ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 14 39 13 0 1 63 - 13
2. Jaguar Gdańsk 14 37 12 1 1 67 - 9
3. Gryf Tczew MKS 14 33 11 0 3 48 - 17
4. Arka Gdynia SI 14 29 9 2 3 43 - 24
5. U-2 Bytów 14 26 8 2 4 23 - 18
6. Cartusia Kartuzy 14 23 7 2 5 22 - 20
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 20 5 5 4 36 - 51 1 3 1 0 0 2 - 1
8. GTS Pruszcz Gdański 14 20 6 2 6 24 - 24 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Lechia Gdańsk 14 19 6 1 7 37 - 24
10. Chojniczanka Chojnice 14 14 4 2 8 20 - 41
11. Bałtyk Gdynia AP 14 13 4 1 9 25 - 39 1 3 1 0 0 3 - 1
12. Dragon Bojano 14 13 4 1 9 28 - 36 1 0 0 0 1 1 - 3
13. Akademia Sportowa Pomorze 14 10 3 1 10 23 - 41
14. Gedania Gdańsk 14 4 1 1 12 20 - 60 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Stolem Gniewino 14 4 1 1 12 7 - 69 1 1 0 1 0 1 - 1




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Arka Gdynia SI - Stolem Gniewino
3. GTS Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk
4. U-2 Bytów - Olimpijczyk Kwakowo
5. Cartusia Kartuzy - Gryf Tczew MKS
6. Gedania Gdańsk - Dragon Bojano
7. Chojniczanka Chojnice - Akademia Sportowa Pomorze
8. Bałtyk Gdynia AP - Jaguar Gdańsk
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jaguar Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
11. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania Gdańsk
12. Dragon Bojano - Cartusia Kartuzy
13. Gryf Tczew MKS - U-2 Bytów
14. Olimpijczyk Kwakowo - GTS Pruszcz Gdański
15. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SI
16. Stolem Gniewino - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lechia Gdańsk
19. Arka Gdynia SI - Olimpijczyk Kwakowo
20. GTS Pruszcz Gdański - Gryf Tczew MKS
21. U-2 Bytów - Dragon Bojano
22. Cartusia Kartuzy - Akademia Sportowa Pomorze
23. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
24. Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Bałtyk Gdynia AP - Gedania Gdańsk
27. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
28. Akademia Sportowa Pomorze - U-2 Bytów
29. Dragon Bojano - GTS Pruszcz Gdański
30. Gryf Tczew MKS - Arka Gdynia SI
31. Olimpijczyk Kwakowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
32. Lechia Gdańsk - Stolem Gniewino
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Stolem Gniewino - Olimpijczyk Kwakowo
35. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
36. Arka Gdynia SI - Dragon Bojano
37. GTS Pruszcz Gdański - Akademia Sportowa Pomorze
38. U-2 Bytów - Jaguar Gdańsk
39. Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia AP
40. Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Chojniczanka Chojnice - Cartusia Kartuzy
43. Bałtyk Gdynia AP - U-2 Bytów
44. Jaguar Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
45. Akademia Sportowa Pomorze - Arka Gdynia SI
46. Dragon Bojano - Beniaminek 03 Starogard Gdański
47. Gryf Tczew MKS - Stolem Gniewino
48. Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Lechia Gdańsk - Gryf Tczew MKS
51. Stolem Gniewino - Dragon Bojano
52. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Akademia Sportowa Pomorze
53. Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk
54. GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk Gdynia AP
55. U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice
56. Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Gedania Gdańsk - U-2 Bytów
59. Chojniczanka Chojnice - GTS Pruszcz Gdański
60. Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI
61. Jaguar Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
62. Akademia Sportowa Pomorze - Stolem Gniewino
63. Dragon Bojano - Lechia Gdańsk
64. Gryf Tczew MKS - Olimpijczyk Kwakowo
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Olimpijczyk Kwakowo - Dragon Bojano
67. Lechia Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
68. Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk
69. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP
70. Arka Gdynia SI - Chojniczanka Chojnice
71. GTS Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk
72. U-2 Bytów - Cartusia Kartuzy
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Cartusia Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański
75. Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SI
76. Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
77. Bałtyk Gdynia AP - Stolem Gniewino
78. Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk
79. Akademia Sportowa Pomorze - Olimpijczyk Kwakowo
80. Dragon Bojano - Gryf Tczew MKS
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gryf Tczew MKS - Akademia Sportowa Pomorze
83. Olimpijczyk Kwakowo - Jaguar Gdańsk
84. Lechia Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
85. Stolem Gniewino - Chojniczanka Chojnice
86. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
87. Arka Gdynia SI - Cartusia Kartuzy
88. GTS Pruszcz Gdański - U-2 Bytów
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. U-2 Bytów - Arka Gdynia SI
91. Cartusia Kartuzy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
92. Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
93. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk
94. Bałtyk Gdynia AP - Olimpijczyk Kwakowo
95. Jaguar Gdańsk - Gryf Tczew MKS
96. Akademia Sportowa Pomorze - Dragon Bojano
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Dragon Bojano - Jaguar Gdańsk
99. Gryf Tczew MKS - Bałtyk Gdynia AP
100. Olimpijczyk Kwakowo - Chojniczanka Chojnice
101. Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk
102. Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy
103. Beniaminek 03 Starogard Gdański - U-2 Bytów
104. Arka Gdynia SI - GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. GTS Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
107. U-2 Bytów - Stolem Gniewino
108. Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk
109. Gedania Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo
110. Chojniczanka Chojnice - Gryf Tczew MKS
111. Bałtyk Gdynia AP - Dragon Bojano
112. Jaguar Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk Gdynia AP
115. Dragon Bojano - Chojniczanka Chojnice
116. Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk
117. Olimpijczyk Kwakowo - Cartusia Kartuzy
118. Lechia Gdańsk - U-2 Bytów
119. Stolem Gniewino - GTS Pruszcz Gdański
120. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia SI


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE