PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Ekstraklasa - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 19 38 12 2 5 39 - 18
2. Pogoń Szczecin 19 35 10 5 4 22 - 15
3. Śląsk Wrocław 19 34 9 7 3 27 - 19
4. Cracovia Kraków 18 33 10 3 5 27 - 15
5. Lechia Gdańsk 18 30 8 6 4 23 - 16 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Lech Poznań 19 30 8 6 5 32 - 19 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Piast Gliwice 18 28 8 4 6 19 - 18
8. Wisła Płock 19 27 8 3 8 23 - 31
9. Jagiellonia Białystok 18 26 7 5 6 28 - 23
10. Raków Częstochowa 19 25 8 1 10 21 - 29 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Zagłębie Lubin 19 25 7 4 8 29 - 27 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Arka Gdynia 19 20 5 5 9 16 - 27 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Górnik Zabrze 19 20 4 8 7 21 - 27 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Korona Kielce 18 15 4 3 11 10 - 24
15. Wisła Kraków 19 14 4 2 13 18 - 33 1 3 1 0 0 4 - 0
16. ŁKS Łódź 18 14 4 2 12 17 - 31 1 0 0 0 1 0 - 4



Kolejka 1 - 20/21. lipca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Arka Gdynia 0 - 3 Jagiellonia Białystok 19 lipca 2019 - 18:00
2. Legia Warszawa 1 - 2 Pogoń Szczecin 21 lipca 2019 - 17:30
3. ŁKS Łódź 0 - 0 Lechia Gdańsk 19 lipca 2019 - 20:30
4. Piast Gliwice 1 - 1 Lech Poznań 20 lipca 2019 - 20:00
5. Raków Częstochowa 0 - 1 Korona Kielce 20 lipca 2019 - 15:00
6. Wisła Kraków 0 - 1 Śląsk Wrocław 20 lipca 2019 - 17:30
7. Wisła Płock 1 - 1 Górnik Zabrze 22 lipca 2019 - 18:00
8. Zagłębie Lubin 1 - 1 Cracovia Kraków 21 lipca 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 27/28. lipca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Cracovia Kraków 1 - 2 ŁKS Łódź 27 lipca 2019 - 17:30
10. Górnik Zabrze 1 - 0 Zagłębie Lubin 26 lipca 2019 - 18:00
11. Jagiellonia Białystok 0 - 1 Raków Częstochowa 27 lipca 2019 - 20:00
12. Korona Kielce 1 - 2 Legia Warszawa 28 lipca 2019 - 15:00
13. Lech Poznań 4 - 0 Wisła Płock 26 lipca 2019 - 20:30
14. Lechia Gdańsk 0 - 0 Wisła Kraków 28 lipca 2019 - 17:30
15. Pogoń Szczecin 2 - 0 Arka Gdynia 29 lipca 2019 - 18:00
16. Śląsk Wrocław 2 - 1 Piast Gliwice 28 lipca 2019 - 17:30
Kolejka 3 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Arka Gdynia 1 - 1 Korona Kielce 2 sierpnia 2019 - 18:00
18. Legia Warszawa 0 - 0 Śląsk Wrocław 4 sierpnia 2019 - 17:30
19. ŁKS Łódź 1 - 2 Lech Poznań 3 sierpnia 2019 - 20:00
20. Piast Gliwice 0 - 0 Pogoń Szczecin 4 sierpnia 2019 - 17:30
21. Raków Częstochowa 1 - 3 Cracovia Kraków 3 sierpnia 2019 - 17:30
22. Wisła Kraków 1 - 0 Górnik Zabrze 5 sierpnia 2019 - 18:00
23. Wisła Płock 1 - 2 Lechia Gdańsk 4 sierpnia 2019 - 15:00
24. Zagłębie Lubin 2 - 2 Jagiellonia Białystok 2 sierpnia 2019 - 20:30
Kolejka 4 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Cracovia Kraków 1 - 0 Korona Kielce 11 sierpnia 2019 - 17:30
26. Górnik Zabrze 1 - 0 Raków Częstochowa 10 sierpnia 2019 - 20:00
27. Lech Poznań 1 - 3 Śląsk Wrocław 9 sierpnia 2019 - 20:30
28. Lechia Gdańsk 1 - 1 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia 2019 - 18:00
29. ŁKS Łódź 0 - 1 Piast Gliwice 11 sierpnia 2019 - 15:00
30. Pogoń Szczecin 1 - 0 Wisła Kraków 10 sierpnia 2019 - 15:00
31. Wisła Płock 1 - 0 Legia Warszawa 18 września 2019 - 18:00
32. Zagłębie Lubin 2 - 0 Arka Gdynia 10 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 5 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Arka Gdynia 0 - 0 Lech Poznań 17 sierpnia 2019 - 17:30
34. Jagiellonia Białystok 3 - 1 Górnik Zabrze 17 sierpnia 2019 - 20:00
35. Korona Kielce 0 - 1 Pogoń Szczecin 19 sierpnia 2019 - 18:00
36. Legia Warszawa 1 - 0 Zagłębie Lubin 18 sierpnia 2019 - 17:30
37. Piast Gliwice 1 - 0 Wisła Płock 18 sierpnia 2019 - 15:00
38. Raków Częstochowa 2 - 1 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 17:30
39. Śląsk Wrocław 2 - 1 Cracovia Kraków 17 sierpnia 2019 - 15:00
40. Wisła Kraków 4 - 0 ŁKS Łódź 16 sierpnia 2019 - 20:30
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Cracovia Kraków 3 - 1 Arka Gdynia 24 sierpnia 2019 - 15:00
42. Górnik Zabrze 3 - 0 Korona Kielce 25 sierpnia 2019 - 15:00
43. Jagiellonia Białystok 3 - 2 Wisła Kraków 23 sierpnia 2019 - 20:30
44. Lechia Gdańsk 1 - 1 Śląsk Wrocław 24 sierpnia 2019 - 17:30
45. ŁKS Łódź 2 - 3 Legia Warszawa 25 sierpnia 2019 - 17:30
46. Pogoń Szczecin 1 - 2 Wisła Płock 26 sierpnia 2019 - 18:00
47. Raków Częstochowa 2 - 3 Lech Poznań 24 sierpnia 2019 - 20:00
48. Zagłębie Lubin 0 - 3 Piast Gliwice 25 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka Gdynia 1 - 0 Górnik Zabrze 30 sierpnia 2019 - 18:00
50. Korona Kielce 0 - 2 Jagiellonia Białystok 30 sierpnia 2019 - 20:30
51. Lech Poznań 1 - 2 Cracovia Kraków 1 września 2019 - 17:30
52. Legia Warszawa 3 - 1 Raków Częstochowa 1 września 2019 - 20:00
53. Piast Gliwice 1 - 2 Lechia Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 17:30
54. Śląsk Wrocław 1 - 1 Pogoń Szczecin 1 września 2019 - 15:00
55. Wisła Kraków 4 - 2 Zagłębie Lubin 31 sierpnia 2019 - 20:00
56. Wisła Płock 2 - 1 ŁKS Łódź 31 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Cracovia Kraków 2 - 0 Piast Gliwice 16 września 2019 - 18:00
58. Górnik Zabrze 0 - 0 Śląsk Wrocław 15 września 2019 - 17:30
59. Jagiellonia Białystok 0 - 0 Legia Warszawa 13 września 2019 - 20:30
60. Korona Kielce 1 - 1 Wisła Kraków 14 września 2019 - 20:00
61. Lechia Gdańsk 2 - 1 Lech Poznań 14 września 2019 - 17:30
62. Pogoń Szczecin 1 - 0 ŁKS Łódź 15 września 2019 - 15:00
63. Raków Częstochowa 2 - 0 Arka Gdynia 14 września 2019 - 15:00
64. Zagłębie Lubin 5 - 0 Wisła Płock 13 września 2019 - 18:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Cracovia Kraków 1 - 2 Legia Warszawa 22 września 2019 - 17:30
66. Lech Poznań 1 - 1 Jagiellonia Białystok 20 września 2019 - 20:30
67. Lechia Gdańsk 2 - 0 Korona Kielce 21 września 2019 - 17:30
68. ŁKS Łódź 1 - 4 Arka Gdynia 21 września 2019 - 15:00
69. Piast Gliwice 2 - 1 Raków Częstochowa 20 września 2019 - 18:00
70. Pogoń Szczecin 1 - 1 Górnik Zabrze 22 września 2019 - 15:00
71. Śląsk Wrocław 4 - 4 Zagłębie Lubin 21 września 2019 - 20:00
72. Wisła Płock 2 - 1 Wisła Kraków 22 września 2019 - 12:30
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Arka Gdynia 0 - 0 Piast Gliwice 29 września 2019 - 12:30
74. Górnik Zabrze 1 - 3 Lech Poznań 28 września 2019 - 20:00
75. Jagiellonia Białystok 2 - 3 Pogoń Szczecin 29 września 2019 - 15:00
76. Korona Kielce 1 - 0 Śląsk Wrocław 27 września 2019 - 20:30
77. Legia Warszawa 1 - 2 Lechia Gdańsk 28 września 2019 - 17:30
78. Raków Częstochowa 1 - 2 Wisła Płock 28 września 2019 - 15:00
79. Wisła Kraków 0 - 1 Cracovia Kraków 29 września 2019 - 17:30
80. Zagłębie Lubin 3 - 1 ŁKS Łódź 30 września 2019 - 18:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Cracovia Kraków 1 - 1 Górnik Zabrze 6 października 2019 - 15:00
82. Lech Poznań 4 - 0 Wisła Kraków 5 października 2019 - 17:30
83. Lechia Gdańsk 1 - 2 Zagłębie Lubin 5 października 2019 - 20:00
84. ŁKS Łódź 4 - 1 Korona Kielce 6 października 2019 - 12:30
85. Piast Gliwice 2 - 0 Legia Warszawa 6 października 2019 - 17:30
86. Pogoń Szczecin 1 - 2 Raków Częstochowa 5 października 2019 - 15:00
87. Śląsk Wrocław 1 - 1 Jagiellonia Białystok 4 października 2019 - 20:30
88. Wisła Płock 4 - 1 Arka Gdynia 4 października 2019 - 18:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Arka Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 20 października 2019 - 15:00
90. Górnik Zabrze 1 - 1 ŁKS Łódź 20 października 2019 - 17:30
91. Jagiellonia Białystok 3 - 2 Cracovia Kraków 19 października 2019 - 20:00
92. Korona Kielce 0 - 1 Wisła Płock 19 października 2019 - 15:00
93. Legia Warszawa 2 - 1 Lech Poznań 19 października 2019 - 17:30
94. Raków Częstochowa 1 - 0 Śląsk Wrocław 21 października 2019 - 18:00
95. Wisła Kraków 1 - 2 Piast Gliwice 18 października 2019 - 20:30
96. Zagłębie Lubin 0 - 1 Pogoń Szczecin 18 października 2019 - 18:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Cracovia Kraków 2 - 0 Pogoń Szczecin 25 października 2019 - 18:00
98. Lech Poznań 1 - 2 Zagłębie Lubin 25 października 2019 - 20:30
99. Lechia Gdańsk 1 - 1 Górnik Zabrze 26 października 2019 - 20:00
100. Legia Warszawa 7 - 0 Wisła Kraków 27 października 2019 - 17:30
101. ŁKS Łódź 2 - 0 Raków Częstochowa 26 października 2019 - 15:00
102. Piast Gliwice 1 - 0 Korona Kielce 26 października 2019 - 17:30
103. Śląsk Wrocław 2 - 1 Arka Gdynia 27 października 2019 - 15:00
104. Wisła Płock 3 - 1 Jagiellonia Białystok 27 października 2019 - 12:30
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Arka Gdynia 0 - 1 Legia Warszawa 3 listopada 2019 - 17:30
106. Cracovia Kraków 1 - 0 Lechia Gdańsk 2 listopada 2019 - 17:30
107. Górnik Zabrze 1 - 1 Piast Gliwice 3 listopada 2019 - 15:00
108. Jagiellonia Białystok 2 - 0 ŁKS Łódź 3 listopada 2019 - 12:30
109. Korona Kielce 1 - 0 Zagłębie Lubin 2 listopada 2019 - 15:00
110. Pogoń Szczecin 1 - 1 Lech Poznań 2 listopada 2019 - 20:00
111. Raków Częstochowa 1 - 0 Wisła Kraków 4 listopada 2019 - 20:30
112. Śląsk Wrocław 3 - 1 Wisła Płock 4 listopada 2019 - 18:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Lech Poznań 0 - 0 Korona Kielce 10 listopada 2019 - 15:00
114. Lechia Gdańsk 0 - 1 Pogoń Szczecin 10 listopada 2019 - 17:30
115. Legia Warszawa 5 - 1 Górnik Zabrze 9 listopada 2019 - 17:30
116. ŁKS Łódź 0 - 1 Śląsk Wrocław 8 listopada 2019 - 18:00
117. Piast Gliwice 3 - 1 Jagiellonia Białystok 8 listopada 2019 - 20:30
118. Wisła Kraków 0 - 1 Arka Gdynia 9 listopada 2019 - 20:00
119. Wisła Płock 0 - 0 Cracovia Kraków 9 listopada 2019 - 15:00
120. Zagłębie Lubin 2 - 2 Raków Częstochowa 10 listopada 2019 - 12:30
Kolejka 16 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Cracovia Kraków 2 - 0 Zagłębie Lubin 25 listopada 2019 - 18:00
122. Górnik Zabrze 2 - 2 Wisła Płock 22 listopada 2019 - 18:00
123. Jagiellonia Białystok 2 - 0 Arka Gdynia 24 listopada 2019 - 15:00
124. Korona Kielce 3 - 0 Raków Częstochowa 23 listopada 2019 - 15:00
125. Lech Poznań 3 - 0 Piast Gliwice 22 listopada 2019 - 20:30
126. Lechia Gdańsk 3 - 1 ŁKS Łódź 23 listopada 2019 - 20:00
127. Pogoń Szczecin 3 - 1 Legia Warszawa 23 listopada 2019 - 17:30
128. Śląsk Wrocław 2 - 1 Wisła Kraków 24 listopada 2019 - 17:30
Kolejka 17 - 30 listopada /1. grudnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Arka Gdynia 1 - 1 Pogoń Szczecin 30 listopada 2019 - 15:00
130. Legia Warszawa 4 - 0 Korona Kielce 30 listopada 2019 - 20:00
131. ŁKS Łódź 1 - 0 Cracovia Kraków 1 grudnia 2019 - 15:00
132. Piast Gliwice 0 - 3 Śląsk Wrocław 30 listopada 2019 - 17:30
133. Raków Częstochowa 2 - 1 Jagiellonia Białystok 1 grudnia 2019 - 12:30
134. Wisła Kraków 0 - 1 Lechia Gdańsk 1 grudnia 2019 - 17:30
135. Wisła Płock 0 - 2 Lech Poznań 29 listopada 2019 - 20:30
136. Zagłębie Lubin 2 - 0 Górnik Zabrze 29 listopada 2019 - 18:00
Kolejka 18 - 7/8. grudnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Cracovia Kraków 3 - 0 Raków Częstochowa 8 grudnia 2019 - 12:30
138. Górnik Zabrze 4 - 2 Wisła Kraków 6 grudnia 2019 - 20:30
139. Jagiellonia Białystok 0 - 1 Zagłębie Lubin 7 grudnia 2019 - 15:00
140. Korona Kielce 0 - 1 Arka Gdynia 6 grudnia 2019 - 18:00
141. Lech Poznań 2 - 0 ŁKS Łódź 7 grudnia 2019 - 17:30
142. Lechia Gdańsk 2 - 0 Wisła Płock 7 grudnia 2019 - 20:00
143. Pogoń Szczecin 1 - 0 Piast Gliwice 8 grudnia 2019 - 15:00
144. Śląsk Wrocław 0 - 3 Legia Warszawa 8 grudnia 2019 - 17:30
Kolejka 19 - 14/15. grudnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Arka Gdynia 2 - 1 Zagłębie Lubin 13 grudnia 2019 - 18:00
146. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 15 grudnia 2019 - 17:30
147. Korona Kielce - Cracovia Kraków 15 grudnia 2019 - 15:00
148. Legia Warszawa 3 - 1 Wisła Płock 14 grudnia 2019 - 20:00
149. Piast Gliwice - ŁKS Łódź 15 grudnia 2019 - 12:30
150. Raków Częstochowa 2 - 1 Górnik Zabrze 14 grudnia 2019 - 15:00
151. Śląsk Wrocław 1 - 1 Lech Poznań 14 grudnia 2019 - 17:30
152. Wisła Kraków 1 - 0 Pogoń Szczecin 13 grudnia 2019 - 20:30
Kolejka 20 - 21. grudnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 20 grudnia 2019 - 18:00
154. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 21 grudnia 2019 - 20:00
155. Lech Poznań - Arka Gdynia 19 grudnia 2019 - 20:30
156. Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 21 grudnia 2019 - 15:00
157. ŁKS Łódź - Wisła Kraków 19 grudnia 2019 - 18:00
158. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 20 grudnia 2019 - 18:00
159. Wisła Płock - Piast Gliwice 21 grudnia 2019 - 17:30
160. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 20 grudnia 2019 - 20:30
Kolejka 21 - 8/9. lutego 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Arka Gdynia - Cracovia Kraków
162. Korona Kielce - Górnik Zabrze
163. Lech Poznań - Raków Częstochowa
164. Legia Warszawa - ŁKS Łódź
165. Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
166. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
167. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
168. Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Kolejka 22 - 15/16. lutego 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Cracovia Kraków - Lech Poznań
170. Górnik Zabrze - Arka Gdynia
171. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
172. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
173. ŁKS Łódź - Wisła Płock
174. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
175. Raków Częstochowa - Legia Warszawa
176. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Kolejka 23 - 22/23. lutego 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Arka Gdynia - Raków Częstochowa
178. Lech Poznań - Lechia Gdańsk
179. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
180. ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
181. Piast Gliwice - Cracovia Kraków
182. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
183. Wisła Kraków - Korona Kielce
184. Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Kolejka 24 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Arka Gdynia - ŁKS Łódź
186. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
187. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
188. Korona Kielce - Lechia Gdańsk
189. Legia Warszawa - Cracovia Kraków
190. Raków Częstochowa - Piast Gliwice
191. Wisła Kraków - Wisła Płock
192. Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Kolejka 25 - 4. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Cracovia Kraków - Wisła Kraków
194. Lech Poznań - Górnik Zabrze
195. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
196. ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
197. Piast Gliwice - Arka Gdynia
198. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
199. Śląsk Wrocław - Korona Kielce
200. Wisła Płock - Raków Częstochowa
Kolejka 26 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Arka Gdynia - Wisła Płock
202. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
203. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
204. Korona Kielce - ŁKS Łódź
205. Legia Warszawa - Piast Gliwice
206. Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
207. Wisła Kraków - Lech Poznań
208. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Kolejka 27 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
210. Lech Poznań - Legia Warszawa
211. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
212. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
213. Piast Gliwice - Wisła Kraków
214. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
215. Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
216. Wisła Płock - Korona Kielce
Kolejka 28 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
218. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
219. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
220. Korona Kielce - Piast Gliwice
221. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
222. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
223. Wisła Kraków - Legia Warszawa
224. Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Kolejka 29 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
226. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
227. Legia Warszawa - Arka Gdynia
228. ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
229. Piast Gliwice - Górnik Zabrze
230. Wisła Kraków - Raków Częstochowa
231. Wisła Płock - Śląsk Wrocław
232. Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Kolejka 30 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Arka Gdynia - Wisła Kraków
234. Cracovia Kraków - Wisła Płock
235. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
236. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
237. Korona Kielce - Lech Poznań
238. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
239. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
240. Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE