ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów C1 - grupa Słupsk - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. U-2 Bytów 9 27 9 0 0 40 - 7
2. Lipniczanka Lipnica 9 24 8 0 1 35 - 12
3. Kolejarz Chojnice 9 16 5 1 3 31 - 32
4. Start Miastko 9 13 4 1 4 36 - 28 1 3 1 0 0 7 - 2
5. Kaszubia Studzienice 9 13 4 1 4 29 - 37 1 0 0 0 1 2 - 7
6. Piast Człuchów 9 11 3 2 4 19 - 20
7. Chojniczanka Chojnice 9 10 3 1 5 18 - 21
8. GTS Czarna Dąbrówka 9 7 2 1 6 15 - 38
9. Dolina Gałąźnia Wielka 9 6 1 3 5 15 - 22
10. KS Potęgowo 9 3 1 0 8 8 - 29
Ostatni komentarz dodał aaaa 15.09.2018, 20:43:07




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Kolejarz Chojnice - Piast Człuchów
4. U-2 Bytów - Dolina Gałąźnia Wielka
5. Start Miastko - Kaszubia Studzienice
6. Lipniczanka Lipnica - Chojniczanka Chojnice
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, KS Potęgowo,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Lipniczanka Lipnica - KS Potęgowo
8. Chojniczanka Chojnice - Start Miastko
9. Kaszubia Studzienice - U-2 Bytów
10. Dolina Gałąźnia Wielka - Kolejarz Chojnice
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, Piast Człuchów,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. KS Potęgowo - GTS Czarna Dąbrówka
16. Kolejarz Chojnice - Kaszubia Studzienice
17. U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice
18. Start Miastko - Lipniczanka Lipnica
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Piast Człuchów,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Start Miastko - KS Potęgowo
20. Lipniczanka Lipnica - U-2 Bytów
21. Chojniczanka Chojnice - Kolejarz Chojnice
24. Piast Człuchów - GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Kaszubia Studzienice,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KS Potęgowo - Piast Człuchów
26. GTS Czarna Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka
29. Kolejarz Chojnice - Lipniczanka Lipnica
30. U-2 Bytów - Start Miastko
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kaszubia Studzienice,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. U-2 Bytów - KS Potęgowo
32. Start Miastko - Kolejarz Chojnice
35. Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka
36. Dolina Gałąźnia Wielka - Piast Człuchów
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Potęgowo - Dolina Gałąźnia Wielka
38. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice
39. GTS Czarna Dąbrówka - Chojniczanka Chojnice
42. Kolejarz Chojnice - U-2 Bytów
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Kolejarz Chojnice - KS Potęgowo
46. Lipniczanka Lipnica - GTS Czarna Dąbrówka
47. Chojniczanka Chojnice - Piast Człuchów
48. Kaszubia Studzienice - Dolina Gałąźnia Wielka
Pauza: Start Miastko, U-2 Bytów,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KS Potęgowo - Kaszubia Studzienice
50. Dolina Gałąźnia Wielka - Chojniczanka Chojnice
51. Piast Człuchów - Lipniczanka Lipnica
52. GTS Czarna Dąbrówka - Start Miastko
Pauza: Kolejarz Chojnice, U-2 Bytów,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. U-2 Bytów - GTS Czarna Dąbrówka
58. Start Miastko - Piast Człuchów
59. Lipniczanka Lipnica - Dolina Gałąźnia Wielka
60. Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Studzienice
Pauza: Kolejarz Chojnice, KS Potęgowo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Potęgowo - Chojniczanka Chojnice
62. Kaszubia Studzienice - Lipniczanka Lipnica
63. Dolina Gałąźnia Wielka - Start Miastko
64. Piast Człuchów - U-2 Bytów
65. GTS Czarna Dąbrówka - Kolejarz Chojnice


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE