MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Wejherowo 20 55 18 1 1 147 - 5
2. Zatoka Puck 20 50 16 2 2 93 - 17
3. AP Gdynia D±browa 20 45 14 3 3 73 - 26
4. Sztorm Mosty 20 39 12 3 5 65 - 24
5. GOSRiT Luzino 20 36 11 3 6 58 - 39
6. Latarnik Choczewo 20 32 10 2 8 42 - 45
7. Orkan Rumia MKS 20 31 10 1 9 51 - 42
8. Cisowa Gdynia 21 26 8 2 11 48 - 56
9. KP Gdynia AP 21 23 7 2 12 31 - 38
10. GKS Linia 21 20 6 2 13 38 - 83
11. Kaszubia Starzyno 20 18 5 3 12 35 - 59
12. Flota Gdynia 20 7 2 1 17 21 - 88
13. MKS Władysławowo 21 1 0 1 20 6 - 186




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GKS Linia 3 - 7 Sztorm Mosty
3. MKS Władysławowo 0 - 6 Kaszubia Starzyno
4. Orkan Rumia MKS 2 - 4 AP Gdynia D±browa
5. Flota Gdynia 0 - 1 GOSRiT Luzino
6. Zatoka Puck 4 - 1 Cisowa Gdynia
7. Gryf II Wejherowo 4 - 0 KP Gdynia AP 17 kwietnia 2019 - 18:30
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KP Gdynia AP 0 - 2 Zatoka Puck
10. Cisowa Gdynia 5 - 0 Flota Gdynia
11. GOSRiT Luzino 3 - 0 Orkan Rumia MKS
12. AP Gdynia D±browa 10 - 0 MKS Władysławowo
13. Kaszubia Starzyno 2 - 2 GKS Linia
14. Sztorm Mosty 0 - 2 Latarnik Choczewo
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Latarnik Choczewo 0 - 4 Kaszubia Starzyno
17. GKS Linia 1 - 6 AP Gdynia D±browa
18. MKS Władysławowo 0 - 10 GOSRiT Luzino
19. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Cisowa Gdynia
20. Flota Gdynia 0 - 5 KP Gdynia AP
21. Zatoka Puck 1 - 1 Gryf II Wejherowo
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Gryf II Wejherowo 9 - 0 Flota Gdynia
24. KP Gdynia AP 0 - 4 Orkan Rumia MKS
25. Cisowa Gdynia 6 - 0 MKS Władysławowo
26. GOSRiT Luzino 4 - 2 GKS Linia
27. AP Gdynia D±browa 4 - 1 Latarnik Choczewo
28. Kaszubia Starzyno 1 - 3 Sztorm Mosty
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sztorm Mosty 1 - 1 AP Gdynia D±browa
31. Latarnik Choczewo 1 - 3 GOSRiT Luzino
32. GKS Linia 2 - 3 Cisowa Gdynia
33. MKS Władysławowo 2 - 2 KP Gdynia AP
34. Orkan Rumia MKS 0 - 7 Gryf II Wejherowo
35. Flota Gdynia 1 - 7 Zatoka Puck
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zatoka Puck 4 - 0 Orkan Rumia MKS
38. Gryf II Wejherowo 21 - 0 MKS Władysławowo
39. KP Gdynia AP 2 - 1 GKS Linia
40. Cisowa Gdynia 0 - 3 Latarnik Choczewo
41. GOSRiT Luzino 2 - 1 Sztorm Mosty
42. AP Gdynia D±browa 3 - 1 Kaszubia Starzyno
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Kaszubia Starzyno 4 - 3 GOSRiT Luzino
45. Sztorm Mosty 1 - 0 Cisowa Gdynia 15 maja 2019
46. Latarnik Choczewo 3 - 1 KP Gdynia AP
47. GKS Linia 0 - 7 Gryf II Wejherowo
48. MKS Władysławowo 0 - 17 Zatoka Puck
49. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Flota Gdynia 7 maja 2019
Pauza: AP Gdynia D±browa,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Flota Gdynia 5 - 1 MKS Władysławowo
52. Zatoka Puck 5 - 0 GKS Linia
53. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Latarnik Choczewo
54. KP Gdynia AP 0 - 0 Sztorm Mosty
55. Cisowa Gdynia 2 - 3 Kaszubia Starzyno
56. GOSRiT Luzino 2 - 3 AP Gdynia D±browa
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. AP Gdynia D±browa 5 - 1 Cisowa Gdynia
59. Kaszubia Starzyno 0 - 1 KP Gdynia AP
60. Sztorm Mosty 2 - 1 Gryf II Wejherowo
61. Latarnik Choczewo 2 - 3 Zatoka Puck
62. GKS Linia 3 - 0 Flota Gdynia
63. MKS Władysławowo 0 - 11 Orkan Rumia MKS
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Orkan Rumia MKS - GKS Linia
66. Flota Gdynia - Latarnik Choczewo
67. Zatoka Puck - Sztorm Mosty
68. Gryf II Wejherowo - Kaszubia Starzyno
69. KP Gdynia AP - AP Gdynia D±browa
70. Cisowa Gdynia - GOSRiT Luzino
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP
73. AP Gdynia D±browa - Gryf II Wejherowo
74. Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck
75. Sztorm Mosty - Flota Gdynia
76. Latarnik Choczewo - Orkan Rumia MKS
77. GKS Linia - MKS Władysławowo
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. MKS Władysławowo - Latarnik Choczewo
80. Orkan Rumia MKS - Sztorm Mosty
81. Flota Gdynia - Kaszubia Starzyno
82. Zatoka Puck - AP Gdynia D±browa
83. Gryf II Wejherowo - GOSRiT Luzino
84. KP Gdynia AP - Cisowa Gdynia
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Cisowa Gdynia - Gryf II Wejherowo
87. GOSRiT Luzino - Zatoka Puck
88. AP Gdynia D±browa - Flota Gdynia
89. Kaszubia Starzyno - Orkan Rumia MKS
90. Sztorm Mosty - MKS Władysławowo
91. Latarnik Choczewo - GKS Linia


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE