MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 26 65 21 2 3 158 - 23 2 3 1 0 1 5 - 3
2. Arka III Gdynia SI 26 65 21 2 3 98 - 22 2 3 1 0 1 3 - 5
3. Akademia Sportowa Pomorze 26 64 20 4 2 135 - 16
4. Jaguar Gdańsk 26 60 19 3 4 140 - 21
5. Olimpia Osowa 26 51 17 0 9 94 - 33
6. Lechia Gdańsk 26 48 15 3 8 83 - 20
7. GKS II Kowale 26 41 13 2 11 81 - 49
8. GTS Pruszcz Gdański 26 38 12 2 12 79 - 60
9. Bałtyk II Gdynia AP 26 36 12 0 14 70 - 89
10. Sopocka Akademia Piłkarska 26 30 10 0 16 54 - 80
11. Sparta Gdańsk 26 16 5 1 20 46 - 170
12. Sokół Ełganowo 26 13 4 1 21 19 - 114
13. Polonia Gdańsk 26 9 3 0 23 30 - 171
14. Potok II Pszczółki 26 0 0 0 26 5 - 224




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Arka III Gdynia SI 6 - 1 Bałtyk II Gdynia AP
2. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
3. Sparta Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk
4. Sokół Ełganowo 1 - 5 Olimpia Osowa
5. Gedania Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk
6. GKS II Kowale 0 - 0 Jaguar Gdańsk
7. Potok II Pszczółki 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Potok II Pszczółki 0 - 6 Arka III Gdynia SI
9. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 GKS II Kowale
10. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
11. Lechia Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo
12. Olimpia Osowa 7 - 3 Sparta Gdańsk 26 marca 2019
13. Polonia Gdańsk 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska
14. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Bałtyk II Gdynia AP
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Arka III Gdynia SI 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
16. Bałtyk II Gdynia AP 7 - 1 Polonia Gdańsk 20 kwietnia 2019 - 10:00
17. Sopocka Akademia Piłkarska 0 - 1 Olimpia Osowa 3 kwietnia 2019
18. Sparta Gdańsk 0 - 5 Lechia Gdańsk
19. Sokół Ełganowo 1 - 3 Jaguar Gdańsk
20. Gedania Gdańsk 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański
21. GKS II Kowale 9 - 0 Potok II Pszczółki
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GKS II Kowale 0 - 2 Arka III Gdynia SI
23. Potok II Pszczółki 0 - 11 Gedania Gdańsk
24. GTS Pruszcz Gdański 8 - 0 Sokół Ełganowo
25. Jaguar Gdańsk 21 - 0 Sparta Gdańsk
26. Lechia Gdańsk 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska
27. Olimpia Osowa 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP
28. Polonia Gdańsk 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Arka III Gdynia SI 6 - 0 Polonia Gdańsk
30. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 0 Olimpia Osowa 18 kwietnia 2019
31. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 0 Lechia Gdańsk
32. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 6 Jaguar Gdańsk
33. Sparta Gdańsk 1 - 4 GTS Pruszcz Gdański
34. Sokół Ełganowo 2 - 0 Potok II Pszczółki
35. Gedania Gdańsk 3 - 2 GKS II Kowale
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gedania Gdańsk 0 - 1 Arka III Gdynia SI
37. GKS II Kowale 5 - 2 Sokół Ełganowo
38. Potok II Pszczółki 0 - 9 Sparta Gdańsk
39. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska
40. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Bałtyk II Gdynia AP
41. Lechia Gdańsk 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
42. Olimpia Osowa 4 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka III Gdynia SI 2 - 0 Olimpia Osowa
44. Polonia Gdańsk 0 - 7 Lechia Gdańsk 8 maja 2019
45. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Jaguar Gdańsk 29 maja 2019
46. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański
47. Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 0 Potok II Pszczółki
48. Sparta Gdańsk 0 - 7 GKS II Kowale 7 maja 2019
49. Sokół Ełganowo 0 - 6 Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sokół Ełganowo 0 - 4 Arka III Gdynia SI
51. Gedania Gdańsk 10 - 0 Sparta Gdańsk
52. GKS II Kowale 2 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska
53. Potok II Pszczółki 3 - 8 Bałtyk II Gdynia AP
54. GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
55. Jaguar Gdańsk 13 - 1 Polonia Gdańsk 14 maja 2019
56. Lechia Gdańsk 1 - 0 Olimpia Osowa
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Arka III Gdynia SI 1 - 0 Lechia Gdańsk
58. Olimpia Osowa 0 - 4 Jaguar Gdańsk 12 czerwca 2019
59. Polonia Gdańsk 5 - 9 GTS Pruszcz Gdański
60. Akademia Sportowa Pomorze 16 - 0 Potok II Pszczółki
61. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 12 GKS II Kowale
62. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 6 Gedania Gdańsk
63. Sparta Gdańsk 5 - 2 Sokół Ełganowo
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sparta Gdańsk 2 - 3 Arka III Gdynia SI
65. Sokół Ełganowo 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska
66. Gedania Gdańsk 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP
67. GKS II Kowale 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
68. Potok II Pszczółki 0 - 5 Polonia Gdańsk
69. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Olimpia Osowa
70. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Arka III Gdynia SI 0 - 1 Jaguar Gdańsk
72. Lechia Gdańsk 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański
73. Olimpia Osowa 6 - 0 Potok II Pszczółki
74. Polonia Gdańsk 1 - 10 GKS II Kowale
75. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Gedania Gdańsk
76. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 Sokół Ełganowo 2 czerwca 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
77. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 0 Sparta Gdańsk
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 4 Arka III Gdynia SI
79. Sparta Gdańsk 0 - 5 Bałtyk II Gdynia AP
80. Sokół Ełganowo 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
81. Gedania Gdańsk 11 - 0 Polonia Gdańsk
82. GKS II Kowale 1 - 2 Olimpia Osowa
83. Potok II Pszczółki 0 - 19 Lechia Gdańsk
84. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Jaguar Gdańsk
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka III Gdynia SI 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański
86. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Potok II Pszczółki
87. Lechia Gdańsk 7 - 0 GKS II Kowale
88. Olimpia Osowa 0 - 4 Gedania Gdańsk
89. Polonia Gdańsk 0 - 2 Sokół Ełganowo
90. Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 Sparta Gdańsk
91. Bałtyk II Gdynia AP 6 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE