WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

IV liga - pomorska - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Przodkowo 18 43 14 1 3 51 - 23
2. Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48 - 22
3. Kaszubia Kościerzyna 18 38 11 5 2 44 - 22
4. Stolem Gniewino 18 37 11 4 3 51 - 33 1 1 0 1 0 3 - 3
5. Gryf Słupsk 18 37 10 7 1 36 - 19 1 1 0 1 0 3 - 3
6. Wikęd Luzino 18 28 8 4 6 39 - 27
7. Pogoń Lębork 18 27 9 0 9 36 - 28
8. Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38 - 20
9. Cartusia Kartuzy 18 25 7 4 7 31 - 35 2 6 2 0 0 8 - 1
10. Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 33 - 40 2 0 0 0 2 1 - 8
11. Wierzyca Pelplin 18 24 7 3 8 37 - 44
12. Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 34 - 36
13. Wda Lipusz 18 21 6 3 9 34 - 38
14. Gwiazda Karsin 18 19 6 1 11 34 - 48
15. GKS Kowale 18 15 4 3 11 22 - 40
16. Jaguar Gdańsk 18 11 2 5 11 23 - 50
17. Jantar Ustka 18 9 3 0 15 29 - 54
18. Lipniczanka Lipnica 18 8 2 2 14 17 - 58
Ostatni komentarz dodał hekla 16.03.2020, 10:47:37
 Baner


Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
1. Gwiazda Karsin 2 - 0 Jantar Ustka 10 sierpnia 2019 - 17:00
2. Cartusia Kartuzy 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 sierpnia 2019 - 11:00
3. Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 10 sierpnia 2019 - 11:00
4. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 GKS Kowale 10 sierpnia 2019 - 17:00
5. Gryf Słupsk 0 - 0 Wikęd Luzino 10 sierpnia 2019 - 16:00
6. Pogoń Lębork 0 - 1 Wda Lipusz 10 sierpnia 2019 - 17:00
7. Kaszubia Kościerzyna 7 - 2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia 2019 - 16:00
8. GKS Przodkowo 3 - 1 Jaguar Gdańsk 10 sierpnia 2019 - 11:00
9. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia 10 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
10. Jantar Ustka 3 - 4 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2019 - 18:00
11. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
12. Wierzyca Pelplin 1 - 2 GKS Przodkowo 14 sierpnia 2019 - 18:00
13. Wda Lipusz 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2019 - 15:00
14. Wikęd Luzino 1 - 0 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2019 - 13:00
15. GKS Kowale 1 - 2 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2019 - 17:00
16. Stolem Gniewino 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia 2019 - 12:00
17. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 15:00
18. Gwiazda Karsin 0 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
19. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Jantar Ustka 18 sierpnia 2019 - 15:00
20. Gedania Gdańsk 0 - 0 Gwiazda Karsin 18 sierpnia 2019 - 11:00
21. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 sierpnia 2019 - 15:00
22. Gryf Słupsk 3 - 3 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2019 - 17:00
23. Pogoń Lębork 1 - 2 GKS Kowale 18 sierpnia 2019 - 17:00
24. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Wikęd Luzino 18 sierpnia 2019 - 16:00
25. GKS Przodkowo 4 - 0 Wda Lipusz 18 sierpnia 2019 - 17:00
26. Lechia II Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2019 - 11:00
27. Arka II Gdynia 5 - 0 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
28. Jantar Ustka 2 - 3 Jaguar Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 17:00
29. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
30. Wda Lipusz 3 - 0 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
31. Wikęd Luzino 1 - 3 GKS Przodkowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
32. GKS Kowale 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 24 sierpnia 2019 - 14:00
33. Stolem Gniewino 1 - 2 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019 - 14:00
34. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Gryf Słupsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
35. Gwiazda Karsin 2 - 4 Lipniczanka Lipnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
36. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (40) 
37. Gedania Gdańsk 6 - 3 Jantar Ustka 31 sierpnia 2019 - 11:00
38. Lipniczanka Lipnica 0 - 3 Cartusia Kartuzy 1 września 2019 - 15:00
39. Gryf Słupsk 5 - 3 Gwiazda Karsin 1 września 2019 - 17:00
40. Pogoń Lębork 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 31 sierpnia 2019 - 17:00
41. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Stolem Gniewino 31 sierpnia 2019 - 14:00
42. GKS Przodkowo 4 - 1 GKS Kowale 31 sierpnia 2019 - 11:00
43. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Wikęd Luzino 1 września 2019 - 11:00
44. Arka II Gdynia 5 - 2 Wda Lipusz 1 września 2019 - 11:00
45. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (61) 
46. Jantar Ustka 2 - 1 Wierzyca Pelplin 7 września 2019 - 17:00
47. Wda Lipusz 4 - 3 Jaguar Gdańsk 7 września 2019 - 13:00
48. Wikęd Luzino 0 - 3 Arka II Gdynia 8 września 2019 - 13:30
49. GKS Kowale 0 - 1 Lechia II Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
50. Stolem Gniewino 1 - 1 GKS Przodkowo 7 września 2019 - 17:00
51. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 września 2019 - 16:00
52. Pogoń Lębork 4 - 3 Gwiazda Karsin 11 września 2019 - 17:30
53. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Gryf Słupsk 7 września 2019 - 11:00
54. Gedania Gdańsk 4 - 0 Lipniczanka Lipnica 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (63) 
55. Lipniczanka Lipnica 0 - 6 Jantar Ustka 15 września 2019 - 15:00
56. Gryf Słupsk 1 - 0 Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 17:00
57. Pogoń Lębork 3 - 2 Cartusia Kartuzy 15 września 2019 - 17:00
58. Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Gwiazda Karsin 14 września 2019 - 14:00
59. GKS Przodkowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 września 2019 - 11:00
60. Lechia II Gdańsk 11 - 0 Stolem Gniewino 15 września 2019 - 11:00
61. Arka II Gdynia 4 - 2 GKS Kowale 14 września 2019 - 11:00
62. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Wikęd Luzino 14 września 2019 - 13:00
63. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wda Lipusz 14 września 2019 - 16:00
vo, na boisku 2-1
Kolejka 8 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (40) 
64. Jantar Ustka 1 - 0 Wda Lipusz 21 września 2019 - 17:00
65. Wikęd Luzino 2 - 2 Wierzyca Pelplin 22 września 2019 - 11:00
66. GKS Kowale 1 - 1 Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 14:00
67. Stolem Gniewino 2 - 1 Arka II Gdynia 21 września 2019 - 13:00
68. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Lechia II Gdańsk 21 września 2019 - 16:00
69. Gwiazda Karsin 2 - 1 GKS Przodkowo 21 września 2019 - 15:00
70. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna 21 września 2019 - 11:00
71. Gedania Gdańsk 2 - 1 Pogoń Lębork 21 września 2019 - 11:00
72. Lipniczanka Lipnica 0 - 3 Gryf Słupsk 22 września 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (41) 
73. Gryf Słupsk 2 - 1 Jantar Ustka 28 września 2019 - 16:00
74. Pogoń Lębork 8 - 0 Lipniczanka Lipnica 28 września 2019 - 16:00
75. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Gedania Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
76. GKS Przodkowo 4 - 1 Cartusia Kartuzy 28 września 2019 - 11:00
77. Lechia II Gdańsk 4 - 2 Gwiazda Karsin 29 września 2019 - 11:00
78. Arka II Gdynia 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 29 września 2019 - 17:00
79. Jaguar Gdańsk 1 - 5 Stolem Gniewino 28 września 2019 - 13:00
80. Wierzyca Pelplin 2 - 1 GKS Kowale 28 września 2019 - 16:00
81. Wda Lipusz 3 - 3 Wikęd Luzino 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (52) 
82. Jantar Ustka 1 - 4 Wikęd Luzino 5 października 2019 - 16:00
83. GKS Kowale 0 - 5 Wda Lipusz 6 października 2019 - 15:00
84. Stolem Gniewino 7 - 1 Wierzyca Pelplin 5 października 2019 - 15:00
85. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Jaguar Gdańsk 5 października 2019 - 15:00
86. Gwiazda Karsin 0 - 3 Arka II Gdynia 23 października 2019 - 15:00
87. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Lechia II Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
88. Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Przodkowo 5 października 2019 - 11:00
89. Lipniczanka Lipnica 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 6 października 2019 - 16:00
90. Gryf Słupsk 3 - 0 Pogoń Lębork 5 października 2019 - 13:00
Kolejka 11 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (58) 
91. Pogoń Lębork 3 - 1 Jantar Ustka 12 października 2019 - 15:00
92. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Gryf Słupsk 12 października 2019 - 11:00
93. GKS Przodkowo 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 12 października 2019 - 11:00
94. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
95. Arka II Gdynia 5 - 0 Cartusia Kartuzy 13 października 2019 - 11:00
96. Jaguar Gdańsk 0 - 5 Gwiazda Karsin 12 października 2019 - 12:00
97. Wierzyca Pelplin 4 - 3 Powiśle Dzierzgoń 12 października 2019 - 15:00
98. Wda Lipusz 4 - 3 Stolem Gniewino 12 października 2019 - 15:00
99. Wikęd Luzino 1 - 2 GKS Kowale 12 października 2019 - 15:30
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (37) 
100. Jantar Ustka 0 - 1 GKS Kowale 19 października 2019 - 15:00
101. Stolem Gniewino 4 - 1 Wikęd Luzino 19 października 2019 - 14:00
102. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Wda Lipusz 19 października 2019 - 14:00
103. Gwiazda Karsin 3 - 1 Wierzyca Pelplin 19 października 2019 - 15:00
104. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Jaguar Gdańsk 19 października 2019 - 11:00
105. Gedania Gdańsk 3 - 5 Arka II Gdynia 19 października 2019 - 11:00
106. Lipniczanka Lipnica 0 - 0 Lechia II Gdańsk 20 października 2019 - 15:00
107. Gryf Słupsk 2 - 1 GKS Przodkowo 20 października 2019 - 12:00
108. Pogoń Lębork 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (37) 
109. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Jantar Ustka 26 października 2019 - 13:00
110. GKS Przodkowo 1 - 2 Pogoń Lębork 26 października 2019 - 11:00
111. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Gryf Słupsk 27 października 2019 - 11:00
112. Arka II Gdynia 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 października 2019 - 11:00
113. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
114. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Cartusia Kartuzy 26 października 2019 - 15:00
115. Wda Lipusz 6 - 1 Gwiazda Karsin 30 października 2019 - 15:00
116. Wikęd Luzino 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 27 października 2019 - 13:30
117. GKS Kowale 2 - 3 Stolem Gniewino 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (29) 
118. Jantar Ustka 0 - 3 Stolem Gniewino 2 listopada 2019 - 13:00
119. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Kowale 2 listopada 2019 - 13:00
120. Gwiazda Karsin 1 - 6 Wikęd Luzino 2 listopada 2019 - 14:00
121. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Wda Lipusz 2 listopada 2019 - 11:00
122. Gedania Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 2 listopada 2019 - 11:00
123. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Jaguar Gdańsk 3 listopada 2019 - 13:00
124. Gryf Słupsk 1 - 1 Arka II Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
125. Pogoń Lębork 0 - 1 Lechia II Gdańsk 2 listopada 2019 - 14:00
126. Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 GKS Przodkowo 3 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
127. GKS Przodkowo 4 - 3 Jantar Ustka 9 listopada 2019 - 11:00
128. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 9 listopada 2019 - 11:00
129. Arka II Gdynia 2 - 1 Pogoń Lębork 10 listopada 2019 - 11:00
130. Jaguar Gdańsk 2 - 2 Gryf Słupsk 9 listopada 2019 - 13:00
131. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 9 listopada 2019 - 14:00
132. Wda Lipusz 1 - 2 Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
133. Wikęd Luzino 0 - 1 Cartusia Kartuzy 10 listopada 2019 - 13:30
134. GKS Kowale 1 - 2 Gwiazda Karsin 9 listopada 2019 - 14:00
135. Stolem Gniewino 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
136. Jantar Ustka 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 16 listopada 2019 - 13:00
137. Gwiazda Karsin 0 - 3 Stolem Gniewino 16 listopada 2019 - 13:00
138. Cartusia Kartuzy 1 - 1 GKS Kowale 16 listopada 2019 - 11:00
139. Gedania Gdańsk 1 - 4 Wikęd Luzino 16 listopada 2019 - 11:00
140. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Wda Lipusz 17 listopada 2019 - 13:00
141. Gryf Słupsk 5 - 2 Wierzyca Pelplin 16 listopada 2019 - 13:30
142. Pogoń Lębork 4 - 1 Jaguar Gdańsk 16 listopada 2019 - 13:00
143. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Arka II Gdynia 16 listopada 2019 - 13:00
144. GKS Przodkowo 4 - 1 Lechia II Gdańsk 16 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (41) 
145. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Jantar Ustka 24 listopada 2019 - 11:00
146. Arka II Gdynia 0 - 2 GKS Przodkowo 23 listopada 2019 - 11:00
147. Jaguar Gdańsk 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna 23 listopada 2019 - 13:00
148. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Pogoń Lębork 23 listopada 2019 - 13:00
149. Wda Lipusz 0 - 2 Gryf Słupsk 24 listopada 2019 - 13:00
150. Wikęd Luzino 5 - 0 Lipniczanka Lipnica 24 listopada 2019 - 13:30
151. GKS Kowale 3 - 6 Gedania Gdańsk 23 listopada 2019 - 14:00
152. Stolem Gniewino 4 - 0 Cartusia Kartuzy 23 listopada 2019 - 12:00
153. Powiśle Dzierzgoń 4 - 2 Gwiazda Karsin 23 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 18 - 8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (25) 
154. Jantar Ustka 1 - 3 Gwiazda Karsin 8 marca 2020 - 16:00
155. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Cartusia Kartuzy 8 marca 2020 - 14:00
156. Stolem Gniewino 2 - 1 Gedania Gdańsk 8 marca 2020 - 12:00
157. GKS Kowale 2 - 3 Lipniczanka Lipnica 8 marca 2020 - 14:00
158. Wikęd Luzino 1 - 0 Gryf Słupsk 8 marca 2020 - 13:30
159. Wda Lipusz 0 - 2 Pogoń Lębork 8 marca 2020 - 14:00
160. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 8 marca 2020 - 12:00
161. Jaguar Gdańsk 1 - 3 GKS Przodkowo 8 marca 2020 - 11:00
162. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 25 marca 2020 - 11:00
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Arka II Gdynia - Jantar Ustka 14 marca 2020 - 11:00
164. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
165. GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin 14 marca 2020 - 14:00
166. Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 15 marca 2020 - 14:00
167. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino 14 marca 2020 - 15:00
168. Gryf Słupsk - GKS Kowale 15 marca 2020 - 12:00
169. Lipniczanka Lipnica - Stolem Gniewino 14 marca 2020 - 15:00
170. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 14 marca 2020 - 11:00
171. Cartusia Kartuzy - Gwiazda Karsin 14 marca 2020 - 11:00
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Jantar Ustka - Cartusia Kartuzy 21 marca 2020 - 14:30
173. Gwiazda Karsin - Gedania Gdańsk 21 marca 2020 - 11:07
174. Powiśle Dzierzgoń - Lipniczanka Lipnica 22 marca 2020 - 14:00
175. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk 21 marca 2020 - 12:00
176. GKS Kowale - Pogoń Lębork 21 marca 2020 - 14:00
177. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna 22 marca 2020 - 13:30
178. Wda Lipusz - GKS Przodkowo 22 marca 2020 - 16:00
179. Wierzyca Pelplin - Lechia II Gdańsk 21 marca 2020 - 15:00
180. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 21 marca 2020 - 11:00
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka 29 marca 2020 - 15:30
182. Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 28 marca 2020 - 11:00
183. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 28 marca 2020 - 11:00
184. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino 28 marca 2020 - 12:00
185. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 28 marca 2020 - 14:00
186. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 28 marca 2020 - 16:00
187. Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 29 marca 2020 - 12:00
188. Lipniczanka Lipnica - Gwiazda Karsin 28 marca 2020 - 15:30
189. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 28 marca 2020 - 11:00
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 17:00
191. Cartusia Kartuzy - Lipniczanka Lipnica 4 kwietnia 2020 - 11:00
192. Gwiazda Karsin - Gryf Słupsk 4 kwietnia 2020 - 15:00
193. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 4 kwietnia 2020 - 16:00
194. Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 4 kwietnia 2020 - 12:00
195. GKS Kowale - GKS Przodkowo 4 kwietnia 2020 - 14:00
196. Wikęd Luzino - Lechia II Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 13:30
197. Wda Lipusz - Arka II Gdynia 4 kwietnia 2020 - 16:00
198. Wierzyca Pelplin - Jaguar Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 23 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka 8 kwietnia 2020 - 17:30
200. Jaguar Gdańsk - Wda Lipusz 11 kwietnia 2020 - 11:00
201. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino 8 kwietnia 2020 - 16:00
202. Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 8 kwietnia 2020 - 15:00
203. GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 8 kwietnia 2020 - 17:00
204. Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 8 kwietnia 2020 - 17:00
205. Gwiazda Karsin - Pogoń Lębork 8 kwietnia 2020 - 17:00
206. Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy 11 kwietnia 2020 - 15:00
207. Lipniczanka Lipnica - Gedania Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Jantar Ustka - Lipniczanka Lipnica 18 kwietnia 2020 - 17:00
209. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 18 kwietnia 2020 - 11:00
210. Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork 18 kwietnia 2020 - 11:00
211. Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia 2020 - 11:00
212. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 19 kwietnia 2020 - 15:00
213. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2020 - 12:00
214. GKS Kowale - Arka II Gdynia 18 kwietnia 2020 - 14:00
215. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk 19 kwietnia 2020 - 13:30
216. Wda Lipusz - Wierzyca Pelplin 19 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wda Lipusz - Jantar Ustka 25 kwietnia 2020 - 16:00
218. Wierzyca Pelplin - Wikęd Luzino 25 kwietnia 2020 - 17:00
219. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale 25 kwietnia 2020 - 11:00
220. Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 25 kwietnia 2020 - 11:00
221. Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 25 kwietnia 2020 - 11:00
222. GKS Przodkowo - Gwiazda Karsin 25 kwietnia 2020 - 12:00
223. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2020 - 13:00
224. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 17:00
225. Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica 25 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 26 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Jantar Ustka - Gryf Słupsk 2 maja 2020 - 18:00
227. Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork 2 maja 2020 - 17:00
228. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 29 kwietnia 2020 - 17:30
229. Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo 2 maja 2020 - 11:00
230. Gwiazda Karsin - Lechia II Gdańsk 2 maja 2020 - 15:00
231. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2 maja 2020 - 16:00
232. Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk 1 maja 2020 - 12:00
233. GKS Kowale - Wierzyca Pelplin 2 maja 2020 - 14:00
234. Wikęd Luzino - Wda Lipusz
Kolejka 27 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Wikęd Luzino - Jantar Ustka 10 maja 2020 - 13:30
236. Wda Lipusz - GKS Kowale 9 maja 2020 - 15:00
237. Wierzyca Pelplin - Stolem Gniewino 9 maja 2020 - 17:00
238. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 9 maja 2020 - 14:00
239. Arka II Gdynia - Gwiazda Karsin 9 maja 2020 - 13:00
240. Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy 9 maja 2020 - 11:00
241. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 9 maja 2020 - 12:00
242. Kaszubia Kościerzyna - Lipniczanka Lipnica 9 maja 2020 - 11:00
243. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 8 maja 2020 - 18:00
Kolejka 28 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Jantar Ustka - Pogoń Lębork 16 maja 2020 - 18:00
245. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 16 maja 2020 - 16:00
246. Lipniczanka Lipnica - GKS Przodkowo 17 maja 2020 - 12:00
247. Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 16 maja 2020 - 11:00
248. Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 16 maja 2020 - 11:00
249. Gwiazda Karsin - Jaguar Gdańsk 16 maja 2020 - 15:00
250. Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 16 maja 2020 - 16:00
251. Stolem Gniewino - Wda Lipusz 16 maja 2020 - 17:00
252. GKS Kowale - Wikęd Luzino 16 maja 2020 - 14:00
Kolejka 29 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. GKS Kowale - Jantar Ustka 23 maja 2020 - 14:00
254. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino 24 maja 2020 - 13:30
255. Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 23 maja 2020 - 16:00
256. Wierzyca Pelplin - Gwiazda Karsin 23 maja 2020 - 17:00
257. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 24 maja 2020 - 18:00
258. Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 23 maja 2020 - 13:00
259. Lechia II Gdańsk - Lipniczanka Lipnica 23 maja 2020 - 11:00
260. GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 23 maja 2020 - 12:00
261. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 24 maja 2020 - 13:00
Kolejka 30 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna 30 maja 2020 - 18:00
263. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 30 maja 2020 - 17:00
264. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 30 maja 2020 - 16:00
265. Lipniczanka Lipnica - Arka II Gdynia 30 maja 2020 - 17:00
266. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 30 maja 2020 - 11:00
267. Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin 30 maja 2020 - 11:00
268. Gwiazda Karsin - Wda Lipusz 30 maja 2020 - 17:00
269. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino 30 maja 2020 - 16:00
270. Stolem Gniewino - GKS Kowale 30 maja 2020 - 16:00
Kolejka 31 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Stolem Gniewino - Jantar Ustka 6 czerwca 2020 - 12:00
272. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń 6 czerwca 2020 - 14:00
273. Wikęd Luzino - Gwiazda Karsin 6 czerwca 2020 - 16:00
274. Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy 6 czerwca 2020 - 15:00
275. Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk 6 czerwca 2020 - 17:00
276. Jaguar Gdańsk - Lipniczanka Lipnica 7 czerwca 2020 - 17:30
277. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 6 czerwca 2020 - 11:00
278. Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 6 czerwca 2020 - 11:00
279. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 6 czerwca 2020 - 12:00
Kolejka 32 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Jantar Ustka - GKS Przodkowo 11 czerwca 2020 - 18:00
281. Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2020 - 16:00
282. Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 11 czerwca 2020 - 17:00
283. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2020 - 17:00
284. Lipniczanka Lipnica - Wierzyca Pelplin 11 czerwca 2020 - 16:00
285. Gedania Gdańsk - Wda Lipusz 11 czerwca 2020 - 11:00
286. Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino 11 czerwca 2020 - 13:00
287. Gwiazda Karsin - GKS Kowale 11 czerwca 2020 - 17:00
288. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 11 czerwca 2020 - 16:00
Kolejka 33 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 14 czerwca 2020 - 15:00
290. Stolem Gniewino - Gwiazda Karsin 14 czerwca 2020 - 15:00
291. GKS Kowale - Cartusia Kartuzy 14 czerwca 2020 - 15:00
292. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 14 czerwca 2020 - 15:00
293. Wda Lipusz - Lipniczanka Lipnica 14 czerwca 2020 - 15:00
294. Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk 14 czerwca 2020 - 15:00
295. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork 14 czerwca 2020 - 15:00
296. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 14 czerwca 2020 - 15:00
297. Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 14 czerwca 2020 - 15:00
Kolejka 34 - 20. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 20 czerwca 2020 - 15:00
299. GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 20 czerwca 2020 - 15:00
300. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 20 czerwca 2020 - 15:00
301. Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin 20 czerwca 2020 - 15:00
302. Gryf Słupsk - Wda Lipusz 20 czerwca 2020 - 15:00
303. Lipniczanka Lipnica - Wikęd Luzino 20 czerwca 2020 - 15:00
304. Gedania Gdańsk - GKS Kowale 20 czerwca 2020 - 15:00
305. Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 20 czerwca 2020 - 15:00
306. Gwiazda Karsin - Powiśle Dzierzgoń 20 czerwca 2020 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE