MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 22 60 20 0 2 139 - 10
2. Ósemka Lębork 22 55 18 1 3 137 - 17
3. Gryf Słupsk KS 22 51 16 3 3 120 - 17
4. Sparta Sycewice 22 49 16 1 5 98 - 23
5. Byki Słupsk 22 38 11 5 6 89 - 22
6. Grasz Dwumiasto 22 35 11 2 9 70 - 45
7. Leśnik Cewice 22 34 10 4 8 72 - 54
8. Gryf Słupsk 22 29 9 2 11 73 - 61
9. Stal Jezierzyce 22 15 5 0 17 38 - 118
10. Pogoń Lębork 22 11 3 2 17 23 - 110
11. Rowokół Smołdzino 22 8 2 2 18 16 - 145
12. Anioły Garczegorze 22 0 0 0 22 9 - 262
13. Start Łeba (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
14. UKS GAP Bruskowo Wielkie (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* UKS GAP Bruskowo Wielkie wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Start Łeba wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jantar Ustka 3 - 2 Sparta Sycewice 30 kwietnia 2019
3. Stal Jezierzyce 8 - 1 Rowokół Smołdzino 24 kwietnia 2019
5. Pogoń Lębork 8 - 0 Anioły Garczegorze
6. Gryf Słupsk 1 - 4 Grasz Dwumiasto
7. Ósemka Lębork 1 - 0 Byki Słupsk
Pauza: Leśnik Cewice, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Ósemka Lębork 2 - 0 Jantar Ustka
9. Byki Słupsk 1 - 1 Gryf Słupsk
10. Grasz Dwumiasto 3 - 0 Pogoń Lębork
12. Leśnik Cewice 8 - 2 Stal Jezierzyce
14. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Sparta Sycewice
Pauza: Rowokół Smołdzino, Anioły Garczegorze,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Jantar Ustka 1 - 0 Gryf Słupsk KS
16. Sparta Sycewice 10 - 0 Rowokół Smołdzino
18. Stal Jezierzyce 13 - 1 Anioły Garczegorze
20. Pogoń Lębork 0 - 5 Byki Słupsk
21. Gryf Słupsk 2 - 6 Ósemka Lębork
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gryf Słupsk 0 - 5 Jantar Ustka
23. Ósemka Lębork 19 - 1 Pogoń Lębork
25. Grasz Dwumiasto 5 - 0 Stal Jezierzyce
27. Leśnik Cewice 1 - 1 Sparta Sycewice
28. Rowokół Smołdzino 0 - 7 Gryf Słupsk KS
Pauza: Anioły Garczegorze, Byki Słupsk,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jantar Ustka 9 - 0 Rowokół Smołdzino
30. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Leśnik Cewice
31. Sparta Sycewice 13 - 0 Anioły Garczegorze
33. Stal Jezierzyce 0 - 3 Byki Słupsk
35. Pogoń Lębork 3 - 5 Gryf Słupsk
Pauza: Ósemka Lębork, Grasz Dwumiasto,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka
38. Ósemka Lębork 9 - 0 Stal Jezierzyce
40. Grasz Dwumiasto 1 - 3 Sparta Sycewice 14 maja 2019
41. Anioły Garczegorze 0 - 18 Gryf Słupsk KS
42. Leśnik Cewice 2 - 1 Rowokół Smołdzino
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Ustka 6 - 0 Leśnik Cewice
44. Rowokół Smołdzino 5 - 0 Anioły Garczegorze
45. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Grasz Dwumiasto
46. Sparta Sycewice 2 - 0 Byki Słupsk 8 maja 2019
48. Stal Jezierzyce 1 - 2 Gryf Słupsk
Pauza: Pogoń Lębork, Ósemka Lębork,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Pogoń Lębork 2 - 0 Stal Jezierzyce 15 maja 2019
53. Ósemka Lębork 3 - 0 Sparta Sycewice 12 maja 2019 - 13:15
vo
54. Byki Słupsk 1 - 1 Gryf Słupsk KS
55. Grasz Dwumiasto 3 - 1 Rowokół Smołdzino
56. Anioły Garczegorze 0 - 14 Leśnik Cewice
Pauza: Gryf Słupsk, Jantar Ustka,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jantar Ustka 23 - 0 Anioły Garczegorze
58. Leśnik Cewice 0 - 4 Grasz Dwumiasto
59. Rowokół Smołdzino 0 - 10 Byki Słupsk
60. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Ósemka Lębork
61. Sparta Sycewice 3 - 2 Gryf Słupsk
Pauza: Stal Jezierzyce, Pogoń Lębork,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Stal Jezierzyce 0 - 9 Jantar Ustka
66. Pogoń Lębork 0 - 8 Sparta Sycewice
67. Gryf Słupsk 0 - 3 Gryf Słupsk KS
68. Ósemka Lębork 13 - 0 Rowokół Smołdzino
69. Byki Słupsk 0 - 3 Leśnik Cewice
70. Grasz Dwumiasto 8 - 3 Anioły Garczegorze
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka 7 - 2 Grasz Dwumiasto
72. Anioły Garczegorze 0 - 11 Byki Słupsk
73. Leśnik Cewice 0 - 4 Ósemka Lębork
74. Rowokół Smołdzino 0 - 9 Gryf Słupsk
75. Gryf Słupsk KS 12 - 0 Pogoń Lębork
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Stal Jezierzyce 0 - 6 Sparta Sycewice
81. Pogoń Lębork 0 - 0 Rowokół Smołdzino
82. Gryf Słupsk 4 - 7 Leśnik Cewice
83. Ósemka Lębork 18 - 0 Anioły Garczegorze
84. Byki Słupsk 0 - 0 Grasz Dwumiasto
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jantar Ustka 6 - 0 Byki Słupsk
86. Grasz Dwumiasto 1 - 3 Ósemka Lębork
87. Anioły Garczegorze 2 - 9 Gryf Słupsk
88. Leśnik Cewice 7 - 2 Pogoń Lębork
90. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Stal Jezierzyce


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE