Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
18 sierpnia 2018
18.08 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Barca Bolszewo |
5 września 2018
5.09 - 20:30 |
PKS Jastarnia |
2 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
18 października 2018
18.10 - 16:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
Klif Chłapowo |
5 września 2018
5.09 - 18:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 14 |
Jedynka Reda |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:00 |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
5 września 2018
5.09 - 18:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
0 - 8 |
Korona Żelistrzewo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Jedynka Reda |
14 - 1 |
Zatoka Puck |
11 września 2018
11.09 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
5 - 0 |
Latarnik Choczewo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 6 |
Dragon Bojano |
12 września 2018
12.09 - 17:30 |
Barca Bolszewo |
1 - 5 |
PKS Jastarnia |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
10 - 0 |
Stolem Gniewino |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
PKS Jastarnia |
3 - 1 |
GOSRiT Luzino |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
7 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
2 - 8 |
Klif Chłapowo |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 9 |
Jedynka Reda |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Pauza: Barca Bolszewo, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
0 - 8 |
Jedynka Reda |
8 września 2018
8.09 - 13:30 |
Klif Chłapowo |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 9 |
Zatoka Puck |
7 września 2018
7.09 - 17:30 |
Gryf II Wejherowo |
6 - 0 |
Latarnik Choczewo |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 0 |
Dragon Bojano |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
12 - 0 |
PKS Jastarnia |
8 września 2018
8.09 - 10:30 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
PKS Jastarnia |
3 - 5 |
Stolem Gniewino |
15 września 2018
15.09 - 10:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 3 |
Barca Bolszewo |
14 września 2018
14.09 - 18:00 |
Zatoka Puck |
2 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
11 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Jedynka Reda |
11 - 0 |
Klif Chłapowo |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
3 - 4 |
Klif Chłapowo |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 10 |
Jedynka Reda |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
22 września 2018
22.09 - 11:30 |
GOSRiT Luzino |
6 - 1 |
Latarnik Choczewo |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Dragon Bojano |
23 września 2018
23.09 - 10:30 |
Pauza: PKS Jastarnia, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
15 - 1 |
PKS Jastarnia |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
2 - 3 |
GOSRiT Luzino |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Barca Bolszewo |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Jedynka Reda |
13 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
4 października 2018
4.10 - 17:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
7 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 2 |
Klif Chłapowo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
6 października 2018
6.10 - 11:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
15 - 0 |
Zatoka Puck |
7 października 2018
7.10 - 18:00 |
PKS Jastarnia |
7 - 1 |
Latarnik Choczewo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
Stolem Gniewino |
14 października 2018
14.10 - 13:30 |
Zatoka Puck |
3 - 6 |
PKS Jastarnia |
14 października 2018
14.10 - 10:30 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 0 |
Arka Gdynia SI |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Jedynka Reda |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
16 października 2018
16.10 - 16:45 |
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Barca Bolszewo |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
20 października 2018
20.10 - 11:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Klif Chłapowo |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
Jedynka Reda |
20 października 2018
20.10 - 18:00 |
PKS Jastarnia |
1 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
6 - 1 |
Latarnik Choczewo |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Latarnik Choczewo |
2 - 8 |
Stolem Gniewino |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Dragon Bojano |
27 października 2018
27.10 - 14:30 |
Jedynka Reda |
10 - 0 |
PKS Jastarnia |
22 października 2018
22.10 - 16:45 |
Klif Chłapowo |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
GOSRiT Luzino |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Barca Bolszewo |
19 września 2018
19.09 - 18:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Barca Bolszewo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
2 listopada 2018
2.11 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
17 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
PKS Jastarnia |
6 - 2 |
Klif Chłapowo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Dragon Bojano |
1 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 4 |
Zatoka Puck |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
10 listopada 2018
10.11 - 13:45 |
Korona Żelistrzewo |
9 - 2 |
Latarnik Choczewo |
17 października 2018
17.10 - 17:00 |
Jedynka Reda |
7 - 0 |
Dragon Bojano |
10 listopada 2018
10.11 - 09:30 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
PKS Jastarnia |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 0 |
GOSRiT Luzino |
3 października 2018
3.10 - 17:15 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
16 marca 2019
16.03 - 13:30 |
Barca Bolszewo |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
17 marca 2019
17.03 - 13:30 |
Gryf II Wejherowo |
7 - 1 |
PKS Jastarnia |
17 marca 2019
17.03 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Jedynka Reda |
17 - 0 |
Latarnik Choczewo |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 1 |
Zatoka Puck |
20 marca 2019
20.03 - 16:30 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
4 - 3 |
Stolem Gniewino |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 7 |
Jedynka Reda |
23 marca 2019
23.03 - 12:30 |
Latarnik Choczewo |
3 - 2 |
Klif Chłapowo |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
Dragon Bojano |
6 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
PKS Jastarnia |
1 - 1 |
Barca Bolszewo |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
GOSRiT Luzino |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
6 - 1 |
PKS Jastarnia |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 2 |
Latarnik Choczewo |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Zatoka Puck |
2 kwietnia 2019
2.04 - 17:30 |
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Pauza: Barca Bolszewo, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Stolem Gniewino |
9 kwietnia 2019
9.04 - 18:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 0 |
Klif Chłapowo |
10 kwietnia 2019
10.04 - 17:00 |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:30 |
Latarnik Choczewo |
1 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
Barca Bolszewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
PKS Jastarnia |
2 - 11 |
Arka Gdynia SI |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
9 - 5 |
PKS Jastarnia |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 3 |
Dragon Bojano |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
4 - 0 |
Latarnik Choczewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
10 - 0 |
Zatoka Puck |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 9 |
Korona Żelistrzewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 9 |
Jedynka Reda |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Jedynka Reda |
7 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
8 maja 2019
8.05 - 17:30 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Barca Bolszewo |
22 maja 2019
22.05 - 18:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 8 |
GOSRiT Luzino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
27 kwietnia 2019
27.04 - 14:00 |
Pauza: PKS Jastarnia, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
PKS Jastarnia |
2 - 9 |
Dragon Bojano |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
15 - 0 |
Latarnik Choczewo |
5 czerwca 2019
5.06 - 20:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 3 |
Zatoka Puck |
8 maja 2019
8.05 - 18:30 |
Barca Bolszewo |
0 - 6 |
Korona Żelistrzewo |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
3 - 0 |
Jedynka Reda |
4 maja 2019
4.05 - 14:30 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 6 |
Klif Chłapowo |
5 maja 2019
5.05 - 16:30 |
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
3 - 11 |
Stolem Gniewino |
21 maja 2019
21.05 - 17:30 |
Klif Chłapowo |
3 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Barca Bolszewo |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
11 maja 2019
11.05 - 13:30 |
Latarnik Choczewo |
1 - 1 |
PKS Jastarnia |
14 maja 2019
14.05 - 18:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Dragon Bojano |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
PKS Jastarnia |
8 - 1 |
Zatoka Puck |
28 maja 2019
28.05 - 17:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 5 |
Jedynka Reda |
22 maja 2019
22.05 - 17:00 |
Barca Bolszewo |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
6 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
4 - 0 |
Stolem Gniewino |
26 maja 2019
26.05 - 10:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Barca Bolszewo |
26 maja 2019
26.05 - 13:30 |
Klif Chłapowo |
1 - 8 |
GOSRiT Luzino |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
15 - 1 |
PKS Jastarnia |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 6 |
Dragon Bojano |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
13 - 0 |
Latarnik Choczewo |
4 czerwca 2019
4.06 - 17:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
PKS Jastarnia |
3 - 10 |
Jedynka Reda |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Klif Chłapowo |
29 maja 2019
29.05 - 20:00 |
GOSRiT Luzino |
6 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
9 - 1 |
GOSRiT Luzino |
9 czerwca 2019
9.06 - 12:30 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 1 |
PKS Jastarnia |
4 czerwca 2019
4.06 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
9 - 0 |
Dragon Bojano |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Zatoka Puck |
4 - 2 |
Latarnik Choczewo |
8 czerwca 2019
8.06 - 12:30 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
8 - 3 |
Zatoka Puck |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Dragon Bojano |
2 - 12 |
Jedynka Reda |
15 czerwca 2019
15.06 - 13:00 |
PKS Jastarnia |
2 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 18:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Barca Bolszewo |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, . |
|