ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00 - 19:00) - 1 WOLNE MIEJSCE
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lotos Gdańsk 28 69 21 6 1 143 - 15
2. GOSRiT Luzino 28 63 20 3 5 91 - 41
3. Gedania Gdańsk 28 62 20 2 6 120 - 53
4. Jantar Ustka 28 60 18 6 4 89 - 28 2 4 1 1 0 4 - 2
5. Arka Gdynia SI 28 60 19 3 6 171 - 41 2 1 0 1 1 2 - 4
6. Chojniczanka Chojnice 28 59 19 2 7 144 - 49
7. Jaguar Gdańsk 28 45 13 6 9 127 - 58
8. Olimpijczyk Kwakowo 28 41 13 2 13 72 - 96
9. Gryf Tczew MKS 28 39 12 3 13 73 - 70
10. Lechia Gdańsk 28 37 12 1 15 80 - 84
11. KP Gdynia AP 28 28 8 4 16 66 - 96
12. Rodło Kwidzyn 28 27 9 0 19 72 - 76
13. KP Starogard Gdański 28 12 4 0 24 35 - 192
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 3 1 0 27 34 - 226
15. Kaszubia Kościerzyna (*) 28 6 2 0 26 19 - 211
Ostatni komentarz dodał Geda2005 30.08.2018, 17:43:17



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Gryf Tczew MKS 5 września 2018 - 17:30
3. Olimpijczyk Kwakowo 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2018 - 17:00
4. KP Starogard Gdański 1 - 6 Gedania Gdańsk 19 sierpnia 2018 - 13:00
5. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Jaguar Gdańsk
6. KP Gdynia AP 3 - 1 Lechia Gdańsk 10 października 2018 - 16:00
7. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Jantar Ustka 5 września 2018 - 16:00
8. GOSRiT Luzino 2 - 6 Arka Gdynia SI 18 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jantar Ustka 2 - 4 GOSRiT Luzino 25 sierpnia 2018 - 12:00
11. Lechia Gdańsk 4 - 1 Rodło Kwidzyn 25 sierpnia 2018 - 15:00
12. Jaguar Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia AP 25 sierpnia 2018 - 13:00
13. Gedania Gdańsk 9 - 1 Kaszubia Kościerzyna
14. Chojniczanka Chojnice 16 - 1 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2018 - 13:00
15. Gryf Tczew MKS 4 - 0 Olimpijczyk Kwakowo 25 sierpnia 2018 - 11:00
16. Lotos Gdańsk 12 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 3 - 29. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. Olimpijczyk Kwakowo 0 - 0 Lotos Gdańsk 29 sierpnia 2018 - 12:00
19. KP Starogard Gdański 0 - 6 Gryf Tczew MKS 29 sierpnia 2018 - 19:30
20. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
21. KP Gdynia AP 0 - 2 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2018 - 16:30
22. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Jaguar Gdańsk 29 sierpnia 2018 - 16:00
23. GOSRiT Luzino 3 - 0 Lechia Gdańsk 29 sierpnia 2018 - 17:00
24. Arka Gdynia SI 0 - 2 Jantar Ustka 29 sierpnia 2018 - 16:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
26. Lechia Gdańsk 1 - 9 Arka Gdynia SI 2 września 2018 - 19:00
27. Jaguar Gdańsk 3 - 4 GOSRiT Luzino 2 września 2018 - 13:00
28. Gedania Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn 2 września 2018 - 15:30
29. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 KP Gdynia AP 1 września 2018 - 11:00
30. Gryf Tczew MKS 6 - 0 Kaszubia Kościerzyna
31. Lotos Gdańsk 15 - 0 KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2018 - 18:00
32. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 2 września 2018 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. KP Starogard Gdański 7 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2018 - 13:00
35. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 Lotos Gdańsk
36. KP Gdynia AP 1 - 1 Gryf Tczew MKS 8 września 2018 - 15:00
37. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 8 września 2018 - 11:00
38. GOSRiT Luzino 5 - 2 Gedania Gdańsk 8 września 2018 - 13:00
39. Arka Gdynia SI 4 - 1 Jaguar Gdańsk 8 września 2018 - 13:00
40. Jantar Ustka 4 - 0 Lechia Gdańsk 8 września 2018 - 11:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Jantar Ustka 16 września 2018 - 13:00
43. Gedania Gdańsk 5 - 4 Arka Gdynia SI 15 września 2018 - 11:00
44. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 GOSRiT Luzino 15 września 2018 - 11:00
45. Gryf Tczew MKS 5 - 0 Rodło Kwidzyn 15 września 2018 - 15:30
46. Lotos Gdańsk 7 - 0 KP Gdynia AP 16 września 2018 - 16:00
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 6 Kaszubia Kościerzyna
48. Olimpijczyk Kwakowo 7 - 0 KP Starogard Gdański 16 września 2018 - 09:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszubia Kościerzyna 1 - 6 Olimpijczyk Kwakowo
51. KP Gdynia AP 7 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 września 2018 - 15:00
52. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Lotos Gdańsk 23 września 2018 - 15:00
53. GOSRiT Luzino 6 - 1 Gryf Tczew MKS 23 września 2018 - 11:00
54. Arka Gdynia SI 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 22 września 2018 - 18:00
55. Jantar Ustka 3 - 4 Gedania Gdańsk 26 września 2018 - 15:00
56. Lechia Gdańsk 3 - 2 Jaguar Gdańsk 23 września 2018 - 19:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Gedania Gdańsk 3 - 2 Lechia Gdańsk 30 września 2018 - 13:30
59. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Jantar Ustka 30 września 2018 - 17:00
60. Gryf Tczew MKS 0 - 6 Arka Gdynia SI 29 września 2018 - 11:00
61. Lotos Gdańsk 0 - 0 GOSRiT Luzino 30 września 2018 - 16:00
62. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Rodło Kwidzyn 29 września 2018 - 11:00
63. Olimpijczyk Kwakowo 3 - 1 KP Gdynia AP 30 września 2018 - 16:30
64. KP Starogard Gdański 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. KP Gdynia AP 1 - 2 KP Starogard Gdański 7 października 2018 - 13:00
67. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Olimpijczyk Kwakowo 6 października 2018 - 12:00
68. GOSRiT Luzino 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 października 2018 - 11:00
69. Arka Gdynia SI 1 - 2 Lotos Gdańsk 7 października 2018 - 13:00
70. Jantar Ustka 2 - 0 Gryf Tczew MKS 6 października 2018 - 11:00
71. Lechia Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 października 2018 - 15:00
72. Jaguar Gdańsk 3 - 4 Gedania Gdańsk 6 października 2018 - 19:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jaguar Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
75. Gryf Tczew MKS 4 - 1 Lechia Gdańsk 13 października 2018 - 11:00
76. Lotos Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 13 października 2018 - 11:00
77. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 14 Arka Gdynia SI 14 października 2018 - 11:00
78. Olimpijczyk Kwakowo 1 - 0 GOSRiT Luzino 14 października 2018 - 15:00
79. KP Starogard Gdański 0 - 8 Rodło Kwidzyn 13 października 2018 - 11:00
80. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 KP Gdynia AP
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 2 marca 2019 - 12:00
83. GOSRiT Luzino 6 - 2 KP Starogard Gdański 20 października 2018 - 12:30
84. Arka Gdynia SI 7 - 0 Olimpijczyk Kwakowo 21 października 2018 - 13:30
85. Jantar Ustka 12 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 października 2018 - 11:00
86. Lotos Gdańsk 4 - 1 Lechia Gdańsk 14 listopada 2018 - 16:00
87. Jaguar Gdańsk 7 - 1 Gryf Tczew MKS 21 października 2018 - 19:00
88. Gedania Gdańsk 3 - 7 Chojniczanka Chojnice 21 października 2018 - 14:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Gryf Tczew MKS 1 - 3 Gedania Gdańsk 27 października 2018 - 11:00
91. Lotos Gdańsk 2 - 2 Jaguar Gdańsk 28 października 2018 - 16:00
92. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 6 Lechia Gdańsk 28 października 2018 - 11:00
93. Olimpijczyk Kwakowo 0 - 4 Jantar Ustka 28 października 2018 - 15:00
94. KP Starogard Gdański 0 - 10 Arka Gdynia SI 27 października 2018 - 13:00
95. Kaszubia Kościerzyna 0 - 16 GOSRiT Luzino
96. KP Gdynia AP 0 - 2 Rodło Kwidzyn 28 października 2018 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. GOSRiT Luzino 3 - 0 KP Gdynia AP 3 listopada 2018 - 10:30
99. Arka Gdynia SI 16 - 0 Kaszubia Kościerzyna
100. Jantar Ustka 7 - 2 KP Starogard Gdański 3 listopada 2018 - 11:00
101. Lechia Gdańsk 2 - 1 Olimpijczyk Kwakowo 6 listopada 2018 - 19:00
102. Jaguar Gdańsk 10 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 listopada 2018 - 19:00
103. Gedania Gdańsk 0 - 2 Lotos Gdańsk
104. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gryf Tczew MKS 4 listopada 2018 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Lotos Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 6 marca 2019 - 17:30
107. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 7 Gedania Gdańsk 10 listopada 2018 - 11:00
108. Olimpijczyk Kwakowo 2 - 2 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2018 - 14:00
109. KP Starogard Gdański 0 - 6 Lechia Gdańsk 10 listopada 2018 - 13:00
110. Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Jantar Ustka
111. KP Gdynia AP 1 - 5 Arka Gdynia SI 10 listopada 2018 - 11:00
112. Rodło Kwidzyn 0 - 1 GOSRiT Luzino 10 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Arka Gdynia SI 10 - 0 Rodło Kwidzyn 17 listopada 2018 - 14:00
115. Jantar Ustka 6 - 1 KP Gdynia AP 17 listopada 2018 - 12:00
116. Lechia Gdańsk 7 - 0 Kaszubia Kościerzyna 24 listopada 2018 - 13:00
117. Jaguar Gdańsk 9 - 2 KP Starogard Gdański 17 listopada 2018 - 13:00
118. Gedania Gdańsk 6 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 18 listopada 2018 - 11:00
119. Chojniczanka Chojnice 10 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 listopada 2018 - 11:00
120. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Lotos Gdańsk 18 listopada 2018 - 13:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Gryf Tczew MKS 7 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 marca 2019 - 11:00
123. Chojniczanka Chojnice 10 - 1 Olimpijczyk Kwakowo 9 marca 2019 - 11:00
124. Gedania Gdańsk 13 - 2 KP Starogard Gdański 13 marca 2019 - 19:00
125. Jaguar Gdańsk 18 - 0 Kaszubia Kościerzyna
126. Lechia Gdańsk 3 - 3 KP Gdynia AP 9 marca 2019 - 17:00
127. Jantar Ustka 3 - 0 Rodło Kwidzyn 9 marca 2019 - 12:00
128. Arka Gdynia SI 1 - 1 GOSRiT Luzino 10 marca 2019 - 11:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
130. GOSRiT Luzino 2 - 0 Jantar Ustka 5 czerwca 2019 - 17:00
131. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Lechia Gdańsk 16 marca 2019 - 11:00
132. KP Gdynia AP 0 - 10 Jaguar Gdańsk 17 marca 2019 - 15:00
133. Kaszubia Kościerzyna 0 - 10 Gedania Gdańsk
134. KP Starogard Gdański 0 - 11 Chojniczanka Chojnice 17 marca 2019 - 11:00
135. Olimpijczyk Kwakowo 4 - 3 Gryf Tczew MKS 17 marca 2019 - 11:00
136. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Lotos Gdańsk 17 marca 2019 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
138. Lotos Gdańsk 13 - 0 Olimpijczyk Kwakowo 24 marca 2019 - 11:00
139. Gryf Tczew MKS 6 - 1 KP Starogard Gdański 23 marca 2019 - 13:00
140. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Kaszubia Kościerzyna
141. Gedania Gdańsk 0 - 1 KP Gdynia AP 24 marca 2019 - 13:00
142. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Rodło Kwidzyn 24 marca 2019 - 13:00
143. Lechia Gdańsk 3 - 4 GOSRiT Luzino 23 marca 2019 - 11:00
144. Jantar Ustka 2 - 2 Arka Gdynia SI 23 marca 2019 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
146. Arka Gdynia SI 1 - 6 Lechia Gdańsk 30 marca 2019 - 11:00
147. GOSRiT Luzino 1 - 1 Jaguar Gdańsk 30 marca 2019 - 11:00
148. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Gedania Gdańsk 30 marca 2019 - 11:00
149. KP Gdynia AP 3 - 6 Chojniczanka Chojnice 31 marca 2019 - 17:00
150. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 Gryf Tczew MKS
151. KP Starogard Gdański 0 - 7 Lotos Gdańsk 30 marca 2019 - 15:00
152. Olimpijczyk Kwakowo 7 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 marca 2019 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 KP Starogard Gdański 6 kwietnia 2019 - 15:00
155. Lotos Gdańsk 21 - 0 Kaszubia Kościerzyna
156. Gryf Tczew MKS 5 - 3 KP Gdynia AP 6 kwietnia 2019 - 11:00
157. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2019 - 13:30
158. Gedania Gdańsk 4 - 1 GOSRiT Luzino 7 kwietnia 2019 - 11:00
159. Jaguar Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia SI 6 kwietnia 2019 - 19:00
160. Lechia Gdańsk 1 - 2 Jantar Ustka 6 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jantar Ustka 4 - 0 Jaguar Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 13:00
163. Arka Gdynia SI 3 - 3 Gedania Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 18:00
164. GOSRiT Luzino 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia 2019 - 11:00
165. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Gryf Tczew MKS 13 kwietnia 2019 - 11:00
166. KP Gdynia AP 0 - 12 Lotos Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 15:00
167. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
168. KP Starogard Gdański 1 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 13 kwietnia 2019 - 15:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Olimpijczyk Kwakowo 10 - 0 Kaszubia Kościerzyna
171. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 6 KP Gdynia AP 27 kwietnia 2019 - 12:00
172. Lotos Gdańsk 5 - 1 Rodło Kwidzyn 27 kwietnia 2019 - 10:15
173. Gryf Tczew MKS 1 - 3 GOSRiT Luzino 27 kwietnia 2019 - 11:00
174. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Arka Gdynia SI 15 maja 2019 - 19:00
175. Gedania Gdańsk 0 - 0 Jantar Ustka 28 kwietnia 2019 - 13:00
176. Jaguar Gdańsk 10 - 2 Lechia Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
178. Lechia Gdańsk 6 - 0 Gedania Gdańsk 5 maja 2019 - 13:30
179. Jantar Ustka 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2019 - 12:00
180. Arka Gdynia SI 8 - 0 Gryf Tczew MKS 4 maja 2019 - 15:00
181. GOSRiT Luzino 0 - 4 Lotos Gdańsk 5 maja 2019 - 11:00
182. Rodło Kwidzyn 11 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 maja 2019 - 17:00
183. KP Gdynia AP 5 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 5 maja 2019 - 15:00
184. Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 KP Starogard Gdański
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
186. KP Starogard Gdański 2 - 10 KP Gdynia AP 11 maja 2019 - 15:00
187. Olimpijczyk Kwakowo 4 - 2 Rodło Kwidzyn 12 maja 2019 - 11:00
188. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 GOSRiT Luzino 11 maja 2019 - 11:00
189. Lotos Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia SI 11 maja 2019 - 10:15
190. Gryf Tczew MKS 1 - 3 Jantar Ustka 11 maja 2019 - 11:00
191. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Lechia Gdańsk 12 maja 2019 - 11:00
192. Gedania Gdańsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 11 maja 2019 - 13:30
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
194. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 18 maja 2019 - 15:00
195. Lechia Gdańsk 0 - 5 Gryf Tczew MKS 18 maja 2019 - 13:00
196. Jantar Ustka 2 - 2 Lotos Gdańsk 18 maja 2019 - 11:00
197. Arka Gdynia SI 17 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 maja 2019 - 15:00
198. GOSRiT Luzino 4 - 0 Olimpijczyk Kwakowo 18 maja 2019 - 17:00
199. Rodło Kwidzyn 9 - 0 KP Starogard Gdański 19 maja 2019 - 11:00
200. KP Gdynia AP 11 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
202. Kaszubia Kościerzyna 0 - 14 Rodło Kwidzyn
203. KP Starogard Gdański 1 - 2 GOSRiT Luzino 25 maja 2019 - 17:00
204. Olimpijczyk Kwakowo 0 - 8 Arka Gdynia SI 26 maja 2019 - 11:00
205. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 10 Jantar Ustka 25 maja 2019 - 11:00
206. Lechia Gdańsk 0 - 2 Lotos Gdańsk 25 maja 2019 - 15:00
207. Gryf Tczew MKS 3 - 3 Jaguar Gdańsk 25 maja 2019 - 11:00
208. Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Gedania Gdańsk 22 maja 2019 - 17:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
210. Gedania Gdańsk 2 - 0 Gryf Tczew MKS 2 czerwca 2019 - 14:00
211. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Lotos Gdańsk 2 czerwca 2019 - 10:45
212. Lechia Gdańsk 11 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 czerwca 2019 - 13:00
213. Jantar Ustka 4 - 0 Olimpijczyk Kwakowo 2 czerwca 2019 - 12:00
214. Arka Gdynia SI 15 - 1 KP Starogard Gdański 2 czerwca 2019 - 15:00
215. GOSRiT Luzino 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 1 czerwca 2019 - 11:00
vo
216. Rodło Kwidzyn 3 - 1 KP Gdynia AP 1 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
218. KP Gdynia AP 1 - 4 GOSRiT Luzino 9 czerwca 2019 - 15:00
219. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Arka Gdynia SI
vo
220. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jantar Ustka 8 czerwca 2019 - 15:00
221. Olimpijczyk Kwakowo 5 - 3 Lechia Gdańsk 15 maja 2019 - 18:00
222. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 13 Jaguar Gdańsk 8 czerwca 2019 - 13:00
223. Gedania Gdańsk 0 - 3 Lotos Gdańsk 8 czerwca 2019 - 16:30
224. Gryf Tczew MKS 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Lotos Gdańsk 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 czerwca 2019 - 10:15
227. Gedania Gdańsk 11 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 czerwca 2019 - 18:00
228. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 16 czerwca 2019 - 19:00
229. Lechia Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 16 czerwca 2019 - 16:00
230. Jantar Ustka 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
vo
231. Arka Gdynia SI 6 - 2 KP Gdynia AP 15 czerwca 2019 - 15:00
232. GOSRiT Luzino 3 - 2 Rodło Kwidzyn 15 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
234. Rodło Kwidzyn 2 - 5 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2019 - 17:00
235. KP Gdynia AP 1 - 1 Jantar Ustka 12 czerwca 2019 - 16:00
236. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo
237. KP Starogard Gdański 1 - 8 Jaguar Gdańsk 12 czerwca 2019 - 19:00
238. Olimpijczyk Kwakowo 0 - 8 Gedania Gdańsk 12 czerwca 2019 - 16:00
239. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 10 Chojniczanka Chojnice 11 czerwca 2019 - 16:00
240. Lotos Gdańsk 3 - 0 Gryf Tczew MKS 12 czerwca 2019 - 15:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE