ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 Bytów 11 33 11 0 0 92 - 5
2. Bytovia Bytów 11 28 9 1 1 87 - 5
3. Garbarnia Kępice 11 27 9 0 2 77 - 26
4. Czarni Czarne 11 25 8 1 2 61 - 14
5. Pogoń II Lębork 11 21 7 0 4 35 - 25
6. Lider Rychnowy 11 16 5 1 5 39 - 37
7. Magic Niezabyszewo 11 12 4 0 7 30 - 33
8. GTS Czarna D±brówka 11 10 3 1 7 21 - 67 1 3 1 0 0 4 - 0
9. Sparta Konarzyny 11 10 3 1 7 24 - 53 1 0 0 0 1 0 - 4
10. Chojniczanka Chojnice 11 7 2 1 8 17 - 82
11. Zawisza Borzytuchom 11 4 1 1 9 20 - 106
12. Start Miastko 11 1 0 1 10 15 - 65




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pogoń II Lębork - Czarni Czarne
2. Zawisza Borzytuchom - Magic Niezabyszewo
3. Start Miastko - Garbarnia Kępice
4. Chojniczanka Chojnice - Lider Rychnowy
5. Bytovia Bytów - Sparta Konarzyny
6. U-2 Bytów - GTS Czarna D±brówka
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. U-2 Bytów - Pogoń II Lębork
8. GTS Czarna D±brówka - Bytovia Bytów
9. Sparta Konarzyny - Chojniczanka Chojnice
10. Lider Rychnowy - Start Miastko
11. Garbarnia Kępice - Zawisza Borzytuchom
12. Magic Niezabyszewo - Czarni Czarne
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Pogoń II Lębork - Magic Niezabyszewo
14. Czarni Czarne - Garbarnia Kępice
15. Zawisza Borzytuchom - Lider Rychnowy
16. Start Miastko - Sparta Konarzyny
17. Chojniczanka Chojnice - GTS Czarna D±brówka
18. Bytovia Bytów - U-2 Bytów
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Bytovia Bytów - Pogoń II Lębork
20. U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice
21. GTS Czarna D±brówka - Start Miastko
22. Sparta Konarzyny - Zawisza Borzytuchom
23. Lider Rychnowy - Czarni Czarne
24. Garbarnia Kępice - Magic Niezabyszewo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pogoń II Lębork - Garbarnia Kępice
26. Magic Niezabyszewo - Lider Rychnowy
27. Czarni Czarne - Sparta Konarzyny
28. Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna D±brówka
29. Start Miastko - U-2 Bytów
30. Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Chojniczanka Chojnice - Pogoń II Lębork
32. Bytovia Bytów - Start Miastko
33. U-2 Bytów - Zawisza Borzytuchom
34. GTS Czarna D±brówka - Czarni Czarne
35. Sparta Konarzyny - Magic Niezabyszewo
36. Lider Rychnowy - Garbarnia Kępice
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pogoń II Lębork - Lider Rychnowy
38. Garbarnia Kępice - Sparta Konarzyny
39. Magic Niezabyszewo - GTS Czarna D±brówka
40. Czarni Czarne - U-2 Bytów
41. Zawisza Borzytuchom - Bytovia Bytów
42. Start Miastko - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Start Miastko - Pogoń II Lębork
44. Chojniczanka Chojnice - Zawisza Borzytuchom
45. Bytovia Bytów - Czarni Czarne
46. U-2 Bytów - Magic Niezabyszewo
47. GTS Czarna D±brówka - Garbarnia Kępice
48. Sparta Konarzyny - Lider Rychnowy
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń II Lębork - Sparta Konarzyny
50. Lider Rychnowy - GTS Czarna D±brówka
51. Garbarnia Kępice - U-2 Bytów
52. Magic Niezabyszewo - Bytovia Bytów
53. Czarni Czarne - Chojniczanka Chojnice
54. Zawisza Borzytuchom - Start Miastko
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Zawisza Borzytuchom - Pogoń II Lębork
56. Start Miastko - Czarni Czarne
57. Chojniczanka Chojnice - Magic Niezabyszewo
58. Bytovia Bytów - Garbarnia Kępice
59. U-2 Bytów - Lider Rychnowy
60. GTS Czarna D±brówka - Sparta Konarzyny
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Pogoń II Lębork - GTS Czarna D±brówka
62. Sparta Konarzyny - U-2 Bytów
63. Lider Rychnowy - Bytovia Bytów
64. Garbarnia Kępice - Chojniczanka Chojnice
65. Magic Niezabyszewo - Start Miastko
66. Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE