ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 8 20 6 2 0 43 - 8
2. Start Miastko 8 18 6 0 2 35 - 10
3. Słupia Kobylnica 8 15 4 3 1 29 - 10 1 3 1 0 0 5 - 2
4. Garbarnia Kępice 8 15 5 0 3 27 - 17 1 0 0 0 1 2 - 5
5. Pogoń Lębork 8 14 4 2 2 31 - 20 1 3 1 0 0 3 - 2
6. Gryf Słupsk KS 8 14 4 2 2 22 - 13 1 0 0 0 1 2 - 3
7. Stal Jezierzyce 8 12 3 3 2 22 - 11
8. Wybrzeże Objazda 8 10 3 1 4 11 - 20
9. KS Bruskowo Wielkie 8 7 2 1 5 7 - 22 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 7 2 1 5 11 - 28 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Chrobry Charbrowo 8 4 1 1 6 6 - 28
12. Szansa Siemianice 8 0 0 0 8 5 - 62
Ostatni komentarz dodał 30.08.2018, 23:17:34




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Garbarnia Kępice 3 - 0 Gryf Słupsk KS
2. Słupia Kobylnica 7 - 1 Szansa Siemianice
3. Wybrzeże Objazda 2 - 1 KS Bruskowo Wielkie 13 września 2018 - 17:30
4. Jantar Ustka 10 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
5. Chrobry Charbrowo 0 - 5 Pogoń Lębork
6. Stal Jezierzyce 3 - 2 Start Miastko
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Start Miastko
8. Pogoń Lębork 1 - 1 Stal Jezierzyce
9. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Chrobry Charbrowo
10. KS Bruskowo Wielkie 1 - 3 Jantar Ustka 19 września 2018
11. Szansa Siemianice 1 - 4 Wybrzeże Objazda
12. Garbarnia Kępice 2 - 5 Słupia Kobylnica
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Słupia Kobylnica 3 - 3 Gryf Słupsk KS
14. Wybrzeże Objazda 1 - 5 Garbarnia Kępice
15. Jantar Ustka 9 - 0 Szansa Siemianice
16. Chrobry Charbrowo 0 - 1 KS Bruskowo Wielkie 8 września 2018 - 16:00
17. Stal Jezierzyce 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo, na boisku 1:1
18. Start Miastko 7 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gryf Słupsk KS 2 - 3 Pogoń Lębork
20. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Start Miastko
21. KS Bruskowo Wielkie 0 - 4 Stal Jezierzyce
22. Szansa Siemianice 0 - 3 Chrobry Charbrowo
23. Garbarnia Kępice 2 - 5 Jantar Ustka
24. Słupia Kobylnica 2 - 0 Wybrzeże Objazda 20 września 2018
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Wybrzeże Objazda 0 - 4 Gryf Słupsk KS
26. Jantar Ustka 1 - 1 Słupia Kobylnica
27. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Garbarnia Kępice
28. Stal Jezierzyce 13 - 1 Szansa Siemianice
29. Start Miastko 7 - 1 KS Bruskowo Wielkie
30. Pogoń Lębork 6 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Gryf Słupsk KS 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
32. KS Bruskowo Wielkie 0 - 0 Pogoń Lębork
33. Szansa Siemianice 0 - 7 Start Miastko
34. Garbarnia Kępice 3 - 0 Stal Jezierzyce
35. Słupia Kobylnica 9 - 0 Chrobry Charbrowo
36. Wybrzeże Objazda 1 - 6 Jantar Ustka
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Jantar Ustka 1 - 1 Gryf Słupsk KS
38. Chrobry Charbrowo 0 - 2 Wybrzeże Objazda
39. Stal Jezierzyce 0 - 0 Słupia Kobylnica
40. Start Miastko 4 - 0 Garbarnia Kępice
41. Pogoń Lębork 15 - 0 Szansa Siemianice
42. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 KS Bruskowo Wielkie
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Słupsk KS 5 - 1 KS Bruskowo Wielkie
44. Szansa Siemianice 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska
45. Garbarnia Kępice 9 - 0 Pogoń Lębork
46. Słupia Kobylnica 2 - 3 Start Miastko
47. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Stal Jezierzyce
48. Jantar Ustka 8 - 1 Chrobry Charbrowo
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Chrobry Charbrowo - Gryf Słupsk KS
50. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka
51. Start Miastko - Wybrzeże Objazda
52. Pogoń Lębork - Słupia Kobylnica
53. Skotawia Dębnica Kaszubska - Garbarnia Kępice
54. KS Bruskowo Wielkie - Szansa Siemianice
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Gryf Słupsk KS - Szansa Siemianice
56. Garbarnia Kępice - KS Bruskowo Wielkie
57. Słupia Kobylnica - Skotawia Dębnica Kaszubska
58. Wybrzeże Objazda - Pogoń Lębork
59. Jantar Ustka - Start Miastko
60. Chrobry Charbrowo - Stal Jezierzyce
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk KS
62. Start Miastko - Chrobry Charbrowo
63. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
64. Skotawia Dębnica Kaszubska - Wybrzeże Objazda
65. KS Bruskowo Wielkie - Słupia Kobylnica
66. Szansa Siemianice - Garbarnia Kępice


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE