MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




II liga - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Resovia Rzeszów 4 10 3 1 0 9 - 1
2. Garbarnia Kraków 4 9 3 0 1 7 - 3 1 3 1 0 0 2 - 1
3. Bytovia Bytów 4 9 3 0 1 9 - 5
4. Znicz Pruszków 4 9 3 0 1 8 - 5
5. Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 9 - 5 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Olimpia Elbląg 4 8 2 2 0 8 - 2
7. Widzew Łódź 4 7 2 1 1 6 - 4
8. GKS Katowice 4 6 2 0 2 7 - 6 1 3 1 0 0 3 - 1
9. Błękitni Stargard 4 6 2 0 2 4 - 6 2 3 1 0 1 2 - 3
10. Elana Toruń 4 6 2 0 2 5 - 5 1 0 0 0 1 0 - 1
11. Górnik Łęczna 4 5 1 2 1 3 - 4
12. Pogoń Siedlce 4 4 1 1 2 5 - 5
13. Lech II Poznań 4 4 1 1 2 2 - 6
14. Legionovia Legionowo 4 3 1 0 3 4 - 8 1 3 1 0 0 2 - 0
15. Skra Częstochowa 4 3 1 0 3 2 - 7 1 0 0 0 1 0 - 2
16. Górnik Polkowice 4 2 0 2 2 3 - 5
17. Gryf Wejherowo 4 1 0 1 3 1 - 7 1 1 0 1 0 0 - 0
18. Stal Stalowa Wola 4 1 0 1 3 3 - 11 1 1 0 1 0 0 - 0



Kolejka 1 - 27/28. lipca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stal Rzeszów 3 - 2 Pogoń Siedlce 27 lipca 2019 - 17:00
2. Legionovia Legionowo 2 - 0 Skra Częstochowa 27 lipca 2019 - 18:00
3. Garbarnia Kraków 0 - 1 Górnik Łęczna 27 lipca 2019 - 17:00
4. Górnik Polkowice 1 - 2 Błękitni Stargard 27 lipca 2019 - 15:00
5. Elana Toruń 2 - 1 Bytovia Bytów 27 lipca 2019 - 15:30
6. GKS Katowice 1 - 3 Znicz Pruszków 28 lipca 2019 - 13:05
7. Stal Stalowa Wola 1 - 3 Resovia Rzeszów 27 lipca 2019 - 17:00
8. Olimpia Elbląg 4 - 0 Lech II Poznań 28 lipca 2019 - 19:00
9. Gryf Wejherowo 1 - 2 Widzew Łódź 27 lipca 2019 - 18:00
Kolejka 2 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce 0 - 0 Resovia Rzeszów 3 sierpnia 2019 - 17:00
11. Znicz Pruszków 4 - 1 Stal Stalowa Wola 3 sierpnia 2019 - 18:00
12. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Katowice 3 sierpnia 2019 - 17:00
13. Bytovia Bytów 2 - 1 Widzew Łódź 3 sierpnia 2019 - 18:00
14. Błękitni Stargard 1 - 0 Elana Toruń 3 sierpnia 2019 - 16:00
15. Olimpia Elbląg 1 - 1 Górnik Polkowice 3 sierpnia 2019 - 19:00
16. Górnik Łęczna 0 - 0 Lech II Poznań 3 sierpnia 2019 - 20:09
17. Skra Częstochowa 1 - 3 Garbarnia Kraków 3 sierpnia 2019 - 15:00
18. Stal Rzeszów 3 - 1 Legionovia Legionowo 4 sierpnia 2019 - 13:05
Kolejka 3 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Legionovia Legionowo 1 - 3 Pogoń Siedlce 10 sierpnia 2019 - 17:30
20. Garbarnia Kraków 2 - 1 Stal Rzeszów 10 sierpnia 2019 - 17:00
21. Lech II Poznań 2 - 0 Skra Częstochowa 11 sierpnia 2019 - 13:05
22. Górnik Polkowice 1 - 1 Górnik Łęczna 10 sierpnia 2019 - 19:00
23. Elana Toruń 0 - 2 Olimpia Elbląg 10 sierpnia 2019 - 17:00
24. Widzew Łódź 2 - 0 Błękitni Stargard 9 sierpnia 2019 - 19:10
25. GKS Katowice 1 - 2 Bytovia Bytów 10 sierpnia 2019 - 19:00
26. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Gryf Wejherowo 10 sierpnia 2019 - 17:00
27. Resovia Rzeszów 3 - 0 Znicz Pruszków 10 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Pogoń Siedlce 0 - 1 Znicz Pruszków 17 sierpnia 2019 - 17:00
29. Gryf Wejherowo 0 - 3 Resovia Rzeszów 17 sierpnia 2019 - 17:00
30. Bytovia Bytów 4 - 1 Stal Stalowa Wola 17 sierpnia 2019 - 18:00
31. Błękitni Stargard 1 - 3 GKS Katowice 17 sierpnia 2019 - 16:00
32. Olimpia Elbląg 1 - 1 Widzew Łódź 17 sierpnia 2019 - 19:00
33. Górnik Łęczna 1 - 3 Elana Toruń 18 sierpnia 2019 - 13:05
34. Skra Częstochowa 1 - 0 Górnik Polkowice 17 sierpnia 2019 - 16:00
35. Stal Rzeszów 2 - 0 Lech II Poznań 17 sierpnia 2019 - 17:00
36. Legionovia Legionowo 0 - 2 Garbarnia Kraków 17 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 5 - 21. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 21 sierpnia 2019 - 17:00
38. Lech II Poznań - Legionovia Legionowo 21 sierpnia 2019 - 17:00
39. Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 21 sierpnia 2019 - 19:00
40. Elana Toruń - Skra Częstochowa 21 sierpnia 2019 - 17:00
41. Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21 sierpnia 2019 - 18:50
42. GKS Katowice - Olimpia Elbląg 21 sierpnia 2019 - 19:00
43. Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 21 sierpnia 2019 - 17:00
44. Resovia Rzeszów - Bytovia Bytów 21 sierpnia 2019 - 17:00
45. Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2019 - 19:00
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 25 sierpnia 2019 - 19:00
47. Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 25 sierpnia 2019 - 18:00
48. Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 25 sierpnia 2019 - 16:00
49. Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 25 sierpnia 2019 - 19:00
50. Górnik Łęczna - GKS Katowice 25 sierpnia 2019 - 13:05
51. Skra Częstochowa - Widzew Łódź 25 sierpnia 2019 - 16:00
52. Stal Rzeszów - Elana Toruń 24 sierpnia 2019 - 17:00
53. Legionovia Legionowo - Górnik Polkowice 25 sierpnia 2019 - 17:00
54. Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 24 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 31 sierpnia 2019 - 16:00
56. Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 31 sierpnia 2019 - 19:00
57. Elana Toruń - Legionovia Legionowo 1 września 2019 - 17:00
58. Widzew Łódź - Stal Rzeszów 31 sierpnia 2019 - 19:10
59. GKS Katowice - Skra Częstochowa 31 sierpnia 2019 - 19:00
60. Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 31 sierpnia 2019 - 17:00
61. Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 1 września 2019 - 13:05
62. Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 31 sierpnia 2019
63. Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1 września 2019 - 17:00
Kolejka 8 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 7 września 2019 - 18:00
65. Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 7 września 2019 - 14:00
66. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 7 września 2019 - 19:00
67. Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 7 września 2019 - 20:09
68. Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 7 września 2019 - 16:00
69. Stal Rzeszów - GKS Katowice 7 września 2019 - 17:00
70. Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 7 września 2019 - 16:30
71. Garbarnia Kraków - Elana Toruń 7 września 2019 - 17:00
72. Lech II Poznań - Górnik Polkowice 7 września 2019
Kolejka 9 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 14 września 2019
74. Elana Toruń - Lech II Poznań 14 września 2019 - 17:00
75. Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14 września 2019 - 19:10
76. GKS Katowice - Legionovia Legionowo 14 września 2019 - 18:00
77. Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 14 września 2019 - 15:00
78. Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 14 września 2019 - 16:00
79. Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 14 września 2019
80. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 15 września 2019 - 17:00
81. Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 14 września 2019 - 18:00
Kolejka 10 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 21 września 2019 - 16:00
83. Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 21 września 2019 - 19:00
84. Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 20 września 2019 - 20:09
85. Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 21 września 2019 - 16:00
86. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 21 września 2019 - 15:00
87. Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 21 września 2019 - 16:00
88. Garbarnia Kraków - GKS Katowice 21 września 2019
89. Lech II Poznań - Widzew Łódź 21 września 2019
90. Górnik Polkowice - Elana Toruń 21 września 2019
Kolejka 11 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Elana Toruń - Pogoń Siedlce 28 września 2019 - 17:00
92. Widzew Łódź - Górnik Polkowice 28 września 2019 - 19:10
93. GKS Katowice - Lech II Poznań 28 września 2019 - 18:00
94. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
95. Resovia Rzeszów - Legionovia Legionowo 28 września 2019
96. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 28 września 2019
97. Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 28 września 2019 - 17:00
98. Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 28 września 2019 - 18:00
99. Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 5 października 2019 - 15:00
101. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 5 października 2019 - 17:00
102. Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 5 października 2019 - 15:00
103. Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 5 października 2019 - 15:00
104. Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 5 października 2019 - 16:00
105. Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów 5 października 2019
106. Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 5 października 2019
107. Górnik Polkowice - GKS Katowice 5 października 2019
108. Elana Toruń - Widzew Łódź 5 października 2019 - 17:00
Kolejka 13 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 12 października 2019 - 19:10
110. GKS Katowice - Elana Toruń 12 października 2019 - 18:00
111. Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 12 października 2019
112. Resovia Rzeszów - Lech II Poznań 12 października 2019
113. Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 12 października 2019
114. Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 12 października 2019 - 15:00
115. Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 12 października 2019 - 16:00
116. Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 12 października 2019 - 14:00
117. Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 12 października 2019 - 19:00
Kolejka 14 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 19 października 2019 - 15:00
119. Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 19 października 2019 - 15:00
120. Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 19 października 2019 - 15:00
121. Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów 19 października 2019 - 15:30
122. Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 19 października 2019
123. Lech II Poznań - Znicz Pruszków 19 października 2019
124. Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów 19 października 2019
125. Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 19 października 2019 - 17:00
126. Widzew Łódź - GKS Katowice 19 października 2019 - 19:10
Kolejka 15 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Katowice - Pogoń Siedlce 26 października 2019 - 18:00
128. Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 26 października 2019
129. Resovia Rzeszów - Elana Toruń 26 października 2019
130. Znicz Pruszków - Górnik Polkowice 26 października 2019
131. Gryf Wejherowo - Lech II Poznań 26 października 2019 - 15:00
132. Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 26 października 2019 - 16:00
133. Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 26 października 2019 - 13:00
134. Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 26 października 2019 - 19:00
135. Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 26 października 2019 - 17:00
Kolejka 16 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 listopada 2019 - 13:00
137. Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 2 listopada 2019 - 13:00
138. Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2 listopada 2019 - 13:30
139. Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 2 listopada 2019
140. Lech II Poznań - Bytovia Bytów 2 listopada 2019
141. Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 2 listopada 2019
142. Elana Toruń - Znicz Pruszków 2 listopada 2019 - 17:00
143. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2 listopada 2019 - 19:10
144. GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2 listopada 2019 - 18:00
Kolejka 17 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 9 listopada 2019
146. Resovia Rzeszów - GKS Katowice 9 listopada 2019
147. Znicz Pruszków - Widzew Łódź 9 listopada 2019
148. Gryf Wejherowo - Elana Toruń 10 listopada 2019 - 13:00
149. Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 9 listopada 2019 - 16:00
150. Błękitni Stargard - Lech II Poznań 9 listopada 2019
151. Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 9 listopada 2019
152. Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 9 listopada 2019 - 17:00
153. Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 9 listopada 2019 - 14:30
Kolejka 18 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
155. Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
156. Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
157. Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo
158. Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków
159. Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
160. Bytovia Bytów - Elana Toruń
161. Znicz Pruszków - GKS Katowice
162. Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Kolejka 19 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce
164. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
165. GKS Katowice - Gryf Wejherowo
166. Widzew Łódź - Bytovia Bytów
167. Elana Toruń - Błękitni Stargard
168. Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
169. Lech II Poznań - Górnik Łęczna
170. Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
171. Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów
Kolejka 20 - 30 listopada /1. grudnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo
173. Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
174. Skra Częstochowa - Lech II Poznań
175. Górnik Łęczna - Górnik Polkowice
176. Olimpia Elbląg - Elana Toruń
177. Błękitni Stargard - Widzew Łódź
178. Bytovia Bytów - GKS Katowice
179. Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
180. Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów
Kolejka 21 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
182. Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
183. Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
184. GKS Katowice - Błękitni Stargard
185. Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
186. Elana Toruń - Górnik Łęczna
187. Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
188. Lech II Poznań - Stal Rzeszów
189. Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
Kolejka 22 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
191. Legionovia Legionowo - Lech II Poznań
192. Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
193. Skra Częstochowa - Elana Toruń
194. Górnik Łęczna - Widzew Łódź
195. Olimpia Elbląg - GKS Katowice
196. Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
197. Bytovia Bytów - Resovia Rzeszów
198. Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
Kolejka 23 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
200. Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
201. Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard
202. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
203. GKS Katowice - Górnik Łęczna
204. Widzew Łódź - Skra Częstochowa
205. Elana Toruń - Stal Rzeszów
206. Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo
207. Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
Kolejka 24 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
209. Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
210. Legionovia Legionowo - Elana Toruń
211. Stal Rzeszów - Widzew Łódź
212. Skra Częstochowa - GKS Katowice
213. Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
214. Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów
215. Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
216. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
Kolejka 25 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
218. Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
219. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
220. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna
221. Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
222. GKS Katowice - Stal Rzeszów
223. Widzew Łódź - Legionovia Legionowo
224. Elana Toruń - Garbarnia Kraków
225. Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Kolejka 26 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
227. Lech II Poznań - Elana Toruń
228. Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
229. Legionovia Legionowo - GKS Katowice
230. Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
231. Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów
232. Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
233. Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
234. Błękitni Stargard - Bytovia Bytów
Kolejka 27 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
236. Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
237. Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna
238. Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
239. Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów
240. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
241. GKS Katowice - Garbarnia Kraków
242. Widzew Łódź - Lech II Poznań
243. Elana Toruń - Górnik Polkowice
Kolejka 28 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Pogoń Siedlce - Elana Toruń
245. Górnik Polkowice - Widzew Łódź
246. Lech II Poznań - GKS Katowice
247. Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
248. Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów
249. Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
250. Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
251. Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
252. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
Kolejka 29 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
254. Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
255. Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
256. Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów
257. Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
258. Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków
259. Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
260. GKS Katowice - Górnik Polkowice
261. Widzew Łódź - Elana Toruń
Kolejka 30 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
263. Elana Toruń - GKS Katowice
264. Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola
265. Lech II Poznań - Resovia Rzeszów
266. Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
267. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
268. Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
269. Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
270. Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
Kolejka 31 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
272. Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
273. Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
274. Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
275. Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
276. Znicz Pruszków - Lech II Poznań
277. Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice
278. Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
279. GKS Katowice - Widzew Łódź
Kolejka 32 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Pogoń Siedlce - GKS Katowice
281. Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
282. Elana Toruń - Resovia Rzeszów
283. Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
284. Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
285. Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
286. Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard
287. Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
288. Skra Częstochowa - Górnik Łęczna
Kolejka 33 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
290. Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
291. Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
292. Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
293. Bytovia Bytów - Lech II Poznań
294. Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice
295. Znicz Pruszków - Elana Toruń
296. Resovia Rzeszów - Widzew Łódź
297. Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Kolejka 34 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
299. GKS Katowice - Resovia Rzeszów
300. Widzew Łódź - Znicz Pruszków
301. Elana Toruń - Gryf Wejherowo
302. Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
303. Lech II Poznań - Błękitni Stargard
304. Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
305. Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna
306. Stal Rzeszów - Skra Częstochowa




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE