POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Tęcza Brusy 24 60 19 3 2 79 - 15
2. Czarni Ostrowite 24 54 18 0 6 84 - 32
3. Grom Leśno 24 52 16 4 4 68 - 23
4. Jantar Pawłowo 24 50 15 5 4 54 - 36
5. Agra Ostrowite 24 47 14 5 5 64 - 37
6. Zieloni Łąg 24 43 13 4 7 62 - 38
7. Brda Rytel 24 43 13 4 7 55 - 40
8. Sparta Konarzyny 24 29 8 5 11 38 - 45
9. KS Dziemiany 24 19 6 1 17 45 - 71
10. Orkan Huta 24 16 5 1 18 30 - 96
11. Wierzyca Stara Kiszewa 24 15 4 3 17 35 - 75
12. LZS Bytonia 24 11 3 2 19 28 - 90
13. Kamionka Moszczenica 24 9 2 3 19 27 - 71
Ostatni komentarz dodał kivlov 13.07.2006, 21:15:37



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
2. Czarni Ostrowite 1 - 2 Agra Ostrowite
3. Wierzyca Stara Kiszewa 7 - 0 Orkan Huta 21 sierpnia 2005 - 12:00
4. LZS Bytonia 1 - 2 Brda Rytel 21 sierpnia 2005 - 15:00
5. Kamionka Moszczenica 0 - 1 Jantar Pawłowo 21 sierpnia 2005 - 14:00
6. Zieloni Łąg 3 - 0 KS Dziemiany 21 sierpnia 2005 - 15:00
7. Sparta Konarzyny 1 - 7 Grom Leśno 21 sierpnia 2005 - 14:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KS Dziemiany 3 - 3 Sparta Konarzyny 28 sierpnia 2005 - 15:00
10. Jantar Pawłowo 4 - 1 Zieloni Łąg 28 sierpnia 2005 - 11:30
11. Brda Rytel 1 - 0 Kamionka Moszczenica 28 sierpnia 2005 - 14:00
12. Orkan Huta 4 - 0 LZS Bytonia 28 sierpnia 2005 - 16:00
13. Agra Ostrowite 1 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 27 sierpnia 2005 - 17:00
14. Tęcza Brusy 8 - 1 Czarni Ostrowite 28 sierpnia 2005 - 14:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 3 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 0 Tęcza Brusy 31 sierpnia 2005 - 18:00
17. LZS Bytonia 2 - 7 Agra Ostrowite 31 sierpnia 2005 - 17:00
18. Kamionka Moszczenica 4 - 1 Orkan Huta 31 sierpnia 2005 - 17:00
19. Zieloni Łąg 2 - 3 Brda Rytel 31 sierpnia 2005 - 16:30
20. Sparta Konarzyny 0 - 2 Jantar Pawłowo 31 sierpnia 2005 - 17:00
21. Grom Leśno 1 - 2 KS Dziemiany 31 sierpnia 2005 - 17:00
Pauza: Czarni Ostrowite,
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Jantar Pawłowo 1 - 2 Grom Leśno 4 września 2005 - 11:30
24. Brda Rytel 2 - 1 Sparta Konarzyny 4 września 2005 - 14:00
25. Orkan Huta 2 - 3 Zieloni Łąg 4 września 2005 - 16:00
26. Agra Ostrowite 2 - 1 Kamionka Moszczenica 3 września 2005 - 17:00
27. Tęcza Brusy 4 - 0 LZS Bytonia 4 września 2005 - 10:30
28. Czarni Ostrowite 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 3 września 2005 - 15:00
Pauza: KS Dziemiany,
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. LZS Bytonia 2 - 3 Czarni Ostrowite 11 września 2005 - 15:00
31. Kamionka Moszczenica 2 - 2 Tęcza Brusy 11 września 2005 - 14:00
32. Zieloni Łąg 2 - 2 Agra Ostrowite 11 września 2005 - 15:00
33. Sparta Konarzyny 7 - 0 Orkan Huta 10 września 2005 - 17:00
34. Grom Leśno 4 - 1 Brda Rytel 11 września 2005 - 14:00
35. KS Dziemiany 2 - 6 Jantar Pawłowo 11 września 2005 - 15:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Brda Rytel 3 - 0 KS Dziemiany 18 września 2005 - 14:00
38. Orkan Huta 1 - 2 Grom Leśno 18 września 2005 - 15:00
39. Agra Ostrowite 2 - 1 Sparta Konarzyny 17 września 2005 - 17:00
40. Tęcza Brusy 1 - 0 Zieloni Łąg 18 września 2005 - 14:00
41. Czarni Ostrowite 4 - 1 Kamionka Moszczenica 18 września 2005 - 14:00
42. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 5 LZS Bytonia 18 września 2005 - 12:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Kamionka Moszczenica 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 25 września 2005 - 14:00
45. Zieloni Łąg 4 - 0 Czarni Ostrowite 25 września 2005 - 15:00
46. Sparta Konarzyny 0 - 3 Tęcza Brusy 25 września 2005 - 14:00
47. Grom Leśno 1 - 1 Agra Ostrowite 25 września 2005 - 14:00
48. KS Dziemiany 1 - 3 Orkan Huta 25 września 2005 - 15:00
49. Jantar Pawłowo 0 - 0 Brda Rytel 25 września 2005 - 11:30
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
51. Orkan Huta 3 - 3 Jantar Pawłowo 2 października 2005 - 14:30
52. Agra Ostrowite 2 - 0 KS Dziemiany 1 października 2005 - 16:00
53. Tęcza Brusy 1 - 0 Grom Leśno 2 października 2005 - 14:00
54. Czarni Ostrowite 1 - 0 Sparta Konarzyny 2 października 2005 - 13:00
55. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Zieloni Łąg 2 października 2005 - 12:00
56. LZS Bytonia 2 - 2 Kamionka Moszczenica 2 października 2005 - 13:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Zieloni Łąg 9 - 2 LZS Bytonia 9 października 2005 - 14:00
59. Sparta Konarzyny 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 9 października 2005 - 14:00
vo (goście nie stawili się na mecz)
60. Grom Leśno 2 - 0 Czarni Ostrowite 9 października 2005 - 14:00
61. KS Dziemiany 0 - 1 Tęcza Brusy 9 października 2005 - 15:00
62. Jantar Pawłowo 2 - 2 Agra Ostrowite 9 października 2005 - 11:30
63. Brda Rytel 7 - 0 Orkan Huta 9 października 2005 - 14:00
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Agra Ostrowite 4 - 2 Brda Rytel 15 października 2005 - 15:30
66. Tęcza Brusy 6 - 1 Jantar Pawłowo 16 października 2005 - 14:00
67. Czarni Ostrowite 5 - 1 KS Dziemiany 16 października 2005 - 13:00
68. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 5 Grom Leśno 16 października 2005 - 12:00
69. LZS Bytonia 2 - 2 Sparta Konarzyny 16 października 2005 - 14:00
70. Kamionka Moszczenica 1 - 4 Zieloni Łąg 16 października 2005 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Sparta Konarzyny 3 - 1 Kamionka Moszczenica 23 października 2005 - 14:00
73. Grom Leśno 8 - 0 LZS Bytonia 23 października 2005 - 14:00
74. KS Dziemiany 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 23 października 2005 - 14:00
75. Jantar Pawłowo 3 - 2 Czarni Ostrowite 23 października 2005 - 11:30
76. Brda Rytel 0 - 2 Tęcza Brusy 23 października 2005 - 14:00
77. Orkan Huta 1 - 6 Agra Ostrowite 23 października 2005 - 14:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Tęcza Brusy 6 - 0 Orkan Huta 30 października 2005 - 13:00
80. Czarni Ostrowite 4 - 2 Brda Rytel 30 października 2005 - 11:00
81. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Jantar Pawłowo 30 października 2005 - 12:00
vo (na boisku 2:0)
82. LZS Bytonia 5 - 2 KS Dziemiany 30 października 2005 - 14:00
83. Kamionka Moszczenica 2 - 2 Grom Leśno 30 października 2005 - 14:00
84. Zieloni Łąg 0 - 0 Sparta Konarzyny 30 października 2005 - 13:30
Pauza: Agra Ostrowite,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
86. Grom Leśno 3 - 2 Zieloni Łąg 6 listopada 2005 - 14:00
87. KS Dziemiany 6 - 1 Kamionka Moszczenica 6 listopada 2005 - 14:00
88. Jantar Pawłowo 5 - 0 LZS Bytonia 6 listopada 2005 - 11:30
89. Brda Rytel 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 6 listopada 2005 - 14:00
90. Orkan Huta 1 - 4 Czarni Ostrowite 6 listopada 2005 - 13:30
91. Agra Ostrowite 1 - 0 Tęcza Brusy 5 listopada 2005 - 14:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 14 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
93. Agra Ostrowite 0 - 4 Czarni Ostrowite 17 maja 2006 - 18:30
94. Orkan Huta 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 17 maja 2006 - 18:30
vo (na boisku 3-1)
95. Brda Rytel 5 - 2 LZS Bytonia 17 maja 2006 - 18:30
96. Jantar Pawłowo 1 - 0 Kamionka Moszczenica 25 marca 2006 - 16:00
97. KS Dziemiany 3 - 4 Zieloni Łąg 17 maja 2006 - 18:30
98. Grom Leśno 5 - 0 Sparta Konarzyny 17 maja 2006 - 18:30
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
100. Sparta Konarzyny 1 - 0 KS Dziemiany 2 kwietnia 2006 - 14:00
101. Zieloni Łąg 2 - 3 Jantar Pawłowo 2 kwietnia 2006 - 15:00
102. Kamionka Moszczenica 0 - 1 Brda Rytel
103. LZS Bytonia 0 - 3 Orkan Huta 2 kwietnia 2006 - 15:00
104. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 Agra Ostrowite 2 kwietnia 2006 - 11:00
105. Czarni Ostrowite 1 - 2 Tęcza Brusy 1 kwietnia 2006 - 16:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
107. Tęcza Brusy 6 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 9 kwietnia 2006 - 15:00
108. Agra Ostrowite 3 - 0 LZS Bytonia 8 kwietnia 2006 - 17:00
vo (goście nie stawili się na mecz)
109. Orkan Huta 3 - 2 Kamionka Moszczenica
110. Brda Rytel 0 - 0 Zieloni Łąg 9 kwietnia 2006 - 15:30
111. Jantar Pawłowo 0 - 0 Sparta Konarzyny 8 kwietnia 2006 - 16:00
112. KS Dziemiany 0 - 3 Grom Leśno 9 kwietnia 2006 - 15:00
vo (w zespole KS Dziemiany grał nieuprawiony zawodnik)
Pauza: Czarni Ostrowite,
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
114. Grom Leśno 2 - 3 Jantar Pawłowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
115. Sparta Konarzyny 0 - 2 Brda Rytel 15 kwietnia 2006 - 11:00
116. Zieloni Łąg 3 - 1 Orkan Huta 15 kwietnia 2006 - 11:00
117. Kamionka Moszczenica 1 - 6 Agra Ostrowite 15 kwietnia 2006 - 11:00
118. LZS Bytonia 0 - 3 Tęcza Brusy 15 kwietnia 2006 - 11:00
vo (na boisku 2-2)
119. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 9 Czarni Ostrowite 15 kwietnia 2006 - 11:00
Pauza: KS Dziemiany,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
121. Czarni Ostrowite 1 - 0 LZS Bytonia 22 kwietnia 2006 - 17:00
122. Tęcza Brusy 7 - 0 Kamionka Moszczenica 23 kwietnia 2006 - 15:00
123. Agra Ostrowite 1 - 2 Zieloni Łąg 22 kwietnia 2006 - 17:00
124. Orkan Huta 0 - 2 Sparta Konarzyny
125. Brda Rytel 2 - 2 Grom Leśno 22 kwietnia 2006 - 16:30
126. Jantar Pawłowo 2 - 0 KS Dziemiany 22 kwietnia 2006 - 17:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
128. KS Dziemiany 3 - 4 Brda Rytel 30 kwietnia 2006 - 15:00
129. Grom Leśno 4 - 1 Orkan Huta 30 kwietnia 2006 - 14:00
130. Sparta Konarzyny 0 - 0 Agra Ostrowite 29 kwietnia 2006 - 16:00
131. Zieloni Łąg 2 - 1 Tęcza Brusy 30 kwietnia 2006 - 15:00
132. Kamionka Moszczenica 0 - 4 Czarni Ostrowite 30 kwietnia 2006 - 14:00
133. LZS Bytonia 0 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 30 kwietnia 2006 - 15:00
vo (na boisku 2-2)
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
135. Wierzyca Stara Kiszewa 7 - 3 Kamionka Moszczenica 3 maja 2006 - 11:00
136. Czarni Ostrowite 4 - 0 Zieloni Łąg 3 maja 2006 - 11:00
137. Tęcza Brusy 2 - 1 Sparta Konarzyny 3 maja 2006 - 11:00
138. Agra Ostrowite 1 - 3 Grom Leśno 3 maja 2006 - 11:00
139. Orkan Huta 2 - 7 KS Dziemiany 3 maja 2006 - 15:00
140. Brda Rytel 1 - 3 Jantar Pawłowo 3 maja 2006 - 11:00
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
142. Jantar Pawłowo 2 - 0 Orkan Huta 6 czerwca 2006 - 17:00
143. KS Dziemiany 1 - 4 Agra Ostrowite 7 czerwca 2006 - 15:00
144. Grom Leśno 1 - 1 Tęcza Brusy 7 czerwca 2006 - 14:00
145. Sparta Konarzyny 0 - 5 Czarni Ostrowite 7 czerwca 2006 - 14:00
146. Zieloni Łąg 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 7 czerwca 2006 - 15:00
147. Kamionka Moszczenica 0 - 3 LZS Bytonia 6 czerwca 2006 - 16:00
vo (na boisku 5-1)
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
149. LZS Bytonia 0 - 5 Zieloni Łąg 13 maja 2006 - 17:00
vo (na boisku 1-5)
150. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 4 Sparta Konarzyny 14 maja 2006 - 11:00
151. Czarni Ostrowite 2 - 0 Grom Leśno 13 maja 2006 - 16:00
152. Tęcza Brusy 7 - 0 KS Dziemiany 14 maja 2006 - 15:00
153. Agra Ostrowite 0 - 3 Jantar Pawłowo 13 maja 2006 - 17:00
vo (na boisku 0-0)
154. Orkan Huta 0 - 6 Brda Rytel 14 maja 2006 - 17:00
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 23 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
156. Brda Rytel 3 - 3 Agra Ostrowite 20 maja 2006 - 17:00
157. Jantar Pawłowo 2 - 3 Tęcza Brusy 20 maja 2006 - 17:00
158. KS Dziemiany 1 - 5 Czarni Ostrowite 21 maja 2006 - 15:00
159. Grom Leśno 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 21 maja 2006 - 14:00
vo (na boisku 4-3)
160. Sparta Konarzyny 3 - 1 LZS Bytonia 20 maja 2006 - 17:00
161. Zieloni Łąg 3 - 1 Kamionka Moszczenica 21 maja 2006 - 15:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 24 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (93) 
163. Kamionka Moszczenica 0 - 3 Sparta Konarzyny 27 maja 2006 - 17:00
164. LZS Bytonia 0 - 4 Grom Leśno
165. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 KS Dziemiany 27 maja 2006 - 11:00
166. Czarni Ostrowite 8 - 1 Jantar Pawłowo 27 maja 2006 - 17:00
167. Tęcza Brusy 3 - 1 Brda Rytel 28 maja 2006 - 15:00
168. Agra Ostrowite 9 - 1 Orkan Huta 27 maja 2006 - 17:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 25 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
170. Orkan Huta 0 - 5 Tęcza Brusy 4 czerwca 2006 - 17:00
171. Brda Rytel 1 - 4 Czarni Ostrowite 4 czerwca 2006 - 17:00
172. Jantar Pawłowo 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 4 czerwca 2006 - 11:00
173. KS Dziemiany 6 - 0 LZS Bytonia 4 czerwca 2006 - 17:00
174. Grom Leśno 2 - 0 Kamionka Moszczenica 4 czerwca 2006 - 15:00
175. Sparta Konarzyny 3 - 5 Zieloni Łąg 4 czerwca 2006 - 17:00
Pauza: Agra Ostrowite,
Kolejka 26 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (171) 
177. Zieloni Łąg 0 - 1 Grom Leśno 11 czerwca 2006 - 17:00
178. Kamionka Moszczenica 2 - 3 KS Dziemiany 11 czerwca 2006 - 17:00
179. LZS Bytonia 1 - 2 Jantar Pawłowo 11 czerwca 2006 - 17:00
180. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Brda Rytel 11 czerwca 2006 - 17:00
181. Czarni Ostrowite 6 - 0 Orkan Huta 11 czerwca 2006 - 17:00
182. Tęcza Brusy 5 - 2 Agra Ostrowite 11 czerwca 2006 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE