ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 9 24 8 0 1 38 - 20
2. Olimpijczyk Kwakowo 9 22 7 1 1 28 - 9 1 3 1 0 0 1 - 0
3. GOSRiT Luzino 10 22 7 1 2 33 - 17 1 0 0 0 1 0 - 1
4. Lotos Gdańsk 9 21 6 3 0 45 - 3
5. Gryf Tczew MKS 10 19 6 1 3 30 - 18
6. Arka Gdynia SI 9 18 6 0 3 48 - 15
7. Chojniczanka Chojnice 10 16 5 1 4 42 - 18
8. Jantar Ustka 9 14 4 2 3 18 - 13
9. KP Gdynia AP 10 11 3 2 5 17 - 25
10. Jaguar Gdańsk 9 10 3 1 5 23 - 23
11. Lechia Gdańsk 9 9 3 0 6 15 - 30
12. Rodło Kwidzyn 10 6 2 0 8 16 - 26 1 3 1 0 0 8 - 0
13. Kaszubia Kościerzyna 9 6 2 0 7 12 - 44 1 3 1 0 0 2 - 0
14. KP Starogard Gdański 9 6 2 0 7 11 - 63 2 0 0 0 2 0 - 10
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 0 0 0 9 12 - 64
Ostatni komentarz dodał Geda2005 30.08.2018, 17:43:17




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Gryf Tczew MKS 5 września 2018
3. Olimpijczyk Kwakowo 6 - 2 Chojniczanka Chojnice
4. KP Starogard Gdański 1 - 6 Gedania Gdańsk
5. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Jaguar Gdańsk
6. KP Gdynia AP 3 - 1 Lechia Gdańsk 10 października 2018 - 16:00
7. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Jantar Ustka 5 września 2018
8. GOSRiT Luzino 2 - 6 Arka Gdynia SI
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jantar Ustka 2 - 4 GOSRiT Luzino
11. Lechia Gdańsk 4 - 1 Rodło Kwidzyn
12. Jaguar Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia AP
13. Gedania Gdańsk 9 - 1 Kaszubia Kościerzyna
14. Chojniczanka Chojnice 16 - 1 KP Starogard Gdański
15. Gryf Tczew MKS 4 - 0 Olimpijczyk Kwakowo
16. Lotos Gdańsk 12 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 sierpnia 2018
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 3 - 29. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. Olimpijczyk Kwakowo 0 - 0 Lotos Gdańsk
19. KP Starogard Gdański 0 - 6 Gryf Tczew MKS
20. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
21. KP Gdynia AP 0 - 2 Gedania Gdańsk
22. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Jaguar Gdańsk
23. GOSRiT Luzino 3 - 0 Lechia Gdańsk
24. Arka Gdynia SI 0 - 2 Jantar Ustka
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
26. Lechia Gdańsk 1 - 9 Arka Gdynia SI
27. Jaguar Gdańsk 3 - 4 GOSRiT Luzino
28. Gedania Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn
29. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 KP Gdynia AP
30. Gryf Tczew MKS 6 - 0 Kaszubia Kościerzyna
31. Lotos Gdańsk 15 - 0 KP Starogard Gdański
32. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Olimpijczyk Kwakowo
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. KP Starogard Gdański 7 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
35. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 Lotos Gdańsk
36. KP Gdynia AP 1 - 1 Gryf Tczew MKS
37. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
38. GOSRiT Luzino 5 - 2 Gedania Gdańsk
39. Arka Gdynia SI 4 - 1 Jaguar Gdańsk
40. Jantar Ustka 4 - 0 Lechia Gdańsk
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Jantar Ustka
43. Gedania Gdańsk 5 - 4 Arka Gdynia SI
44. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 GOSRiT Luzino
45. Gryf Tczew MKS 5 - 0 Rodło Kwidzyn
46. Lotos Gdańsk 7 - 0 KP Gdynia AP
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 6 Kaszubia Kościerzyna
48. Olimpijczyk Kwakowo 7 - 0 KP Starogard Gdański
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszubia Kościerzyna 1 - 6 Olimpijczyk Kwakowo
51. KP Gdynia AP 7 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
52. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Lotos Gdańsk
53. GOSRiT Luzino 6 - 1 Gryf Tczew MKS
54. Arka Gdynia SI 4 - 2 Chojniczanka Chojnice
55. Jantar Ustka 3 - 4 Gedania Gdańsk 26 września 2018
56. Lechia Gdańsk 3 - 2 Jaguar Gdańsk
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Gedania Gdańsk 3 - 2 Lechia Gdańsk
59. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Jantar Ustka
60. Gryf Tczew MKS 0 - 6 Arka Gdynia SI
61. Lotos Gdańsk 0 - 0 GOSRiT Luzino
62. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Rodło Kwidzyn
63. Olimpijczyk Kwakowo 3 - 1 KP Gdynia AP
64. KP Starogard Gdański 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. KP Gdynia AP 1 - 2 KP Starogard Gdański
67. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Olimpijczyk Kwakowo
68. GOSRiT Luzino 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
69. Arka Gdynia SI 1 - 2 Lotos Gdańsk
70. Jantar Ustka 2 - 0 Gryf Tczew MKS
71. Lechia Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
72. Jaguar Gdańsk 3 - 4 Gedania Gdańsk
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jaguar Gdańsk
75. Gryf Tczew MKS 4 - 1 Lechia Gdańsk
76. Lotos Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka
77. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 14 Arka Gdynia SI
78. Olimpijczyk Kwakowo 1 - 0 GOSRiT Luzino
79. KP Starogard Gdański 0 - 8 Rodło Kwidzyn
80. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 KP Gdynia AP
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Rodło Kwidzyn - Kaszubia Kościerzyna
83. GOSRiT Luzino - KP Starogard Gdański
84. Arka Gdynia SI - Olimpijczyk Kwakowo
85. Jantar Ustka - Żuławy Nowy Dwór Gdański
86. Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk
87. Jaguar Gdańsk - Gryf Tczew MKS
88. Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk
91. Lotos Gdańsk - Jaguar Gdańsk
92. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Lechia Gdańsk
93. Olimpijczyk Kwakowo - Jantar Ustka
94. KP Starogard Gdański - Arka Gdynia SI
95. Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino
96. KP Gdynia AP - Rodło Kwidzyn
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP
99. Arka Gdynia SI - Kaszubia Kościerzyna
100. Jantar Ustka - KP Starogard Gdański
101. Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo
102. Jaguar Gdańsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański
103. Gedania Gdańsk - Lotos Gdańsk
104. Chojniczanka Chojnice - Gryf Tczew MKS
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Lotos Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
107. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gedania Gdańsk
108. Olimpijczyk Kwakowo - Jaguar Gdańsk
109. KP Starogard Gdański - Lechia Gdańsk
110. Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka
111. KP Gdynia AP - Arka Gdynia SI
112. Rodło Kwidzyn - GOSRiT Luzino
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Arka Gdynia SI - Rodło Kwidzyn
115. Jantar Ustka - KP Gdynia AP
116. Lechia Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
117. Jaguar Gdańsk - KP Starogard Gdański
118. Gedania Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo
119. Chojniczanka Chojnice - Żuławy Nowy Dwór Gdański
120. Gryf Tczew MKS - Lotos Gdańsk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE