Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Spójnia Sadlinki |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 16 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 6 |
DSPN II Kwidzyn |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
6 - 1 |
KS Czernin |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 7 |
KP II Starogard Gdański |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
vo, na boisku 2:7 |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 1 |
AP Malbork |
29 sierpnia 2018
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
AP Malbork |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 11 |
Gryf II Tczew MKS |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 3 |
Olimpia Sztum |
2 września 2018
2.09 - 13:30 |
DSPN II Kwidzyn |
9 - 1 |
KS Czernin |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
9 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
4 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
1 września 2018
1.09 - 12:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 7 |
Spójnia Sadlinki |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
KS Czernin |
0 - 10 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
8 września 2018
8.09 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
DSPN II Kwidzyn |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
AP Malbork |
5 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
11 września 2018
11.09 - 17:30 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
5 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 3 |
AP Malbork |
15 września 2018
15.09 - 13:30 |
DSPN II Kwidzyn |
1 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
15 września 2018
15.09 - 10:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
5 - 4 |
KS Czernin |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
KS Czernin |
5 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 6 |
Spójnia Sadlinki |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 3 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
23 września 2018
23.09 - 13:30 |
AP Malbork |
3 - 1 |
DSPN II Kwidzyn |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Grom Nowy Staw |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
1 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
29 września 2018
29.09 - 10:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 - 1 |
AP Malbork |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
KS Czernin |
30 września 2018
30.09 - 13:30 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 października 2018
6.10 - 12:30 |
Gryf II Tczew MKS |
10 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
AP Malbork |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 5 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 2 |
DSPN II Kwidzyn |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
DSPN II Kwidzyn |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 2 |
Grom Nowy Staw |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
12 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 5 |
AP Malbork |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
KS Czernin |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
7 - 1 |
KS Czernin |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
AP Malbork |
7 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
7 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
0 - 14 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
0 - 7 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
DSPN II Kwidzyn |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
27 października 2018
27.10 - 10:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
KS Czernin |
1 - 0 |
AP Malbork |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
AP Malbork |
6 - 0 |
Olimpia Sztum |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
3 - 2 |
KS Czernin |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
3 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
3 listopada 2018
3.11 - 10:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
15 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 marca 2019
23.03 - 10:00 |
KS Czernin |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
23 marca 2019
23.03 - 12:00 |
KP II Starogard Gdański |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
AP Malbork |
0 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Malbork |
1 - 5 |
Pomezania Malbork |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
30 marca 2019
30.03 - 12:45 |
KS Czernin |
3 - 1 |
DSPN II Kwidzyn |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 7 |
Spójnia Sadlinki |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
6 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 kwietnia 2019
6.04 - 12:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 0 |
KS Czernin |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
DSPN II Kwidzyn |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
6 kwietnia 2019
6.04 - 10:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 9 |
Gryf II Tczew MKS |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 1 |
AP Malbork |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Starogard Gdański |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
AP Malbork |
8 - 0 |
Grom Nowy Staw |
13 kwietnia 2019
13.04 - 09:00 |
Gryf II Tczew MKS |
9 - 0 |
DSPN II Kwidzyn |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
KS Czernin |
3 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 1 |
KS Czernin |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
0 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
DSPN II Kwidzyn |
0 - 4 |
AP Malbork |
27 kwietnia 2019
27.04 - 10:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
3 - 6 |
Pomezania Malbork |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
3 - 2 |
DSPN II Kwidzyn |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
AP Malbork |
1 - 5 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
5 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
KS Czernin |
4 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
KS Czernin |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 10 |
Gryf II Tczew MKS |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
AP Malbork |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN II Kwidzyn |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
19 maja 2019
19.05 - 10:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
18 maja 2019
18.05 - 15:30 |
KP II Starogard Gdański |
2 - 9 |
Spójnia Sadlinki |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
AP Malbork |
13 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
7 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
18 maja 2019
18.05 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
KS Czernin |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
KS Czernin |
2 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 3 |
AP Malbork |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 5 |
KP II Starogard Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 0 |
DSPN II Kwidzyn |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:00 |
DSPN II Kwidzyn |
1 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
1 czerwca 2019
1.06 - 10:00 |
Grom Nowy Staw |
7 - 4 |
Rodło II Kwidzyn |
1 czerwca 2019
1.06 - 09:00 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
AP Malbork |
3 - 1 |
KS Czernin |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
7 - 0 |
Olimpia Sztum |
30 maja 2019
30.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
1 - 7 |
Gryf II Tczew MKS |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
AP Malbork |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
KS Czernin |
3 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 - 2 |
Grom Nowy Staw |
8 czerwca 2019
8.06 - 10:00 |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 6 |
DSPN II Kwidzyn |
4 czerwca 2019
4.06 - 17:30 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
9 czerwca 2019
9.06 - 12:00 |
|