic Niezabyszewo 11 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Zenit Redkowice - Dolina Gałąźnia Wielka 14 czerwca 2020 - 13:00
86. Magic Niezabyszewo - Arkonia Pomysk Wielki 14 czerwca 2020 - 13:00
87. Pogoń II Lębork - LKS Łebunia 14 czerwca 2020 - 13:00
88. Skotawa Budowo - Sparta Konarzyny 14 czerwca 2020 - 13:00
89. Orkan Gostkowo - Brda Przechlewo 14 czerwca 2020 - 13:00
90. Grom Nakla - Leśnik Cewice 14 czerwca 2020 - 13:00
91. Victoria Dąbrówka - Czarni Czarne 14 czerwca 2020 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE