ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 Bytów 11 33 11 0 0 92 - 5
2. Bytovia Bytów 11 28 9 1 1 87 - 5
3. Garbarnia Kępice 11 27 9 0 2 77 - 26
4. Czarni Czarne 11 25 8 1 2 61 - 14
5. Pogoń II Lębork 11 21 7 0 4 35 - 25
6. Lider Rychnowy 11 16 5 1 5 39 - 37
7. Magic Niezabyszewo 11 12 4 0 7 30 - 33
8. GTS Czarna Dąbrówka 11 10 3 1 7 21 - 67 1 3 1 0 0 4 - 0
9. Sparta Konarzyny 11 10 3 1 7 24 - 53 1 0 0 0 1 0 - 4
10. Chojniczanka Chojnice 11 7 2 1 8 17 - 82
11. Zawisza Borzytuchom 11 4 1 1 9 20 - 106
12. Start Miastko 11 1 0 1 10 15 - 65




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Czarni Czarne 3 - 0 Pogoń II Lębork 10 listopada 2018 - 12:00
2. Magic Niezabyszewo 7 - 0 Zawisza Borzytuchom
3. Garbarnia Kępice 9 - 0 Start Miastko
4. Lider Rychnowy 9 - 2 Chojniczanka Chojnice
5. Sparta Konarzyny 0 - 6 Bytovia Bytów
6. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 17 U-2 Bytów
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Pogoń II Lębork 0 - 5 U-2 Bytów
8. Bytovia Bytów 15 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
9. Chojniczanka Chojnice 4 - 5 Sparta Konarzyny
10. Start Miastko 2 - 6 Lider Rychnowy
11. Zawisza Borzytuchom 3 - 20 Garbarnia Kępice
12. Czarni Czarne 4 - 0 Magic Niezabyszewo
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Magic Niezabyszewo 1 - 4 Pogoń II Lębork
14. Garbarnia Kępice 3 - 0 Czarni Czarne
15. Lider Rychnowy 10 - 3 Zawisza Borzytuchom 12 września 2018
16. Sparta Konarzyny 2 - 1 Start Miastko
17. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
18. U-2 Bytów 2 - 1 Bytovia Bytów 9 września 2018 - 17:30
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Pogoń II Lębork 0 - 7 Bytovia Bytów
20. Chojniczanka Chojnice 0 - 16 U-2 Bytów
21. Start Miastko 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
22. Zawisza Borzytuchom 2 - 7 Sparta Konarzyny
23. Czarni Czarne 2 - 1 Lider Rychnowy
24. Magic Niezabyszewo 1 - 4 Garbarnia Kępice
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Garbarnia Kępice 4 - 0 Pogoń II Lębork
26. Lider Rychnowy 3 - 2 Magic Niezabyszewo
27. Sparta Konarzyny 2 - 3 Czarni Czarne
28. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Zawisza Borzytuchom
29. U-2 Bytów 6 - 2 Start Miastko
30. Bytovia Bytów 16 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń II Lębork 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo, goście nie przyjechali
32. Start Miastko 0 - 12 Bytovia Bytów
33. Zawisza Borzytuchom 0 - 20 U-2 Bytów
34. Czarni Czarne 6 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
35. Magic Niezabyszewo 6 - 0 Sparta Konarzyny
36. Garbarnia Kępice 4 - 3 Lider Rychnowy
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Lider Rychnowy 2 - 4 Pogoń II Lębork
38. Sparta Konarzyny 4 - 7 Garbarnia Kępice
39. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Magic Niezabyszewo
40. U-2 Bytów 3 - 0 Czarni Czarne 10 października 2018 - 17:00
41. Bytovia Bytów 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
vo, goście nie przyjechali
42. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Start Miastko
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pogoń II Lębork 3 - 0 Start Miastko 14 października 2018 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
44. Zawisza Borzytuchom 4 - 4 Chojniczanka Chojnice
45. Czarni Czarne 1 - 1 Bytovia Bytów
46. Magic Niezabyszewo 0 - 1 U-2 Bytów
47. Garbarnia Kępice 12 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
48. Lider Rychnowy 2 - 2 Sparta Konarzyny
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Sparta Konarzyny 2 - 9 Pogoń II Lębork
50. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Lider Rychnowy
51. U-2 Bytów 8 - 2 Garbarnia Kępice
52. Bytovia Bytów 11 - 0 Magic Niezabyszewo
53. Chojniczanka Chojnice 0 - 10 Czarni Czarne
54. Start Miastko 4 - 5 Zawisza Borzytuchom
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń II Lębork 8 - 0 Zawisza Borzytuchom
56. Czarni Czarne 12 - 0 Start Miastko
57. Magic Niezabyszewo 7 - 0 Chojniczanka Chojnice
58. Garbarnia Kępice 1 - 4 Bytovia Bytów
59. Lider Rychnowy 0 - 5 U-2 Bytów
60. Sparta Konarzyny 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Pogoń II Lębork
62. U-2 Bytów 9 - 0 Sparta Konarzyny
63. Bytovia Bytów 11 - 1 Lider Rychnowy
64. Chojniczanka Chojnice 0 - 11 Garbarnia Kępice
65. Start Miastko 2 - 5 Magic Niezabyszewo
66. Zawisza Borzytuchom 1 - 20 Czarni Czarne


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE