ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 Bytów 22 66 22 0 0 164 - 14
2. Bytovia Bytów 22 56 18 2 2 163 - 21
3. Czarni Czarne 22 47 15 2 5 113 - 35
4. Garbarnia Kępice 22 46 15 1 6 103 - 45
5. Pogoń II Lębork 22 43 14 1 7 69 - 52
6. Lider Rychnowy 22 39 12 3 7 91 - 63
7. Magic Niezabyszewo 22 23 7 2 13 49 - 65
8. Chojniczanka Chojnice 22 20 6 2 14 36 - 104
9. GTS Czarna Dąbrówka 22 19 6 1 15 35 - 132
10. Sparta Konarzyny 22 13 4 1 17 32 - 114
11. Start Miastko 22 8 2 2 18 35 - 109
12. Zawisza Borzytuchom 22 7 2 1 19 36 - 172



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Czarni Czarne 3 - 0 Pogoń II Lębork 10 listopada 2018 - 12:00
2. Magic Niezabyszewo 7 - 0 Zawisza Borzytuchom 25 sierpnia 2018 - 15:00
3. Garbarnia Kępice 9 - 0 Start Miastko 26 sierpnia 2018 - 17:30
4. Lider Rychnowy 9 - 2 Chojniczanka Chojnice 25 sierpnia 2018 - 12:00
5. Sparta Konarzyny 0 - 6 Bytovia Bytów 26 sierpnia 2018 - 13:00
6. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 17 U-2 Bytów 26 sierpnia 2018 - 12:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Pogoń II Lębork 0 - 5 U-2 Bytów 2 września 2018 - 15:00
8. Bytovia Bytów 15 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2018 - 11:00
9. Chojniczanka Chojnice 4 - 5 Sparta Konarzyny 1 września 2018 - 15:00
10. Start Miastko 2 - 6 Lider Rychnowy 2 września 2018 - 11:00
11. Zawisza Borzytuchom 3 - 20 Garbarnia Kępice 2 września 2018 - 13:00
12. Czarni Czarne 4 - 0 Magic Niezabyszewo 2 września 2018 - 11:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Magic Niezabyszewo 1 - 4 Pogoń II Lębork 9 września 2018 - 18:00
14. Garbarnia Kępice 3 - 0 Czarni Czarne 9 września 2018 - 15:00
15. Lider Rychnowy 10 - 3 Zawisza Borzytuchom 12 września 2018 - 17:00
16. Sparta Konarzyny 2 - 1 Start Miastko 9 września 2018 - 16:00
17. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 8 września 2018 - 14:00
18. U-2 Bytów 2 - 1 Bytovia Bytów 9 września 2018 - 17:30
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Pogoń II Lębork 0 - 7 Bytovia Bytów 16 września 2018 - 10:00
20. Chojniczanka Chojnice 0 - 16 U-2 Bytów 15 września 2018 - 15:00
21. Start Miastko 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 16 września 2018 - 11:00
22. Zawisza Borzytuchom 2 - 7 Sparta Konarzyny 15 września 2018 - 11:00
23. Czarni Czarne 2 - 1 Lider Rychnowy 16 września 2018 - 11:00
24. Magic Niezabyszewo 1 - 4 Garbarnia Kępice 16 września 2018 - 15:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Garbarnia Kępice 4 - 0 Pogoń II Lębork 22 września 2018 - 14:00
26. Lider Rychnowy 3 - 2 Magic Niezabyszewo 22 września 2018 - 12:00
27. Sparta Konarzyny 2 - 3 Czarni Czarne 23 września 2018 - 16:00
28. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 22 września 2018 - 14:00
29. U-2 Bytów 6 - 2 Start Miastko 22 września 2018 - 18:00
30. Bytovia Bytów 16 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 września 2018 - 15:30
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń II Lębork 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 września 2018 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
32. Start Miastko 0 - 12 Bytovia Bytów 26 września 2018 - 16:30
33. Zawisza Borzytuchom 0 - 20 U-2 Bytów 29 września 2018 - 11:00
34. Czarni Czarne 6 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 29 września 2018 - 11:00
35. Magic Niezabyszewo 6 - 0 Sparta Konarzyny 30 września 2018 - 16:00
36. Garbarnia Kępice 4 - 3 Lider Rychnowy 29 września 2018 - 13:30
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Lider Rychnowy 2 - 4 Pogoń II Lębork 6 października 2018 - 12:00
38. Sparta Konarzyny 4 - 7 Garbarnia Kępice 7 października 2018 - 16:00
39. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Magic Niezabyszewo 6 października 2018 - 12:00
40. U-2 Bytów 3 - 0 Czarni Czarne 10 października 2018 - 17:00
41. Bytovia Bytów 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 7 października 2018 - 15:30
vo, goście nie przyjechali
42. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Start Miastko 6 października 2018 - 13:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pogoń II Lębork 3 - 0 Start Miastko 14 października 2018 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
44. Zawisza Borzytuchom 4 - 4 Chojniczanka Chojnice 13 października 2018 - 11:00
45. Czarni Czarne 1 - 1 Bytovia Bytów 13 października 2018 - 13:30
46. Magic Niezabyszewo 0 - 1 U-2 Bytów 14 października 2018 - 16:00
47. Garbarnia Kępice 12 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 14 października 2018 - 11:00
48. Lider Rychnowy 2 - 2 Sparta Konarzyny 10 października 2018 - 16:30
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Sparta Konarzyny 2 - 9 Pogoń II Lębork 21 października 2018 - 11:00
50. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Lider Rychnowy 20 października 2018 - 12:00
51. U-2 Bytów 8 - 2 Garbarnia Kępice 20 października 2018 - 18:00
52. Bytovia Bytów 11 - 0 Magic Niezabyszewo 21 października 2018 - 13:30
53. Chojniczanka Chojnice 0 - 10 Czarni Czarne 20 października 2018 - 13:00
54. Start Miastko 4 - 5 Zawisza Borzytuchom 21 października 2018 - 13:30
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń II Lębork 8 - 0 Zawisza Borzytuchom 28 października 2018 - 13:00
56. Czarni Czarne 12 - 0 Start Miastko 28 października 2018 - 11:00
57. Magic Niezabyszewo 7 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 października 2018 - 16:00
58. Garbarnia Kępice 1 - 4 Bytovia Bytów 28 października 2018 - 11:00
59. Lider Rychnowy 0 - 5 U-2 Bytów 27 października 2018 - 10:00
60. Sparta Konarzyny 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 28 października 2018 - 13:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Pogoń II Lębork 3 listopada 2018 - 12:00
62. U-2 Bytów 9 - 0 Sparta Konarzyny 3 listopada 2018 - 18:00
63. Bytovia Bytów 11 - 1 Lider Rychnowy 4 listopada 2018 - 13:30
64. Chojniczanka Chojnice 0 - 11 Garbarnia Kępice 3 listopada 2018 - 17:00
65. Start Miastko 2 - 5 Magic Niezabyszewo 3 listopada 2018 - 11:00
66. Zawisza Borzytuchom 1 - 20 Czarni Czarne 3 listopada 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Pogoń II Lębork 0 - 2 Czarni Czarne 24 marca 2019 - 11:00
68. Zawisza Borzytuchom 1 - 4 Magic Niezabyszewo 23 marca 2019 - 15:00
69. Start Miastko 0 - 5 Garbarnia Kępice 24 marca 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Lider Rychnowy 23 marca 2019 - 13:00
71. Bytovia Bytów 10 - 0 Sparta Konarzyny 24 marca 2019 - 17:00
72. U-2 Bytów 11 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 23 marca 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. U-2 Bytów 3 - 1 Pogoń II Lębork 30 marca 2019 - 17:00
74. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 20 Bytovia Bytów 30 marca 2019 - 12:00
75. Sparta Konarzyny 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 31 marca 2019 - 15:45
76. Lider Rychnowy 5 - 2 Start Miastko 22 maja 2019 - 18:00
77. Garbarnia Kępice 8 - 2 Zawisza Borzytuchom 31 marca 2019 - 11:00
78. Magic Niezabyszewo 3 - 3 Czarni Czarne 31 marca 2019 - 16:00
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Pogoń II Lębork 4 - 2 Magic Niezabyszewo 6 kwietnia 2019 - 15:00
80. Czarni Czarne 4 - 2 Garbarnia Kępice 6 kwietnia 2019 - 11:00
81. Zawisza Borzytuchom 2 - 5 Lider Rychnowy 7 kwietnia 2019 - 14:00
82. Start Miastko 5 - 1 Sparta Konarzyny 7 kwietnia 2019 - 11:00
83. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 6 kwietnia 2019 - 11:00
84. Bytovia Bytów 2 - 6 U-2 Bytów 7 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bytovia Bytów 10 - 2 Pogoń II Lębork 14 kwietnia 2019 - 14:00
86. U-2 Bytów 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia 2019 - 17:00
87. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Start Miastko 14 kwietnia 2019 - 10:30
88. Sparta Konarzyny 0 - 5 Zawisza Borzytuchom 14 kwietnia 2019 - 13:00
89. Lider Rychnowy 4 - 1 Czarni Czarne 24 kwietnia 2019 - 18:00
90. Garbarnia Kępice 1 - 0 Magic Niezabyszewo 14 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń II Lębork 3 - 0 Garbarnia Kępice 28 kwietnia 2019 - 11:00
92. Magic Niezabyszewo 1 - 2 Lider Rychnowy 28 kwietnia 2019 - 16:00
93. Czarni Czarne 9 - 0 Sparta Konarzyny 27 kwietnia 2019 - 11:00
94. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 27 kwietnia 2019 - 15:00
95. Start Miastko 2 - 6 U-2 Bytów 28 kwietnia 2019 - 11:00
96. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Bytovia Bytów 28 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Pogoń II Lębork 5 maja 2019 - 11:00
98. Bytovia Bytów 6 - 0 Start Miastko 5 maja 2019 - 15:00
99. U-2 Bytów 12 - 0 Zawisza Borzytuchom 4 maja 2019 - 17:00
100. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 8 Czarni Czarne 4 maja 2019 - 15:00
101. Sparta Konarzyny 1 - 2 Magic Niezabyszewo 5 maja 2019 - 15:45
102. Lider Rychnowy 6 - 3 Garbarnia Kępice 1 maja 2019 - 18:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Pogoń II Lębork 3 - 3 Lider Rychnowy 11 maja 2019 - 15:00
104. Garbarnia Kępice 2 - 0 Sparta Konarzyny 11 maja 2019 - 14:00
105. Magic Niezabyszewo 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 12 maja 2019 - 16:00
106. Czarni Czarne 0 - 5 U-2 Bytów 12 maja 2019 - 14:00
107. Zawisza Borzytuchom 1 - 10 Bytovia Bytów 12 maja 2019 - 14:00
108. Start Miastko 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Start Miastko 1 - 4 Pogoń II Lębork 19 maja 2019 - 11:00
110. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 18 maja 2019 - 13:30
111. Bytovia Bytów 4 - 0 Czarni Czarne 19 maja 2019 - 14:00
112. U-2 Bytów 9 - 0 Magic Niezabyszewo 15 maja 2019 - 17:00
113. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Garbarnia Kępice 18 maja 2019 - 12:00
114. Sparta Konarzyny 0 - 14 Lider Rychnowy 19 maja 2019 - 15:45
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Pogoń II Lębork 5 - 3 Sparta Konarzyny 25 maja 2019 - 15:00
116. Lider Rychnowy 7 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 25 maja 2019 - 12:00
117. Garbarnia Kępice 0 - 2 U-2 Bytów 26 maja 2019 - 15:00
118. Magic Niezabyszewo 1 - 3 Bytovia Bytów 26 maja 2019 - 16:00
119. Czarni Czarne 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 25 maja 2019 - 11:00
120. Zawisza Borzytuchom 2 - 7 Start Miastko 25 maja 2019 - 15:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Pogoń II Lębork 1 czerwca 2019 - 13:00
122. Start Miastko 0 - 10 Czarni Czarne 2 czerwca 2019 - 11:00
123. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Magic Niezabyszewo 1 czerwca 2019 - 11:00
124. Bytovia Bytów 2 - 2 Garbarnia Kępice 2 czerwca 2019 - 15:00
125. U-2 Bytów 6 - 2 Lider Rychnowy 1 czerwca 2019 - 13:30
126. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Sparta Konarzyny 2 czerwca 2019 - 15:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pogoń II Lębork 6 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 8 czerwca 2019 - 13:30
128. Sparta Konarzyny 1 - 6 U-2 Bytów 8 czerwca 2019 - 13:30
129. Lider Rychnowy 3 - 5 Bytovia Bytów 8 czerwca 2019 - 13:30
130. Garbarnia Kępice 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2019 - 13:30
131. Magic Niezabyszewo 2 - 2 Start Miastko 8 czerwca 2019 - 13:00
132. Czarni Czarne 12 - 0 Zawisza Borzytuchom 8 czerwca 2019 - 13:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE