Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT II Luzino 20 49 15 4 1 71 - 12
2. Gryf Wejherowo 20 46 14 4 2 80 - 23
3. Jaguar II Gdańsk 20 40 12 4 4 95 - 27
4. Piki Gdańsk 20 39 11 6 3 87 - 31
5. Bałtyk II Gdynia AP 20 34 11 1 8 57 - 39
6. Morena Gdańsk 20 32 9 5 6 31 - 31
7. Portowiec Gdańsk 20 30 9 3 8 51 - 47
8. Gedania II Gdańsk 20 23 6 5 9 51 - 69
9. Sztorm II Mosty 20 10 3 1 16 35 - 104
10. GTS II Pruszcz Gdański 20 4 1 1 18 9 - 131
11. Polonia Gdańsk (*) 20 6 2 0 18 13 - 66
* Polonia Gdańsk wycofała sie po rundzie jesiennej


 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 1 - 1 GOSRiT II Luzino 25 sierpnia 2018 - 13:00
Portowiec Gdańsk 1 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 26 sierpnia 2018 - 13:30
Piki Gdańsk 0 - 1 Gryf Wejherowo 6 września 2018 - 18:00
Morena Gdańsk 2 - 0 Gedania II Gdańsk 11 września 2018 - 17:00
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 11 Sztorm II Mosty 26 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 5 - 0 Sztorm II Mosty 1 września 2018 - 15:00
Gedania II Gdańsk 7 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 5 września 2018 - 17:00
Gryf Wejherowo 4 - 0 Morena Gdańsk 1 września 2018 - 11:00
Piki Gdańsk 3 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 13 września 2018 - 18:00
Jaguar II Gdańsk 6 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 0 - 6 GOSRiT II Luzino
Portowiec Gdańsk 3 - 2 Jaguar II Gdańsk 8 września 2018 - 14:00
Morena Gdańsk 2 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 8 września 2018 - 12:00
GTS II Pruszcz Gdański 1 - 5 Gryf Wejherowo 9 września 2018 - 17:00
Sztorm II Mosty 5 - 5 Gedania II Gdańsk 8 września 2018 - 17:00
Pauza: Piki Gdańsk,
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 8 - 0 Gedania II Gdańsk 15 września 2018 - 11:00
Gryf Wejherowo 8 - 1 Sztorm II Mosty 16 września 2018 - 11:30
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 16 września 2018 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 6 - 1 Piki Gdańsk 15 września 2018 - 12:30
Polonia Gdańsk 2 - 5 Portowiec Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 0 - 2 GOSRiT II Luzino 27 września 2018 - 17:50
Piki Gdańsk 7 - 0 Polonia Gdańsk
Morena Gdańsk 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 22 września 2018 - 12:00
Sztorm II Mosty 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 23 września 2018 - 11:00
Gedania II Gdańsk 0 - 9 Gryf Wejherowo 22 września 2018 - 14:30
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 4 - 0 Gryf Wejherowo 29 września 2018 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 5 - 3 Gedania II Gdańsk 29 września 2018 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 10 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 1 października 2018 - 18:30
Morena Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
Portowiec Gdańsk 1 - 1 Piki Gdańsk 29 września 2018 - 13:30
Pauza: Sztorm II Mosty,
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 2 - 1 GOSRiT II Luzino 7 października 2018 - 12:00
Morena Gdańsk 1 - 1 Portowiec Gdańsk 6 października 2018 - 12:00
GTS II Pruszcz Gdański 1 - 2 Polonia Gdańsk
Sztorm II Mosty 0 - 7 Jaguar II Gdańsk 6 października 2018 - 13:00
Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 7 października 2018 - 12:30
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 13 października 2018 - 13:00
Jaguar II Gdańsk 10 - 1 Gedania II Gdańsk 13 października 2018 - 12:30
Polonia Gdańsk 4 - 0 Sztorm II Mosty
Portowiec Gdańsk 10 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 13 października 2018 - 13:30
Piki Gdańsk 0 - 0 Morena Gdańsk 14 października 2018 - 10:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 0 - 2 GOSRiT II Luzino 20 października 2018 - 12:00
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 0 Piki Gdańsk 21 października 2018 - 16:00
Sztorm II Mosty 0 - 2 Portowiec Gdańsk 20 października 2018 - 11:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk
Gryf Wejherowo 1 - 1 Jaguar II Gdańsk 20 października 2018 - 11:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 6 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 28 października 2018 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 4 Gryf Wejherowo
Portowiec Gdańsk 2 - 2 Gedania II Gdańsk 27 października 2018 - 13:30
Piki Gdańsk 10 - 0 Sztorm II Mosty 28 października 2018 - 10:00
Morena Gdańsk 3 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 28 października 2018 - 15:30
vo, goście nie przyjechali
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 5 GOSRiT II Luzino 4 listopada 2018 - 14:30
Sztorm II Mosty 0 - 2 Morena Gdańsk 4 listopada 2018 - 13:00
Gedania II Gdańsk 3 - 3 Piki Gdańsk 4 listopada 2018 - 14:30
Gryf Wejherowo 5 - 1 Portowiec Gdańsk 4 listopada 2018 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 3 - 2 Polonia Gdańsk
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 23 marca 2019 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 10 - 2 Portowiec Gdańsk 24 marca 2019 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Piki Gdańsk 23 marca 2019 - 12:30
Gedania II Gdańsk 1 - 1 Morena Gdańsk 23 marca 2019 - 09:00
Sztorm II Mosty 7 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 24 marca 2019 - 15:30
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Mosty 1 - 8 GOSRiT II Luzino 31 marca 2019 - 14:00
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 6 Gedania II Gdańsk 29 marca 2019 - 17:00
Morena Gdańsk 0 - 9 Gryf Wejherowo 31 marca 2019 - 14:00
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 2 Piki Gdańsk 31 marca 2019 - 13:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Jaguar II Gdańsk
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Polonia Gdańsk
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Portowiec Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 12:30
Bałtyk II Gdynia AP 5 - 1 Morena Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 13:00
Gryf Wejherowo 6 - 2 GTS II Pruszcz Gdański 7 kwietnia 2019 - 14:00
Gedania II Gdańsk 6 - 1 Sztorm II Mosty 6 kwietnia 2019 - 12:30
Pauza: Piki Gdańsk,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 0 - 5 GOSRiT II Luzino 13 kwietnia 2019 - 11:00
Sztorm II Mosty 0 - 10 Gryf Wejherowo 14 kwietnia 2019 - 16:30
GTS II Pruszcz Gdański 1 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 14 kwietnia 2019 - 18:00
Piki Gdańsk 7 - 2 Jaguar II Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 10:00
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 4 - 1 Portowiec Gdańsk 27 kwietnia 2019 - 11:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk
Jaguar II Gdańsk 1 - 1 Morena Gdańsk 27 kwietnia 2019 - 09:00
Bałtyk II Gdynia AP 9 - 1 Sztorm II Mosty 27 kwietnia 2019 - 19:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 Gedania II Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 12:30
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 2 - 2 GOSRiT II Luzino 4 maja 2019 - 13:00
Gedania II Gdańsk 3 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 5 maja 2019 - 16:30
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 18 Jaguar II Gdańsk 5 maja 2019 - 18:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
Piki Gdańsk 3 - 1 Portowiec Gdańsk 4 maja 2019 - 10:00
Pauza: Sztorm II Mosty,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 3 Piki Gdańsk 12 maja 2019 - 11:00
Portowiec Gdańsk 2 - 1 Morena Gdańsk 11 maja 2019 - 12:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 GTS II Pruszcz Gdański
Jaguar II Gdańsk 7 - 2 Sztorm II Mosty 11 maja 2019 - 12:30
Bałtyk II Gdynia AP 4 - 1 Gryf Wejherowo 11 maja 2019 - 19:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 3 GOSRiT II Luzino 19 maja 2019 - 17:00
Gedania II Gdańsk 1 - 3 Jaguar II Gdańsk 18 maja 2019 - 11:00
Sztorm II Mosty 3 - 0 Polonia Gdańsk
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 7 Portowiec Gdańsk 19 maja 2019 - 18:00
Morena Gdańsk 1 - 2 Piki Gdańsk 18 maja 2019 - 12:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 1 - 1 Morena Gdańsk 25 maja 2019 - 13:00
Piki Gdańsk 22 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 25 maja 2019 - 10:00
Portowiec Gdańsk 4 - 0 Sztorm II Mosty 25 maja 2019 - 12:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk
Jaguar II Gdańsk 2 - 2 Gryf Wejherowo 26 maja 2019 - 14:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 4 Jaguar II Gdańsk 1 czerwca 2019 - 15:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Polonia Gdańsk
Gedania II Gdańsk 3 - 4 Portowiec Gdańsk 2 czerwca 2019 - 12:30
Sztorm II Mosty 2 - 11 Piki Gdańsk 2 czerwca 2019 - 18:00
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 6 Morena Gdańsk 2 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 8 czerwca 2019 - 13:00
Morena Gdańsk 2 - 1 Sztorm II Mosty 9 czerwca 2019 - 18:00
Piki Gdańsk 6 - 3 Gedania II Gdańsk 8 czerwca 2019 - 10:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 Gryf Wejherowo 8 czerwca 2019 - 11:30
Polonia Gdańsk 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP
Pauza: Jaguar II Gdańsk, .