MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wybrzeże Objazda 9 23 7 2 0 44 - 13
2. KS Damnica 9 23 7 2 0 34 - 11
3. Stal Jezierzyce 9 22 7 1 1 32 - 11
4. KS Włynkówko 9 21 7 0 2 23 - 11
5. Rowokół Smołdzino 9 16 5 1 3 20 - 34
6. Błękitni Główczyce 9 14 4 2 3 17 - 22
7. Garbarnia Kępice 9 13 4 1 4 25 - 23
8. Pomorze Potęgowo 9 12 4 0 5 20 - 25
9. Słupia Charnowo 9 10 3 1 5 24 - 34
10. Unison Machowino 9 9 2 3 4 13 - 15
11. Słupia Kobylnica 9 8 2 2 5 23 - 20
12. Sokół Szczypkowice 9 5 1 2 6 15 - 30
13. Szansa Siemianice 9 4 1 1 7 15 - 37
14. Polonez Bobrowniki 9 0 0 0 9 11 - 30
Ostatni komentarz dodał ZyjemyPilka 13.10.2019, 17:18:23




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Słupia Charnowo 1 - 4 KS Włynkówko 18 sierpnia 2019 - 16:00
2. Szansa Siemianice 1 - 4 Stal Jezierzyce 18 sierpnia 2019 - 17:00
3. Unison Machowino 2 - 2 Błękitni Główczyce 17 sierpnia 2019 - 16:30
4. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Słupia Kobylnica 17 sierpnia 2019 - 16:00
5. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Polonez Bobrowniki 18 sierpnia 2019 - 17:00
6. KS Damnica 7 - 1 Garbarnia Kępice 17 sierpnia 2019 - 17:00
7. Wybrzeże Objazda 5 - 1 Pomorze Potęgowo 17 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
8. KS Włynkówko 2 - 1 Pomorze Potęgowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
9. Garbarnia Kępice 2 - 3 Wybrzeże Objazda 24 sierpnia 2019 - 17:00
10. Polonez Bobrowniki 1 - 2 KS Damnica 24 sierpnia 2019 - 16:00
11. Słupia Kobylnica 13 - 0 Rowokół Smołdzino 24 sierpnia 2019 - 15:30
12. Błękitni Główczyce 2 - 1 Sokół Szczypkowice 24 sierpnia 2019 - 17:00
13. Stal Jezierzyce 1 - 0 Unison Machowino 24 sierpnia 2019 - 17:00
14. Słupia Charnowo 5 - 1 Szansa Siemianice 24 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
15. Szansa Siemianice 0 - 1 KS Włynkówko 31 sierpnia 2019 - 16:00
16. Unison Machowino 2 - 1 Słupia Charnowo 31 sierpnia 2019 - 16:30
17. Sokół Szczypkowice 1 - 2 Stal Jezierzyce 31 sierpnia 2019 - 17:00
18. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Błękitni Główczyce 31 sierpnia 2019 - 17:00
19. KS Damnica 3 - 1 Słupia Kobylnica 31 sierpnia 2019 - 17:00
20. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Polonez Bobrowniki 1 września 2019 - 14:00
21. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Garbarnia Kępice 1 września 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
22. KS Włynkówko 1 - 3 Garbarnia Kępice 7 września 2019 - 17:00
23. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Pomorze Potęgowo 7 września 2019 - 16:00
24. Słupia Kobylnica 1 - 3 Wybrzeże Objazda 7 września 2019 - 16:00
25. Błękitni Główczyce 1 - 1 KS Damnica 7 września 2019 - 17:00
26. Stal Jezierzyce 7 - 2 Rowokół Smołdzino 8 września 2019 - 17:00
27. Słupia Charnowo 4 - 3 Sokół Szczypkowice 7 września 2019 - 14:00
28. Szansa Siemianice 2 - 1 Unison Machowino 7 września 2019 - 16:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
29. Unison Machowino 1 - 3 KS Włynkówko 15 września 2019 - 12:00
30. Sokół Szczypkowice 3 - 3 Szansa Siemianice 14 września 2019 - 17:00
31. Rowokół Smołdzino 4 - 3 Słupia Charnowo 12 września 2019 - 17:00
32. KS Damnica 3 - 1 Stal Jezierzyce 14 września 2019 - 17:00
33. Wybrzeże Objazda 5 - 2 Błękitni Główczyce 15 września 2019 - 14:00
34. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Słupia Kobylnica 15 września 2019 - 15:00
35. Garbarnia Kępice 7 - 2 Polonez Bobrowniki 14 września 2019 - 17:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
36. KS Włynkówko 4 - 1 Polonez Bobrowniki 21 września 2019 - 17:00
37. Słupia Kobylnica 0 - 0 Garbarnia Kępice 21 września 2019 - 14:00
38. Błękitni Główczyce 2 - 1 Pomorze Potęgowo 21 września 2019 - 16:00
39. Stal Jezierzyce 2 - 2 Wybrzeże Objazda 21 września 2019 - 16:00
40. Słupia Charnowo 3 - 3 KS Damnica 21 września 2019 - 12:00
41. Szansa Siemianice 3 - 4 Rowokół Smołdzino 22 września 2019 - 12:00
42. Unison Machowino 2 - 0 Sokół Szczypkowice 21 września 2019 - 16:30
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
43. Sokół Szczypkowice 3 - 2 KS Włynkówko 28 września 2019 - 16:00
44. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Unison Machowino 29 września 2019 - 16:00
45. KS Damnica 2 - 1 Szansa Siemianice 29 września 2019 - 14:00
46. Wybrzeże Objazda 12 - 1 Słupia Charnowo 29 września 2019 - 14:00
47. Pomorze Potęgowo 1 - 6 Stal Jezierzyce 29 września 2019 - 15:00
48. Garbarnia Kępice 5 - 0 Błękitni Główczyce 28 września 2019 - 17:00
49. Polonez Bobrowniki 2 - 3 Słupia Kobylnica 29 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
50. KS Włynkówko 4 - 1 Słupia Kobylnica 5 października 2019 - 16:00
51. Błękitni Główczyce 4 - 2 Polonez Bobrowniki 5 października 2019 - 15:30
52. Stal Jezierzyce 5 - 1 Garbarnia Kępice 5 października 2019 - 16:00
53. Słupia Charnowo 4 - 0 Pomorze Potęgowo 6 października 2019 - 15:00
54. Szansa Siemianice 1 - 10 Wybrzeże Objazda 5 października 2019 - 16:00
55. Unison Machowino 2 - 3 KS Damnica 5 października 2019 - 16:00
56. Sokół Szczypkowice 3 - 4 Rowokół Smołdzino 6 października 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
57. Rowokół Smołdzino 0 - 2 KS Włynkówko 12 października 2019 - 16:00
58. KS Damnica 10 - 0 Sokół Szczypkowice 13 października 2019 - 15:00
59. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Unison Machowino 13 października 2019 - 14:00
60. Pomorze Potęgowo 7 - 3 Szansa Siemianice 13 października 2019 - 15:00
61. Garbarnia Kępice 5 - 2 Słupia Charnowo 12 października 2019 - 16:00
62. Polonez Bobrowniki 0 - 4 Stal Jezierzyce 12 października 2019 - 16:00
63. Słupia Kobylnica 2 - 3 Błękitni Główczyce 12 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KS Włynkówko - Błękitni Główczyce 19 października 2019 - 16:00
65. Stal Jezierzyce - Słupia Kobylnica 19 października 2019 - 15:30
66. Słupia Charnowo - Polonez Bobrowniki 20 października 2019 - 15:00
67. Szansa Siemianice - Garbarnia Kępice 19 października 2019 - 16:00
68. Unison Machowino - Pomorze Potęgowo 19 października 2019 - 15:00
69. Sokół Szczypkowice - Wybrzeże Objazda 20 października 2019 - 12:00
70. Rowokół Smołdzino - KS Damnica 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. KS Damnica - KS Włynkówko 27 października 2019 - 14:00
72. Wybrzeże Objazda - Rowokół Smołdzino 27 października 2019 - 14:30
73. Pomorze Potęgowo - Sokół Szczypkowice 27 października 2019 - 14:30
74. Garbarnia Kępice - Unison Machowino 26 października 2019 - 15:00
75. Polonez Bobrowniki - Szansa Siemianice 27 października 2019 - 14:00
76. Słupia Kobylnica - Słupia Charnowo 26 października 2019 - 15:30
77. Błękitni Główczyce - Stal Jezierzyce 26 października 2019 - 15:30
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Włynkówko - Stal Jezierzyce 2 listopada 2019 - 14:00
79. Słupia Charnowo - Błękitni Główczyce 3 listopada 2019 - 12:00
80. Szansa Siemianice - Słupia Kobylnica 2 listopada 2019 - 15:00
81. Unison Machowino - Polonez Bobrowniki 2 listopada 2019 - 14:00
82. Sokół Szczypkowice - Garbarnia Kępice 3 listopada 2019 - 12:00
83. Rowokół Smołdzino - Pomorze Potęgowo 2 listopada 2019 - 14:00
84. KS Damnica - Wybrzeże Objazda 2 listopada 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Wybrzeże Objazda - KS Włynkówko 10 listopada 2019 - 14:00
86. Pomorze Potęgowo - KS Damnica 10 listopada 2019 - 14:00
87. Garbarnia Kępice - Rowokół Smołdzino 9 listopada 2019 - 12:00
88. Polonez Bobrowniki - Sokół Szczypkowice 10 listopada 2019 - 14:00
89. Słupia Kobylnica - Unison Machowino 9 listopada 2019 - 14:00
90. Błękitni Główczyce - Szansa Siemianice 9 listopada 2019 - 15:30
91. Stal Jezierzyce - Słupia Charnowo 9 listopada 2019 - 14:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE