ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 13 35 11 2 0 70 - 10
2. Gedania Gdańsk 13 34 11 1 1 96 - 15
3. Arka III Gdynia SI 13 31 10 1 2 60 - 14 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Jaguar Gdańsk 13 31 10 1 2 83 - 13 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Olimpia Osowa 13 27 9 0 4 66 - 11
6. GTS Pruszcz Gdański 13 22 7 1 5 50 - 32
7. Lechia Gdańsk 13 21 7 0 6 38 - 15
8. GKS II Kowale 13 19 6 1 6 30 - 26
9. Sopocka Akademia Piłkarska 13 15 5 0 8 25 - 43 1 3 1 0 0 3 - 1
10. Bałtyk II Gdynia AP 13 15 5 0 8 35 - 51 1 0 0 0 1 1 - 3
11. Sparta Gdańsk 13 7 2 1 10 22 - 90
12. Sokół Ełganowo 13 6 2 0 11 8 - 71 1 3 1 0 0 3 - 2
13. Polonia Gdańsk 13 6 2 0 11 17 - 90 1 0 0 0 1 2 - 3
14. Potok II Pszczółki 13 0 0 0 13 2 - 121




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Arka III Gdynia SI - Bałtyk II Gdynia AP
2. Sopocka Akademia Piłkarska - Akademia Sportowa Pomorze
3. Sparta Gdańsk - Polonia Gdańsk
4. Sokół Ełganowo - Olimpia Osowa
5. Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk
6. GKS II Kowale - Jaguar Gdańsk
7. Potok II Pszczółki - GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Potok II Pszczółki - Arka III Gdynia SI
9. GTS Pruszcz Gdański - GKS II Kowale
10. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk
11. Lechia Gdańsk - Sokół Ełganowo
12. Olimpia Osowa - Sparta Gdańsk
13. Polonia Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
14. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Arka III Gdynia SI - Akademia Sportowa Pomorze
16. Bałtyk II Gdynia AP - Polonia Gdańsk
17. Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Osowa
18. Sparta Gdańsk - Lechia Gdańsk
19. Sokół Ełganowo - Jaguar Gdańsk
20. Gedania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
21. GKS II Kowale - Potok II Pszczółki
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GKS II Kowale - Arka III Gdynia SI
23. Potok II Pszczółki - Gedania Gdańsk
24. GTS Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo
25. Jaguar Gdańsk - Sparta Gdańsk
26. Lechia Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
27. Olimpia Osowa - Bałtyk II Gdynia AP
28. Polonia Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Arka III Gdynia SI - Polonia Gdańsk
30. Akademia Sportowa Pomorze - Olimpia Osowa
31. Bałtyk II Gdynia AP - Lechia Gdańsk
32. Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar Gdańsk
33. Sparta Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
34. Sokół Ełganowo - Potok II Pszczółki
35. Gedania Gdańsk - GKS II Kowale
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gedania Gdańsk - Arka III Gdynia SI
37. GKS II Kowale - Sokół Ełganowo
38. Potok II Pszczółki - Sparta Gdańsk
39. GTS Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
40. Jaguar Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
41. Lechia Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
42. Olimpia Osowa - Polonia Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka III Gdynia SI - Olimpia Osowa
44. Polonia Gdańsk - Lechia Gdańsk
45. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar Gdańsk
46. Bałtyk II Gdynia AP - GTS Pruszcz Gdański
47. Sopocka Akademia Piłkarska - Potok II Pszczółki
48. Sparta Gdańsk - GKS II Kowale
49. Sokół Ełganowo - Gedania Gdańsk
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sokół Ełganowo - Arka III Gdynia SI
51. Gedania Gdańsk - Sparta Gdańsk
52. GKS II Kowale - Sopocka Akademia Piłkarska
53. Potok II Pszczółki - Bałtyk II Gdynia AP
54. GTS Pruszcz Gdański - Akademia Sportowa Pomorze
55. Jaguar Gdańsk - Polonia Gdańsk
56. Lechia Gdańsk - Olimpia Osowa
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Arka III Gdynia SI - Lechia Gdańsk
58. Olimpia Osowa - Jaguar Gdańsk
59. Polonia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
60. Akademia Sportowa Pomorze - Potok II Pszczółki
61. Bałtyk II Gdynia AP - GKS II Kowale
62. Sopocka Akademia Piłkarska - Gedania Gdańsk
63. Sparta Gdańsk - Sokół Ełganowo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sparta Gdańsk - Arka III Gdynia SI
65. Sokół Ełganowo - Sopocka Akademia Piłkarska
66. Gedania Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
67. GKS II Kowale - Akademia Sportowa Pomorze
68. Potok II Pszczółki - Polonia Gdańsk
69. GTS Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa
70. Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Arka III Gdynia SI - Jaguar Gdańsk
72. Lechia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
73. Olimpia Osowa - Potok II Pszczółki
74. Polonia Gdańsk - GKS II Kowale
75. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania Gdańsk
76. Bałtyk II Gdynia AP - Sokół Ełganowo
77. Sopocka Akademia Piłkarska - Sparta Gdańsk
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sopocka Akademia Piłkarska - Arka III Gdynia SI
79. Sparta Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
80. Sokół Ełganowo - Akademia Sportowa Pomorze
81. Gedania Gdańsk - Polonia Gdańsk
82. GKS II Kowale - Olimpia Osowa
83. Potok II Pszczółki - Lechia Gdańsk
84. GTS Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka III Gdynia SI - GTS Pruszcz Gdański
86. Jaguar Gdańsk - Potok II Pszczółki
87. Lechia Gdańsk - GKS II Kowale
88. Olimpia Osowa - Gedania Gdańsk
89. Polonia Gdańsk - Sokół Ełganowo
90. Akademia Sportowa Pomorze - Sparta Gdańsk
91. Bałtyk II Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE