Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
12 września 2018
12.09 - 17:00 |
Sporting Leźno |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
26 sierpnia 2018
26.08 - 10:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
13 września 2018
13.09 - 17:00 |
Salos Brusy |
6 - 0 |
Brda Rytel |
25 sierpnia 2018
25.08 - 14:00 |
Pauza: Jaguar III Gdańsk, Wda Lipusz, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Salos Brusy |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 8 |
Sporting Leźno |
2 września 2018
2.09 - 12:00 |
Wda Lipusz |
5 - 2 |
Szargan Somonino |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Pauza: Brda Rytel, Jaguar III Gdańsk, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sporting Leźno |
6 - 3 |
Wda Lipusz |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 3 |
GKS Przodkowo |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Salos Brusy |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
Jaguar III Gdańsk |
7 - 4 |
Brda Rytel |
9 września 2018
9.09 - 18:30 |
Pauza: FC Gowidlino, Szargan Somonino, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Jaguar III Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 2 |
Salos Brusy |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Szargan Somonino |
0 - 5 |
Sporting Leźno |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, Brda Rytel, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Szargan Somonino |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Salos Brusy |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
Jaguar III Gdańsk |
0 - 4 |
GKS Sierakowice |
23 września 2018
23.09 - 10:00 |
Brda Rytel |
1 - 7 |
FC Gowidlino |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, Sporting Leźno, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
14 - 0 |
Brda Rytel |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Jaguar III Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 8 |
Salos Brusy |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Pauza: Wda Lipusz, FC Gowidlino, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Brusy |
0 - 1 |
Sporting Leźno |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
Jaguar III Gdańsk |
2 - 3 |
Wda Lipusz |
6 października 2018
6.10 - 17:30 |
Brda Rytel |
0 - 8 |
GKS Przodkowo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Pauza: Szargan Somonino, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Wda Lipusz |
10 - 0 |
Brda Rytel |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 7 |
Jaguar III Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Salos Brusy |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pauza: Sporting Leźno, GKS Sierakowice, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar III Gdańsk |
1 - 5 |
Sporting Leźno |
20 października 2018
20.10 - 17:00 |
Brda Rytel |
2 - 3 |
Szargan Somonino |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
7 - 0 |
GKS Przodkowo |
20 października 2018
20.10 - 10:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, Salos Brusy, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
0 - 5 |
GKS Sierakowice |
28 października 2018
28.10 - 10:00 |
Szargan Somonino |
1 - 4 |
FC Gowidlino |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Sporting Leźno |
8 - 0 |
Brda Rytel |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Jaguar III Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Pauza: Salos Brusy, GKS Przodkowo, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar III Gdańsk |
0 - 4 |
Salos Brusy |
3 listopada 2018
3.11 - 14:30 |
Brda Rytel |
1 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Sporting Leźno |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
7 - 0 |
Szargan Somonino |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Szargan Somonino |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 6 |
Sporting Leźno |
23 marca 2019
23.03 - 10:30 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
29 maja 2019
29.05 - 17:00 |
Brda Rytel |
2 - 3 |
Salos Brusy |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Pauza: Jaguar III Gdańsk, Wda Lipusz, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Brusy |
0 - 5 |
FC Gowidlino |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Sporting Leźno |
4 - 0 |
GKS Przodkowo |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Szargan Somonino |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
vo, na boisku 1:4 |
Pauza: Brda Rytel, Jaguar III Gdańsk, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
0 - 5 |
Sporting Leźno |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
5 - 1 |
Salos Brusy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Brda Rytel |
0 - 7 |
Jaguar III Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Pauza: FC Gowidlino, Szargan Somonino, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar III Gdańsk |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Salos Brusy |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Sporting Leźno |
10 - 0 |
Szargan Somonino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, Brda Rytel, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
0 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
8 maja 2019
8.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
7 - 0 |
Salos Brusy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Jaguar III Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
FC Gowidlino |
10 - 1 |
Brda Rytel |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, Sporting Leźno, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 7 |
GKS Sierakowice |
4 maja 2019
4.05 - 10:30 |
Jaguar III Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Salos Brusy |
6 - 0 |
Szargan Somonino |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 4 |
Sporting Leźno |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Pauza: Wda Lipusz, FC Gowidlino, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sporting Leźno |
9 - 2 |
Salos Brusy |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Wda Lipusz |
7 - 0 |
Jaguar III Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Brda Rytel |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: Szargan Somonino, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
8 - 0 |
GKS Przodkowo |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Brda Rytel |
2 - 8 |
Wda Lipusz |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Jaguar III Gdańsk |
5 - 2 |
Szargan Somonino |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Salos Brusy |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pauza: Sporting Leźno, GKS Sierakowice, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sporting Leźno |
1 - 0 |
Jaguar III Gdańsk |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Szargan Somonino |
4 - 1 |
Brda Rytel |
29 maja 2019
29.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
GKS Przodkowo |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
25 maja 2019
25.05 - 10:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, Salos Brusy, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 1 |
Szargan Somonino |
2 czerwca 2019
2.06 - 17:00 |
Brda Rytel |
0 - 8 |
Sporting Leźno |
31 maja 2019
31.05 - 18:00 |
Jaguar III Gdańsk |
0 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
2 czerwca 2019
2.06 - 17:00 |
Pauza: Salos Brusy, GKS Przodkowo, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Brusy |
4 - 0 |
Jaguar III Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 1 |
Brda Rytel |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Sporting Leźno |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
|