MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zawisza Borzytuchom 2 6 2 0 0 8 - 0
2. Sparta Sycewice 2 6 2 0 0 6 - 0
3. Anioły Garczegorze 2 6 2 0 0 6 - 2
4. Start Miastko 2 4 1 1 0 5 - 3
5. Kaszubia Studzienice 2 4 1 1 0 6 - 5
6. Sokół Wyczechy 2 3 1 0 1 10 - 4 1 3 1 0 0 8 - 1
7. Jantaria Pobłocie 2 3 1 0 1 5 - 4
8. Piast Człuchów 2 3 1 0 1 2 - 3
9. Echo Biesowice 2 3 1 0 1 2 - 5
10. Barton Barcino 2 3 1 0 1 4 - 9 1 0 0 0 1 1 - 8
11. Karol Pęplino 2 2 0 2 0 3 - 3 1 1 0 1 0 0 - 0
12. MKS Debrzno 2 2 0 2 0 2 - 2 1 1 0 1 0 0 - 0
13. Myśliwiec Tuchomie 2 0 0 0 2 1 - 4
14. Chrobry Charbrowo 2 0 0 0 2 1 - 6
15. Bytovia II Bytów 2 0 0 0 2 1 - 6
16. GTS Czarna Dąbrówka 2 0 0 0 2 1 - 7
Ostatni komentarz dodał Mike51 20.08.2019, 08:29:45



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (58) 
1. Karol Pęplino 0 - 0 MKS Debrzno 15 sierpnia 2019 - 18:00
2. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Sokół Wyczechy 15 sierpnia 2019 - 13:00
3. Barton Barcino 3 - 1 Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2019 - 16:00
4. Anioły Garczegorze 3 - 2 Jantaria Pobłocie 15 sierpnia 2019 - 12:00
5. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2019 - 11:00
6. Echo Biesowice 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2019 - 16:00
7. Piast Człuchów 0 - 2 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2019 - 15:00
8. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Start Miastko 15 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
9. MKS Debrzno 2 - 2 Start Miastko 18 sierpnia 2019 - 17:30
10. Sparta Sycewice 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 sierpnia 2019 - 13:00
11. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Piast Człuchów 18 sierpnia 2019 - 18:00
12. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Echo Biesowice 18 sierpnia 2019 - 14:00
13. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Chrobry Charbrowo 18 sierpnia 2019 - 13:00
14. Bytovia II Bytów 0 - 3 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2019 - 11:00
15. Sokół Wyczechy 8 - 1 Barton Barcino 18 sierpnia 2019 - 18:00
16. Karol Pęplino 3 - 3 Kaszubia Studzienice 18 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
17. Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno 24 sierpnia 2019 - 16:00
18. Barton Barcino - Karol Pęplino 25 sierpnia 2019 - 13:00
19. Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 25 sierpnia 2019 - 14:30
20. Chrobry Charbrowo - Bytovia II Bytów 25 sierpnia 2019 - 17:00
21. Echo Biesowice - Jantaria Pobłocie 24 sierpnia 2019 - 16:00
22. Piast Człuchów - Zawisza Borzytuchom 24 sierpnia 2019 - 15:00
23. GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie 24 sierpnia 2019 - 17:00
24. Start Miastko - Sparta Sycewice 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. MKS Debrzno - Sparta Sycewice 1 września 2019 - 16:30
26. Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko 1 września 2019 - 18:00
27. Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2019 - 14:00
28. Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów 1 września 2019 - 13:00
29. Bytovia II Bytów - Echo Biesowice 31 sierpnia 2019 - 17:00
30. Sokół Wyczechy - Chrobry Charbrowo 31 sierpnia 2019 - 18:00
31. Karol Pęplino - Anioły Garczegorze 1 września 2019 - 17:00
32. Kaszubia Studzienice - Barton Barcino 1 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Barton Barcino - MKS Debrzno 8 września 2019 - 15:00
34. Anioły Garczegorze - Kaszubia Studzienice 8 września 2019 - 14:30
35. Chrobry Charbrowo - Karol Pęplino 7 września 2019 - 17:00
36. Echo Biesowice - Sokół Wyczechy 7 września 2019 - 16:00
37. Piast Człuchów - Bytovia II Bytów 7 września 2019 - 15:00
38. GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie 7 września 2019 - 17:00
39. Start Miastko - Zawisza Borzytuchom 7 września 2019 - 15:00
40. Sparta Sycewice - Myśliwiec Tuchomie 7 września 2019 - 13:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie 15 września 2019 - 16:00
42. Zawisza Borzytuchom - Sparta Sycewice 15 września 2019 - 14:00
43. Jantaria Pobłocie - Start Miastko 15 września 2019 - 13:00
44. Bytovia II Bytów - GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2019 - 11:00
45. Sokół Wyczechy - Piast Człuchów 14 września 2019 - 17:00
46. Karol Pęplino - Echo Biesowice 15 września 2019 - 16:30
47. Kaszubia Studzienice - Chrobry Charbrowo 15 września 2019 - 13:00
48. Barton Barcino - Anioły Garczegorze 14 września 2019
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Anioły Garczegorze - MKS Debrzno 22 września 2019 - 14:30
50. Chrobry Charbrowo - Barton Barcino 21 września 2019 - 15:00
51. Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 16:00
52. Piast Człuchów - Karol Pęplino 22 września 2019 - 18:00
53. GTS Czarna Dąbrówka - Sokół Wyczechy 22 września 2019 - 13:00
54. Start Miastko - Bytovia II Bytów 21 września 2019 - 15:00
55. Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie 21 września 2019 - 13:00
56. Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom 22 września 2019 - 13:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom 29 września 2019 - 16:00
58. Jantaria Pobłocie - Myśliwiec Tuchomie 29 września 2019 - 13:00
59. Bytovia II Bytów - Sparta Sycewice 29 września 2019 - 11:00
60. Sokół Wyczechy - Start Miastko 28 września 2019 - 17:00
61. Karol Pęplino - GTS Czarna Dąbrówka 29 września 2019 - 16:00
62. Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 29 września 2019 - 13:00
63. Barton Barcino - Echo Biesowice 29 września 2019 - 13:00
64. Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Chrobry Charbrowo - MKS Debrzno 5 października 2019 - 14:00
66. Echo Biesowice - Anioły Garczegorze 5 października 2019 - 16:00
67. Piast Człuchów - Barton Barcino 5 października 2019 - 14:00
68. GTS Czarna Dąbrówka - Kaszubia Studzienice 6 października 2019 - 13:00
69. Start Miastko - Karol Pęplino 5 października 2019 - 15:00
70. Sparta Sycewice - Sokół Wyczechy 5 października 2019 - 13:00
71. Myśliwiec Tuchomie - Bytovia II Bytów 6 października 2019 - 13:00
72. Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 6 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. MKS Debrzno - Jantaria Pobłocie 13 października 2019 - 15:00
74. Bytovia II Bytów - Zawisza Borzytuchom 13 października 2019 - 11:00
75. Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 12 października 2019 - 16:00
76. Karol Pęplino - Sparta Sycewice 13 października 2019 - 14:30
77. Kaszubia Studzienice - Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
78. Barton Barcino - GTS Czarna Dąbrówka 13 października 2019 - 13:00
79. Anioły Garczegorze - Piast Człuchów 13 października 2019 - 12:00
80. Chrobry Charbrowo - Echo Biesowice 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Echo Biesowice - MKS Debrzno 19 października 2019 - 16:00
82. Piast Człuchów - Chrobry Charbrowo 19 października 2019 - 14:00
83. GTS Czarna Dąbrówka - Anioły Garczegorze 20 października 2019 - 13:00
84. Start Miastko - Barton Barcino 19 października 2019 - 15:00
85. Sparta Sycewice - Kaszubia Studzienice 19 października 2019 - 13:00
86. Myśliwiec Tuchomie - Karol Pęplino 20 października 2019 - 13:00
87. Zawisza Borzytuchom - Sokół Wyczechy 20 października 2019 - 14:00
88. Jantaria Pobłocie - Bytovia II Bytów 20 października 2019 - 13:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. MKS Debrzno - Bytovia II Bytów 26 października 2019 - 15:00
90. Sokół Wyczechy - Jantaria Pobłocie 26 października 2019 - 16:00
91. Karol Pęplino - Zawisza Borzytuchom 27 października 2019 - 14:00
92. Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie 27 października 2019 - 13:00
93. Barton Barcino - Sparta Sycewice 27 października 2019 - 13:00
94. Anioły Garczegorze - Start Miastko 26 października 2019 - 14:30
95. Chrobry Charbrowo - GTS Czarna Dąbrówka 26 października 2019 - 14:00
96. Echo Biesowice - Piast Człuchów 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Piast Człuchów - MKS Debrzno 2 listopada 2019 - 13:00
98. GTS Czarna Dąbrówka - Echo Biesowice 3 listopada 2019 - 13:00
99. Start Miastko - Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 13:00
100. Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 2 listopada 2019 - 13:00
101. Myśliwiec Tuchomie - Barton Barcino 3 listopada 2019 - 13:00
102. Zawisza Borzytuchom - Kaszubia Studzienice 3 listopada 2019 - 13:00
103. Jantaria Pobłocie - Karol Pęplino 3 listopada 2019 - 13:00
104. Bytovia II Bytów - Sokół Wyczechy 3 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. MKS Debrzno - Sokół Wyczechy 10 listopada 2019 - 13:00
106. Karol Pęplino - Bytovia II Bytów 10 listopada 2019 - 13:30
107. Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie 10 listopada 2019 - 13:00
108. Barton Barcino - Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2019 - 13:00
109. Anioły Garczegorze - Myśliwiec Tuchomie 9 listopada 2019 - 13:00
110. Chrobry Charbrowo - Sparta Sycewice 9 listopada 2019 - 14:00
111. Echo Biesowice - Start Miastko 9 listopada 2019 - 14:00
112. Piast Człuchów - GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno 17 listopada 2019 - 13:00
114. Start Miastko - Piast Człuchów 16 listopada 2019 - 13:00
115. Sparta Sycewice - Echo Biesowice 16 listopada 2019 - 13:00
116. Myśliwiec Tuchomie - Chrobry Charbrowo 17 listopada 2019 - 13:00
117. Zawisza Borzytuchom - Anioły Garczegorze 17 listopada 2019 - 13:00
118. Jantaria Pobłocie - Barton Barcino 17 listopada 2019 - 13:00
119. Bytovia II Bytów - Kaszubia Studzienice 17 listopada 2019 - 11:00
120. Sokół Wyczechy - Karol Pęplino 16 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. MKS Debrzno - Karol Pęplino
122. Sokół Wyczechy - Kaszubia Studzienice
123. Bytovia II Bytów - Barton Barcino
124. Jantaria Pobłocie - Anioły Garczegorze
125. Zawisza Borzytuchom - Chrobry Charbrowo
126. Myśliwiec Tuchomie - Echo Biesowice
127. Sparta Sycewice - Piast Człuchów
128. Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Start Miastko - MKS Debrzno
130. GTS Czarna Dąbrówka - Sparta Sycewice
131. Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie
132. Echo Biesowice - Zawisza Borzytuchom
133. Chrobry Charbrowo - Jantaria Pobłocie
134. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów
135. Barton Barcino - Sokół Wyczechy
136. Kaszubia Studzienice - Karol Pęplino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice
138. Karol Pęplino - Barton Barcino
139. Sokół Wyczechy - Anioły Garczegorze
140. Bytovia II Bytów - Chrobry Charbrowo
141. Jantaria Pobłocie - Echo Biesowice
142. Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów
143. Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka
144. Sparta Sycewice - Start Miastko
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Sparta Sycewice - MKS Debrzno
146. Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie
147. GTS Czarna Dąbrówka - Zawisza Borzytuchom
148. Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie
149. Echo Biesowice - Bytovia II Bytów
150. Chrobry Charbrowo - Sokół Wyczechy
151. Anioły Garczegorze - Karol Pęplino
152. Barton Barcino - Kaszubia Studzienice
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. MKS Debrzno - Barton Barcino
154. Kaszubia Studzienice - Anioły Garczegorze
155. Karol Pęplino - Chrobry Charbrowo
156. Sokół Wyczechy - Echo Biesowice
157. Bytovia II Bytów - Piast Człuchów
158. Jantaria Pobłocie - GTS Czarna Dąbrówka
159. Zawisza Borzytuchom - Start Miastko
160. Myśliwiec Tuchomie - Sparta Sycewice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno
162. Sparta Sycewice - Zawisza Borzytuchom
163. Start Miastko - Jantaria Pobłocie
164. GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów
165. Piast Człuchów - Sokół Wyczechy
166. Echo Biesowice - Karol Pęplino
167. Chrobry Charbrowo - Kaszubia Studzienice
168. Anioły Garczegorze - Barton Barcino
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. MKS Debrzno - Anioły Garczegorze
170. Barton Barcino - Chrobry Charbrowo
171. Kaszubia Studzienice - Echo Biesowice
172. Karol Pęplino - Piast Człuchów
173. Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka
174. Bytovia II Bytów - Start Miastko
175. Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice
176. Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno
178. Myśliwiec Tuchomie - Jantaria Pobłocie
179. Sparta Sycewice - Bytovia II Bytów
180. Start Miastko - Sokół Wyczechy
181. GTS Czarna Dąbrówka - Karol Pęplino
182. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice
183. Echo Biesowice - Barton Barcino
184. Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo
186. Anioły Garczegorze - Echo Biesowice
187. Barton Barcino - Piast Człuchów
188. Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka
189. Karol Pęplino - Start Miastko
190. Sokół Wyczechy - Sparta Sycewice
191. Bytovia II Bytów - Myśliwiec Tuchomie
192. Jantaria Pobłocie - Zawisza Borzytuchom
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno
194. Zawisza Borzytuchom - Bytovia II Bytów
195. Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy
196. Sparta Sycewice - Karol Pęplino
197. Start Miastko - Kaszubia Studzienice
198. GTS Czarna Dąbrówka - Barton Barcino
199. Piast Człuchów - Anioły Garczegorze
200. Echo Biesowice - Chrobry Charbrowo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. MKS Debrzno - Echo Biesowice
202. Chrobry Charbrowo - Piast Człuchów
203. Anioły Garczegorze - GTS Czarna Dąbrówka
204. Barton Barcino - Start Miastko
205. Kaszubia Studzienice - Sparta Sycewice
206. Karol Pęplino - Myśliwiec Tuchomie
207. Sokół Wyczechy - Zawisza Borzytuchom
208. Bytovia II Bytów - Jantaria Pobłocie
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Bytovia II Bytów - MKS Debrzno
210. Jantaria Pobłocie - Sokół Wyczechy
211. Zawisza Borzytuchom - Karol Pęplino
212. Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice
213. Sparta Sycewice - Barton Barcino
214. Start Miastko - Anioły Garczegorze
215. GTS Czarna Dąbrówka - Chrobry Charbrowo
216. Piast Człuchów - Echo Biesowice
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. MKS Debrzno - Piast Człuchów
218. Echo Biesowice - GTS Czarna Dąbrówka
219. Chrobry Charbrowo - Start Miastko
220. Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice
221. Barton Barcino - Myśliwiec Tuchomie
222. Kaszubia Studzienice - Zawisza Borzytuchom
223. Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie
224. Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Sokół Wyczechy - MKS Debrzno
226. Bytovia II Bytów - Karol Pęplino
227. Jantaria Pobłocie - Kaszubia Studzienice
228. Zawisza Borzytuchom - Barton Barcino
229. Myśliwiec Tuchomie - Anioły Garczegorze
230. Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo
231. Start Miastko - Echo Biesowice
232. GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka
234. Piast Człuchów - Start Miastko
235. Echo Biesowice - Sparta Sycewice
236. Chrobry Charbrowo - Myśliwiec Tuchomie
237. Anioły Garczegorze - Zawisza Borzytuchom
238. Barton Barcino - Jantaria Pobłocie
239. Kaszubia Studzienice - Bytovia II Bytów
240. Karol Pęplino - Sokół Wyczechy




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE