MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 16 46 15 1 0 88 - 11
2. Arka II Gdynia SI 16 42 14 0 2 123 - 12
3. Gryf Wejherowo 15 39 13 0 2 107 - 10
4. Bałtyk Gdynia AP 15 34 11 1 3 90 - 24
5. Dragon II Bojano 15 31 10 1 4 68 - 39
6. Pomorzanin Gdynia 16 24 8 0 8 50 - 46
7. Jedynka II Reda 16 23 7 2 7 56 - 49
8. Iskra Gdynia 15 21 7 0 8 41 - 36
9. Ejsmond Club 16 19 6 1 9 51 - 50
10. KP Gdynia AP 15 16 5 1 9 33 - 54
11. Cisowa Gdynia 15 14 4 2 9 42 - 70 1 3 1 0 0 3 - 2
12. Orkan II Rumia MKS 16 14 4 2 10 25 - 69 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Gedania III Gdańsk 14 13 4 1 9 27 - 92
14. Flota Gdynia 16 3 1 0 15 5 - 153 1 3 1 0 0 4 - 1
15. GTS III Pruszcz Gdański 16 3 1 0 15 16 - 107 1 0 0 0 1 1 - 4




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia AP 16 maja 2019
3. Arka II Gdynia SI 15 - 0 Flota Gdynia
4. Pomorzanin Gdynia 6 - 0 Ejsmond Club
5. Cisowa Gdynia 2 - 4 Jedynka II Reda
6. Dragon II Bojano - Gedania III Gdańsk 27 marca 2019
7. Orkan II Rumia MKS 8 - 1 GTS III Pruszcz Gdański
8. Iskra Gdynia 0 - 2 Jaguar II Gdańsk
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jaguar II Gdańsk 1 - 0 Orkan II Rumia MKS
11. GTS III Pruszcz Gdański 1 - 3 Dragon II Bojano
12. Gedania III Gdańsk - Cisowa Gdynia 15 maja 2019
13. Jedynka II Reda 2 - 3 Pomorzanin Gdynia
14. Ejsmond Club 1 - 4 Arka II Gdynia SI
15. Flota Gdynia 0 - 16 Gryf Wejherowo
16. Bałtyk Gdynia AP 5 - 1 KP Gdynia AP
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. KP Gdynia AP - Flota Gdynia
19. Gryf Wejherowo - Ejsmond Club
20. Arka II Gdynia SI - Jedynka II Reda
21. Pomorzanin Gdynia - Gedania III Gdańsk
22. Cisowa Gdynia - GTS III Pruszcz Gdański
23. Dragon II Bojano - Jaguar II Gdańsk
24. Orkan II Rumia MKS - Iskra Gdynia
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Iskra Gdynia - Dragon II Bojano
27. Jaguar II Gdańsk - Cisowa Gdynia
28. GTS III Pruszcz Gdański - Pomorzanin Gdynia
29. Gedania III Gdańsk - Arka II Gdynia SI
30. Jedynka II Reda - Gryf Wejherowo
31. Ejsmond Club - KP Gdynia AP
32. Flota Gdynia - Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Orkan II Rumia MKS,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Bałtyk Gdynia AP - Ejsmond Club
35. KP Gdynia AP - Jedynka II Reda
36. Gryf Wejherowo - Gedania III Gdańsk
37. Arka II Gdynia SI - GTS III Pruszcz Gdański
38. Pomorzanin Gdynia - Jaguar II Gdańsk
39. Cisowa Gdynia - Iskra Gdynia
40. Dragon II Bojano - Orkan II Rumia MKS
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Orkan II Rumia MKS - Cisowa Gdynia
43. Iskra Gdynia - Pomorzanin Gdynia
44. Jaguar II Gdańsk - Arka II Gdynia SI
45. GTS III Pruszcz Gdański - Gryf Wejherowo
46. Gedania III Gdańsk - KP Gdynia AP
47. Jedynka II Reda - Bałtyk Gdynia AP
48. Ejsmond Club - Flota Gdynia
Pauza: Dragon II Bojano,
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Flota Gdynia - Jedynka II Reda
51. Bałtyk Gdynia AP - Gedania III Gdańsk
52. KP Gdynia AP - GTS III Pruszcz Gdański
53. Gryf Wejherowo - Jaguar II Gdańsk
54. Arka II Gdynia SI - Iskra Gdynia
55. Pomorzanin Gdynia - Orkan II Rumia MKS
56. Cisowa Gdynia - Dragon II Bojano
Pauza: Ejsmond Club,
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Dragon II Bojano - Pomorzanin Gdynia
59. Orkan II Rumia MKS - Arka II Gdynia SI
60. Iskra Gdynia - Gryf Wejherowo
61. Jaguar II Gdańsk - KP Gdynia AP
62. GTS III Pruszcz Gdański - Bałtyk Gdynia AP
63. Gedania III Gdańsk - Flota Gdynia
64. Jedynka II Reda - Ejsmond Club
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Ejsmond Club - Gedania III Gdańsk
67. Flota Gdynia - GTS III Pruszcz Gdański
68. Bałtyk Gdynia AP - Jaguar II Gdańsk
69. KP Gdynia AP - Iskra Gdynia
70. Gryf Wejherowo - Orkan II Rumia MKS
71. Arka II Gdynia SI - Dragon II Bojano
72. Pomorzanin Gdynia - Cisowa Gdynia
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Cisowa Gdynia - Arka II Gdynia SI
75. Gryf Wejherowo - Dragon II Bojano
76. Orkan II Rumia MKS - KP Gdynia AP
77. Iskra Gdynia - Bałtyk Gdynia AP
78. Jaguar II Gdańsk - Flota Gdynia
79. GTS III Pruszcz Gdański - Ejsmond Club
80. Gedania III Gdańsk - Jedynka II Reda
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Jedynka II Reda - GTS III Pruszcz Gdański
83. Ejsmond Club - Jaguar II Gdańsk
84. Flota Gdynia - Iskra Gdynia
85. Bałtyk Gdynia AP - Orkan II Rumia MKS
86. KP Gdynia AP - Dragon II Bojano
87. Gryf Wejherowo - Cisowa Gdynia
88. Arka II Gdynia SI - Pomorzanin Gdynia
Pauza: Gedania III Gdańsk,
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Pomorzanin Gdynia - Gryf Wejherowo
91. Cisowa Gdynia - KP Gdynia AP
92. Dragon II Bojano - Bałtyk Gdynia AP
93. Orkan II Rumia MKS - Flota Gdynia
94. Iskra Gdynia - Ejsmond Club
95. Jaguar II Gdańsk - Jedynka II Reda
96. GTS III Pruszcz Gdański - Gedania III Gdańsk
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Gedania III Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
99. Jedynka II Reda - Iskra Gdynia
100. Ejsmond Club - Orkan II Rumia MKS
101. Flota Gdynia - Dragon II Bojano
102. Bałtyk Gdynia AP - Cisowa Gdynia
103. KP Gdynia AP - Pomorzanin Gdynia
104. Gryf Wejherowo - Arka II Gdynia SI
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka II Gdynia SI - KP Gdynia AP
107. Pomorzanin Gdynia - Bałtyk Gdynia AP
108. Cisowa Gdynia - Flota Gdynia
109. Dragon II Bojano - Ejsmond Club
110. Orkan II Rumia MKS - Jedynka II Reda
111. Iskra Gdynia - Gedania III Gdańsk
112. Jaguar II Gdańsk - GTS III Pruszcz Gdański
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. GTS III Pruszcz Gdański - Iskra Gdynia
115. Gedania III Gdańsk - Orkan II Rumia MKS
116. Jedynka II Reda - Dragon II Bojano
117. Ejsmond Club - Cisowa Gdynia
118. Flota Gdynia - Pomorzanin Gdynia
119. Bałtyk Gdynia AP - Arka II Gdynia SI
120. KP Gdynia AP - Gryf Wejherowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE