PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Słupsk - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 Bytów 13 39 13 0 0 60 - 12
2. Lipniczanka Lipnica 13 33 11 0 2 48 - 16
3. Start Miastko 13 19 6 1 6 50 - 46 1 3 1 0 0 5 - 4
4. Kolejarz Chojnice 13 19 6 1 6 38 - 48 1 0 0 0 1 4 - 5
5. Piast Człuchów 11 17 5 2 4 31 - 21
6. Chojniczanka Chojnice 13 16 5 1 7 36 - 31
7. Kaszubia Studzienice 12 13 4 1 7 33 - 54
8. GTS Czarna Dąbrówka 11 10 3 1 7 18 - 48
9. Dolina Gałąźnia Wielka 11 9 2 3 6 23 - 31
10. KS Potęgowo (*) 12 3 1 0 11 8 - 38
Ostatni komentarz dodał aaaa 15.09.2018, 20:43:07
* KS Potęgowo wycofało sie po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Piast Człuchów
4. U-2 Bytów 8 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
5. Start Miastko 9 - 0 Kaszubia Studzienice
6. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, KS Potęgowo,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 KS Potęgowo
8. Chojniczanka Chojnice 11 - 0 Start Miastko
9. Kaszubia Studzienice 2 - 3 U-2 Bytów
10. Dolina Gałąźnia Wielka 5 - 1 Kolejarz Chojnice 10 kwietnia 2019
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, Piast Człuchów,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. KS Potęgowo 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
16. Kolejarz Chojnice 5 - 2 Kaszubia Studzienice
17. U-2 Bytów 7 - 0 Chojniczanka Chojnice
18. Start Miastko 2 - 7 Lipniczanka Lipnica
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Piast Człuchów,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Start Miastko 3 - 0 KS Potęgowo
20. Lipniczanka Lipnica 0 - 2 U-2 Bytów
21. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Kolejarz Chojnice
24. Piast Człuchów 10 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Kaszubia Studzienice,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KS Potęgowo - Piast Człuchów
26. GTS Czarna Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka
29. Kolejarz Chojnice - Lipniczanka Lipnica
30. U-2 Bytów - Start Miastko
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kaszubia Studzienice,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. U-2 Bytów - KS Potęgowo
32. Start Miastko - Kolejarz Chojnice
35. Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka
36. Dolina Gałąźnia Wielka - Piast Człuchów
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Potęgowo - Dolina Gałąźnia Wielka
38. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice
39. GTS Czarna Dąbrówka - Chojniczanka Chojnice
42. Kolejarz Chojnice - U-2 Bytów
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Kolejarz Chojnice - KS Potęgowo
46. Lipniczanka Lipnica - GTS Czarna Dąbrówka
47. Chojniczanka Chojnice - Piast Człuchów
48. Kaszubia Studzienice - Dolina Gałąźnia Wielka
Pauza: Start Miastko, U-2 Bytów,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KS Potęgowo - Kaszubia Studzienice
50. Dolina Gałąźnia Wielka - Chojniczanka Chojnice
51. Piast Człuchów - Lipniczanka Lipnica
52. GTS Czarna Dąbrówka - Start Miastko
Pauza: Kolejarz Chojnice, U-2 Bytów,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. U-2 Bytów - GTS Czarna Dąbrówka
58. Start Miastko - Piast Człuchów
59. Lipniczanka Lipnica - Dolina Gałąźnia Wielka
60. Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Studzienice
Pauza: Kolejarz Chojnice, KS Potęgowo,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Potęgowo - Chojniczanka Chojnice
62. Kaszubia Studzienice - Lipniczanka Lipnica
63. Dolina Gałąźnia Wielka - Start Miastko
64. Piast Człuchów - U-2 Bytów
65. GTS Czarna Dąbrówka - Kolejarz Chojnice


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE