MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 10 28 9 1 0 30 - 6
2. Wietcisa Skarszewy 10 26 8 2 0 33 - 6
3. Sopocka Akademia Piłkarska 10 22 6 4 0 26 - 10
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 17 5 2 3 28 - 23
5. Czarni Pruszcz Gdański 10 14 4 2 4 23 - 21 1 1 0 1 0 3 - 3
6. GLKS Różyny 10 14 4 2 4 24 - 28 1 1 0 1 0 3 - 3
7. Orzeł Trąbki Wielkie 10 13 3 4 3 18 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Sporting Leźno 10 13 4 1 5 14 - 22 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Bałtyk II Gdynia 10 12 4 0 6 25 - 23 1 3 1 0 0 3 - 1
10. GKS Kolbudy 10 12 3 3 4 17 - 17 2 3 1 0 1 4 - 5
11. Potok Pszczółki 10 12 3 3 4 19 - 19 1 0 0 0 1 2 - 3
12. Sztorm Kosakowo 10 11 3 2 5 16 - 27
13. Orlęta Reda 10 10 3 1 6 18 - 26 1 3 1 0 0 3 - 1
14. Zenit Łęczyce 10 10 3 1 6 13 - 20 1 0 0 0 1 1 - 3
15. Orkan Rumia MKS 10 7 1 4 5 11 - 19
16. GTS Mokry Dwór 10 3 1 0 9 13 - 43
Ostatni komentarz dodał Kichu95 13.10.2019, 15:22:49



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. GTS Mokry Dwór 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2019 - 16:00
2. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Sporting Leźno 15 sierpnia 2019 - 17:00
3. GLKS Różyny 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2019 - 13:00
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 GKS Kolbudy 15 sierpnia 2019 - 17:00
5. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Sztorm Kosakowo 10 sierpnia 2019 - 14:00
6. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2019 - 11:00
7. Orlęta Reda 3 - 1 Zenit Łęczyce 15 sierpnia 2019 - 13:00
8. Potok Pszczółki 0 - 4 MKS Władysławowo 15 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 MKS Władysławowo 18 sierpnia 2019 - 19:30
10. Zenit Łęczyce 0 - 0 Potok Pszczółki 18 sierpnia 2019 - 13:00
11. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Orlęta Reda 18 sierpnia 2019 - 11:00
12. Sztorm Kosakowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kolbudy 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia 2019 - 17:00
14. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 sierpnia 2019 - 15:00
15. Sporting Leźno 2 - 1 GLKS Różyny 18 sierpnia 2019 - 14:00
16. GTS Mokry Dwór 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 18 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
17. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
18. GLKS Różyny 5 - 2 GTS Mokry Dwór 25 sierpnia 2019 - 16:00
19. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Sporting Leźno 25 sierpnia 2019 - 18:00
20. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2019 - 11:00
21. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GKS Kolbudy 24 sierpnia 2019 - 14:00
22. Orlęta Reda 3 - 5 Sztorm Kosakowo 25 sierpnia 2019 - 13:00
23. Potok Pszczółki 2 - 2 Orkan Rumia MKS 25 sierpnia 2019 - 17:30
24. MKS Władysławowo 1 - 0 Zenit Łęczyce 24 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
25. Bałtyk II Gdynia 7 - 0 Zenit Łęczyce 1 września 2019 - 13:00
26. Orkan Rumia MKS 0 - 1 MKS Władysławowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
27. Sztorm Kosakowo 1 - 3 Potok Pszczółki 31 sierpnia 2019 - 12:00
28. GKS Kolbudy 4 - 1 Orlęta Reda 31 sierpnia 2019 - 17:00
29. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2019 - 16:30
30. Sporting Leźno 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 17:00
31. GTS Mokry Dwór 1 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 września 2019 - 15:00
32. Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 0 GLKS Różyny 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
33. GLKS Różyny 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 8 września 2019 - 13:00
34. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 8 września 2019 - 17:00
35. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 GTS Mokry Dwór 7 września 2019 - 15:00
36. Sporting Leźno 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 7 września 2019 - 17:00
37. Orlęta Reda 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 13:00
38. Potok Pszczółki 2 - 3 GKS Kolbudy 8 września 2019 - 16:00
39. MKS Władysławowo 3 - 1 Sztorm Kosakowo 7 września 2019 - 16:00
40. Zenit Łęczyce 1 - 2 Orkan Rumia MKS 8 września 2019 - 14:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Orkan Rumia MKS 14 września 2019 - 14:00
42. Sztorm Kosakowo 3 - 1 Zenit Łęczyce 14 września 2019 - 12:00
43. GKS Kolbudy 1 - 2 MKS Władysławowo 14 września 2019 - 16:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Potok Pszczółki 13 września 2019 - 17:00
45. Sporting Leźno 2 - 0 Orlęta Reda 14 września 2019 - 17:00
46. GTS Mokry Dwór 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 14 września 2019 - 16:00
47. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 17:00
48. GLKS Różyny 8 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 21 września 2019 - 16:00
50. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 GLKS Różyny 21 września 2019 - 15:00
51. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 21 września 2019 - 14:00
52. Orlęta Reda 4 - 1 GTS Mokry Dwór 22 września 2019 - 13:00
53. Potok Pszczółki 3 - 0 Sporting Leźno 21 września 2019 - 14:00
54. MKS Władysławowo 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 16:00
55. Zenit Łęczyce 0 - 3 GKS Kolbudy 21 września 2019 - 12:00
56. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Sztorm Kosakowo 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Sztorm Kosakowo 29 września 2019 - 13:00
58. GKS Kolbudy 1 - 1 Orkan Rumia MKS 28 września 2019 - 16:00
59. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Zenit Łęczyce 28 września 2019 - 12:00
60. Sporting Leźno 0 - 3 MKS Władysławowo 28 września 2019 - 16:00
61. GTS Mokry Dwór 3 - 6 Potok Pszczółki 28 września 2019 - 16:00
62. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Orlęta Reda 28 września 2019 - 16:00
63. GLKS Różyny 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 28 września 2019 - 16:00
64. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 28 września 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
65. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 5 października 2019 - 15:00
66. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 października 2019 - 14:00
67. Orlęta Reda 3 - 0 GLKS Różyny 6 października 2019 - 13:00
68. Potok Pszczółki 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 5 października 2019 - 14:00
69. MKS Władysławowo 4 - 2 GTS Mokry Dwór 5 października 2019 - 11:00
70. Zenit Łęczyce 4 - 0 Sporting Leźno 5 października 2019 - 16:00
71. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 15:00
72. Sztorm Kosakowo 1 - 1 GKS Kolbudy 5 października 2019 - 12:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 GKS Kolbudy 13 października 2019 - 17:00
74. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Sztorm Kosakowo 12 października 2019 - 16:00
75. Sporting Leźno 3 - 1 Orkan Rumia MKS 12 października 2019 - 11:00
76. GTS Mokry Dwór 1 - 4 Zenit Łęczyce 13 października 2019 - 11:00
77. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 MKS Władysławowo 12 października 2019 - 16:00
78. GLKS Różyny 1 - 1 Potok Pszczółki 13 października 2019 - 13:00
79. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Orlęta Reda 12 października 2019 - 15:00
80. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Orzeł Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia 19 października 2019 - 13:00
82. Orlęta Reda - Wietcisa Skarszewy 20 października 2019 - 11:00
83. Potok Pszczółki - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 października 2019 - 15:00
84. MKS Władysławowo - GLKS Różyny 19 października 2019 - 14:00
85. Zenit Łęczyce - Sopocka Akademia Piłkarska 19 października 2019 - 14:00
86. Orkan Rumia MKS - GTS Mokry Dwór 19 października 2019 - 15:00
87. Sztorm Kosakowo - Sporting Leźno 19 października 2019 - 11:00
88. GKS Kolbudy - Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 27 października 2019 - 13:00
90. Sporting Leźno - GKS Kolbudy 26 października 2019 - 14:00
91. GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo 27 października 2019 - 11:00
92. Sopocka Akademia Piłkarska - Orkan Rumia MKS 26 października 2019 - 15:00
93. GLKS Różyny - Zenit Łęczyce 27 października 2019 - 11:00
94. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - MKS Władysławowo 26 października 2019 - 15:00
95. Wietcisa Skarszewy - Potok Pszczółki 26 października 2019 - 11:00
96. Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia 2 listopada 2019 - 14:00
98. Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie 2 listopada 2019 - 14:00
99. MKS Władysławowo - Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2019 - 13:00
100. Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 listopada 2019 - 13:00
101. Orkan Rumia MKS - GLKS Różyny 3 listopada 2019 - 12:00
102. Sztorm Kosakowo - Sopocka Akademia Piłkarska 2 listopada 2019 - 12:00
103. GKS Kolbudy - GTS Mokry Dwór 2 listopada 2019 - 15:00
104. Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno 2 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Bałtyk II Gdynia - Sporting Leźno 9 listopada 2019 - 19:30
106. GTS Mokry Dwór - Czarni Pruszcz Gdański 10 listopada 2019 - 11:00
107. Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Kolbudy 9 listopada 2019 - 14:00
108. GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 12:00
109. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orkan Rumia MKS 9 listopada 2019 - 15:00
110. Wietcisa Skarszewy - Zenit Łęczyce 9 listopada 2019 - 13:00
111. Orzeł Trąbki Wielkie - MKS Władysławowo 9 listopada 2019 - 13:00
112. Orlęta Reda - Potok Pszczółki 10 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Potok Pszczółki - Bałtyk II Gdynia 16 listopada 2019 - 14:00
114. MKS Władysławowo - Orlęta Reda 16 listopada 2019 - 13:00
115. Zenit Łęczyce - Orzeł Trąbki Wielkie 16 listopada 2019 - 14:00
116. Orkan Rumia MKS - Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2019 - 12:00
117. Sztorm Kosakowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 listopada 2019 - 12:00
118. GKS Kolbudy - GLKS Różyny 16 listopada 2019 - 15:00
119. Czarni Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska 16 listopada 2019 - 12:00
120. Sporting Leźno - GTS Mokry Dwór 16 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór
122. Sporting Leźno - Sopocka Akademia Piłkarska
123. Czarni Pruszcz Gdański - GLKS Różyny
124. GKS Kolbudy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
125. Sztorm Kosakowo - Wietcisa Skarszewy
126. Orkan Rumia MKS - Orzeł Trąbki Wielkie
127. Zenit Łęczyce - Orlęta Reda
128. MKS Władysławowo - Potok Pszczółki
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia
130. Potok Pszczółki - Zenit Łęczyce
131. Orlęta Reda - Orkan Rumia MKS
132. Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo
133. Wietcisa Skarszewy - GKS Kolbudy
134. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Czarni Pruszcz Gdański
135. GLKS Różyny - Sporting Leźno
136. Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Mokry Dwór
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Bałtyk II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska
138. GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
139. Sporting Leźno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
140. Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy
141. GKS Kolbudy - Orzeł Trąbki Wielkie
142. Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
143. Orkan Rumia MKS - Potok Pszczółki
144. Zenit Łęczyce - MKS Władysławowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia
146. MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS
147. Potok Pszczółki - Sztorm Kosakowo
148. Orlęta Reda - GKS Kolbudy
149. Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański
150. Wietcisa Skarszewy - Sporting Leźno
151. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Mokry Dwór
152. GLKS Różyny - Sopocka Akademia Piłkarska
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny
154. Sopocka Akademia Piłkarska - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
155. GTS Mokry Dwór - Wietcisa Skarszewy
156. Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno
157. Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda
158. GKS Kolbudy - Potok Pszczółki
159. Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo
160. Orkan Rumia MKS - Zenit Łęczyce
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia
162. Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo
163. MKS Władysławowo - GKS Kolbudy
164. Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański
165. Orlęta Reda - Sporting Leźno
166. Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór
167. Wietcisa Skarszewy - Sopocka Akademia Piłkarska
168. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GLKS Różyny
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
170. GLKS Różyny - Wietcisa Skarszewy
171. Sopocka Akademia Piłkarska - Orzeł Trąbki Wielkie
172. GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda
173. Sporting Leźno - Potok Pszczółki
174. Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo
175. GKS Kolbudy - Zenit Łęczyce
176. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia
178. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy
179. Zenit Łęczyce - Czarni Pruszcz Gdański
180. MKS Władysławowo - Sporting Leźno
181. Potok Pszczółki - GTS Mokry Dwór
182. Orlęta Reda - Sopocka Akademia Piłkarska
183. Orzeł Trąbki Wielkie - GLKS Różyny
184. Wietcisa Skarszewy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Bałtyk II Gdynia - Wietcisa Skarszewy
186. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orzeł Trąbki Wielkie
187. GLKS Różyny - Orlęta Reda
188. Sopocka Akademia Piłkarska - Potok Pszczółki
189. GTS Mokry Dwór - MKS Władysławowo
190. Sporting Leźno - Zenit Łęczyce
191. Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS
192. GKS Kolbudy - Sztorm Kosakowo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. GKS Kolbudy - Bałtyk II Gdynia
194. Sztorm Kosakowo - Czarni Pruszcz Gdański
195. Orkan Rumia MKS - Sporting Leźno
196. Zenit Łęczyce - GTS Mokry Dwór
197. MKS Władysławowo - Sopocka Akademia Piłkarska
198. Potok Pszczółki - GLKS Różyny
199. Orlęta Reda - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
200. Orzeł Trąbki Wielkie - Wietcisa Skarszewy
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Bałtyk II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie
202. Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda
203. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Potok Pszczółki
204. GLKS Różyny - MKS Władysławowo
205. Sopocka Akademia Piłkarska - Zenit Łęczyce
206. GTS Mokry Dwór - Orkan Rumia MKS
207. Sporting Leźno - Sztorm Kosakowo
208. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia
210. GKS Kolbudy - Sporting Leźno
211. Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór
212. Orkan Rumia MKS - Sopocka Akademia Piłkarska
213. Zenit Łęczyce - GLKS Różyny
214. MKS Władysławowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
215. Potok Pszczółki - Wietcisa Skarszewy
216. Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
218. Orzeł Trąbki Wielkie - Potok Pszczółki
219. Wietcisa Skarszewy - MKS Władysławowo
220. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce
221. GLKS Różyny - Orkan Rumia MKS
222. Sopocka Akademia Piłkarska - Sztorm Kosakowo
223. GTS Mokry Dwór - GKS Kolbudy
224. Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Sporting Leźno - Bałtyk II Gdynia
226. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór
227. GKS Kolbudy - Sopocka Akademia Piłkarska
228. Sztorm Kosakowo - GLKS Różyny
229. Orkan Rumia MKS - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
230. Zenit Łęczyce - Wietcisa Skarszewy
231. MKS Władysławowo - Orzeł Trąbki Wielkie
232. Potok Pszczółki - Orlęta Reda
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Bałtyk II Gdynia - Potok Pszczółki
234. Orlęta Reda - MKS Władysławowo
235. Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce
236. Wietcisa Skarszewy - Orkan Rumia MKS
237. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sztorm Kosakowo
238. GLKS Różyny - GKS Kolbudy
239. Sopocka Akademia Piłkarska - Czarni Pruszcz Gdański
240. GTS Mokry Dwór - Sporting Leźno




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE