MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Subkowia Subkowy 22 53 17 2 3 69 - 25
2. Osiczanka Osice 22 49 16 1 5 52 - 25
3. Sokół Mareza 22 41 12 5 5 56 - 27
4. GKS Gardeja 22 41 12 5 5 56 - 29
5. Centrum Pelplin 22 37 10 7 5 57 - 45
6. Czarni Przemysław 22 33 9 6 7 55 - 40
7. Grom Nowy Staw 22 33 10 3 9 47 - 44
8. Pogoń Smętowo 22 27 9 0 13 35 - 48
9. Błyskawica Postolin 22 25 7 4 11 43 - 54
10. Weber Szprudowo 22 21 6 3 13 50 - 58
11. Fosfory Wiślinka 22 9 2 3 17 21 - 101
12. Piast Majewo 22 7 2 1 19 20 - 65
Ostatni komentarz dodał bi@?y 26.06.2006, 14:52:28
* Olimpia II Sztum wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. Jej miejsce zajęły Fosfory Wi?linka.
* Piast Majewo wycofał się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Gardeja 1 - 1 Sokół Mareza 27 sierpnia 2005 - 16:30
2. Weber Szprudowo 2 - 5 Subkowia Subkowy 28 sierpnia 2005 - 17:00
3. Grom Nowy Staw 2 - 1 Czarni Przemysław 27 sierpnia 2005 - 17:00
4. Piast Majewo 4 - 3 Centrum Pelplin 28 sierpnia 2005 - 15:00
5. Pogoń Smętowo 2 - 1 Fosfory Wiślinka 28 sierpnia 2005 - 17:00
6. Błyskawica Postolin 0 - 1 Osiczanka Osice 27 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Sokół Mareza 4 - 0 Osiczanka Osice 3 września 2005 - 16:00
8. Fosfory Wiślinka 2 - 2 Błyskawica Postolin 4 września 2005 - 17:00
9. Centrum Pelplin 6 - 0 Pogoń Smętowo 4 września 2005 - 17:00
10. Czarni Przemysław 3 - 3 Piast Majewo 4 września 2005
11. Subkowia Subkowy 4 - 0 Grom Nowy Staw 3 września 2005 - 17:00
12. GKS Gardeja 1 - 0 Weber Szprudowo 3 września 2005 - 16:30
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Weber Szprudowo 2 - 5 Sokół Mareza 11 września 2005 - 14:00
14. Grom Nowy Staw 0 - 4 GKS Gardeja 10 września 2005 - 17:00
15. Piast Majewo 0 - 2 Subkowia Subkowy 11 września 2005 - 15:00
16. Pogoń Smętowo 0 - 3 Czarni Przemysław 11 września 2005 - 17:00
17. Błyskawica Postolin 3 - 3 Centrum Pelplin 11 września 2005 - 14:00
18. Osiczanka Osice 2 - 0 Fosfory Wiślinka 10 września 2005 - 17:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sokół Mareza 7 - 0 Fosfory Wiślinka 17 września 2005 - 16:00
20. Centrum Pelplin 2 - 0 Osiczanka Osice 18 września 2005 - 16:00
21. Czarni Przemysław 1 - 4 Błyskawica Postolin 17 września 2005 - 15:00
22. Subkowia Subkowy 6 - 2 Pogoń Smętowo 17 września 2005 - 17:00
23. GKS Gardeja 5 - 0 Piast Majewo 17 września 2005 - 16:00
24. Weber Szprudowo 2 - 2 Grom Nowy Staw 18 września 2005 - 14:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Grom Nowy Staw 0 - 4 Sokół Mareza 24 września 2005 - 16:00
26. Piast Majewo 3 - 4 Weber Szprudowo 25 września 2005 - 15:00
27. Pogoń Smętowo 2 - 4 GKS Gardeja 25 września 2005 - 17:00
28. Błyskawica Postolin 0 - 1 Subkowia Subkowy 25 września 2005 - 14:00
29. Osiczanka Osice 3 - 2 Czarni Przemysław 24 września 2005 - 16:00
30. Fosfory Wiślinka 3 - 2 Centrum Pelplin 25 września 2005 - 17:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sokół Mareza 2 - 5 Centrum Pelplin 1 października 2005 - 16:00
32. Czarni Przemysław 2 - 2 Fosfory Wiślinka 2 października 2005 - 14:00
33. Subkowia Subkowy 1 - 3 Osiczanka Osice 1 października 2005 - 16:00
34. GKS Gardeja 8 - 1 Błyskawica Postolin 1 października 2005 - 15:30
35. Weber Szprudowo 1 - 0 Pogoń Smętowo 2 października 2005 - 14:00
36. Grom Nowy Staw 2 - 1 Piast Majewo 1 października 2005 - 15:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Piast Majewo 1 - 2 Sokół Mareza 9 października 2005 - 15:00
38. Pogoń Smętowo 1 - 3 Grom Nowy Staw 9 października 2005 - 17:00
39. Błyskawica Postolin 1 - 4 Weber Szprudowo 9 października 2005 - 14:00
40. Osiczanka Osice 0 - 1 GKS Gardeja 8 października 2005 - 15:00
41. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Subkowia Subkowy 9 października 2005 - 16:00
42. Centrum Pelplin 1 - 1 Czarni Przemysław 8 października 2005 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sokół Mareza 1 - 1 Czarni Przemysław 15 października 2005 - 15:00
44. Subkowia Subkowy 4 - 1 Centrum Pelplin 15 października 2005 - 15:00
45. GKS Gardeja 10 - 0 Fosfory Wiślinka 15 października 2005 - 14:30
46. Weber Szprudowo 0 - 1 Osiczanka Osice 16 października 2005 - 14:00
47. Grom Nowy Staw 3 - 3 Błyskawica Postolin 15 października 2005 - 15:00
48. Piast Majewo 0 - 3 Pogoń Smętowo 16 października 2005 - 15:00
vo, mecz przerwany w 70 minucie przy stanie 1-3 dla Pogoni Sm?towo
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń Smętowo 0 - 2 Sokół Mareza 23 października 2005 - 14:00
50. Błyskawica Postolin 5 - 1 Piast Majewo 23 października 2005 - 14:00
51. Osiczanka Osice 2 - 1 Grom Nowy Staw 22 października 2005 - 15:00
52. Fosfory Wiślinka 1 - 1 Weber Szprudowo 23 października 2005 - 15:30
53. Centrum Pelplin 1 - 1 GKS Gardeja 23 października 2005 - 14:00
54. Czarni Przemysław 4 - 2 Subkowia Subkowy 23 października 2005 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Sokół Mareza 1 - 2 Subkowia Subkowy 29 października 2005 - 14:00
56. GKS Gardeja 1 - 1 Czarni Przemysław 29 października 2005 - 14:00
57. Weber Szprudowo 3 - 4 Centrum Pelplin 30 października 2005 - 14:00
58. Grom Nowy Staw 4 - 0 Fosfory Wiślinka 29 października 2005 - 15:00
59. Piast Majewo 0 - 3 Osiczanka Osice 30 października 2005 - 15:00
vo (na boisku 4-3)
60. Pogoń Smętowo 3 - 1 Błyskawica Postolin 30 października 2005 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Błyskawica Postolin 0 - 2 Sokół Mareza 5 listopada 2005 - 13:00
62. Osiczanka Osice 1 - 4 Pogoń Smętowo 6 listopada 2005 - 13:00
63. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Piast Majewo 6 listopada 2005 - 14:00
64. Centrum Pelplin 4 - 1 Grom Nowy Staw 5 listopada 2005 - 14:00
65. Czarni Przemysław 5 - 2 Weber Szprudowo 5 listopada 2005 - 13:00
66. Subkowia Subkowy 1 - 0 GKS Gardeja 5 listopada 2005 - 14:00
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
67. Sokół Mareza 2 - 2 GKS Gardeja 8 kwietnia 2006 - 16:00
68. Subkowia Subkowy 7 - 4 Weber Szprudowo 8 kwietnia 2006 - 15:30
69. Czarni Przemysław 3 - 1 Grom Nowy Staw 9 kwietnia 2006 - 14:00
70. Centrum Pelplin 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
71. Fosfory Wiślinka 2 - 4 Pogoń Smętowo 9 kwietnia 2006 - 16:00
72. Osiczanka Osice 4 - 2 Błyskawica Postolin 9 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
73. Osiczanka Osice 2 - 0 Sokół Mareza 15 kwietnia 2006 - 17:00
74. Błyskawica Postolin 6 - 1 Fosfory Wiślinka 15 kwietnia 2006 - 15:00
75. Pogoń Smętowo 1 - 2 Centrum Pelplin 15 kwietnia 2006 - 17:00
76. Piast Majewo 0 - 3 Czarni Przemysław
vo (Piast wycofany)
77. Grom Nowy Staw 0 - 4 Subkowia Subkowy 15 kwietnia 2006 - 16:00
78. Weber Szprudowo 0 - 2 GKS Gardeja 15 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
79. Sokół Mareza 3 - 1 Weber Szprudowo 22 kwietnia 2006 - 16:00
80. GKS Gardeja 2 - 1 Grom Nowy Staw 22 kwietnia 2006
81. Subkowia Subkowy 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
82. Czarni Przemysław 3 - 1 Pogoń Smętowo 23 kwietnia 2006 - 14:00
83. Centrum Pelplin 4 - 0 Błyskawica Postolin 23 kwietnia 2006 - 15:00
84. Fosfory Wiślinka 0 - 6 Osiczanka Osice 23 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (42) 
85. Fosfory Wiślinka 1 - 6 Sokół Mareza 30 kwietnia 2006 - 16:00
86. Osiczanka Osice 5 - 1 Centrum Pelplin 30 kwietnia 2006 - 16:00
87. Błyskawica Postolin 3 - 2 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2006 - 14:00
88. Pogoń Smętowo 0 - 3 Subkowia Subkowy 29 kwietnia 2006 - 17:00
89. Piast Majewo 0 - 3 GKS Gardeja
vo (Piast wycofany)
90. Grom Nowy Staw 5 - 2 Weber Szprudowo 29 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
91. Sokół Mareza 0 - 2 Grom Nowy Staw 3 maja 2006 - 16:00
92. Weber Szprudowo 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
93. GKS Gardeja 2 - 0 Pogoń Smętowo 3 maja 2006 - 16:00
94. Subkowia Subkowy 3 - 0 Błyskawica Postolin 3 maja 2006 - 16:00
95. Czarni Przemysław 1 - 4 Osiczanka Osice 3 maja 2006 - 14:00
96. Centrum Pelplin 6 - 2 Fosfory Wiślinka 3 maja 2006 - 15:00
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (90) 
97. Centrum Pelplin 2 - 2 Sokół Mareza 6 maja 2006 - 16:00
98. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Czarni Przemysław 7 maja 2006 - 16:00
99. Osiczanka Osice 2 - 2 Subkowia Subkowy 7 maja 2006 - 16:00
100. Błyskawica Postolin 2 - 1 GKS Gardeja 7 maja 2006 - 14:00
101. Pogoń Smętowo 3 - 0 Weber Szprudowo 6 maja 2006 - 17:00
102. Piast Majewo 0 - 3 Grom Nowy Staw
vo (Piast wycofany)
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
103. Sokół Mareza 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
104. Grom Nowy Staw 3 - 0 Pogoń Smętowo 13 maja 2006 - 16:00
105. Weber Szprudowo 2 - 3 Błyskawica Postolin 14 maja 2006 - 15:00
106. GKS Gardeja 1 - 2 Osiczanka Osice 13 maja 2006 - 16:00
107. Subkowia Subkowy 3 - 0 Fosfory Wiślinka 13 maja 2006 - 16:00
3:0 v.o Fosfory nie stawi?y sie
108. Czarni Przemysław 3 - 3 Centrum Pelplin 14 maja 2006 - 14:00
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (72) 
109. Czarni Przemysław 2 - 1 Sokół Mareza 21 maja 2006 - 14:00
110. Centrum Pelplin 2 - 1 Subkowia Subkowy 20 maja 2006 - 17:00
111. Fosfory Wiślinka 0 - 3 GKS Gardeja 21 maja 2006 - 16:00
vo (brak powiadomienia)
112. Osiczanka Osice 5 - 0 Weber Szprudowo 20 maja 2006 - 16:00
113. Błyskawica Postolin 1 - 1 Grom Nowy Staw 21 maja 2006 - 17:00
114. Pogoń Smętowo 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
115. Sokół Mareza 4 - 0 Pogoń Smętowo 27 maja 2006 - 16:00
116. Piast Majewo 0 - 3 Błyskawica Postolin
vo (Piast wycofany)
117. Grom Nowy Staw 1 - 3 Osiczanka Osice 27 maja 2006 - 15:00
118. Weber Szprudowo 13 - 0 Fosfory Wiślinka 27 maja 2006 - 15:00
119. GKS Gardeja 1 - 1 Centrum Pelplin 27 maja 2006 - 16:00
120. Subkowia Subkowy 3 - 0 Czarni Przemysław 27 maja 2006 - 17:00
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
121. Subkowia Subkowy 1 - 1 Sokół Mareza 4 czerwca 2006 - 11:00
122. Czarni Przemysław 10 - 0 GKS Gardeja 4 czerwca 2006 - 11:00
123. Centrum Pelplin 1 - 1 Weber Szprudowo 4 czerwca 2006 - 11:00
124. Fosfory Wiślinka 3 - 5 Grom Nowy Staw 4 czerwca 2006 - 11:00
125. Osiczanka Osice 3 - 0 Piast Majewo
vo (Piast wycofany)
126. Błyskawica Postolin 1 - 4 Pogoń Smętowo 4 czerwca 2006 - 11:00
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (73) 
127. Sokół Mareza 3 - 2 Błyskawica Postolin 11 czerwca 2006 - 11:00
128. Pogoń Smętowo 2 - 0 Osiczanka Osice 11 czerwca 2006 - 11:00
129. Piast Majewo 0 - 3 Fosfory Wiślinka
vo (Piast wycofany)
130. Grom Nowy Staw 7 - 0 Centrum Pelplin 11 czerwca 2006 - 11:00
131. Weber Szprudowo 3 - 1 Czarni Przemysław 11 czerwca 2006 - 11:00
132. GKS Gardeja 3 - 4 Subkowia Subkowy 11 czerwca 2006 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE