MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Wejherowo 12 36 12 0 0 92 - 2
2. Zatoka Puck 13 31 10 1 2 54 - 13
3. Sztorm Mosty 13 28 9 1 3 57 - 17
4. AP Gdynia D±browa 13 26 8 2 3 41 - 19
5. Latarnik Choczewo 12 23 7 2 3 30 - 25
6. GOSRiT Luzino 13 21 6 3 4 31 - 28
7. Orkan Rumia MKS 13 19 6 1 6 31 - 27
8. Cisowa Gdynia 13 17 5 2 6 30 - 39
9. GKS Linia 13 16 5 1 7 27 - 54
10. KP Gdynia AP 12 12 4 0 8 20 - 22
11. Kaszubia Starzyno 13 8 2 2 9 20 - 45
12. Flota Gdynia 13 4 1 1 11 15 - 56
13. MKS Władysławowo 13 0 0 0 13 3 - 104




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GKS Linia 3 - 7 Sztorm Mosty
3. MKS Władysławowo 0 - 6 Kaszubia Starzyno
4. Orkan Rumia MKS 2 - 4 AP Gdynia D±browa
5. Flota Gdynia 0 - 1 GOSRiT Luzino
6. Zatoka Puck 4 - 1 Cisowa Gdynia
7. Gryf II Wejherowo - KP Gdynia AP
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KP Gdynia AP - Zatoka Puck
10. Cisowa Gdynia - Flota Gdynia
11. GOSRiT Luzino - Orkan Rumia MKS
12. AP Gdynia D±browa - MKS Władysławowo
13. Kaszubia Starzyno - GKS Linia
14. Sztorm Mosty - Latarnik Choczewo
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno
17. GKS Linia - AP Gdynia D±browa
18. MKS Władysławowo - GOSRiT Luzino
19. Orkan Rumia MKS - Cisowa Gdynia
20. Flota Gdynia - KP Gdynia AP
21. Zatoka Puck - Gryf II Wejherowo
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Gryf II Wejherowo - Flota Gdynia
24. KP Gdynia AP - Orkan Rumia MKS
25. Cisowa Gdynia - MKS Władysławowo
26. GOSRiT Luzino - GKS Linia
27. AP Gdynia D±browa - Latarnik Choczewo
28. Kaszubia Starzyno - Sztorm Mosty
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sztorm Mosty - AP Gdynia D±browa
31. Latarnik Choczewo - GOSRiT Luzino
32. GKS Linia - Cisowa Gdynia
33. MKS Władysławowo - KP Gdynia AP
34. Orkan Rumia MKS - Gryf II Wejherowo
35. Flota Gdynia - Zatoka Puck
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS
38. Gryf II Wejherowo - MKS Władysławowo
39. KP Gdynia AP - GKS Linia
40. Cisowa Gdynia - Latarnik Choczewo
41. GOSRiT Luzino - Sztorm Mosty
42. AP Gdynia D±browa - Kaszubia Starzyno
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Kaszubia Starzyno - GOSRiT Luzino
45. Sztorm Mosty - Cisowa Gdynia
46. Latarnik Choczewo - KP Gdynia AP
47. GKS Linia - Gryf II Wejherowo
48. MKS Władysławowo - Zatoka Puck
49. Orkan Rumia MKS - Flota Gdynia
Pauza: AP Gdynia D±browa,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Flota Gdynia - MKS Władysławowo
52. Zatoka Puck - GKS Linia
53. Gryf II Wejherowo - Latarnik Choczewo
54. KP Gdynia AP - Sztorm Mosty
55. Cisowa Gdynia - Kaszubia Starzyno
56. GOSRiT Luzino - AP Gdynia D±browa
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. AP Gdynia D±browa - Cisowa Gdynia
59. Kaszubia Starzyno - KP Gdynia AP
60. Sztorm Mosty - Gryf II Wejherowo
61. Latarnik Choczewo - Zatoka Puck
62. GKS Linia - Flota Gdynia
63. MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Orkan Rumia MKS - GKS Linia
66. Flota Gdynia - Latarnik Choczewo
67. Zatoka Puck - Sztorm Mosty
68. Gryf II Wejherowo - Kaszubia Starzyno
69. KP Gdynia AP - AP Gdynia D±browa
70. Cisowa Gdynia - GOSRiT Luzino
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP
73. AP Gdynia D±browa - Gryf II Wejherowo
74. Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck
75. Sztorm Mosty - Flota Gdynia
76. Latarnik Choczewo - Orkan Rumia MKS
77. GKS Linia - MKS Władysławowo
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. MKS Władysławowo - Latarnik Choczewo
80. Orkan Rumia MKS - Sztorm Mosty
81. Flota Gdynia - Kaszubia Starzyno
82. Zatoka Puck - AP Gdynia D±browa
83. Gryf II Wejherowo - GOSRiT Luzino
84. KP Gdynia AP - Cisowa Gdynia
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Cisowa Gdynia - Gryf II Wejherowo
87. GOSRiT Luzino - Zatoka Puck
88. AP Gdynia D±browa - Flota Gdynia
89. Kaszubia Starzyno - Orkan Rumia MKS
90. Sztorm Mosty - MKS Władysławowo
91. Latarnik Choczewo - GKS Linia


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE