WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Wejherowo 24 67 22 1 1 170 - 8
2. Zatoka Puck 24 60 19 3 2 105 - 19
3. AP Gdynia Dąbrowa 24 51 16 3 5 81 - 39
4. Sztorm Mosty 24 46 14 4 6 86 - 26
5. GOSRiT Luzino 24 42 13 3 8 64 - 46 2 3 1 0 1 3 - 3
6. Latarnik Choczewo 24 42 13 3 8 53 - 47 2 3 1 0 1 3 - 3
7. Orkan Rumia MKS 24 37 12 1 11 57 - 47
8. Cisowa Gdynia 24 29 9 2 13 50 - 64
9. KP Gdynia AP 24 23 7 2 15 32 - 46 2 3 1 0 1 4 - 4
10. GKS Linia 24 23 7 2 15 45 - 91 2 3 1 0 1 4 - 4
11. Kaszubia Starzyno 24 22 6 4 14 40 - 70
12. Flota Gdynia 24 9 2 3 19 23 - 95
13. MKS Władysławowo 24 1 0 1 23 6 - 214
 Baner


Kolejka 1 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Sztorm Mosty 9 - 1 GKS Linia 18 listopada 2018 - 11:00
3. Kaszubia Starzyno 5 - 0 MKS Władysławowo 17 listopada 2018 - 11:00
4. AP Gdynia Dąbrowa 7 - 0 Orkan Rumia MKS 18 listopada 2018 - 13:00
5. GOSRiT Luzino 4 - 2 Flota Gdynia 17 listopada 2018 - 11:00
6. Cisowa Gdynia 0 - 7 Zatoka Puck 17 listopada 2018 - 15:00
7. KP Gdynia AP 0 - 1 Gryf II Wejherowo 11 listopada 2018 - 17:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Zatoka Puck 2 - 1 KP Gdynia AP 25 sierpnia 2018 - 13:00
10. Flota Gdynia 1 - 3 Cisowa Gdynia 5 września 2018 - 17:00
11. Orkan Rumia MKS 1 - 2 GOSRiT Luzino 6 września 2018 - 17:30
12. MKS Władysławowo 0 - 8 AP Gdynia Dąbrowa 26 sierpnia 2018 - 11:00
13. GKS Linia 3 - 2 Kaszubia Starzyno 25 sierpnia 2018 - 11:00
14. Latarnik Choczewo 2 - 2 Sztorm Mosty 29 sierpnia 2018 - 18:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Kaszubia Starzyno 0 - 1 Latarnik Choczewo 2 września 2018 - 11:00
17. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 0 GKS Linia 2 września 2018 - 18:00
18. GOSRiT Luzino 9 - 1 MKS Władysławowo 1 września 2018 - 11:00
19. Cisowa Gdynia 2 - 2 Orkan Rumia MKS 2 września 2018 - 15:00
20. KP Gdynia AP 5 - 1 Flota Gdynia 2 września 2018 - 15:00
21. Gryf II Wejherowo 3 - 1 Zatoka Puck 1 września 2018 - 12:30
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Flota Gdynia 0 - 14 Gryf II Wejherowo 9 września 2018 - 13:00
24. Orkan Rumia MKS 3 - 0 KP Gdynia AP 8 września 2018 - 11:00
25. MKS Władysławowo 0 - 7 Cisowa Gdynia 9 września 2018 - 11:00
26. GKS Linia 3 - 3 GOSRiT Luzino 8 września 2018 - 11:00
27. Latarnik Choczewo 1 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 8 września 2018 - 14:30
28. Sztorm Mosty 14 - 0 Kaszubia Starzyno 8 września 2018 - 15:30
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 0 Sztorm Mosty 16 września 2018 - 13:00
31. GOSRiT Luzino 0 - 2 Latarnik Choczewo 15 września 2018 - 13:00
32. Cisowa Gdynia 5 - 3 GKS Linia 16 września 2018 - 15:30
33. KP Gdynia AP 6 - 1 MKS Władysławowo 15 września 2018 - 13:00
34. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Orkan Rumia MKS 19 września 2018 - 16:00
35. Zatoka Puck 8 - 1 Flota Gdynia 15 września 2018 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orkan Rumia MKS 3 - 4 Zatoka Puck 22 września 2018 - 11:00
38. MKS Władysławowo 0 - 22 Gryf II Wejherowo 23 września 2018 - 11:00
39. GKS Linia 3 - 2 KP Gdynia AP 22 września 2018 - 11:00
40. Latarnik Choczewo 6 - 3 Cisowa Gdynia 22 września 2018 - 14:30
41. Sztorm Mosty 2 - 1 GOSRiT Luzino 23 września 2018 - 13:00
42. Kaszubia Starzyno 0 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 22 września 2018 - 11:00
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. GOSRiT Luzino 5 - 3 Kaszubia Starzyno 29 września 2018 - 13:00
45. Cisowa Gdynia 2 - 4 Sztorm Mosty 29 września 2018 - 09:00
46. KP Gdynia AP 1 - 3 Latarnik Choczewo 29 września 2018 - 13:00
47. Gryf II Wejherowo 7 - 0 GKS Linia 30 września 2018 - 11:00
48. Zatoka Puck 9 - 0 MKS Władysławowo 29 września 2018 - 11:00
49. Flota Gdynia 0 - 4 Orkan Rumia MKS 30 września 2018 - 14:30
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. MKS Władysławowo 0 - 4 Flota Gdynia 7 października 2018 - 11:00
52. GKS Linia 1 - 7 Zatoka Puck 6 października 2018 - 11:00
53. Latarnik Choczewo 1 - 12 Gryf II Wejherowo 6 października 2018 - 13:30
54. Sztorm Mosty 3 - 1 KP Gdynia AP 6 października 2018 - 11:00
55. Kaszubia Starzyno 1 - 2 Cisowa Gdynia 6 października 2018 - 11:00
56. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 3 GOSRiT Luzino 6 października 2018 - 10:30
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Cisowa Gdynia 3 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 14 października 2018 - 17:00
59. KP Gdynia AP 2 - 0 Kaszubia Starzyno 13 października 2018 - 13:00
60. Gryf II Wejherowo 3 - 0 Sztorm Mosty 31 października 2018 - 15:30
61. Zatoka Puck 3 - 0 Latarnik Choczewo 13 października 2018 - 13:00
62. Flota Gdynia 1 - 3 GKS Linia 14 października 2018 - 14:30
63. Orkan Rumia MKS 9 - 0 MKS Władysławowo 13 października 2018 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Linia 3 - 1 Orkan Rumia MKS 20 października 2018 - 11:00
66. Latarnik Choczewo 2 - 1 Flota Gdynia 21 października 2018 - 13:00
67. Sztorm Mosty 2 - 1 Zatoka Puck 20 października 2018 - 13:00
68. Kaszubia Starzyno 0 - 10 Gryf II Wejherowo 20 października 2018 - 11:00
69. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 0 KP Gdynia AP 20 października 2018 - 13:00
70. GOSRiT Luzino 2 - 2 Cisowa Gdynia 21 października 2018 - 11:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. KP Gdynia AP 0 - 1 GOSRiT Luzino 27 października 2018 - 19:00
73. Gryf II Wejherowo 4 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 26 października 2018 - 16:30
74. Zatoka Puck 1 - 1 Kaszubia Starzyno 28 października 2018 - 13:00
75. Flota Gdynia 0 - 5 Sztorm Mosty 28 października 2018 - 14:30
76. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Latarnik Choczewo 27 października 2018 - 11:00
77. MKS Władysławowo 0 - 4 GKS Linia 28 października 2018 - 11:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Latarnik Choczewo 6 - 0 MKS Władysławowo 3 listopada 2018 - 12:30
80. Sztorm Mosty 0 - 1 Orkan Rumia MKS 4 listopada 2018 - 11:00
81. Kaszubia Starzyno 2 - 2 Flota Gdynia 3 listopada 2018 - 11:00
82. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 Zatoka Puck 4 listopada 2018 - 18:00
83. GOSRiT Luzino 0 - 6 Gryf II Wejherowo 3 listopada 2018 - 11:00
84. Cisowa Gdynia 0 - 2 KP Gdynia AP 4 listopada 2018 - 17:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Cisowa Gdynia 10 listopada 2018 - 11:00
87. Zatoka Puck 3 - 0 GOSRiT Luzino 11 listopada 2018 - 11:30
vo, na boisku 1:2
88. Flota Gdynia 2 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 10 listopada 2018 - 14:30
89. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Kaszubia Starzyno 10 listopada 2018 - 11:00
90. MKS Władysławowo 1 - 9 Sztorm Mosty 11 listopada 2018 - 11:00
91. GKS Linia 0 - 6 Latarnik Choczewo 10 listopada 2018 - 11:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. GKS Linia 3 - 7 Sztorm Mosty 17 marca 2019 - 13:00
94. MKS Władysławowo 0 - 6 Kaszubia Starzyno 17 marca 2019 - 11:00
95. Orkan Rumia MKS 2 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 16 marca 2019 - 11:00
96. Flota Gdynia 0 - 1 GOSRiT Luzino 17 marca 2019 - 11:00
97. Zatoka Puck 4 - 1 Cisowa Gdynia 16 marca 2019 - 14:00
98. Gryf II Wejherowo 4 - 0 KP Gdynia AP 17 kwietnia 2019 - 18:30
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. KP Gdynia AP 0 - 2 Zatoka Puck 24 marca 2019 - 15:00
101. Cisowa Gdynia 5 - 0 Flota Gdynia 23 marca 2019 - 09:00
102. GOSRiT Luzino 3 - 0 Orkan Rumia MKS 23 marca 2019 - 11:00
103. AP Gdynia Dąbrowa 10 - 0 MKS Władysławowo 24 marca 2019 - 18:30
104. Kaszubia Starzyno 2 - 2 GKS Linia 23 marca 2019 - 11:00
105. Sztorm Mosty 0 - 2 Latarnik Choczewo 24 marca 2019 - 17:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Latarnik Choczewo 0 - 4 Kaszubia Starzyno 30 marca 2019 - 14:00
108. GKS Linia 1 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 30 marca 2019 - 11:00
109. MKS Władysławowo 0 - 10 GOSRiT Luzino 31 marca 2019 - 11:00
110. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Cisowa Gdynia 30 marca 2019 - 11:00
111. Flota Gdynia 0 - 5 KP Gdynia AP 30 marca 2019 - 11:30
112. Zatoka Puck 1 - 1 Gryf II Wejherowo 30 marca 2019 - 11:30
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Gryf II Wejherowo 9 - 0 Flota Gdynia 7 kwietnia 2019 - 12:30
115. KP Gdynia AP 0 - 4 Orkan Rumia MKS 6 kwietnia 2019 - 19:00
116. Cisowa Gdynia 6 - 0 MKS Władysławowo 7 kwietnia 2019 - 11:00
117. GOSRiT Luzino 4 - 2 GKS Linia 6 kwietnia 2019 - 13:00
118. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 1 Latarnik Choczewo 7 kwietnia 2019 - 16:30
119. Kaszubia Starzyno 1 - 3 Sztorm Mosty 6 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Sztorm Mosty 1 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 14 kwietnia 2019 - 18:00
122. Latarnik Choczewo 1 - 3 GOSRiT Luzino 13 kwietnia 2019 - 14:00
123. GKS Linia 2 - 3 Cisowa Gdynia 13 kwietnia 2019 - 11:00
124. MKS Władysławowo 2 - 2 KP Gdynia AP 14 kwietnia 2019 - 11:00
125. Orkan Rumia MKS 0 - 7 Gryf II Wejherowo 13 kwietnia 2019 - 11:00
126. Flota Gdynia 1 - 7 Zatoka Puck 14 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Zatoka Puck 4 - 0 Orkan Rumia MKS 27 kwietnia 2019 - 11:30
129. Gryf II Wejherowo 21 - 0 MKS Władysławowo 28 kwietnia 2019 - 14:00
130. KP Gdynia AP 2 - 1 GKS Linia 27 kwietnia 2019 - 15:00
131. Cisowa Gdynia 0 - 3 Latarnik Choczewo 27 kwietnia 2019 - 11:00
132. GOSRiT Luzino 2 - 1 Sztorm Mosty 27 kwietnia 2019 - 13:00
133. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 1 Kaszubia Starzyno 27 kwietnia 2019 - 17:30
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Kaszubia Starzyno 4 - 3 GOSRiT Luzino 4 maja 2019 - 11:00
136. Sztorm Mosty 1 - 0 Cisowa Gdynia 15 maja 2019 - 18:00
137. Latarnik Choczewo 3 - 1 KP Gdynia AP 6 maja 2019 - 18:30
138. GKS Linia 0 - 7 Gryf II Wejherowo 4 maja 2019 - 10:00
139. MKS Władysławowo 0 - 17 Zatoka Puck 5 maja 2019 - 11:00
140. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Flota Gdynia 7 maja 2019 - 16:30
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Flota Gdynia 5 - 1 MKS Władysławowo 12 maja 2019 - 12:30
143. Zatoka Puck 5 - 0 GKS Linia 11 maja 2019 - 11:30
144. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Latarnik Choczewo 11 maja 2019 - 12:30
145. KP Gdynia AP 0 - 0 Sztorm Mosty 12 maja 2019 - 17:00
146. Cisowa Gdynia 2 - 3 Kaszubia Starzyno 12 maja 2019 - 11:00
147. GOSRiT Luzino 2 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 11 maja 2019 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 1 Cisowa Gdynia 18 maja 2019 - 12:00
150. Kaszubia Starzyno 0 - 1 KP Gdynia AP 18 maja 2019 - 11:00
151. Sztorm Mosty 2 - 1 Gryf II Wejherowo 19 maja 2019 - 16:30
152. Latarnik Choczewo 2 - 3 Zatoka Puck 18 maja 2019 - 11:00
153. GKS Linia 3 - 0 Flota Gdynia 18 maja 2019 - 11:00
154. MKS Władysławowo 0 - 11 Orkan Rumia MKS 19 maja 2019 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Orkan Rumia MKS 4 - 0 GKS Linia 25 maja 2019 - 11:00
157. Flota Gdynia 1 - 1 Latarnik Choczewo 25 maja 2019 - 11:00
158. Zatoka Puck 0 - 0 Sztorm Mosty 25 maja 2019 - 11:30
159. Gryf II Wejherowo 7 - 1 Kaszubia Starzyno 25 maja 2019 - 14:00
160. KP Gdynia AP 1 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 26 maja 2019 - 15:00
161. Cisowa Gdynia 0 - 2 GOSRiT Luzino 26 maja 2019 - 13:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. GOSRiT Luzino 3 - 0 KP Gdynia AP 1 czerwca 2019 - 17:00
164. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 5 Gryf II Wejherowo 1 czerwca 2019 - 17:30
165. Kaszubia Starzyno 1 - 4 Zatoka Puck 1 czerwca 2019 - 11:00
166. Sztorm Mosty 3 - 0 Flota Gdynia 2 czerwca 2019 - 16:30
167. Latarnik Choczewo 1 - 0 Orkan Rumia MKS 2 czerwca 2019 - 14:00
168. GKS Linia 6 - 0 MKS Władysławowo 1 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. MKS Władysławowo 0 - 5 Latarnik Choczewo 9 czerwca 2019 - 11:00
171. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Sztorm Mosty 8 czerwca 2019 - 18:00
172. Flota Gdynia 0 - 0 Kaszubia Starzyno 9 czerwca 2019 - 12:30
173. Zatoka Puck 6 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 8 czerwca 2019 - 11:00
174. Gryf II Wejherowo 5 - 0 GOSRiT Luzino 9 czerwca 2019 - 14:00
175. KP Gdynia AP 0 - 2 Cisowa Gdynia 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Cisowa Gdynia 0 - 6 Gryf II Wejherowo 16 czerwca 2019 - 11:00
178. GOSRiT Luzino 1 - 2 Zatoka Puck 16 czerwca 2019 - 13:00
179. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 1 Flota Gdynia 16 czerwca 2019 - 17:30
180. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Orkan Rumia MKS 15 czerwca 2019 - 11:00
181. Sztorm Mosty 17 - 0 MKS Władysławowo 16 czerwca 2019 - 17:00
182. Latarnik Choczewo 4 - 1 GKS Linia 15 czerwca 2019 - 12:30
Pauza: KP Gdynia AP,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE