ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Eko-Prod Szemud 22 54 17 3 2 57 - 12
2. Sokół Bożepole Wielkie 22 48 15 3 4 40 - 14
3. Orkan II Rumia 22 44 13 5 4 50 - 20
4. Orzeł Choczewo 22 38 11 5 6 35 - 24
5. MKS Władysławowo 22 36 11 3 8 41 - 29
6. Orkan Gdynia 22 32 9 5 8 30 - 35
7. Zatoka Puck 22 29 8 5 9 24 - 37
8. Korona Żelistrzewo 22 22 6 4 12 34 - 43
9. OKS Janowo 22 22 6 4 12 26 - 41
10. Relaks Mechowo 22 19 4 7 11 27 - 52
11. Pidrina Gdynia 22 18 4 6 12 34 - 48
12. Kaszuby II Połchowo 22 7 1 4 17 17 - 60
Ostatni komentarz dodał OKS 12.06.2006, 12:46:28



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orzeł Choczewo 3 - 1 Zatoka Puck 28 sierpnia 2005 - 16:00
2. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 Pidrina Gdynia 28 sierpnia 2005 - 12:30
3. Eko-Prod Szemud 3 - 2 MKS Władysławowo 28 sierpnia 2005 - 16:00
4. Orkan Gdynia 1 - 1 Relaks Mechowo 27 sierpnia 2005 - 11:00
5. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Kaszuby II Połchowo 27 sierpnia 2005 - 17:00
6. Orkan II Rumia 6 - 1 OKS Janowo 28 sierpnia 2005 - 11:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Zatoka Puck 2 - 0 OKS Janowo 3 września 2005 - 17:00
8. Kaszuby II Połchowo 0 - 1 Orkan II Rumia 4 września 2005 - 11:00
9. Relaks Mechowo 2 - 2 Korona Żelistrzewo 4 września 2005 - 13:00
10. MKS Władysławowo 1 - 1 Orkan Gdynia 3 września 2005 - 15:00
11. Pidrina Gdynia 0 - 3 Eko-Prod Szemud 3 września 2005 - 17:00
12. Orzeł Choczewo 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 3 września 2005 - 16:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Zatoka Puck 11 września 2005 - 12:30
14. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Orzeł Choczewo 11 września 2005 - 15:00
15. Orkan Gdynia 3 - 1 Pidrina Gdynia 10 września 2005 - 11:00
16. Korona Żelistrzewo 0 - 4 MKS Władysławowo 11 września 2005 - 11:00
17. Orkan II Rumia 1 - 2 Relaks Mechowo 11 września 2005 - 14:00
18. OKS Janowo 1 - 2 Kaszuby II Połchowo 11 września 2005 - 12:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zatoka Puck 4 - 0 Kaszuby II Połchowo 17 września 2005 - 17:00
20. Relaks Mechowo 0 - 1 OKS Janowo 18 września 2005 - 13:00
21. MKS Władysławowo 1 - 4 Orkan II Rumia 17 września 2005 - 15:00
22. Pidrina Gdynia 3 - 4 Korona Żelistrzewo 17 września 2005 - 17:00
23. Orzeł Choczewo 3 - 0 Orkan Gdynia 17 września 2005 - 16:00
24. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Eko-Prod Szemud 18 września 2005 - 12:30
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Eko-Prod Szemud 7 - 1 Zatoka Puck 25 września 2005 - 15:00
26. Orkan Gdynia 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 24 września 2005 - 11:00
27. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Orzeł Choczewo 25 września 2005 - 11:00
28. Orkan II Rumia 4 - 1 Pidrina Gdynia 25 września 2005 - 14:00
29. OKS Janowo 3 - 4 MKS Władysławowo 25 września 2005 - 12:00
30. Kaszuby II Połchowo 2 - 2 Relaks Mechowo 25 września 2005 - 11:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Zatoka Puck 2 - 0 Relaks Mechowo 1 października 2005 - 16:00
32. MKS Władysławowo 2 - 0 Kaszuby II Połchowo 1 października 2005 - 15:00
33. Pidrina Gdynia 2 - 2 OKS Janowo 1 października 2005 - 16:00
34. Orzeł Choczewo 0 - 1 Orkan II Rumia 11 listopada 2005 - 12:00
przełożony
35. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 Korona Żelistrzewo 2 października 2005 - 12:30
36. Eko-Prod Szemud 1 - 0 Orkan Gdynia 2 października 2005 - 14:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orkan Gdynia 1 - 0 Zatoka Puck 8 października 2005 - 11:00
38. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Eko-Prod Szemud 9 października 2005 - 11:00
39. Orkan II Rumia 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 9 października 2005 - 14:00
40. OKS Janowo 1 - 2 Orzeł Choczewo 8 października 2005 - 15:00
41. Kaszuby II Połchowo 2 - 2 Pidrina Gdynia 9 października 2005 - 11:00
42. Relaks Mechowo 1 - 0 MKS Władysławowo 9 października 2005 - 13:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Zatoka Puck 0 - 0 MKS Władysławowo 15 października 2005 - 14:00
44. Pidrina Gdynia 4 - 1 Relaks Mechowo 15 października 2005 - 15:00
45. Orzeł Choczewo 4 - 2 Kaszuby II Połchowo 15 października 2005 - 15:00
46. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 OKS Janowo 16 października 2005 - 12:30
47. Eko-Prod Szemud 0 - 0 Orkan II Rumia 15 października 2005 - 15:00
48. Orkan Gdynia 1 - 0 Korona Żelistrzewo 15 października 2005 - 11:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Zatoka Puck 23 października 2005 - 11:00
50. Orkan II Rumia 1 - 1 Orkan Gdynia 23 października 2005 - 14:00
51. OKS Janowo 0 - 2 Eko-Prod Szemud 22 października 2005 - 14:00
52. Kaszuby II Połchowo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 23 października 2005 - 11:00
53. Relaks Mechowo 1 - 1 Orzeł Choczewo 23 października 2005 - 13:00
54. MKS Władysławowo 3 - 1 Pidrina Gdynia 23 października 2005 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Zatoka Puck 1 - 0 Pidrina Gdynia 29 października 2005 - 14:00
56. Orzeł Choczewo 3 - 0 MKS Władysławowo 29 października 2005 - 14:00
57. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0 Relaks Mechowo 30 października 2005 - 12:30
58. Eko-Prod Szemud 3 - 1 Kaszuby II Połchowo 30 października 2005 - 11:00
59. Orkan Gdynia 3 - 1 OKS Janowo 29 października 2005 - 11:00
60. Korona Żelistrzewo 0 - 4 Orkan II Rumia 30 października 2005 - 11:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orkan II Rumia 4 - 0 Zatoka Puck 6 listopada 2005 - 11:00
62. OKS Janowo 0 - 0 Korona Żelistrzewo 6 listopada 2005 - 12:00
63. Kaszuby II Połchowo 0 - 1 Orkan Gdynia 5 listopada 2005 - 13:00
64. Relaks Mechowo 0 - 5 Eko-Prod Szemud 6 listopada 2005 - 13:00
65. MKS Władysławowo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 5 listopada 2005 - 14:00
66. Pidrina Gdynia 0 - 1 Orzeł Choczewo 6 listopada 2005 - 13:00
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
67. Zatoka Puck 0 - 0 Orzeł Choczewo 9 kwietnia 2006 - 12:00
68. Pidrina Gdynia 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 8 kwietnia 2006 - 17:00
69. MKS Władysławowo 0 - 2 Eko-Prod Szemud 8 kwietnia 2006 - 15:00
70. Relaks Mechowo 2 - 3 Orkan Gdynia 9 kwietnia 2006 - 14:00
71. Kaszuby II Połchowo 1 - 2 Korona Żelistrzewo
72. OKS Janowo 1 - 3 Orkan II Rumia 8 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. OKS Janowo 0 - 2 Zatoka Puck 15 kwietnia 2006 - 16:00
74. Orkan II Rumia 8 - 0 Kaszuby II Połchowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
75. Korona Żelistrzewo 7 - 1 Relaks Mechowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
76. Orkan Gdynia 1 - 3 MKS Władysławowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
77. Eko-Prod Szemud 3 - 2 Pidrina Gdynia 15 kwietnia 2006 - 13:00
78. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Orzeł Choczewo 15 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
79. Zatoka Puck 0 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 23 kwietnia 2006 - 12:00
80. Orzeł Choczewo 1 - 2 Eko-Prod Szemud 23 kwietnia 2006 - 17:00
81. Pidrina Gdynia 2 - 3 Orkan Gdynia 22 kwietnia 2006 - 17:00
82. MKS Władysławowo 3 - 0 Korona Żelistrzewo 22 kwietnia 2006 - 15:00
83. Relaks Mechowo 0 - 1 Orkan II Rumia 23 kwietnia 2006 - 14:00
84. Kaszuby II Połchowo 1 - 1 OKS Janowo 23 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
85. Kaszuby II Połchowo 0 - 1 Zatoka Puck 30 kwietnia 2006 - 11:00
86. OKS Janowo 4 - 1 Relaks Mechowo 29 kwietnia 2006 - 16:00
87. Orkan II Rumia 2 - 1 MKS Władysławowo 30 kwietnia 2006 - 14:00
88. Korona Żelistrzewo 2 - 2 Pidrina Gdynia 30 kwietnia 2006 - 16:00
89. Orkan Gdynia 2 - 3 Orzeł Choczewo 29 kwietnia 2006 - 11:00
90. Eko-Prod Szemud 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 30 kwietnia 2006 - 12:00
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Zatoka Puck 0 - 2 Eko-Prod Szemud 3 maja 2006 - 14:00
92. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Orkan Gdynia 3 maja 2006 - 12:30
93. Orzeł Choczewo 4 - 0 Korona Żelistrzewo 3 maja 2006 - 17:00
94. Pidrina Gdynia 3 - 2 Orkan II Rumia 3 maja 2006 - 17:00
95. MKS Władysławowo 3 - 0 OKS Janowo 3 maja 2006 - 15:00
96. Relaks Mechowo 4 - 1 Kaszuby II Połchowo 3 maja 2006 - 17:00
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. Relaks Mechowo 2 - 2 Zatoka Puck 7 maja 2006 - 13:00
98. Kaszuby II Połchowo 1 - 1 MKS Władysławowo 7 maja 2006 - 13:00
99. OKS Janowo 2 - 2 Pidrina Gdynia 6 maja 2006 - 16:00
100. Orkan II Rumia 2 - 0 Orzeł Choczewo 7 maja 2006 - 14:00
101. Korona Żelistrzewo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 6 maja 2006 - 16:00
102. Orkan Gdynia 1 - 7 Eko-Prod Szemud 6 maja 2006 - 11:00
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
103. Zatoka Puck 3 - 1 Orkan Gdynia 14 maja 2006 - 13:00
104. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Korona Żelistrzewo 14 maja 2006 - 12:00
105. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 Orkan II Rumia 13 maja 2006 - 17:00
106. Orzeł Choczewo 2 - 1 OKS Janowo 13 maja 2006 - 16:00
107. Pidrina Gdynia 4 - 2 Kaszuby II Połchowo 13 maja 2006 - 17:00
108. MKS Władysławowo 5 - 3 Relaks Mechowo 13 maja 2006 - 15:00
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
109. MKS Władysławowo 2 - 0 Zatoka Puck 20 maja 2006 - 15:00
110. Relaks Mechowo 1 - 1 Pidrina Gdynia 21 maja 2006 - 13:00
111. Kaszuby II Połchowo 0 - 3 Orzeł Choczewo 20 maja 2006 - 17:00
vo - udział nieuprawnionego zawodnika
112. OKS Janowo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 20 maja 2006 - 16:00
113. Orkan II Rumia 0 - 0 Eko-Prod Szemud 21 maja 2006 - 14:00
114. Korona Żelistrzewo 0 - 2 Orkan Gdynia 21 maja 2006 - 16:00
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
115. Zatoka Puck 0 - 5 Korona Żelistrzewo 28 maja 2006 - 13:00
116. Orkan Gdynia 0 - 0 Orkan II Rumia 27 maja 2006 - 11:00
117. Eko-Prod Szemud 0 - 1 OKS Janowo 28 maja 2006 - 12:00
118. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Kaszuby II Połchowo 27 maja 2006 - 17:00
119. Orzeł Choczewo 1 - 1 Relaks Mechowo 27 maja 2006 - 16:00
120. Pidrina Gdynia 0 - 4 MKS Władysławowo 27 maja 2006 - 17:00
Kolejka 21 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
121. Pidrina Gdynia 3 - 1 Zatoka Puck 3 czerwca 2006 - 11:00
122. MKS Władysławowo 2 - 1 Orzeł Choczewo 3 czerwca 2006 - 11:00
123. Relaks Mechowo 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 3 czerwca 2006 - 11:00
124. Kaszuby II Połchowo 1 - 6 Eko-Prod Szemud 3 czerwca 2006 - 11:00
125. OKS Janowo 2 - 1 Orkan Gdynia 3 czerwca 2006 - 11:00
126. Orkan II Rumia 2 - 5 Korona Żelistrzewo 3 czerwca 2006 - 11:00
Kolejka 22 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Zatoka Puck 1 - 1 Orkan II Rumia 10 czerwca 2006 - 11:00
128. Korona Żelistrzewo 1 - 2 OKS Janowo 10 czerwca 2006 - 11:00
129. Orkan Gdynia 3 - 0 Kaszuby II Połchowo 10 czerwca 2006 - 11:00
vo - goście nie dojechali
130. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Relaks Mechowo 10 czerwca 2006 - 11:00
131. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 MKS Władysławowo 10 czerwca 2006 - 11:00
132. Orzeł Choczewo 0 - 0 Pidrina Gdynia 10 czerwca 2006 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE