MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk V - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 24 67 22 1 1 156 - 31
2. Cartusia Kartuzy 24 57 18 3 3 125 - 35
3. Chojniczanka Chojnice 24 56 18 2 4 120 - 34
4. Borowiak Czersk 24 51 17 0 7 122 - 47
5. Wietcisa Skarszewy 24 49 15 4 5 89 - 43
6. GKS Żukowo 24 33 10 3 11 67 - 72
7. Wierzyca Stara Kiszewa 24 32 10 2 12 68 - 71
8. Gwiazda Karsin 24 31 10 1 13 82 - 77 2 3 1 0 1 5 - 5
9. Wda Lipusz 24 31 10 1 13 65 - 100 2 3 1 0 1 5 - 5
10. Sławek Borzechowo 24 27 8 3 13 46 - 81
11. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 24 10 2 4 18 35 - 91
12. Meteor Pinczyn 24 7 2 1 21 17 - 153
13. Kaszubia Kościerzyna 24 4 1 1 22 19 - 176



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wietcisa Skarszewy 6 - 2 Borowiak Czersk 5 września 2018
2. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 8 Cartusia Kartuzy
3. Wda Lipusz 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
5. Radunia II Stężyca 8 - 1 Gwiazda Karsin
6. Sławek Borzechowo 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna
7. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 3 - 0 Meteor Pinczyn
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Borowiak Czersk 14 - 0 Meteor Pinczyn 29 sierpnia 2018
9. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
10. Gwiazda Karsin 4 - 5 Sławek Borzechowo
11. GKS Żukowo 2 - 5 Radunia II Stężyca
13. Cartusia Kartuzy 9 - 0 Wda Lipusz
14. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 5 Borowiak Czersk
16. Wda Lipusz 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
18. Radunia II Stężyca 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
19. Sławek Borzechowo 2 - 0 GKS Żukowo
20. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 4 - 6 Gwiazda Karsin
21. Meteor Pinczyn 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Borowiak Czersk 15 - 0 Kaszubia Kościerzyna
23. Gwiazda Karsin 8 - 1 Meteor Pinczyn
24. GKS Żukowo 3 - 3 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
25. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Sławek Borzechowo
26. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Radunia II Stężyca
28. Wierzyca Stara Kiszewa 8 - 0 Wda Lipusz
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wda Lipusz 3 - 4 Borowiak Czersk
31. Radunia II Stężyca 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
32. Sławek Borzechowo 2 - 2 Cartusia Kartuzy
33. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 5 Chojniczanka Chojnice
34. Meteor Pinczyn 1 - 9 GKS Żukowo
35. Kaszubia Kościerzyna 0 - 8 Gwiazda Karsin
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Borowiak Czersk 6 - 2 Gwiazda Karsin
37. GKS Żukowo 9 - 1 Kaszubia Kościerzyna
38. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Meteor Pinczyn
39. Cartusia Kartuzy 5 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
40. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Sławek Borzechowo
41. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Radunia II Stężyca
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Radunia II Stężyca 8 - 0 Wda Lipusz
45. Sławek Borzechowo 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
46. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
47. Meteor Pinczyn 0 - 13 Cartusia Kartuzy
48. Kaszubia Kościerzyna 0 - 9 Chojniczanka Chojnice
49. Gwiazda Karsin 1 - 3 GKS Żukowo
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Borowiak Czersk 10 - 1 GKS Żukowo
51. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Gwiazda Karsin
52. Cartusia Kartuzy 11 - 0 Kaszubia Kościerzyna
53. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Meteor Pinczyn
54. Wierzyca Stara Kiszewa 6 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
55. Wda Lipusz 4 - 9 Sławek Borzechowo
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Radunia II Stężyca 4 - 3 Borowiak Czersk
59. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 3 Wda Lipusz
60. Meteor Pinczyn 0 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
61. Kaszubia Kościerzyna 0 - 10 Wietcisa Skarszewy
62. Gwiazda Karsin 3 - 6 Cartusia Kartuzy
63. GKS Żukowo 2 - 5 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Borowiak Czersk 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 22 października 2018 - 15:00
65. Cartusia Kartuzy 4 - 0 GKS Żukowo
66. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Gwiazda Karsin
67. Wierzyca Stara Kiszewa 9 - 0 Kaszubia Kościerzyna
68. Wda Lipusz 4 - 1 Meteor Pinczyn
70. Radunia II Stężyca 6 - 1 Sławek Borzechowo
Pauza: Expert Pantery Sierakowice/Malbork,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Sławek Borzechowo 0 - 4 Borowiak Czersk
72. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 3 - 7 Radunia II Stężyca
74. Kaszubia Kościerzyna 4 - 5 Wda Lipusz
75. Gwiazda Karsin 5 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
76. GKS Żukowo 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
77. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Cartusia Kartuzy
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Borowiak Czersk 2 - 3 Cartusia Kartuzy
79. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
80. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 GKS Żukowo
81. Wda Lipusz 4 - 1 Gwiazda Karsin
83. Radunia II Stężyca 4 - 0 Meteor Pinczyn
84. Sławek Borzechowo 2 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 6 Borowiak Czersk
86. Meteor Pinczyn 1 - 3 Sławek Borzechowo
87. Kaszubia Kościerzyna 0 - 13 Radunia II Stężyca
89. GKS Żukowo 3 - 1 Wda Lipusz
90. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 11 listopada 2018 - 13:00
91. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Wietcisa Skarszewy
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Borowiak Czersk 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
vo, na boisku 1:2
93. Cartusia Kartuzy 6 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
94. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Wda Lipusz
96. Gwiazda Karsin 2 - 2 Radunia II Stężyca
97. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Sławek Borzechowo
98. Meteor Pinczyn 2 - 1 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Meteor Pinczyn 0 - 5 Borowiak Czersk
100. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
101. Sławek Borzechowo 0 - 4 Gwiazda Karsin
102. Radunia II Stężyca 4 - 3 GKS Żukowo
104. Wda Lipusz 5 - 5 Cartusia Kartuzy
105. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Borowiak Czersk 5 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
107. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Wda Lipusz
109. Chojniczanka Chojnice 1 - 8 Radunia II Stężyca
110. GKS Żukowo 2 - 1 Sławek Borzechowo
111. Gwiazda Karsin 6 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
112. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Meteor Pinczyn
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Kaszubia Kościerzyna 0 - 8 Borowiak Czersk
114. Meteor Pinczyn 1 - 9 Gwiazda Karsin
115. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 3 GKS Żukowo
116. Sławek Borzechowo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice
117. Radunia II Stężyca 3 - 1 Cartusia Kartuzy
119. Wda Lipusz 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Borowiak Czersk 2 - 5 Wda Lipusz
122. Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Radunia II Stężyca
123. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Sławek Borzechowo
124. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
125. GKS Żukowo 3 - 0 Meteor Pinczyn
126. Gwiazda Karsin 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gwiazda Karsin 1 - 3 Borowiak Czersk
128. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 GKS Żukowo
129. Meteor Pinczyn 2 - 11 Chojniczanka Chojnice
130. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 6 Cartusia Kartuzy
131. Sławek Borzechowo 1 - 5 Wietcisa Skarszewy
132. Radunia II Stężyca 10 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Wda Lipusz 1 - 10 Radunia II Stężyca
136. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 0 Sławek Borzechowo
137. Wietcisa Skarszewy 5 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
138. Cartusia Kartuzy 14 - 0 Meteor Pinczyn
139. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna
140. GKS Żukowo 3 - 2 Gwiazda Karsin
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. GKS Żukowo 3 - 4 Borowiak Czersk
142. Gwiazda Karsin 4 - 3 Chojniczanka Chojnice
143. Kaszubia Kościerzyna 0 - 10 Cartusia Kartuzy
144. Meteor Pinczyn 0 - 7 Wietcisa Skarszewy
145. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa
146. Sławek Borzechowo 3 - 0 Wda Lipusz
vo, na boisku 2:5
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Borowiak Czersk 1 - 7 Radunia II Stężyca
150. Wda Lipusz 2 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
151. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 1 Meteor Pinczyn
152. Wietcisa Skarszewy 9 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 czerwca 2019 - 17:00
153. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gwiazda Karsin 29 maja 2019 - 16:00
154. Chojniczanka Chojnice 11 - 0 GKS Żukowo
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Borowiak Czersk
156. GKS Żukowo 2 - 5 Cartusia Kartuzy
157. Gwiazda Karsin 2 - 5 Wietcisa Skarszewy
158. Kaszubia Kościerzyna 1 - 8 Wierzyca Stara Kiszewa
159. Meteor Pinczyn 3 - 4 Wda Lipusz
161. Sławek Borzechowo 1 - 14 Radunia II Stężyca 26 maja 2019 - 11:00
Pauza: Expert Pantery Sierakowice/Malbork,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Borowiak Czersk 9 - 0 Sławek Borzechowo
163. Radunia II Stężyca 3 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 czerwca 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
165. Wda Lipusz 12 - 1 Kaszubia Kościerzyna
166. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 2 Gwiazda Karsin
167. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 GKS Żukowo
168. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Cartusia Kartuzy 2 - 4 Borowiak Czersk
170. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Wietcisa Skarszewy
171. GKS Żukowo 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
172. Gwiazda Karsin 4 - 1 Wda Lipusz
174. Meteor Pinczyn 0 - 16 Radunia II Stężyca
175. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 2 Sławek Borzechowo
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Borowiak Czersk 5 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork
177. Sławek Borzechowo 0 - 0 Meteor Pinczyn
178. Radunia II Stężyca 10 - 0 Kaszubia Kościerzyna
180. Wda Lipusz 3 - 2 GKS Żukowo
181. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 8 Chojniczanka Chojnice
182. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Cartusia Kartuzy




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE