PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 15 39 13 0 2 84 - 6
2. Ósemka Lębork 15 37 12 1 2 87 - 14
3. Sparta Sycewice 15 34 11 1 3 74 - 14
4. Gryf Słupsk KS 15 32 10 2 3 71 - 16
5. Byki Słupsk 15 30 9 3 3 67 - 10
6. Grasz Dwumiasto 14 25 8 1 5 51 - 25
7. Gryf Słupsk 16 20 6 2 8 47 - 45
8. Leśnik Cewice 14 19 5 4 5 39 - 33
9. Stal Jezierzyce 16 15 5 0 11 37 - 80
10. Pogoń Lębork 16 7 2 1 13 19 - 82
11. Rowokół Smołdzino 15 4 1 1 13 9 - 108
12. Anioły Garczegorze 14 0 0 0 14 4 - 156
13. Start Łeba (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
14. UKS GAP Bruskowo Wielkie (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* UKS GAP Bruskowo Wielkie wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Start Łeba wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jantar Ustka - Sparta Sycewice 30 kwietnia 2019
3. Stal Jezierzyce 8 - 1 Rowokół Smołdzino 24 kwietnia 2019
5. Pogoń Lębork 8 - 0 Anioły Garczegorze
6. Gryf Słupsk 1 - 4 Grasz Dwumiasto
7. Ósemka Lębork 1 - 0 Byki Słupsk
Pauza: Leśnik Cewice, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Ósemka Lębork 2 - 0 Jantar Ustka
9. Byki Słupsk 1 - 1 Gryf Słupsk
10. Grasz Dwumiasto 3 - 0 Pogoń Lębork
12. Leśnik Cewice 8 - 2 Stal Jezierzyce
14. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Sparta Sycewice
Pauza: Rowokół Smołdzino, Anioły Garczegorze,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Jantar Ustka 1 - 0 Gryf Słupsk KS
16. Sparta Sycewice 10 - 0 Rowokół Smołdzino
18. Stal Jezierzyce 13 - 1 Anioły Garczegorze
20. Pogoń Lębork 0 - 5 Byki Słupsk
21. Gryf Słupsk 2 - 6 Ósemka Lębork
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gryf Słupsk 0 - 5 Jantar Ustka
23. Ósemka Lębork 19 - 1 Pogoń Lębork
25. Grasz Dwumiasto 5 - 0 Stal Jezierzyce
27. Leśnik Cewice 1 - 1 Sparta Sycewice
28. Rowokół Smołdzino 0 - 7 Gryf Słupsk KS
Pauza: Anioły Garczegorze, Byki Słupsk,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jantar Ustka 9 - 0 Rowokół Smołdzino
30. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Leśnik Cewice
31. Sparta Sycewice 13 - 0 Anioły Garczegorze
33. Stal Jezierzyce 0 - 3 Byki Słupsk
35. Pogoń Lębork 3 - 5 Gryf Słupsk
Pauza: Ósemka Lębork, Grasz Dwumiasto,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
38. Ósemka Lębork - Stal Jezierzyce
40. Grasz Dwumiasto - Sparta Sycewice
41. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk KS
42. Leśnik Cewice - Rowokół Smołdzino
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Ustka - Leśnik Cewice
44. Rowokół Smołdzino - Anioły Garczegorze
45. Gryf Słupsk KS - Grasz Dwumiasto
46. Sparta Sycewice - Byki Słupsk
48. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
Pauza: Pogoń Lębork, Ósemka Lębork,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Pogoń Lębork - Stal Jezierzyce
53. Ósemka Lębork - Sparta Sycewice
54. Byki Słupsk - Gryf Słupsk KS
55. Grasz Dwumiasto - Rowokół Smołdzino
56. Anioły Garczegorze - Leśnik Cewice
Pauza: Gryf Słupsk, Jantar Ustka,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jantar Ustka - Anioły Garczegorze
58. Leśnik Cewice - Grasz Dwumiasto
59. Rowokół Smołdzino - Byki Słupsk
60. Gryf Słupsk KS - Ósemka Lębork
61. Sparta Sycewice - Gryf Słupsk
Pauza: Stal Jezierzyce, Pogoń Lębork,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka
66. Pogoń Lębork - Sparta Sycewice
67. Gryf Słupsk - Gryf Słupsk KS
68. Ósemka Lębork - Rowokół Smołdzino
69. Byki Słupsk - Leśnik Cewice
70. Grasz Dwumiasto - Anioły Garczegorze
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka - Grasz Dwumiasto
72. Anioły Garczegorze - Byki Słupsk
73. Leśnik Cewice - Ósemka Lębork
74. Rowokół Smołdzino - Gryf Słupsk
75. Gryf Słupsk KS - Pogoń Lębork
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Stal Jezierzyce - Sparta Sycewice
81. Pogoń Lębork - Rowokół Smołdzino
82. Gryf Słupsk - Leśnik Cewice
83. Ósemka Lębork - Anioły Garczegorze
84. Byki Słupsk - Grasz Dwumiasto
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jantar Ustka - Byki Słupsk
86. Grasz Dwumiasto - Ósemka Lębork
87. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
88. Leśnik Cewice - Pogoń Lębork
90. Gryf Słupsk KS - Stal Jezierzyce


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE