PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sporting Leźno 13 33 11 0 2 61 - 9
2. FC Gowidlino 11 30 10 0 1 33 - 6
3. GKS Sierakowice 12 25 8 1 3 52 - 13
4. Salos Brusy 13 16 5 1 7 28 - 23 3 6 2 0 1 8 - 4
5. GKS Przodkowo 13 16 4 4 5 24 - 33 3 4 1 1 1 5 - 5
6. Jaguar III Gdańsk 11 16 5 1 5 31 - 26 2 1 0 1 1 1 - 5
7. Wda Lipusz 12 15 4 3 5 28 - 31
8. Santana Wielki Klincz 12 14 3 5 4 16 - 21
9. Szargan Somonino 12 7 2 1 9 12 - 55
10. Brda Rytel 11 0 0 0 11 10 - 78




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GKS Przodkowo 2 - 1 Szargan Somonino
3. GKS Sierakowice 1 - 6 Sporting Leźno
4. FC Gowidlino - Santana Wielki Klincz 29 maja 2019 - 17:00
5. Brda Rytel 2 - 3 Salos Brusy
Pauza: Jaguar III Gdańsk, Wda Lipusz,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Salos Brusy 0 - 5 FC Gowidlino
10. Santana Wielki Klincz 2 - 2 GKS Sierakowice
11. Sporting Leźno 4 - 0 GKS Przodkowo
12. Szargan Somonino 3 - 0 Wda Lipusz
vo, na boisku 1:4
Pauza: Brda Rytel, Jaguar III Gdańsk,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Wda Lipusz 0 - 5 Sporting Leźno
15. GKS Przodkowo 0 - 0 Santana Wielki Klincz
16. GKS Sierakowice 5 - 1 Salos Brusy
18. Brda Rytel 0 - 7 Jaguar III Gdańsk
Pauza: FC Gowidlino, Szargan Somonino,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Jaguar III Gdańsk 3 - 2 FC Gowidlino
22. Salos Brusy 2 - 1 GKS Przodkowo
23. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Wda Lipusz
24. Sporting Leźno 10 - 0 Szargan Somonino
Pauza: GKS Sierakowice, Brda Rytel,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Szargan Somonino - Santana Wielki Klincz
27. Wda Lipusz - Salos Brusy
29. GKS Sierakowice - Jaguar III Gdańsk
30. FC Gowidlino - Brda Rytel
Pauza: GKS Przodkowo, Sporting Leźno,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Brda Rytel - GKS Sierakowice
33. Jaguar III Gdańsk - GKS Przodkowo
35. Salos Brusy - Szargan Somonino
36. Santana Wielki Klincz - Sporting Leźno
Pauza: Wda Lipusz, FC Gowidlino,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Sporting Leźno - Salos Brusy
40. Wda Lipusz - Jaguar III Gdańsk
41. GKS Przodkowo - Brda Rytel
42. GKS Sierakowice - FC Gowidlino
Pauza: Szargan Somonino, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. FC Gowidlino - GKS Przodkowo
45. Brda Rytel - Wda Lipusz
46. Jaguar III Gdańsk - Szargan Somonino
48. Salos Brusy - Santana Wielki Klincz
Pauza: Sporting Leźno, GKS Sierakowice,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Sporting Leźno - Jaguar III Gdańsk
52. Szargan Somonino - Brda Rytel
53. Wda Lipusz - FC Gowidlino
54. GKS Przodkowo - GKS Sierakowice
Pauza: Santana Wielki Klincz, Salos Brusy,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Sierakowice - Wda Lipusz
57. FC Gowidlino - Szargan Somonino
58. Brda Rytel - Sporting Leźno
59. Jaguar III Gdańsk - Santana Wielki Klincz
Pauza: Salos Brusy, GKS Przodkowo,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Salos Brusy - Jaguar III Gdańsk
63. Santana Wielki Klincz - Brda Rytel
64. Sporting Leźno - FC Gowidlino
65. Szargan Somonino - GKS Sierakowice
66. Wda Lipusz - GKS Przodkowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE