ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. FC Gowidlino 9 27 9 0 0 26 - 3
2. Sporting Leźno 9 21 7 0 2 36 - 8 1 3 1 0 0 2 - 0
3. GKS Sierakowice 9 21 7 0 2 44 - 4 1 0 0 0 1 0 - 2
4. Wda Lipusz 9 12 3 3 3 26 - 22 2 2 0 2 0 3 - 3
5. Santana Wielki Klincz 9 12 3 3 3 13 - 17 2 2 0 2 0 4 - 4
6. GKS Przodkowo 9 12 3 3 3 21 - 26 2 2 0 2 0 5 - 5
7. Salos Brusy 9 10 3 1 5 22 - 10 1 3 1 0 0 4 - 0
8. Jaguar III Gdańsk 9 10 3 1 5 21 - 24 1 0 0 0 1 0 - 4
9. Szargan Somonino 9 4 1 1 7 8 - 43
10. Brda Rytel 9 0 0 0 9 8 - 68




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GKS Przodkowo - Szargan Somonino
3. GKS Sierakowice - Sporting Leźno
4. FC Gowidlino - Santana Wielki Klincz
5. Brda Rytel - Salos Brusy
Pauza: Jaguar III Gdańsk, Wda Lipusz,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Salos Brusy - FC Gowidlino
10. Santana Wielki Klincz - GKS Sierakowice
11. Sporting Leźno - GKS Przodkowo
12. Szargan Somonino - Wda Lipusz
Pauza: Brda Rytel, Jaguar III Gdańsk,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Wda Lipusz - Sporting Leźno
15. GKS Przodkowo - Santana Wielki Klincz
16. GKS Sierakowice - Salos Brusy
18. Brda Rytel - Jaguar III Gdańsk
Pauza: FC Gowidlino, Szargan Somonino,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Jaguar III Gdańsk - FC Gowidlino
22. Salos Brusy - GKS Przodkowo
23. Santana Wielki Klincz - Wda Lipusz
24. Sporting Leźno - Szargan Somonino
Pauza: GKS Sierakowice, Brda Rytel,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Szargan Somonino - Santana Wielki Klincz
27. Wda Lipusz - Salos Brusy
29. GKS Sierakowice - Jaguar III Gdańsk
30. FC Gowidlino - Brda Rytel
Pauza: GKS Przodkowo, Sporting Leźno,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Brda Rytel - GKS Sierakowice
33. Jaguar III Gdańsk - GKS Przodkowo
35. Salos Brusy - Szargan Somonino
36. Santana Wielki Klincz - Sporting Leźno
Pauza: Wda Lipusz, FC Gowidlino,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Sporting Leźno - Salos Brusy
40. Wda Lipusz - Jaguar III Gdańsk
41. GKS Przodkowo - Brda Rytel
42. GKS Sierakowice - FC Gowidlino
Pauza: Szargan Somonino, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. FC Gowidlino - GKS Przodkowo
45. Brda Rytel - Wda Lipusz
46. Jaguar III Gdańsk - Szargan Somonino
48. Salos Brusy - Santana Wielki Klincz
Pauza: Sporting Leźno, GKS Sierakowice,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Sporting Leźno - Jaguar III Gdańsk
52. Szargan Somonino - Brda Rytel
53. Wda Lipusz - FC Gowidlino
54. GKS Przodkowo - GKS Sierakowice
Pauza: Santana Wielki Klincz, Salos Brusy,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Sierakowice - Wda Lipusz
57. FC Gowidlino - Szargan Somonino
58. Brda Rytel - Sporting Leźno
59. Jaguar III Gdańsk - Santana Wielki Klincz
Pauza: Salos Brusy, GKS Przodkowo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Salos Brusy - Jaguar III Gdańsk
63. Santana Wielki Klincz - Brda Rytel
64. Sporting Leźno - FC Gowidlino
65. Szargan Somonino - GKS Sierakowice
66. Wda Lipusz - GKS Przodkowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE