Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
25 sierpnia 2018
25.08 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia AP |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:30 |
Piki Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 września 2018
6.09 - 18:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
11 września 2018
11.09 - 17:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 11 |
Sztorm II Mosty |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
5 - 0 |
Sztorm II Mosty |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Morena Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Piki Gdańsk |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
13 września 2018
13.09 - 18:00 |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
|
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
8 września 2018
8.09 - 12:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
9 września 2018
9.09 - 17:00 |
Sztorm II Mosty |
5 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Pauza: Piki Gdańsk, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
8 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
8 - 1 |
Sztorm II Mosty |
16 września 2018
16.09 - 11:30 |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
16 września 2018
16.09 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 1 |
Piki Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 12:30 |
Polonia Gdańsk |
2 - 5 |
Portowiec Gdańsk |
|
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
27 września 2018
27.09 - 17:50 |
Piki Gdańsk |
7 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 9 |
Gryf Wejherowo |
22 września 2018
22.09 - 14:30 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
5 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
10 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 października 2018
1.10 - 18:30 |
Morena Gdańsk |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Piki Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 13:30 |
Pauza: Sztorm II Mosty, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piki Gdańsk |
2 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
7 października 2018
7.10 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 12:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Sztorm II Mosty |
0 - 7 |
Jaguar II Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
7 października 2018
7.10 - 12:30 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk |
10 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 12:30 |
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
Sztorm II Mosty |
|
Portowiec Gdańsk |
10 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
13 października 2018
13.10 - 13:30 |
Piki Gdańsk |
0 - 0 |
Morena Gdańsk |
14 października 2018
14.10 - 10:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
0 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
20 października 2018
20.10 - 12:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Piki Gdańsk |
21 października 2018
21.10 - 16:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
Piki Gdańsk |
10 - 0 |
Sztorm II Mosty |
28 października 2018
28.10 - 10:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
28 października 2018
28.10 - 15:30 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
4 listopada 2018
4.11 - 14:30 |
Sztorm II Mosty |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 3 |
Piki Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 14:30 |
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
10 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
24 marca 2019
24.03 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Piki Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 12:30 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 09:00 |
Sztorm II Mosty |
7 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
24 marca 2019
24.03 - 15:30 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Mosty |
1 - 8 |
GOSRiT II Luzino |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
29 marca 2019
29.03 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 9 |
Gryf Wejherowo |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 2 |
Piki Gdańsk |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Jaguar II Gdańsk |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 12:30 |
Bałtyk II Gdynia AP |
5 - 1 |
Morena Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 1 |
Sztorm II Mosty |
6 kwietnia 2019
6.04 - 12:30 |
Pauza: Piki Gdańsk, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
0 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 10 |
Gryf Wejherowo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 16:30 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
14 kwietnia 2019
14.04 - 18:00 |
Piki Gdańsk |
7 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 10:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
4 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Piki Gdańsk |
|
Jaguar II Gdańsk |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 - 1 |
Sztorm II Mosty |
27 kwietnia 2019
27.04 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 12:30 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
5 maja 2019
5.05 - 16:30 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 18 |
Jaguar II Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 18:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Piki Gdańsk |
3 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
4 maja 2019
4.05 - 10:00 |
Pauza: Sztorm II Mosty, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 3 |
Piki Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Jaguar II Gdańsk |
7 - 2 |
Sztorm II Mosty |
11 maja 2019
11.05 - 12:30 |
Bałtyk II Gdynia AP |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
11 maja 2019
11.05 - 19:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
19 maja 2019
19.05 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Sztorm II Mosty |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Portowiec Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Piki Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 12:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
25 maja 2019
25.05 - 13:00 |
Piki Gdańsk |
22 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 10:00 |
Portowiec Gdańsk |
4 - 0 |
Sztorm II Mosty |
25 maja 2019
25.05 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
Jaguar II Gdańsk |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
3 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:30 |
Sztorm II Mosty |
2 - 11 |
Piki Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 18:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Morena Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 17:00 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Sztorm II Mosty |
9 czerwca 2019
9.06 - 18:00 |
Piki Gdańsk |
6 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 10:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:30 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
|
Pauza: Jaguar II Gdańsk, . |
|