ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk V - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 12 33 11 0 1 63 - 19
2. Cartusia Kartuzy 12 31 10 1 1 67 - 14
3. Chojniczanka Chojnice 12 29 9 2 1 56 - 13
4. Wietcisa Skarszewy 12 24 7 3 2 45 - 18 1 3 1 0 0 6 - 2
5. Borowiak Czersk 12 24 8 0 4 73 - 25 1 0 0 0 1 2 - 6
6. Sławek Borzechowo 12 19 6 1 5 33 - 32
7. GKS Żukowo 12 17 5 2 5 37 - 36
8. Wierzyca Stara Kiszewa 12 16 5 1 6 35 - 31
9. Wda Lipusz 12 12 4 0 8 27 - 59 1 3 1 0 0 4 - 1
10. Gwiazda Karsin 12 12 4 0 8 40 - 49 1 0 0 0 1 1 - 4
11. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 12 8 2 2 8 25 - 46
12. Kaszubia Kościerzyna 12 3 1 0 11 11 - 97
13. Meteor Pinczyn 12 0 0 0 12 5 - 78




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy
2. Cartusia Kartuzy - Wierzyca Stara Kiszewa
3. Chojniczanka Chojnice - Wda Lipusz
5. Gwiazda Karsin - Radunia II Stężyca
6. Kaszubia Kościerzyna - Sławek Borzechowo
7. Meteor Pinczyn - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Meteor Pinczyn - Borowiak Czersk
9. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Kaszubia Kościerzyna
10. Sławek Borzechowo - Gwiazda Karsin
11. Radunia II Stężyca - GKS Żukowo
13. Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
14. Wierzyca Stara Kiszewa - Wietcisa Skarszewy
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Borowiak Czersk - Wierzyca Stara Kiszewa
16. Wietcisa Skarszewy - Wda Lipusz
18. Chojniczanka Chojnice - Radunia II Stężyca
19. GKS Żukowo - Sławek Borzechowo
20. Gwiazda Karsin - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
21. Kaszubia Kościerzyna - Meteor Pinczyn
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Kaszubia Kościerzyna - Borowiak Czersk
23. Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin
24. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - GKS Żukowo
25. Sławek Borzechowo - Chojniczanka Chojnice
26. Radunia II Stężyca - Cartusia Kartuzy
28. Wda Lipusz - Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Borowiak Czersk - Wda Lipusz
31. Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca
32. Cartusia Kartuzy - Sławek Borzechowo
33. Chojniczanka Chojnice - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
34. GKS Żukowo - Meteor Pinczyn
35. Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gwiazda Karsin - Borowiak Czersk
37. Kaszubia Kościerzyna - GKS Żukowo
38. Meteor Pinczyn - Chojniczanka Chojnice
39. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Cartusia Kartuzy
40. Sławek Borzechowo - Wietcisa Skarszewy
41. Radunia II Stężyca - Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Wda Lipusz - Radunia II Stężyca
45. Wierzyca Stara Kiszewa - Sławek Borzechowo
46. Wietcisa Skarszewy - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
47. Cartusia Kartuzy - Meteor Pinczyn
48. Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Kościerzyna
49. GKS Żukowo - Gwiazda Karsin
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Żukowo - Borowiak Czersk
51. Gwiazda Karsin - Chojniczanka Chojnice
52. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
53. Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy
54. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Wierzyca Stara Kiszewa
55. Sławek Borzechowo - Wda Lipusz
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca
59. Wda Lipusz - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
60. Wierzyca Stara Kiszewa - Meteor Pinczyn
61. Wietcisa Skarszewy - Kaszubia Kościerzyna
62. Cartusia Kartuzy - Gwiazda Karsin
63. Chojniczanka Chojnice - GKS Żukowo
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Chojniczanka Chojnice - Borowiak Czersk
65. GKS Żukowo - Cartusia Kartuzy
66. Gwiazda Karsin - Wietcisa Skarszewy
67. Kaszubia Kościerzyna - Wierzyca Stara Kiszewa
68. Meteor Pinczyn - Wda Lipusz
70. Sławek Borzechowo - Radunia II Stężyca
Pauza: Expert Pantery Sierakowice/Malbork,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Borowiak Czersk - Sławek Borzechowo
72. Radunia II Stężyca - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
74. Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna
75. Wierzyca Stara Kiszewa - Gwiazda Karsin
76. Wietcisa Skarszewy - GKS Żukowo
77. Cartusia Kartuzy - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Cartusia Kartuzy - Borowiak Czersk
79. Chojniczanka Chojnice - Wietcisa Skarszewy
80. GKS Żukowo - Wierzyca Stara Kiszewa
81. Gwiazda Karsin - Wda Lipusz
83. Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca
84. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Sławek Borzechowo
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Borowiak Czersk - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
86. Sławek Borzechowo - Meteor Pinczyn
87. Radunia II Stężyca - Kaszubia Kościerzyna
89. Wda Lipusz - GKS Żukowo
90. Wierzyca Stara Kiszewa - Chojniczanka Chojnice
91. Wietcisa Skarszewy - Cartusia Kartuzy


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE