ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 13 36 12 0 1 87 - 4
2. Sparta Sycewice 13 33 11 0 2 67 - 12
3. Ósemka Lębork 13 31 10 1 2 85 - 11
4. Byki Słupsk 13 29 9 2 2 68 - 8 1 1 0 1 0 0 - 0
5. Gryf Słupsk KS 13 29 9 2 2 74 - 15 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Grasz Dwumiasto 13 22 7 1 5 54 - 30 1 3 1 0 0 5 - 0
7. Gryf Słupsk 13 22 7 1 5 56 - 29 1 0 0 0 1 0 - 5
8. Leśnik Cewice 13 21 6 3 4 36 - 21
9. UKS GAP Bruskowo Wielkie 13 15 5 0 8 34 - 63
10. Stal Jezierzyce 13 12 4 0 9 19 - 65
11. Pogoń Lębork 13 7 2 1 10 14 - 56
12. Start Łeba 13 6 2 0 11 23 - 95
13. Rowokół Smołdzino 13 4 1 1 11 12 - 82
14. Anioły Garczegorze 13 0 0 0 13 4 - 142




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jantar Ustka - Sparta Sycewice
2. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Gryf Słupsk KS
3. Stal Jezierzyce - Rowokół Smołdzino
4. Start Łeba - Leśnik Cewice
5. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze
6. Gryf Słupsk - Grasz Dwumiasto
7. Ósemka Lębork - Byki Słupsk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Ósemka Lębork - Jantar Ustka
9. Byki Słupsk - Gryf Słupsk
10. Grasz Dwumiasto - Pogoń Lębork
11. Anioły Garczegorze - Start Łeba
12. Leśnik Cewice - Stal Jezierzyce
13. Rowokół Smołdzino - UKS GAP Bruskowo Wielkie
14. Gryf Słupsk KS - Sparta Sycewice
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS
16. Sparta Sycewice - Rowokół Smołdzino
17. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Leśnik Cewice
18. Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze
19. Start Łeba - Grasz Dwumiasto
20. Pogoń Lębork - Byki Słupsk
21. Gryf Słupsk - Ósemka Lębork
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gryf Słupsk - Jantar Ustka
23. Ósemka Lębork - Pogoń Lębork
24. Byki Słupsk - Start Łeba
25. Grasz Dwumiasto - Stal Jezierzyce
26. Anioły Garczegorze - UKS GAP Bruskowo Wielkie
27. Leśnik Cewice - Sparta Sycewice
28. Rowokół Smołdzino - Gryf Słupsk KS
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jantar Ustka - Rowokół Smołdzino
30. Gryf Słupsk KS - Leśnik Cewice
31. Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze
32. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Grasz Dwumiasto
33. Stal Jezierzyce - Byki Słupsk
34. Start Łeba - Ósemka Lębork
35. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
37. Gryf Słupsk - Start Łeba
38. Ósemka Lębork - Stal Jezierzyce
39. Byki Słupsk - UKS GAP Bruskowo Wielkie
40. Grasz Dwumiasto - Sparta Sycewice
41. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk KS
42. Leśnik Cewice - Rowokół Smołdzino
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Ustka - Leśnik Cewice
44. Rowokół Smołdzino - Anioły Garczegorze
45. Gryf Słupsk KS - Grasz Dwumiasto
46. Sparta Sycewice - Byki Słupsk
47. Ósemka Lębork - UKS GAP Bruskowo Wielkie
48. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
49. Start Łeba - Pogoń Lębork
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Start Łeba - Jantar Ustka
51. Pogoń Lębork - Stal Jezierzyce
52. Gryf Słupsk - UKS GAP Bruskowo Wielkie
53. Ósemka Lębork - Sparta Sycewice
54. Byki Słupsk - Gryf Słupsk KS
55. Grasz Dwumiasto - Rowokół Smołdzino
56. Anioły Garczegorze - Leśnik Cewice
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jantar Ustka - Anioły Garczegorze
58. Leśnik Cewice - Grasz Dwumiasto
59. Rowokół Smołdzino - Byki Słupsk
60. Gryf Słupsk KS - Ósemka Lębork
61. Sparta Sycewice - Gryf Słupsk
62. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Pogoń Lębork
63. Stal Jezierzyce - Start Łeba
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka
65. Start Łeba - UKS GAP Bruskowo Wielkie
66. Pogoń Lębork - Sparta Sycewice
67. Gryf Słupsk - Gryf Słupsk KS
68. Ósemka Lębork - Rowokół Smołdzino
69. Byki Słupsk - Leśnik Cewice
70. Grasz Dwumiasto - Anioły Garczegorze
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka - Grasz Dwumiasto
72. Anioły Garczegorze - Byki Słupsk
73. Leśnik Cewice - Ósemka Lębork
74. Rowokół Smołdzino - Gryf Słupsk
75. Gryf Słupsk KS - Pogoń Lębork
76. Sparta Sycewice - Start Łeba
77. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Stal Jezierzyce
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Jantar Ustka
79. Stal Jezierzyce - Sparta Sycewice
80. Start Łeba - Gryf Słupsk KS
81. Pogoń Lębork - Rowokół Smołdzino
82. Gryf Słupsk - Leśnik Cewice
83. Ósemka Lębork - Anioły Garczegorze
84. Byki Słupsk - Grasz Dwumiasto
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jantar Ustka - Byki Słupsk
86. Grasz Dwumiasto - Ósemka Lębork
87. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
88. Leśnik Cewice - Pogoń Lębork
89. Rowokół Smołdzino - Start Łeba
90. Gryf Słupsk KS - Stal Jezierzyce
91. Sparta Sycewice - UKS GAP Bruskowo Wielkie


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE